|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
5.5.2007 20:27:40   
Eca
Hej!

Spet jaz - tećka, ki sem še kar v enem kosu. Bebi mi dol pritiska in na nek živec, kot bi me elektrika v medenično kost in v desno nogo. Zdajle me je začela še zgaga - jupi, Rutacid je zadnje dneve moj najboljši prijatelj. Sem si včeraj šla v lekarno po novo škatlouser posted image . Glede zdravja sem ok, tamali tudi za silo. Malo še šmrka in kašlja ampak bo. Jutri ga moj mož pelje k mojim staršem na "krajše" počitnice, dokler ne pridem iz p. Me kar stisne, ko ga ne bom videla tako dolgo.

Glede imena in pomanjševalnic - mene je ful kurilo, ko so vsi govorili Marko, stalno sem morala reči da je Mark in to zato, ker so moji starši okoli govorili da je Marko. Potem pa sem jaz bila čudna, ko sem svojega otroka klicala Mark. Mojim staršem pač ni všeč Mark in so kar nekaj časa rabili, da so se navadili. Še sreča, da jim nisma pred rojstvom povedala za ime, pravzaprav nisva nikomur, tudi spola ne. Vedela sem, da bodo zgražanja ali pa one finoče, kako lepo ime, v resnici pa si misli nekaj drugega. Sedaj sva sicer povedala, da bo fantek imena pa ne. Računam ponovno na neodobravanje. Bogsigavedi kaj bodo iz Doriana ven spravliuser posted image . Vendar jaz sem se tako odločila in tako bo! Tako da punce, vztrajajte pri svojem izboru in ne se pustit napetnajstit, kakšno čudno ime ste izbrale. Vsaka mama bo izbrala tisto kar ji je všeč!

Tak, zdaj pa sem spet zatežila.... saj že grem, samo do ponedeljka me še berete potem pa pavza, sem se odločla da grem rodit!

Držite se in lp iz štajerske prestolnice!

Eca

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   [Brisano sporočilo]
5.5.2007 20:30:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: MAJČICE
5.5.2007 20:46:57   
Putka
Evo me! Smo že nazaj. Sem pa navajena ritma iz porodnišnice, tako da grem zdajle spat. Jutri pa vse za nazaj prebrat in kaj več napišem.

Čau.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: MAJČICE
5.5.2007 20:59:42   
juniorka
Živjo!
Na hitro, dokler ati čuva malega user posted image ! Naš non stop visi na joških, če jih nima v ustkih, pa se naštima gor namesto blazineuser posted image !
Je pravi cuker! Počasi se navajam, da sem mami, ampak je pa zelo čustveno obdobje tole...
Tiste, ki še čakate, saj bo kmalu- meni ni nič kazalo... Nisem imela nobenega "čepa", ki bi me na kaj opozoril, samo zbudila sem se, pa neki mal priteče..pa se vstanem..točno pred wc-jem poplava! Pa lepo v porodnišnico, nič popadkov, odprta 1 cm...po 4 urah nič novegauser posted image ...pol pa umetni popadkiuser posted image ... Naprej ne bom zdajle, sem pa dobila EA, dve dozi, ki sta trajali dobro uro vsaka, je malo blažilo bolečine! Sem mela alternativno porodno, pa nisem smela pokonci bit, da bi se po žogi valjala... to je stranski učinek, ko odteče voda in pol gre težje...

Ja, pa mali je brcal še skoz, ko sem bla v porodni..brez vode..ne vem, kdaj bi se pol naj umiriluser posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak ko te mala štručka pogleda, pol ne moreš verjet, da je to rezultat... je tako lep občutek...
ECA- še vedno ima krče, so mi šli po kapljice v A., ker naše ne pomagajo, ga samo zapirajo in bogi Nel dva dni ni kakal... Zdaj je mal boljše in mami več previja user posted image !
16.5. pa imava že cepljenje... zdaj bo šel čas tako hitro!!!!!!
Nič, vsem , ki že cartate, iskrene čestitke, ostalim pa...čim lažje in hitro, pa mejte svoje zravn-mojga so domov poslali najprej, pol je pa že kar hudo blo meni sami tam...in so mi dovolili poklicat ob devetih..ni pa nič plačal, noben ni rekel za potrdilo... super skratka in če ga ne bi blo zravn user posted image user posted image !
Vsem lep pozdrav!!!!!!!!!!!
Se pišemo, ko bom lahko sedela- šivov imam malo morje- mi niso povedal kolk- na 4 mestih-in ne morem hodit, sedim tako tako- v glavnem leže gre! Obroča pa v p. ne rabte, ker leže gre....
PA PA

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: MAJČICE
5.5.2007 21:10:10   
tejč
Pokorno se javljam (v enem kosuuser posted image ), smo prišli iz praznovanja in je blo suuuuuuuuper!  Torta je šla kot za med, potem pa smo jo ponudili še za sabo, ker je ostalo. Je bila ogromna.
Joj, res moram kake fotke dat gor...

