|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
13.10.2009 15:44:50   
klaja
Hvala vsem za čestitke!!!!!!!!!!!!

Uživama doma, kolikor se pač da, saj me vse spravi v jok, upam da to kmalu mine. Tudi z dojenjem imama težave, saj vleče ko mali sesalec in sem se komaj rešila krastic, sedaj pa imam spet tako boleče bradavice, da je joj.

Jančika, a pri vas pa bo fantek, super, bosta Kajetan in Vasja imela družbo!

Sašaš kako je pa pri vas?

Naty-Taja ti imaš večja dva v vrtcu?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.10.2009 8:07:19   
Naty*Taja
Ja, Klaja, jaz ju imam v vrtcu, ker drugače Urban nebi imel nič od mene, tak kot Maruša, ko sem ju imela 5 m skupaj doma!
A ti imaš pa tavečjedve kr doma? Ti, dej si kako pomoč poišči, ker tole ni hec! Takole razpoloženje te lahko v depresijo stisne! Resno. Naj tavečjedve kdo odpelje, ti imaš trenutno dost dela s tamalo, da se uskladita in dojenje lepo steče, pa da se spoznata... Jaz imam tavečjadva skoz v vrtcu, pa sem včasih čist na dnu z živčki, ko je tak hojladri popoldan , ko prideta domov. Hvalabogu, da je ati kolkertolk skoz doma, pa da so spodaj še ostali, da ju lahko pošljem dol, če je nuja! Tvoji starejšidve sta pa še obe tako mali...

Ej upam, da boste vse super furali!!!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
18.10.2009 10:23:09   
karamela
Po dolgem času spet en pozdravček.

Sašas- čestitke Izaku in držim user posted image user posted image user posted image , da se vse poštima.
Klaja in Alisa - tudi vama čestitke.


Vidim, da so večinoma julijčke in julijči starejši bratci in sestrice. No pri nas bo ostala mlajša sestrica, razen če nas kaj ne preseneti. user posted image

Na začetku je res težko z dvema kaj šele tremi malimi otroci. Jaz sicer nisem imela težav z bolečimi bradavicami, sem imela pa skoraj mastitis, dobila e bolnišnici zdravila in si morala potem zaradi preveč mleka po vsakem dojenju ročno iztisnit mleko pod tušem. Vse to mine. Tudi meni kot praviš Naty Taja je bilo največ vredno, ko mi je moja dbest soseda vida , Aneja in potem še Zojo ko je malo zrastla peljala na 1 urni sprehod. z eno besedo neprecenljivo.

Naša je že prava frajla. Si že izmišljuje kako bo oblečena.  No danes je iz omare vzela kikco, trenirko spodnji del, oblekico no vse to ima na sebiuser posted image . No kot vedno za štumfke pa sva bile pravi boj v pregovarjanju, da jih mora obut. Za copate pa sploh ne govorim.

Zunaj se je malo ohladilo, tako, da se 2 dni že ogrevamo. Kar se mene tiče še do danes nisem izvedela ali obrdižim službo, naj bi pa drug teden končno povedali imena. Jaz sem pozitivno naravnana...

Začela se je šola, tako da smo skozi v akciji. krožki, učim se brati, pa pisati...  Nazdadnje sem sama kaj konkretno migala pred 6 leti zato, sem se letos vpisala v naši vasi na šoli na jjogo . Ne morem povedat kako to paše, koliko več energije imam. Imam sicer problem ker vsak drugi teden moj dela popoldne pa pol ne bom mogla iti. Včasih bom mami prosila, da pride malo na obisk, kdj pa tudi manjkala.


Imejte se lepo in radi.








(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.10.2009 14:10:44   
klaja
user posted image

user posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
19.10.2009 15:37:59   
Naty*Taja
Oj, Klajči, kak ste luštni!!

Karamela - lepo, da si se oglasila. Tole s copatki je pri nas tudi bilo tako - nikoli na nogah, potem sem pa zadevo rešla tako, da sem ji kupla balerinke in ji rekla, da bo zdej plesalka...ne gre nikamor več brez njih!! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
20.10.2009 20:39:53   
Jančika_
O Klaja, kak vas je lepo pogledat! Še dobro, da kdo dela punčke, da bojo naši pobi imeli kaj izbireuser posted image .

Ima katera kaj novic od Saše? Alisa mogoče?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
20.10.2009 22:19:28   
klaja
Jančika ko bodo malo večji, boma očitno morali organizirat kako srečanjeuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.10.2009 23:51:24   
sašaš
Čer!

