|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 12:31:35   
nas5
Kaj pa je to danes?user posted image Zakaj pa zaklenjena tema na junijčkih 06?user posted image

V glavnem, če bo tole sploh prov padlo not: hvala za čestitke,user posted image in obljubim da se pogosteje slišimo!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 12:36:06   
bori2
evo, bomo po sms zahtevala pojasnilo za našo bojko, ko jo vsi tako pogrešamo,....

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 14:55:52   
PIRANJA
Zdravo punce,

pridem gor, po dolgem času, pa vidim, da je cirkus tudi tu, ne samo pri meni v službi.

Bom drugič povedala, kaj mi dogaja. Cel cirkus.

Kaj pa se je zgodilo z našo Bojko?? Zakaj je kar naenkrat anonimna. Je imela težave. Na dopust gre šele konec meseca, če pogledate nekaj postov nazaj!!

Katera kaj ve? Planinc ti morda?

Šibam, da me spet ne zasačijo na netu!

Držte se!

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 16:31:23   
planinc1978
hoj,

Piranja nimam pojma, kaj se dogaja. Kr "odjednom" se je poslovila.

Bori, ti se pa kr pozanimaj, če je kaj narobe!!


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 20:23:09   
mimi30
TINA, vse najboljše za 2.rojstni dan!

user posted image

Čestitke od Nejca, mamice in atija!


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 20:26:59   
mimi30
Punce, kaj se dogaja z Bojko?

Kar naenkatuser posted image

Sporočite, če bo kaj novega.

Mi bi naj v nedeljo praznovali Nejcev roj. dan pa je danes zakuhal in ne vem kako bouser posted image .

Lp, vsem.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: junijči in junčike 2006
6.6.2008 23:03:17   
PIRANJA
punce tole z Bojko mi nekako ni všeč.

Bojka, če slučajno tole prebereš in če rabiš kakšno pomoč, se mi prosim javi!!!!
Ne vem no, taka fejst "babnica" si se mi zdela, da sem si rekla; enih par vas pa moram spoznat še v živo...!Zdej pa takole preberem .....
Tko da tole, me je dodatno čist iztirilo (poleg službe).
Sprašujem se, zakaj je kar naenkrat sprememba imena v anonimnega. To me najbolj moti.  Bojka, če slučajno prideš in tole prebereš, se mi javi na z.s. da si izmenjava vsaj e-pošto, ker sumim zakaj si spemenila svoje ime......
Pa saj veš, tukaj si lahko malo pojamramo in je prec bolje....
Daj javi se mi, ali pa nam vsaj povej kaj je na stvari...

In če katera kaj ve.... povejte.

Vsem ki ste že praznovali pa želim vse naj, naj z zamudo!!!! (kot sem rekla, čisto sem ven padla ta teden zaradi peripetij v službi.....pa si tudi napisat vam ne upam, da me ne vprašajo za zdravje še enkrat..user posted image

No in še enkrat; a ni čisto nobeni nič na zasebno sporočila, da bi bilo kaj narobe???
Predlagam nekaj, če ima katera njen kontakt, naj jo pokliče in poizve kaj je narobe!!!

Tako, res sem morala priti sem gor, ker običajno ne hodim zvečer, ampak sedaj bom pa morala, ker v službi mi dihajo za ovratnik in ne morem več tako na freee.....priti sem gor pogledat, kaj je okoli Bojke....user posted image

Pa pa.
p

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: junijči in junčike 2006
7.6.2008 7:53:51   
Erdbeere
Tina malce z zamudo vse naj naj, pa bratcema pa mamici pa očiju fino nagajaj user posted image

Ja tole glede bojke pa tud mene zanima, le kaj je bilo narobe, da se je punca dala izpisat, pa tok sem si želela jo v zivo spoznat, ker je res punca 1A, bojka, jaz te občudujem. Naj se prosim kateri javi, upam, da ima katera kontakt.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: junijči in junčike 2006
7.6.2008 9:33:35   
planinc1978
Sedaj se je pa res izpisalauser posted image user posted image , vidim, da je anonimna....

Upam, da bo bori uspela poizvedet, kaj je narobe. Mende ima ona njen mobi. Sicer pa bojka, kot so že ostale napisale, si ženska na mestu in škoda, ker te nisem v živo spoznala. Upam, da bo še prilika in da se  tudi ti vrneš nazaj!!!