Vzdušje je bilo čudovito, otroci pa sami zakladki!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer sem kar precej utrujena, a obenem vesela in zadovoljna, ker je vsem čas hitro minil in smo vsi uživali.
Nič me ne šraufa, špika ali tišči. Res čudno. Mogoče se pa kaj umirja in bom res čakala do roka...
Bomo videli.

Mirno noč vsem, tiste, ki greste rodit, pa: lepi datumi so pred nami, kajne?user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: MAJČICE
5.5.2007 21:10:42   
tejč
NK, dobrodošla.

MAjchy, jaz mam pa 19.5. roj. dan!user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: MAJČICE
6.5.2007 8:15:45   
BAMBINA_
Sporočam vam veselo novičko, ki sem jo prejela danes zjutraj:

Babygirl je včeraj ob 14.30 rodila punčko Hano,
težko 3300 g in dolgo 53 cm.
user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 6.5.2007 8:17:29 >

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: MAJČICE
6.5.2007 8:45:10   
BAMBINA_
Tole glede izbranih imen, meni je Griša že od malega ful lepo ime za fantka. Moj je takoj bil za to, mami in brat sta bila navdušena, od mojga mama pa user posted image . Mislim, baba smotana se je vsakič nekaj norce delala v smislu, kako mu bo že ime?, Graša, Greši... Dokler ji nisem rekla, ja, če si pa imena svojega vnučka ne morete zapomniti, je pa že res kriza. Od tedaj si niti 1x ne dela več norcev. Jao, ženska glupa!!!
Putka in Juniorka pozdravljeni nazaj!!
Evo, še popravljen seznam. Zdaj je pa že kar nekaj majskih otročkov. user posted image user posted image Zaenkrat fantki vodijo. user posted image




SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)




user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Eca, Maribor user posted image user posted image (Janez user posted image - joke, Dorian)
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM

08. ajdaN, Kranj
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. Imarcel, Maribor  user posted image  user posted image  (Alina)
10. Anol
10. srni
10. Sonjam, Ljubljana
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Lana ali Taja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
28. nosečka
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)

user posted image   


< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 6.5.2007 8:46:13 >

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: MAJČICE
6.5.2007 8:47:08   
ursyka21
user posted image user posted image user posted image za HANO in BABYGIRLuser posted image user posted image user posted image
Prijetno cartanje!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: MAJČICE
6.5.2007 9:41:52   
felicia
Ojla
ja tole pa zgleda kot da bomo vse rodile pred PDP-jem! se nam majčicam kar mudi videt svoje štručke?user posted image
No pri nas ni nič novega malo dol pritiska v medenico to je pa vse. Sam se mi tudi ne mudi bi bilo kar zanimivo da ena rodi na PDP a ne!

No lepo počivajte na ta deževno dolgočasen dan.

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: MAJČICE
6.5.2007 9:51:37   
mravljica3
Vsem puncam, ki ste že rodile seveda čestitke, tiste, ki še čakate pa čim več potrpljenja! Hvala tudi za vaše čestitke!
Naša dvojčka lepo rasteta in sta zelo pridna. Na koncu se je vse izšlo dobro, tako, da smo šli po petih dneh domov. Sem zelo srečna, da je porod za mano saj sem imela veliko skrbi, da ne bi bilo kaj narobe.

Punce lepo se imejete in lep pozdrav!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: MAJČICE
6.5.2007 10:15:38   
petrinja
joj, sploh ne sledim več, katere majčice so že rodile, saj ne mine dan, ko ne bi privekal na svet še en otroček!
ČESTITKE VSEM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva z Matevžem sva drugače prav super. Lepo sva se navadila drug na drugega, je lepo na 2-3 urce, vmes lepo pančka. Ponoči imamo budnico samo okrog 3h in ob 6h, ko je lačen, pa še to se ne ''zadere'' ampak začne samo glasno cmokatiuser posted image  in se oglašati kot kakšen mucek. Naslednji teden bomo šli že po mal pa mal ven, ker bo baje lepo vreme. KOMAJ ČAKAM!!!! Jaz se še celim, čeprav je moja rana res krasna, sam moram vseen malo pazit, ker je bilo rezanih več plasti, pa da se ne bo noter kaj premalo zacelilo.
Moram pa rečt, da sem zelo začudena koliko sem imela vode v telesu in drugega balasta ( Matevžek se tu ne šteje) , ker sem šla za foro po prihodu domov na tehtnico, da vidim koliko sem izgubila s porodom, in je reci piši, pisalo -16 kil. Tako da imam zdaj še 9+, ampak se sploh ne sekiram, ker gre energija povsod. še največ pa za mojega srčkauser posted image .

