|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgust 2005
14.1.2008 14:24:04   
Pikaču
Vse najboljše, Jessy!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: avgust 2005
14.1.2008 14:58:21   
Pikaču
V petek sem za pusta kupila kostum od čebelice. In seveda smo ga takoj, ko sem prišla iz faksa, probali. Vam povem, da ga je tamala do spanja nosila, pa še pol sem jo mogla tko prepričevat, da ni šla spat v njem !
Naredila sem ji pa eno črno piko na noska, pa je potem migala in se afnala, da jo je blo tko luštno gledat. Sej bi kakšno slikco nalimala, pa ne znam.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: avgust 2005
14.1.2008 15:16:40   
nanka
Jessy vse najboljše za tvoj rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: avgust 2005
14.1.2008 15:18:34   
Nončika
JESSY,VSE NAJ NAJ ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: avgust 2005
14.1.2008 17:31:13   
Jessy
Najprej hvala za čestitke!

Očitno smo danes vse zelo zaposlene. Tudi sama sem šele ob 17h prišla domov, ker sem imela eno izobraževanje. Neja je očitno na sprehodu s taščo, ker ni nobenega doma in se mi prav fajn zdi, da meni ne bo treba nikamor, ker sem prav gnila!

Jaz pa čudno gledam, kdo neki se je skorajžil in nekaj napisal pri avgustovkah, pa vidim, da se je samo Klarika preimenovala v csaje! user posted image  A to tvoje novo ime kaj posebnega pomeni, če smem vprašati?

Pikaču, žal mi je za tvojega brata, da jo je tako skupil! Upam vsaj, da je nezgodno zavarovan, da bo vsaj kaj iztržil iz te nezgode - vsaj neko zadoščenje.

Takole...grem zdaj še malce pogledat, če je kaj novega po svetu. user posted image

< Sporočilo je popravil Jessy -- 14.1.2008 17:33:00 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:03:24   
Nončika
jutro!

kje ste pa vse?

Jessy, moj vzdevek je novi. malce je bil vzdevek preveč razpozaven. saj veš, ni težko speljat mojega imena z zdevka.csaje pa je moj vzdevek v službi. sodelavec me tak kliče in pomeni punca. seveda je to v madžarščini.

Pikaču, upan, da bo vse pošlihtano. če znajo vsaj barvo avta, je že dosti. pri nas so eno babico povozili in so vidli samo barvo avta. bila je modra barva in so voznika pa 10 dneh našli.

mam gužvo v službi.

pa-pa

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:08:12   
Tiamo
Jutro,

hitro napišem imam spet malo gužvo, ampak paše.

Jessy upam ,da si lepo praznovala user posted image

csaje, tudi jaz sem čudno pogledala kdo je to in kdo zdaj čestita naši Jessy. Sem prvo pomislila na Jessyino sestro, samo vem da imam on drug nick. No, še dobro da imaš podpis kdaj se je rodila Noemi. Ti dam pa nasvet, če nočeš biti razpoznavna, si izbriši tudi podpis, ker se mi zdi, da je tvoje Noemi edina v sloveniji s takim imenom in boš zaradi imena razpoznavna, kot jaz sem jaz zaradi Deminega...lih decembra je bila debata na čveku, po čem se poznamo in so me poznale samo po imenu hčerkeuser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:17:30   
Nončika
TIAMO; maš prav. že sem poriktala.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:36:16   
Jessy
Dobro jutro!

Nekako mi prihaja v navado, da med prostimi urami pridem pogledati, če je kaj novega! user posted image  Danes sem v šoli že od 7h in do zdaj še nisem imela nobene ure pouka. Sem prišla prej, da sem si spisala priprave za danes, saj včeraj nisem uspela.

Tiamo, tudi meni se zdi, da je csaje zelo prepoznavna po Noemi. Sama sem prvič slišala za to ime v Sloveniji, prav tako tudi za Demi, čeprav se mi zdi, da si enkrat govorila, da je še ena Demi v Sloveniji, mislim pa ,da je bila tvoja ta prva.

Spet kaže, da bo en čuden dan danes. Vse je temno zunaj! Jaz že močno pogrešam sončne žarke. A bo treba na drugi konec sveta, da ga bomo kaj zagledali al kako? Snega očitno ne bomo letos dočakali.