Se raje ne "oglašam", ker itak lahko samo jamram in vas utrujam z našimi težavami, časa in energije za komentiranje vaših postov pa trenutno nimam! user posted image

Jančika, spraševala si, kaj točno je narobe z Izakovimi prebavili. Bom poskušala na čim krajše in dokaj razumljivo napisat. Imel je zaporo na tankem črevesju in zaradi te zapore se črevo od tam naprej ni razvilo oz. je "nezdravo". S prvo operacijo so mu zaporo odstranili in mu izrezali 2cm črevesja, po šestih dneh so ga spet operirali in mu izrezali še 15cm. Sliši se, kot da to ni nič takega - ampak funkcija t.č. je, da "pobira" vsa hranila iz hrane v kri. Če ti "ne dela" t.č....je tako, kot da nič ne ješ... V glavnem, stvari so res zapletene. Predvsem pa vse to rabi ogrooooomno časa, da se popravi (kolikor se), med tem časom pa lahko pride do raznih zapletov. Izak ima zdaj že drugič sepso, okvarjena so tudi že jetra in verjetno žolčevodi (v pon. bomo izvedeli, kako hudo je, takrat ima preiskavo). Dobil je že ogromno zdravil (antibiotikov, pomirjeval,...) in seveda imajo tudi svoje stranske učinke... V glavnem, vrtimo se v nekem začaranem krogu. Ne moremo vedeti, kdaj se bo to končalo - lahko se bo vleklo še pa tednov, lahko par mesecev... Vsak dan je kaj novega - en dan gre kaj na boljše, naslednji dan na slabše...itn.

Verjetno sem vse tole preveč čudno napisala? user posted image

Zdaj Izak že 10 dni sam diha in tudi večino drugih zadevščin ima odklopljenih, ampak je pa še vedno na intenzivni. Pred tednom dni smo mu začeli dajati mleko (čisto po malo). Se pa moram pohvalit, da mi je kljub taki živčni vojni in ubijalskemu tempu uspelo ohranit mleko - sem prav ponosna nase! user posted image

Zdaj bo Izak star že 1 mesec, Ela pa ga še ni videla! user posted image  Se mi je tako smilila na začetku, je imela prvi teden kar krizo, zdaj smo vsi že bolje. Samo midva ga obiskujeva (2x na dan po par ur), ko bo enkrat šel iz intenzivne na oddelek, ga lahko pridejo šele drugi pogledat.


Verjetno sem zdaj naklofala že za celo stran, pa še za par bi jih lahko...

HVALA vsem, ki držite pesti za mojega pikca in HVALA za vse prijazne besede! user posted image

Zdrave otročke imejte, samo to vam želim!!! user posted image   Tudi k nam bo enkrat spet posijal sonček!

Noč!

< Sporočilo je popravil sašaš -- 22.10.2009 0:03:27 >


_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.10.2009 13:30:23   
malicki
Ojoj Saša user posted image  zelo si pogumna in močna! Vse punce tukaj smo v mislih z vami in z malim Izakom. Res upam, da pride čimprej iz intenzivne in bolnišnice domov, pa da ga sestrica čimprej lahko vidi in polubčka.

Klaja - kaj naj rečem - preprosto čudoviti ste. Pa tri babike user posted image   atiju se bo tudi kravžlalo ko bodo večje user posted image

Pri meni nič kaj novega, sem v 19. tednu, brcike so občasne. Zala je bila v tem času že pravi razgrajač. Ampak če bo ta beba pol tako pridna kot Zala pol smo zmagali user posted image

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.10.2009 19:23:58   
Naty*Taja
Oj, Saška, kaj naj ti rečem...zdržite in čimbolj pozitivne misli! Mi pa vsi držimo pestke, kot je Malicki napisala, da bo čimmanj posledic in da čimprej pridete domov...potem je kr lažje. Sem se spomnila, da je bil takrat, ko sem bila jaz z Marušo v LJ na PK tudi en Izak, ki je imel neke probleme z dihanjem...

Pozdravček tudi vsem ostalim in se strinjam za srečanje, ko še Janči rodi, bomo že tri s tremi malimi...user posted image pa večina ostalih z dvema...user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
26.10.2009 9:08:02   
Jančika_
Saša, ne vem, kaj ti naj napišem drugega, kot da ti želim, da se stanje kmalu izboljša. Držim pesti za vse vas, najbolj seveda za Izaka. Mali je borec. Drži seuser posted image user posted image user posted image .

