|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ločevalna dieta
12.3.2011 12:11:15   
cebela2
A bi se mi katera pridružla. . .bi kar jutri začela. .
rabim mal držbe oz spodbude
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ločevalna dieta
12.3.2011 14:26:26   
zlatolaska
jaz bi sicer že ločujem nekaj, ampak sem zdaj tri dni jedla vse in preveč tako da se zdaj spet strogo držimuser posted image danes imam beljakovinski dan in sem ravno pojedla pečenico in zelje user posted image

Boš prvič ločevala? Koliko bi rada izgubila? Jaz se moram znebiti še cca 15 kg

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ločevalna dieta
12.3.2011 20:08:28   
cebela2
ja prvič bom ločevala . . . znebit se moram cca 20kg no vsaj 15kg :) zdej jih imam 91kg višina pa 170cm

a imaš mogoče tudi kašen jedilnik spisan?

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 16:05:09   
kajalin*
Bi js tudi user posted image Problem je samo jedlinik,ker kuham vsak dan in bi potrebovala mal navodil oz.idejuser posted image Ste že začele?Jaz bi jutri,ker dans sm se že dobro napapcala...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 18:51:29   
zlatolaska
v bistvu ta jedilnik si sproti vsak dan pogledam ker malo pozabim vmes...improviziraš...

sam dajta me prosim počakat še jutri da gre mimo moj sadni dan da bomo imele hkrati enake dneve. Danes sem možu spekla pečenko jaz pa sem jedla pražen krompir in popraženo bučko ter solato in na koncu popila juho.

http://www.facebook.com/90dnevna.locevalna.dieta?sk=app_7146470109

tukaj je na kratko drugače pa če sem v dvomih kar na googla vpišem OH dan pica pa pobrskam še po drugih forumih da vidim kakšno lahko...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 19:05:32   
m_aja
jaz bi se vam zelo rada pridružla mam 76 kg in sem vlka 155 cm tak da bi mogla shujsati nekje 20 do 25 kg 

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 19:07:50   
cebela2
ooo super . . hvala

se pravi v torek začnemo, user posted image user posted image user posted image

kajalin. . kolk pa ti nameravaš dat dol

zlatolaska kolk si pa ti že dol dala oz kolk časa se že držiš

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 19:10:58   
cebela2
ooo super. . še ena kandidatka user posted image

a mogoče katra ve kam ječmen spada?

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 19:15:50   
cebela2
to sem dobila na enem drugem forumu

BELJAKOVINSKI DAN: meso, sir, ribe, jajca, mleko, tofu, rdeča pesa

ŠKROBNI DAN: krompir, riž, koruza, grah, leča,čičerika

OH DAN: kruh, testenine, njoki, večerja: - sladkarije

NEVTRALNO: zelenjava razen tiste, ki spada pod škrob, torej: paradižnik, solata, špinača, korenje, peteršilj, bučke, malancane, kumare, čebula, česen, cvetača, brokoli, regrat, rukola, motovilec, zelišča in začimbe.

Nevtralen je tudi ketchup, pa ajvar, gorčica.



(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 19:34:51   
zlatolaska
no superca mogoče se nas bo pa le nekaj nabralo user posted image

zdaj sem nekaj računala in vidim da sem se zatipkala...v sredo začnem novi krog ne v torek...je jutri še OH dan in zvečer tortica user posted image tega pa ne izpustim user posted image

cebela2 meni je minil 16. dan šla sem dol do 12ega dne ene 3 kg, ampak smo mel smrt v ožji družini in se mi 3 dni nekako ni uspelo spopadat z željo po hrani...stres in vse skupaj naredi svoje tako da sem tri dni res jedla vse...v bistvu žrla...12. dan bi mogla jesti sadje...sem pa po treh dneh začela čisto nov krog z beljakovinami. Upam da bo šlo še naprej dol...počasi se bomo že prebile...

se mi pa zdi da je kljub tej pridobljeni kilci obseg vseeno malo manjši čeprav tehtnica kaže drugače...pač po hlačah vidim, verjetno zaradi prebave...ker če ima katera težave z zaprtjem tale dieta čudežno uredi prebavo...če bi po porodu to vedela bi se je takoj lotila v malo blažji obliki ker sem pol leta imela nevzdržne težave user posted image

imam pa trenutno težo 82, željeno pa 68 ali manj





(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ločevalna dieta
13.3.2011 21:09:19   
kajalin*
velika sem 166 cm in imam 64 kg,rada bi prišla nazaj na 55-57kg,nikoli nisem rabla hujšat zdej je pa sila user posted image se pa ne spravim...

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ločevalna dieta
14.3.2011 8:48:24   
~Biba~
hej, pred leti ( beri 4-5 let nazaj) mi je uspelo z ločevalno zgubit 15 kg...( pridno pridobila 15+) zdja pa se vsake toliko zraven spravim...a je nikol ne dokončam. Ni vrag, da ne bi tokrat skupaj uspele.

cebela2 ječmen spada med OH...tako kot ajda, proso in drugi žitni izdelki.

kdaj začnete? danes, ju3..?jaz ne bom prelagala, kljub nesadnemu zajtrku, bom kr danes začela...sklestit pa moram najprej 10kguser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ločevalna dieta
14.3.2011 11:07:38   
kajalin*
smo že začele?naj ena javi preden se najem ohuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ločevalna dieta
14.3.2011 11:36:03   
inja2
živjo

jaz sem sicer danes že 34 dan dieta in moram rečt, da je super. v dobrem mesecu - 10,5kg :)

mi je pa tale dieta, super edino idej mi malo zmanjkuje za jedilnike, sploh takih da bi lahko sabo v službo nosila za kosilo...

srečno vsem, ki na novo štartate

lep dan,

inja

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ločevalna dieta
14.3.2011 14:06:07   
cebela2
preverla. . ječmen spada med ŠKROB

jaz nisem še začela, čakam zlatolasko. .. bi blo fajn da smo vse na isti dan

inja2 jaz imam tud problem kaj naj si v službo nesem, kašno solato, ampak bi blo fajn da je vsaj enkrat na dan topel obrok. . jaz pa žal nimam možnosti si kje pogret

kajalin. . a ti si že začela?