Ajd bejbe, jaz sem spet na šihtuuser posted image ....želim vam lep dan in še lepši vikend....se tipkamo


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: junijči in junčike 2006
7.6.2008 9:36:14   
planinc1978
Še to...Nejcu pa že danes želimo vse najboljše in upa, da je ta vročina sam prehodna in bo jutri na dan D že vse OK. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 7:38:51   
bori2
No takole.

Najprej vsem dobro jutro in kot prvo junijčkom čestitke za dopolnjene 2. rojstne dneve.

dolžna sem vam pojasnilo glede Bojke in sicer; Bojka se je izpisala iz RR iz osebnih razlogov. Pravi, da nas bo pogrešala, kar je verjamem, ker jaz jo že sedaj, obenem bo mislila na nas in nas podpirala. Prosim, da spoštujemo njeno odločitev, ki dejansko je utemeljena - pa vseeno upoam, da se nam kdaj oglasi. Več ne bom pojasnjevala.

Drugače pa lepo ovim zmagam naporoti in čakam poročilo Jagodke kako je Žigec pihal svečko, ter kaj je Lukec dobil za rojstni dan. Mi bomo uradno praznovali v nedeljo, mami pa še vedno nima darilca za mojega pobalina. Kako ste ostale to odpravile?

lp, Bori

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 8:18:01   
nina166
Nejc vse najboljše za včerajšnji rojstni dan. Želimo ti veliko zdravja in nepozabnih otroških dni. Domen z atijem in mamico
 
user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 8:19:25   
nina166
Škoda res ker se je Bojka izpisala. Vendar spoštujem njeno odločitev in upam, da se nam čimprej spet pridruži, ker jo bom zelo pogrešala.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 8:24:39   
planinc1978
dobro jutro,

Hvala bori za poročilo...tudi jaz upam, da se bojka še kdaj vrne.

Drugače, pa ja za rojstnodnevno darilo, si pa me dobila. Nekak se še odločamo. Po vsej verjetnosti bo padel kakšen tovornjak za v peskovnik. Hiško pa že itak imauser posted image In ti??

JUNIJ
03. NIK  (andreja25)
04. MAJA  (pikicaa)
05. LANA  (Ro-La)
05. ŽIGA  ( Erdbeere)
06. TINA ( Nas5)
08. NEJC (mimi30)
12. MATIC  (bori1)
12. SARA  (jennita-ati)
14. LUKA  (planinc1978)
15. FLORIJAN  (Jan@)
15. MATIC  (bubamara2)
16. DOMEN (nina166)
17. DAMJAN  (biba77)
18. GREGOR  (Dja)
18. SARA  (pipi76)
20. (zaliga)
20. LANA (kity)
20. SARA  (bojka)
23. TEJ  (_clea_)
24. JULIJA  (Tayda)
25. BOR  (KOZLEK)
26. TARIN  (kaktea)
26. ZARJA  (žabica 24)
27. TIA ALIESHA  (ricky)
29. LAN  (Nomika*)
30. KRIŠTOF (Piranja)

Praznovali bomo mi v soboto, v primeru dežja bomo pa prestavili na lepši dan.  Erdbeere, mimi, kako je šlo praznovanje??


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 8:47:44   
bori2
No,

Nejcu vse najboljše za včerajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da je pihanje svečk uspelo,...

Planinc, mi imamo pa traktor na pedala v planu. ADEČGA (ste rAZUMELE?user posted image user posted image user posted image ) Drugače se mu pa tisti motor tamali na alumulator dopade, ma moj možiček ni navdušan. Da je majhen, da ni nič za rekreacijo dober, da podpira lenobo, da drugo leto ne bo več uporaben,... Meni se pa 40 niti ne zdi taka reč?user posted image  Saj ne da je poceni, ma vsak dvd je 10 € user posted image user posted image . Se meni samo zdi ali so te cene res čisto pobezljale,... Ta teden me čaka šoping za nedeljski žur, pa traktor, pa mMarušine knjige morem naročit in prvi obrok plačat,... Bi mi žiher na vsake 3 mesece direktor še eno plačo zraven dal,... tudi vsak drudi mesec bi šlo,... user posted image user posted image user posted image .

alo kokole, va spotem še kaj preberem,...

Pa dodajam nekaj svežih slikc iz Marušinega zaključka šole in razno,...

1. Moja dva se pačita user posted image user posted image user posted image

user posted image

2. imata se tudi "enmičkeno rada", kot pravi Maruša

user posted image

3. Maruša ima najraje čokoladne torte,... (mami tudi,...user posted image user posted image user posted image ...)

user posted image

4. še ena slonovska,...

user posted image


Na, zdej grem pa delat, je cajt...