Vsem ki pa še pričakujejo, pa vam želim lep porod, in karseda hiter, da boste potem lahko že stiskale svoje štručke k sebi.

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: MAJČICE
6.5.2007 10:55:53   
felicia
No drage mamice me ki pričakujemo bi verjetno zelo rade slišale vaše zgodbe o porodu. Tako ko boste imele kaj več časa in vam bodo vaši user posted image  dovolili da se vsedete pred računalnik, nam napišite kako je vse potekalo.
lepo se mejte in crkljajte s svojimi štručkami.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: MAJČICE
6.5.2007 11:04:53   
Putka
No, tole pišem z eno roko, dojenč spi v drugi.
Ja, moj vikend na dolenjskem se je prehitro zaključiluser posted image . Edino kar zdaj lahko potrdim, da termalna voda pospeši porod. Z Vesno sva se še prejšnji večer kopali v Dolenjskih toplicah, ponoči pa mi je odtekla voda, Oče me je najprej peljal v NM, ker je blizu, pa zasvaki sličaj... Tam je bilo katastrofalno!!! Me niso hotli pregledat brez sprejema, sploh ko sem vztrajala, da bom rodila v Lj. Zdravnik je bil še hujši,  neki Velkjo. Pregledal in ugotovil, da mi je pa res odtekla voda in da kaj sem sploh prišla, bi bila v tem času že v Lj.. Ko sem za CTG prosila, pa je rekel da bom potem še 20 minut kasneje šla od tamuser posted image

V Ljubljani so me bp sprejeli, imela sem super babico, ampak kljub popadkom in potem še ene 2h urah umetnih se nisem odprla več kot na 3cmuser posted image . Tako da sem se kar hitro za carski pustila pregovorit, pa še dr.Štolfa je delala (ista kot prvič).

No, Katja je bila kar težka, 3730g in 52cm. Zaenkrat je pravi sonček, podobno kot pri Juniorki sesa in spi. Prvo noč doma je hotla pri mamici spat user posted image , tako smo danes malo neprespani. Ko se je zjutraj še Vesna v posteljo prešvercala je bilo pa sploh fajn. Okrevanje po cr je šlo velik boljše kot prvič, tudi jaz čakam na lep dan za prvi sprehod.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: MAJČICE
6.5.2007 11:22:28   
Putka
Ne znam fotk iz računalnika not nalimat. Tako da sem dala dve novi v album.


< Sporočilo je popravil Putka -- 6.5.2007 11:23:58 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: MAJČICE
6.5.2007 12:18:54   
iwa
Babygirl iskrene čestitke za Hano! Uživajte!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem ki se že pogumno doma cartate želim vse najlepše! Vesela sem da vam je dojenje lepo zlaufalo, upam da bo tudi pri nas tako. Pri meni ni nič novega, na cajte mal zašraufa u hrbtu, pa zategne spodaj ampak vem da to še ni to.

Nekej se me en nahod loteva a zaenkrat sam kiham pa nos piham, upam da nau še kej več! Grem zej mal počivat pa se tipkamo pol!

Uživejte!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: MAJČICE
6.5.2007 12:28:01   
tejč
Babygirl, iskrene čestitke!user posted image
KAj pa danes, bo katera rodila na Ajšin rojstni dan?

Jaz sem ok, nič novega. Kar škoda.user posted image user posted image  DAnes pa imam čas, samo Ajša bo morala z nama...user posted image user posted image user posted image

Putka, ja, krasno so te odrihtali v NMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že slišala za podobne zgodbe in me ne dobiš tja. Groza!
Še dobro, da si šla v LJ. Saj po moje jim niti CTG ne dela.user posted image

Jah, jaz sem Ajšo rodila 9 dni prej, sam so mi sprožli porod. Pa zdaj sploh nimam nekega občutka, ali bom prej, ali čez rok, ali...Decembra????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Trebuh mi bo razneslo od ...MAše!user posted image
No, dovolj.