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ločevalna dieta
14.3.2011 21:17:49   
kajalin*
Nisemuser posted image še čakam,mi kr odgovarja sreda hehehe,no povejte mi kdaj štartam,pa ka naj kuham.
Ste zato,da tu pišemo jedilnik in si s tem malo pomagamo?

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 8:03:08   
m_aja
ja jutri začnemo ne kolko jaz vem vsaj jaz bom no ampak jaz vam kaj preveč ne morem pomagat z jedilniki ker sem neizkusen kuhar

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 8:11:22   
Sandra_26
Na spletni strani www.90dnevandieta.com si lahko naročite jedilnike in vsake 4 dni vam pošljejo jedilnike za naslendje 4 dni, super zadeva in ne boste trebale razmišljat kaj kuhati. Veliko sreče pri hujšanju
www.90dnevnadieta.com je pravi naslov


_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 8:50:54   
zlatolaska
evo sotrpinke jaz začenjam svoj vitaminski dan s kavouser posted image potem pa malo sadja, pa čez dve uri kaj zelenjave....pa kakšna solata....pa spet sadje....joj kako je teknila včeraj zvečer tortica in vrstica temne čokolade...še zdaj jo sanjam user posted image

Jutri pa štartamo...jaz ponavadi jem meso na beljakovinski dan...popečem zrezke na čebuli dodam malo vode in zaprem v ekonom za 20 minut...tako v naravni omaki, zraven pa zelenjava, brokoli, cvetača, bučke, včasih imam za prilogo kislo zelje, solato (brez fižola in krompirja - ŠKROB)...tudi jajčka so fajn za kosilo...ali pa tuna v solati - malo čebulice, nariban korenček ali poljubna zelenjava...

no pa povsod piše košček kruha...jaz ga ne, ker se preveč najem...še juho popijem in bi šla kar malo počit tako sem sita...

prvi teden boste pomoje kar precej časa lačne. No jaz sem bila, ampak sem delala napako ker nisem od zajtrka (ob 8ih zjutraj) pa do kosila (ob 14ih) pojedla nič, pa bi lahko brez problema ob kakšnih enajstih pojedla še en sadež ali dva, seveda iste vrste (2 hruške ipd.)

verjamem pa da je malo bolj problem kako ločevati v službi, sploh če nosite hrano s seboj...no pa tudi v menzi je pomoje težje, ne vem ali sploh lahko vzameš samo krompir? tukaj je nekaj idej kaj si lahko pripravite http://mojplanet.si/forum/viewtopic.php?p=223538

no zdaj sem se pa res razpisala, lepo bodite in danes si še uresničite kakšno pregrešno željo user posted image jutri pa novim zmagam naproti!

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 10:30:03   
kajalin*
men na tem linku ne zagrabi,sploh k mi odpre da bi morgla email vpisat mi napiše eroruser posted image
Jp babike,jutri začnemo!!!!Ka bomo jedle,morm it v nabavo :)

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 13:21:57   
kajalin*
superuser posted image dobila sem jedilnik in mislim da se bom kar tega držala,mi vsej razmišljat ne bo treba kaj kuhat user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 13:36:17   
cebela2
no jutri začnemo. . jaz še nevem kaj bom jedla, ker sem danes bla pri zobarju in mi je en zob odstranil. . tako da moram bol na tekočem bit. .
povsej verjetnosti bo jutri padla
beljakovinski dan ; solatka + mladi sir na žaru,
škrobni dan ; ječmen v solati z papriko in korenčkom
oh ; ??
sadni dan ; sadje user posted image
 
moram še pogledat kam spada rdeča pesa, ker jo imam zelo rada 

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 13:37:02   
cebela2
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

superuser posted image dobila sem jedilnik in mislim da se bom kar tega držala,mi vsej razmišljat ne bo treba kaj kuhat user posted image


kje si jedilni dobila?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 13:41:12   
cebela2
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=174133675967569&set=a.174133672634236.32949.100001128122349&theater#!/album.php?id=128107810588620&aid=24218&closeTheater=1

še tu lahko dobite kašno idejo

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 13:54:15   
mausilein
oj, punce.
se vam lahko še jaz pridružim? jaz grem sicer z ločevalno že bolj proti koncu - še 3 tedne, vendar nisem ravno veliko izgubila. pred 5. leti sem bila bolj pridna, takrat sem shujšala 14 kg.user posted image
zdaj pa sem izgubila 8kg, začela pa sem s 85kg. imam cilj pridet do 75kg. upam,da mi uspe. user posted image

želim vam obilo uspeha in volje. pa ni težko zdržat, edino včasih zmanjka idej za kosila,... user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?