Se beremo, lp Bori

< Sporočilo je popravil bori2 -- 9.6.2008 8:49:57 >

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 13:33:57   
nina166
bori tvoja dva pa sta taka sončka...zelo lepe slikice so.

Motor na akumulator imamo mi. Ga je Domen dobil lani za miklavža od starih staršev. Res je da je po mojem zelo poceni. Drugače pa mu nič ne manjka. Zdaj se že veselo vozi gor...nekaj časa je bil zanimiv, ko še ni znal belance obračat in je šel skoz samo naravnost user posted image . Zdaj pa že obvlada. Ima pa tak gas, da z nogico gor stopi. Našemu je zanimiv, se vsak dan malo zapelje okoli hiše, včasih tudi malo dlje. Je pa res, da otrok pri tem nič fizično ne sodeljuje, samo če se ne vozi preveč, po moje ni nič narobe. Zgleda res bolj mali in tudi je bolj mali, samo ko pride na obisk sestrična z otrokoma, se njen sin lepo vozi gor pa je star že 5 let. Toliko o tem, da se boš lažje odločila user posted image

Tudi Domen dobi za rojstni dan takija (beri: traktorja). Samo barve še pa ne vemo user posted image  user posted image .

Zdaj pa se grem hitro spravit, ker grem na predavanja...lepo se imejte, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 14:00:23   
monika30
Pozdravček še iz našega konca.

Jao, kako mi gre to vreme na živce. Pri nas je že spet nevihta. Klemen je že čist nesrečen, ker ne more v peskovnik.
Drugače najraje nori po travi s kosilnico (plastično) in oponaša atija, kako kosi.
Dobi pa tudi traktor od dedija za rojstni dan. Ga bomo še lovili naokoli.

Nina, a nisi imela en izpit zadnjič, al sem nekaj zamešala? Kako je šlo?

Tudi jaz bom pogrešala Bojko in dogodivščine Sare in Maruše. Upam, da si kdaj premisli, drugače pa je verjetno bilo res nekaj hudega, da se je tako odločila.

Nejc, vse najboljše še od nas.

Tudi mi bomo praznovali v soboto. Upam na lepše vreme.
Lp.


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 14:10:01   
PIRANJA
se še jaz na hitrico pofočkam tukajle....predno me šefe ne zasači vnovič
Zadnjič sem hitela nekaj pisat tukajle, on pa je lepo za hrbtom stal in bral.
Potem sva opravila razgovor in se dogovorila, da tole pišem domauser posted image user posted image

Ja. No. Tak o to je. Kaj hočmo. Sedaj bom morala biti bolj previdna....

no pri nas nič novega. Smo veseli, razigrani in kot zmeraj polni energije(mali, seveda)

Postaja vroče okoli mene in se poslavljam...se čujemo zvečer...

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 22:12:51   
Erdbeere
NO tkole se še jaz na brzino oglasim. Sem ravnokar vse cunje zlikala zdej ap grem pod tuš in spat...se prej pa vsem hvala za čestitke, praznovanje je uspelo, tukaj pa še malo slikic, da boste videli kako je bilo in kaj počnemo.

Tkole sta s sestrico pihala Žigovo torto

user posted image

tole se pa dogaja, da imam tudi popoldan oz. zvečer bolj malo energije

user posted image





(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: junijči in junčike 2006
9.6.2008 22:22:47   
PIRANJA
vse NAJBOLJŠE za rojstn dan Žiga!user posted image user posted image

Kako lepo tortico si imel? Kdo pa je bil avtor te torte? Tale bi bila tudi za našega škrata, ker avti so zakon. V kakršni koli obliki, vazno, da se kolesa vrtijo.....

No, kot sem obljubila, sem se malo javila.

Planinc vi pa v soboto žurirate, a? O kje smo še mi, ampak saj bo kmalu....
no ekola, sem spet mal gor skočila.....
zdej grem pa spat. Nočko!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: junijči in junčike 2006
10.6.2008 8:23:46   
planinc1978
dobro jutro punce

Danes je pa že sedaj sonček, upam da bo še naprej.
Erdbeere, lepa torta, vaš Žiga je pa čist drugačen, odkar sem ga zadnjič videla. Spomnim se predvsem tiste fotke, ko smo bili v zoo (daleč nazaj user posted image user posted image ). Lep fantič je zrastel, tak odrasel se mi zdi.