Malicki
, potem si že skoraj na polovici. Veš, kako hitro bo šlo tole. Jaz kar ne morem verjet, da sem že proti koncu. Še en mesec. Po eni strani mi bo hudo, ker bo konec nosečnosti (zelo verjetno bo tole moja zadnja, pa še tak fajn je bila), po drugi pa komaj čakam, da vidim malega čmrlja.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
26.10.2009 9:58:52   
plenicka
Sašaš - tudi predstavljam si ne, kako se počutiš! Ne znam ti drugače pomagati kot tako, da ti povem, da se zelo velikokrat spomnim nate in na tvojega malčka, ki je res pravi mali borec!!!! Malemu Izaku želim, da se kmalu prestavi iz intenzivnega oddelka in da kmalu pride v objem svoje sestrice! Tudi ti si zelo pogumna in želim ti, da se ne zlomiš!!!! Resnično je zdravje vse, čeprav se tega velikokrat sploh ne zavedamo, dokler ne pride do nečesa hujšega! Dnevno pa se obremenjujemo z nepotrebnimi stvarmiuser posted image !!! Bodi močna in če ti lahko kakorkoli pomagam, ti bom na voljo!

Klaja - res ste luštna družinica! Vsekakor pa se strinjam z Naty Tajo, da si moraš poiskati pomoč - saj ne zmoreš vsega sama! Kljub trem otrokom moraš misliti tudi nase! Jaz si ne znam predstavljati, kako je s 3-emi otroci, ko pa me včasih eden spravi ob živce...Pazi nase!

Vse ostale, ki še pričakujete, pa srečno do konca!

LP


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
31.10.2009 16:57:18   
klaja
Plenička si me malo presenetila z odgovorom, da ne zmorem vsega sama.  Bodi brez skrbi, da zmorem, vse se da, če se le hoče. Kako pa misliš da so prej mamice, ki so imele več otrok, pa še delo na kmetiji zmogle vse!? Samo organizirat se je treba, pa se da vse izpeljat!
Naty-Taja saj ko mala spi, se ukvarjam z Julijo in Hano, ko jo pa rihtam pa mi pomagata ali pa se igrata zraven ali pa skupaj gledamo knjigice. Tako da ne morem rečt, da nimata nič od mene, pri Juliji je bilo drugače, ker je bila sama, sedaj pa se mali dve zaposlita in se igrata in sploh ni težav.
Me zanima koliko pa imajo vaši otroci od vas, ko pridete utrujene iz službe in morate še kosilo skuhat in pospravit in ne vem kaj še vse ter se pripravit za službo za naslednji dan!? Me to delamo vse skupaj, tako da nista prikrajšani za NIČ!!!

Jančika sedaj pa bomo počasi čakale na novičko iz tvoje strani, upam da čim prej!


< Sporočilo je popravil klaja -- 31.10.2009 16:58:19 >

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
2.11.2009 9:13:14   
Naty*Taja
Ja, Klaja super, če ti zlaufa. Jaz sem samo iz svojih izkušenj govorila. Našadva sta ful aktivna, pa tele probleme, ki jih imam jaz s križem me kr dost ovirajo, da se ne morem tak sproščeno ukvarjat z otroci.REcimo, sedeti na tleh je zame neizvedljivo, ker me potem noro boli. Pa prenašanje teže...recimo voziček ven iz vhoda po 6 stopnicah je kr pretežko zame..., pa ko se pripravlja k dežju... in potem me ta bolečina ubija pa kr težko si potem ful dobre volje in pripravljen na vse vragolije. Recimo, če mi pomagata kuhat je kuhinja potem taka, da jo je treba takoj popucat...je pa vse tako nizko...user posted image Jebela cesta, sem res en pol invalida.

Je pa bil (je še) Marcel ful zahteven in me je skoz hotu zase. Pa cele ceremonije za spanje popoldan...evo , jaz sem včasih res s težavo vse zmogla. Tebi pa če ti laufa - hvalabogu, kar tako naprej. user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
10.11.2009 8:49:13   
plenicka
Klaja, očitno si me narobe razumela. Nikakor nisem želela povedati, da ne zmoreš vsega sama, ker očitno zmoreš! Želala sem povedati le to, da jaz menim, da vsaka mamica potrebuje čas zase, ne glede na to, kakšen način življenja ima. Če ga pa ti ne potrebuješ, potem pa krasno zate - jaz ti lahko rečem samo to, da si občudovanja vredna. user posted image
Primerjanje s tem, kako je bilo včasih je pa za današnje dni malo neprimerno - kako so zmogle tiste ženske, ki so imele otrok, kolikor jih je Bog dal in poleg vsega še delati na kmetiji, skrbeti za gospodinjstvo,... prepričana sem, da jim ni bilo lahko. Zgarane so bile do konca... in ne verjamem, da so se pol toliko ukvarjale s svojimi otroci, kot se ukvarjam jaz, ki sem vsak dan 10 ur od doma...mogoče sem se malo preveč razpisala, upam, da ne zameriš. To je le moje mnenje.