Se tipkamo pozneje! Grem v miru popiti še kavico, preden se lotim ta zaresnega dela.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:47:59   
Nončika
Noemi ni edina Noemi v Sloveniji. v naši okolici sta še dve, pa baje je še ena nekje v bližini Kranja. kolko vem pa je izmed štirih ona najmlajša. samo na portalu pa je res edina.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: avgust 2005
15.1.2008 8:49:50   
Nončika
sicer sem pa oni babi, ki je malce okoli razlagala kdo in kaj sem že povedala svoje. sploh pa mi ni všeč to, da ona sploh ne piše na portalu samo čekira.

eh, ne bom zatežila, že tak ali tak je malce čuden dan.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: avgust 2005
15.1.2008 9:34:43   
Tiamo
Jessy jutro user posted image

Po mojih podatkih, od 1 leta naprej več nisem na tekočem, naj bi bile 4 Demi v Sloveniji in to vse v Ljubljani. Moja Demi je najmlajša. Lih v register prebivalcev nisem šla gledat, ker itak ni iskalnika po imenu, ampak sem izvedela tako k se pogovarjamo, samo noben ni točno vedel ali so ta prve dve Demi, z m ali z n! Se mi je pa javila ena RR, ki ima Demi in od moje starejša 1,5, če se dobro spomnim. Jessy imaš pa dober spomin.

csaje, a potem je na vašem koncu to običajno ime, iz kje izvira?

Jaz se o govoricah sploh več ne sekiram, se pa tudi ne izpostavljam preveč, ne pišem preveč osebnih zadev, če kdo želi pa slišati in prevzeti moje probleme pa mu jih rade volje zaupam in "dam za nosit"


(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: avgust 2005
15.1.2008 9:41:55   
Nončika
Ime Noemi je pogosto ime na Madžarskem. mi smo pa na dvojezičnem območju in kar dosti imen imamo povzetih iz Madž.

Izvor imena je pa hebrejski, je prav zastopano v bibliji (da ne bo kera mislila, da sem pobožna). pomeni pa čudovita. upam, da me spomin ne vara, moram malo pogledati v knjigi. vse to, kaj predstavlja in kakšen je izvor, pa sem izvedela že po tistem, ko se je N rodila.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: avgust 2005
15.1.2008 11:14:51   
violinski
Statistični urad pravi:

Število žensk z imenom DEMI : 15 (ali 0,0 % vseh žensk)
Med vsemi ženskimi imeni je ime DEMI po pogostnosti uvrščeno na 1621. mesto.

(o letnicah žal ni govora)

Število žensk z imenom NOEMI : 51 (ali 0,0 % vseh žensk)
Med vsemi ženskimi imeni je ime NOEMI po pogostnosti uvrščeno na 843. mesto.

Pregled po obdobjih rojstva
do 1920            -          
1921-1940         3         
1941-1960         3         
1961-1970         -          
1971-1980         z         
1981-1990         8         
1991-2000         22       
2001-2006         z         
 
Črka z pomeni, da jih je manj kot pet in zaradi varstva ne dajo pravega podatka.
 
Aja, pa dobro jutro. Kakšne gluposti me danes spravljajo v slabo voljo vam napišem kasneje. K sreči ni nič življenjsko pomembnega, gre samo za stroške luksuza.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: avgust 2005
15.1.2008 11:57:11   
Nončika
user posted image Tiamo, dobro izbrana imena a ne? samo očitno je Noemi malce pogostejše.

Violinski hvala za izčprne podatke.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: avgust 2005
15.1.2008 15:03:07   
violinski
Punce, spet se beremo in po vsem, kar smo napisale v zadnjih dneh, mislim, da je skrajni čas, da naredimo tisto, kar sem že pred časom pripravila za nas. Tiste, ki mi še niste poslale zasebnega e-poštnega naslova oz. e-poštnega naslova s katerega lahko vsakodnevno berete e-sporočila naj mi to nemudoma pošlje (NATASAXY, TEBE ŠE ČAKAM!!!) pa csaje (prosim, še pomen te besede nam povej, pa kako se izgovori!!!!), druge pa mislim, da imam.

Vikend bom posvetila temu, da bo vse zalaufalo kot je treba, z navodilom za uporabo vred, tako da vam bo kar se da enostavno vse zrihtat.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: avgust 2005
15.1.2008 20:35:10   
violinski
O, sem pogledala sedaj doma, in vidim, da imam od csaje. Ostala mi je torej samo še Natasaxy!!!