Bori tudi vaša dva sta super, sploh tam na slonuuser posted image .

Jaz sem bila včeraj skoraj do 17.30 v službi, danes bom pa prejle pobegnila. Sem včeraj "zamudila" Lukov in atijev izlet. Sta spet mal "planinarila". Ati namreč nabira kondicijo, pa ga je naložil v nahrbtnik in sta šla po hribu navzgor. Navzdol je pa ati mal kolena "grizel". Ipak ni lahka 15 kilskega mulca na hrbtu nosituser posted image

Drugače smo  v redu, Luka je sam še ta in drug teden v vrtcu, potem pa ima počitnice.

je bila debata o motorjih na akumulator. Naš ima tak avto in do sedaj še ni bil v uporabi. Se pa tud strinjam s tem, da je to mal potuha za tamale...naj malo migajo in lepo poganjajo pedala.

Nina, kako kaj počutje??

Piranja, veš kaj te že en čas nameravam vprašat. A si ti kaj trenirala, k si bivša šoprtnica??

Ajde, punce, mejte se...gremo mal delatuser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: junijči in junčike 2006
10.6.2008 21:58:29   
mimi30
Vedno bolj sem jezna. Dvakrat sem že napisala vse in mi ni šlo poslat.

Tako, da zdaj, ko sem ugotovila kaj bi lahko šlo narobe, vas samo še lepo pozdravim in prilimam par slikic.

 user posted image

user posted image

user posted image

Lp


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: junijči in junčike 2006
10.6.2008 22:06:24   
mimi30
Hvala lepa vsem za čestitke.

Vročina je na srečo minila. Nagajalo pa nam je vreme, vsake toliko časa je deževalo. Otroci so kljub temu uživali zunaj v mokrem peskovniku, na travi in po lužah. Posledice so bile kljub uporabi škorenjcev kar hude.

In letos je za r.d. dobil traktor na pedala ter zelo užival v vožnji zadaj. Lanski akumulatorski avti pa še vedno niso in. Z malim se ne upa vozit, velikega pa še nismo dali v pogon.

Evo, novo pa je to, da so mu pogledali ven zadnji mlečni zobki (zgornji dve petici).

Bori in Erdbeere luši so tile vaši škrati in prav fajn je kakšne slikice pogledat.

Lepo bodite! 


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 8:43:42   
planinc1978
ohoj,
A nimamo spet lepega vremena danes, a? Sam kaj ko že za jutri napovedujejo spet dež in ohladitveuser posted image .

Mimi, lepo, da ste uživali v praznovanju. Nam bo verjetno tudi vreme nagajalo in bomo verjetno kr prestavili na lepše dni. Ob dežju in hladnem vremenu, mi nekak piknik in praznovanje sploh ne potegne.

Ampak, a niso ti naši junijski škrati že veliki? Mi smo lih včeraj spet mal gledali slikce in filmčke, ko je bil Luka dojenček, star mesec dni in...če ga pogledam sedaj, kak velik fant je že....res sta hitro minili ti dve leti.

Ok, punce, pri nas nič novega...no, mogoče to, da mami že nekaj časa zbira pogum za frizerja. Imam dolge lase, ki sem jih že naveličana in bi se ostrigla ...kr na kratkouser posted image




_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 10:13:23   
PIRANJA
Pozdravljene,

čestitke Nejcu za rojstni dan.user posted image user posted image .. Je tam na sliki črnolaska njegova mamica??

Planinc, ne ničesar nisem trenirala. Le vsak dan sem si namenila drugo aktivnost, če pa je bilo vreme za nikamor, sta padle včasih dve ure haj lowa na aerobiki ali pa stepa....
Če je bil dan lep, pa po službi kak hrib, domov preoblečt,potem pa na aerobiko, po njej pa v savno. Ukvarjala sem se le sama s seboj... Zato sem interpretirala tako. Energije sem imela za znoret.

Sedaj se pa z user posted image  šetkamo bolj po polževo. No moram priznati, da je čedalje bolje, saj na kolesu postaja čedalje hitrejši in mora Piranja malce poskočiti. Ampak to je šele sedaj......

Vam pa moram povedati da so tisti poganjalci ala "kolo" zakon!!!! Res vredno vsega denarja... Že kar dobro kapira, kaj mora početi, sploh če so kake luže kje. Me kar strah rata... ker je kar brzina, če ga nekaj motivira.....


No nekaj sem vam uspela natipkati še v službi, zdej pa laufam delat....

Adios

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?