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
13.11.2009 16:51:36   
klaja
Naty-Taja to je potem drugo, če ti tvoje težave s hrbtenico delajo take probleme. Naši dve pa vmes hočeta imet nekaj časa za sebe, tako da se en čas igramo, potem pa rabita malo miru pred mano in se skupaj nekako zaposlita, če ne druga se mi lovita po kuhinji okoli mize. Saj da bi mi pomagali kuhat, to ne pride v poštev, oni dve namišljeno kuhata, dobita kake lonce in kuhalnice in se igrata zraven.

Plenička čas za sebe izkoristim zvečer, ko dam otroke spat, pa enkrat do dvakrat na mesec, ko imam en popoldan za potepanje po mestu in seveda za zapravljanje. Sedaj bo sicer zvečer manj časa, ker imam nov hobiuser posted image , priprave za poroko in nameravam večino stvari naredit sama, tako da se sproščam ob izdelavi vabil in rožic.

Malicki kako napreduje nosečnost? Še zmeraj imaš Mauriča za ginekologa? (upam da se nisem kaj zmotila, sma se enkrat srečali tam, pa predvidevam, da je on tvoj g)

Jančika še malo, pa boste postali velika družina tudi vi! Ime ste že izbrali?

Sašaš ti samo pojamraj tukaj, te bomo tolažile, če ti bo to kaj pomagalo! Drugače se pa pogosto spomnim na tvojega Izaka in mu želim vse dobro!

Alisa kako pa gre kaj vam?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
13.11.2009 17:33:38   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Jančika še malo, pa boste postali velika družina tudi vi! Ime ste že izbrali?


Ja, zdaj pa res samo še čakamo, da se razdelim na dvojeuser posted image . Dobra dva tedna do PDP-ja. Pa se mi nekak še ne da it rodit. Saj sem že čisto okorna, sramna kost me boli, ampak vseeno...bolelo bo, čeprav na kratko, pa mi nekak ni do tega. No ja, izbire itak nimamuser posted image .

Sašaš, kako je kaj z vami? Upam, da gre Izaku na bolje.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.11.2009 11:09:16   
malicki
Klaja - zgleda sem sfalila informacijo o poroki. Ja čestitke!!

In ja uradno je moj G še vedno Maurič, čeprav sem ga želela zamenjati. Ampak sedaj ko je strokovni direktor zdr.doma nima kaj dosti časa za svoje pacientke in ima skoraj vedno zamenjavo. Največkrat me ima Kopše Berčičeva in z njo sem zelo zadovoljna, pa še čakat ne rabim 2 uri da pridem na vrsto tako kot pri Mauriču user posted image .

Moja nosečnost poteka zaenkrat Ok, brez problemov in težav. In upam da bo tako do konca. Sedaj sem v 24. tednu in že lepo okrogla user posted image   Nazadnje sem imela v začetku novembra morfologijo in mi je G vse lepo pokazala in razložila kje je kaj. Ja in tokrat semo tudi spol pogledali user posted image  ki pa naj ostane presenečenje user posted image  

Jančika - že kaj dogaja?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
3.12.2009 14:15:15   
Naty*Taja
Naša Janči že carta Vladimirja...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
3.12.2009 18:52:01   
klaja
Čestitke za tretjega sina!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
5.12.2009 19:32:10   
Naty*Taja
Klaja - zdej pa lahko poženta...user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
11.12.2009 14:17:25   
klaja
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Klaja - zdej pa lahko poženta...user posted image


Nikoli se ne veuser posted image ali pa može menjama, da bi imeli pri nas fantka, pri Jančiki pa punčko

< Sporočilo je popravil klaja -- 11.12.2009 14:18:35 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.12.2009 8:38:14   
malicki
Čestitke naši Jančiki! Bravo user posted image

A je kaj novic od sašeš?
 
en lep pozdravček od mene in bebike user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
23.12.2009 13:19:05   
plenicka
Jančika, iskrene čestitke za tretjega sina...

Vsem skupaj pa želim prijetne praznične dni ter vse lepo v letu 2010!

J&Ž

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
24.12.2009 9:48:24   
klaja
Tudi mi vam vsem želimo lepe praznike!!!!!!!!!!!

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?