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: avgust 2005
16.1.2008 9:44:29   
tina104
Zdaj sem napisala cel post in me je ven vrglouser posted image
 
Jessy, vse najboljše in vse najlepše!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ery, lepo je brat, da je vse  ok, držim pesti, da bo tudi naprej tako.user posted image user posted image user posted image
 
Pikaču, res grozno, kaj se je zgodilo, tudi za tvojega brata upam, da je vse ok..user posted image user posted image user posted image
 
Včeraj je imel moj rojstni dan in sva se zvečer malo skregala. Res se praktično ne kregava, tokrat pa sem mogla nekaj rečt in je bil potem moj jezen.
V bistvu je bilo tako, da je sodelavce včeraj povabil na pijačo za roj. dan. Mi je že zjutraj povedal, da grejo na pijačo. OK. No, potem je prišel komaj ob 20. 15 domov (dela do 17.00). Sem bila malo jezna, ker sem mislila, da bomo še mi trije kaj praznovali. No, pa dobro. Sem uspavala Aljaža in potem prišla v dnevno sobo in sem mislila, da bova se vsaj malo pogovarjala ali pocartala, pa je moj bral nekaj na internetu, zraven je bila še tv prižgana. Po nekaj minutah tišine sem mu povedala, da tako nič več časa nimava zase, da še takrat ko bi ta čas imela, gleda računalnik. Bil je ful jezen in je rekel, da lahko internet tudi odjavi. V glavnem, potem sva se malo še pogovarjala, sem prišla do zaključka, da sem vseeno preveč reagirala, glede na to, da zvečer s prijatelji gre na mogoče na pijačo trikrat na leto. Zjutraj gre skoraj vsako jutro na kavo ali čaj v en lokal, ampak to je pol ure, pa še takrat je ponavadi sam in časopis prebere.
Sem pa tako reagirala, ker sva res zadnje čase malo skupaj, vsi trije smo  kar nekaj skupaj in potem se tako pogovarjamo samo o tem, kar trenutno delamo, o Aljažu, kaj je novega naredil in take. Moj nonstop dela, ta teden je sploh tak.. Ah, ne bom več nakladala.
 
Danes smo dobili odločbo o plačilu vrtca za leto 2008 in groza – naj bi padli v 5. razred. user posted image Res mi ni jasno, jaz zaslužim samo kakih 150 evrov več kot lani, moj ima plačo nekje enako, in pri njem je to skoraj minimalna plača. Lani smo padli v 3. razred. Res ne vem, kako je to možno. Bo treba malo preštudirat, koliko presegamo cenzus za 4. razred.
 

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: avgust 2005
16.1.2008 10:09:41   
Tiamo
Dan,

tina, kaj naj ti rečem, moj gre skoraj vsak dan na pijačo. Ampak mene to ne moti in me nikoli ni, ker se mi zdi, da če je preveč doma sem kar živčna user posted image  Ne mislim tako, ampak se naveličaš, sej sploh ne znam napisat.... Uglavnem meni več pomeni, da npr. pa če samo 1 uro na teden aktivno sodeluje v vseh pogovorih in aktivnostih družine.  Lih včeraj, ko smo prišli domov se je z Demi ukvarjal več k dve uri, sta norela, risala, se žogala...to mi največ pomeni!

Imam pa jaz zdaj eno vprašanje, vzgojno, k smo prišli v fazo, kuhanja mule...vsak dan počne, če kaj ne dobi ali če kaj ni po njeno, uleže na tla ali glavo da med ramena, naredi šobo, močno stiste oči in kuha mulo...seveda po sekundi en uč malo odpre da naju čekira kako bova odreagirala..ne dobi tistega kar hoče. Lih včeraj se z očkom podaja žogo in kar na enkrat začne trmulit, ker ji očka ni takoj podal žoge. Potem ji zanalašč ni podal in odšel iz sobe ven, ona pa v jok, pa mami oči ne da žoge...KAKO BI REAGIRALE V TEM PRIMERU? Včeraj sem bila res v zadregi, moj pravi pusti jo ne ji dajat potuhe, se bo že umirila...sem popustila, in se pogovorila z njo zakaj tako joka, in potem je prosila očka za žogo in ji jo je dal. Nevem, če sem prav odreagirala...

En dan riševe in ker jaz nisem znala narisati telebajska Lili oz. sem ga narobe narisala, ona šobo user posted image  Kako naj reagiram...kar mi je na pamet prišlo je bi to, da sem še jaz držala šobo in sva obe šobali, dokler ni Demi rekla, mmai uredu je, ne bit žalostna...

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: avgust 2005
16.1.2008 10:10:31   
Tiamo
tina, mene je že zdaj strah odločbe...lansko leto smo bili v 6. razredu, potem s pritožbo v 7....bomo videli letos...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: avgust 2005
16.1.2008 12:38:05   
Nončika
ALO!

DANES SMO SPALI FULL SLABO. N SE JE PREBUDILA OB 4 PONOČI IN NI VEČ ZASPALA. JUH, BLA JE ŽURKA.
POL MI JE PES NAGAJAL, NISEM NAŠLA KLJUČEV OD AVTA, PA ŠE FOTER MI JE FULL BOLAN.

IMA PACE MAKER IN JE MORAL  POD NUJNO NA KONTROLO, GA JE HOTELA OSEBNA ZDRAVNICA POSLATI TAKOJ V BOLNICO, AMPAK KER V MS NE MOREJO NIČ Z NJIM, GA JE TAKOJ NAROČILA V MB. UPAN, KA MU NE BO TREBA OSTATI TAM.

POMEN MOJEGA VZDEVKA JE PUNCA, JE V MADŽARŠČINI IN IZGOVORI SE ČAJE, Z POUDARKOM NA E.

TINA, KOLKO ZNAŠA PA PLAČILO VRTCA, MENI NAMREČ RAZRED NIČ NE POVE.



_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: avgust 2005
16.1.2008 12:56:29   
ery
Hojla...

Kriza, jaz ta teden res nimam nič časa.... v službi je noro, pa bo naslednjih 14 dni tudi še....

No najprej: Jessy, malo z zamudo, ampak od srca, ti voščim vse najboljše, pa naj se ti uresniči vsak mesec ena željica... ne pa vse hfrati, ker hrepenenje mora ostati. user posted image
 
Drugače se počutim fino, le kar se jutranjih slabosti tiče... tega ne bi bilo treba. Le majčkena razlika je, ko sme bila noseča z niko, sem jedla samo meso, pa pomfri, pa čokolade... sedaj pa mesa videti ne morem, jedla bi pa le domače jedi:segedin, jota, pila kokto.. Moj s emi samo smeje, ker imam res vse zmešano..
 
Včeraj zvečer sva z mojim izbirala imena, sva se res nasmejala, kakšne je ven metal.... Njemu moderna niso všeč, ampak taka normalna slovensla:Ana, Žiga, Anže, Zoja, neja(ta ime odpade, ker je ravno ena s takim imenom na svet prišla v naši vasi..)..Bo še pestro, mislim da. . Obema je bil pa včasih všeč ime Kaja, zdaj nama pa nekako ne potegne več...user posted image
 
Včeraj je pa rodila moja soseda fantka Marcela. danes imamo pa malo pitja na njegovo zdravje, Je bi težek 4330 g, si sploh ne predstavljam kako bi pri meni to ven prišlo...user posted image  
 
Glede vrtca:to je tolk drago, da se ti zmeša. Sicer nimam Nike še v vrtcu, ampak slišim od drugih koliko plačujejo, pa to bi samo vlado zbrcal ej.. Ne vem kam to pelje.
 
Zdej moram pa poslat, ker tole pišem že ulala cajta...
 
Jesy, kdaj pa ti misliš dat Nejo v vrtec

_____________________________




(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: avgust 2005
16.1.2008 13:53:46   
Pikaču
Tina104, tud moj gre obvezno vsak dan zjutrej cajtnge prebrat pa na kafe. Pa kaj naj zdej, tko se je navadu, pa mu tega ne mislim več očitati, ker sem mu na začetku, zdej pa resnično hi haska, pa tud, zakaj pa ne, naj ima veselje. Jaz sem bila nazadnje odzuni v decembru, na silvestrovanju, on pa zvečer že dolgo nikjer.
Mislim, da bi tudi sama tko odreagirala, kot si ti, vendar če vidiš, da tud pogovor ne zaleže, ga pa prestavi na drugi dan. Če ni pri volji, ga sama ne drezam, ker nikamor ne prideva, sam fajn se skregava pa očitki letijo na vse strani. Se pa zato obvezno pogovoriva kakšen drug dan, ker pozabim pa kar tako ne.

Odločbo za vrtec še nisem dobila, pa tudi upam, da ostanem v četrtem razredu. Že to je dovolj (160 eur na mesec).  Ker drugače res ne vem kam bomo prišli, s temi plačami, pa nenehnimi podražitvami. No, ravnokar sem dobila sklep za stavko 30.1.. Upam, da se bodo kaj spogajali, za tiste boge 3,5%.

E je danes tud bolj slabo spala, se je zbudila ob 1, pa pol ob 6 že, tko da potem ni več zaspala, ker drugače pa lepo spi do 7, vsak dan. Zadnja dva dneva ga pa neki sračka. Smo pa včeri s telovadbe prišli, pa smo ji zavese naštimala v sobici. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: avgust 2005
16.1.2008 14:01:24   
Pikaču
Glede trme, pa moram povedati, da je naša čisto blizu tvoje D, Tiamo, naša gre zadnje dni pa kar pod stole v jedilnici pa z enim učem čekira, kaj delava in če jo bova k sebi poklicala. Sej na koncu jo, ker drugače bi najbrž kar zaspala pod stoli.user posted image user posted image user posted image Mislim pa, da pravilno reagiraš, ko jo vprašaš, zakaj joka, jaz zraven povem, da se lahko vsi trije lepo igramo in da ima vsak nekaj časa žogo pri sebi in da zaradi tega res ni treba jokati. No, pri nas zaenkrat pomaga. Sej pol pa takoj kaj drugega najde za zamotit. Poskušam pa njej slediti pri igri, se pravi, da je pri igri ona šefica in ukazuje user posted image user posted image user posted image . Dokler živčki zdržijo.user posted image user posted image

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: avgust 2005
16.1.2008 15:23:06   
Jessy
Tina104 in Ery, tudi vama hvala za voščilo! user posted image

Danes me očitno vzgoja spremlja že ves dan. user posted image  Smo imeli sestanek učiteljskega zbora in smo se prav o vzgoji pogovarjali in res je tako, kot že vemo od nekdaj, da recepta za vzgajanje ni. Pri enemu deluje ena stvar, pri drugemu druga spet pri tretjemu čisto neka tretja.
V tvojem primeru bi kar upala trditi, da si odreagirala pravilno, čeprav si ji hkrati dala točno tisto, kar je želela - pozornost. Če ta pozornost deluje pozitivno in se njeno "šobarjenje" zaradi tega ne stopnjuje, potem si ravnala pravilno. Če pa bo ta trenutek zdaj izkoriščala še naprej, potem je bilo napačno. To boš ugotovila s časom.
Sama se takih situacij raje lotim z ignoriranjem v času nekaj minut, vmes pa si izmislim eno neumnost, da jo po nekaj minutah njenega trmarjenja preusmerim na drugo stvar in tako pozabi, da se je sploh kaj dogajalo. Običajno na satelitski poiščem kakšno oddajo o živalih, včasih kako risanko, potem pa naložim, kako zanimiva zgodbica je, pa čeprav nimam pojma o čem se gre, včasih pogledam skozi okno in si izmislim, da se pelje traktor, smetarji ali gredo konjički ("O, poglej, poglej jih, konjički, kako hitijo! Joj, kolk so lepi..." - ali kaj podobnega)....ko pride pogledat nič ne vidi, ker tega pač ni bilo, ampak namen je dosežen.

Jaz pa sem se včeraj prepričala o neki stvari, katero opažam že dolgo časa. Namreč, zelo dobro zna poslušati. Pri telovadbi so se igrali z žogami na različne načine in se zelo zabavali. Potem vzgojiteljica da navodilo, ki je bilo za njihovo starost  še kar obsežno. Od enajstih prisotnih otrok je samo Neja naredila točno tisto, kar jim je povedala, vsi ostali so se šli naprej prejšnjo igrico in so morali starši poseči vmes ter jim še enkrat razložiti, kaj je treba.
Vsak torek pa sama sebi ploskam, ker sem bila tako "pametna" in jo vpisala k telovadbi, saj vidim, da je v tem času iz enega malega štorčka postala že prav spretna na različnih področjih. Doma tega res ne bi mogli tako razvijati, kot lahko tam.

Ery, v vrtec sem jo mislila vpisati s septembrom, ampak glede na to, da so napovedali 15% podražitev vrtcev vedno bolj dvomim, da se bom za to odločila. Ne vem, res ne vem. Bom prosila raćunovodkinjo, če mi preračuna, kolk bi plačevali, ker resnično živimo samo z mojo plačo in se mi pred naslednjo plačo kar rade pokažejo ničle na računu.

Tina, moj prav nikoli ne zahaja v gostilno. Ne dopoldne, ne popoldne. Je že prava redkost, če gre. Če se skušam spraviti v tvoj položaj, potem verjetno nanj ne bi bila huda, ker je že prej povedal, da gre na pijačo. Bi pa zagotovo dobil kak SMS, ko bi se mi zdelo, da bi bil že čas, da se nakaže domov.
Mu pa tudi jaz povem, ko me kaj moti in prav briga me, če je potem slabo vzdušje v zraku nekaj ur.

Zdaj pa moram nehat, ker ob 16h že šibam nazaj v šolo, saj so spet govorine ure.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?