Tortelini s puranjo omako so bili naravnost odlični. Zdaj jih grem mal spat dat.user posted image user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: MAJČICE
6.5.2007 12:58:04   
felicia


[/quote] MAJČIC user posted image


user posted image   

03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)




user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Eca, Maribor user posted image user posted image (Janez user posted image - joke, Dorian)
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM

08. ajdaN, Kranj
08. kaya2007, Feldbach user posted image user posted image
09. BAMBINA_  user posted image user posted image (Griša)
10. Imarcel, Maribor  user posted image  user posted image  (Alina)
10. Anol
10. srni
10. Sonjam, Ljubljana
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
17. tejč, Ljubljana, user posted image user posted image (Maša)
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Lana ali Taja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
23. s u g a r, L jubljana user posted image user posted image (Val)
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
28. nosečka
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)




RAZMERJE FANTKI user posted image            9
               PUNČKE user posted image           7

user posted image    


P.S.: ŠE SEBE SEM DODALA NA SEZNAM

< Sporočilo je popravil felicia -- 6.5.2007 12:59:33 >

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: MAJČICE
6.5.2007 13:03:14   
petrinja
evo še mojo porodno zgodbo felicia!

Sicer sem že nekaj napisala, a da malo obnovim...
V četrtek, 26.4. sem bila pri svoji G, in sem imela tak visok pritisk ( ki sem ga sicer imela povišan že v nosečnosti, prej pa nič) , da je rekla sam da sem zrela za sprejem v porodnišnico. Tam so me sprejeli za en dan na oddelek, naslednje jutro pa so itak vidli da sem 2 prsta že odprta, in da imam celo neke rahle svoje popadke, zato so me poslali kar v porodno. Prišla ob 10h zjutraj na klistir in britje, no okoli 12h pa že ležim v porodni ( ki je bila ciklamno roza barve-jaz pa rojevala fantauser posted image ) . 2 uri smo nekaj pričakovali od mojih popadkov, a ni bilo kaj preveč učinka, zato so mi dali umetne, a sem se še vseen odpirala sam 0,5 cm na uro, zato so konstantno povečevali doze, in po 10 urah takšnih in drugačnih popadkih, me je prišel pogledat še dr. Pušenjak, ki je strokovno ocenil, da je mali še previsoko ( čeprav sem prej že dvakrat močno pritiskala, a ni šlo), zato je bil potreben carski rez. Očka je našega Matevža dobil prvi v roke, kar se jaz spomnim je smao da sem vprašala koliko je težek, in ga pobožala po glavci, pol so pa mene odpeljali na intenzivno, kjer si ponavadi 2 dni. Že 6 ur po operaciji te lepo naučijo kako se dvigat prek boka, in moraš kar sam it na stranišče in zjutraj nato še sam stuširat, kar pa pri meni res ni bilo krize.
Danes je 9. dan po porodu, in lahko rečem, da sem še malo švoh, a da me sama rana ne boli več kaj dosti, z Matevžkom je pa tudi vse tip top.

Nič se bat poroda, ker mati narava poskrbi za vse, da poteka tako kot more ( če ne ji pa malo super zdravniki pomagajouser posted image  ).

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: MAJČICE
6.5.2007 13:37:32   
Majchi
Babygirl, čestitke za Hano ! user posted image user posted image user posted image

Zdej vas je pa že tok postalo mamice, da vas bo noro lušno brat, ko se takole počasi ena za drugo javljate.
Meni se je danes po SMS javila Rožica81, ki pravi, da sta z Nacetom v redu in da čakata še en ultrazvok, potem pa šibata domov. Sem ji mal poročala, kok vas je že rodilo, tako da sedaj ve, da se tudi tukaj, na RR, ful dogaja. Vse vas lepo pozdravlja.

Pri meni drugače nič novega, razen to, da se večerni pritiski na medenico in sramno kost dogajajo sedaj tudi čez dan, tako da ves čas pošteno čutim kilažo svoje pikice. Včer zvečer se mi je zdelo, da je tud izcedek že rahlo rozkaste barve, dons je pa spet vse ok. Jaz sem pa že mislila, da bo sledil čep user posted image . Aja, dons zjutraj mi je pa ena kila šla dol. Sem rekla mojmu, da je to en znak bližajočega poroda, pa sva šla hitr zdele v Mehiško v City park. Mater sem se napokala, pa sem pol manj pojedla kot ponavad. Pa da bi ve vidle, kaj sem še vse zraven naročila, pa je potem kelnar nedotaknjeno nazaj odnesu user posted image . Same oči!
Moj dragi je imel pa včer en tak pivski dan. Je zginil od doma že ob 13ih in nažgan prišel domov ob 21ih. Vmes sva se slišala za večerjo ob 18ih, na katero ga seveda ni bilo user posted image . Sem rekla, da naj mu bo, ker drugače res nima kakšnih takih izpadov. Ampak sem tud rekla, da greva zdej pa res lahko v P vsak čas in da nočem da tam Laško vame diha user posted image . Revež, mislim, da tud njega mal šraufa tale najina prihajajoča pikica.

Jaz pa kar ne morem pozabit, da so mi prvotno določili rok 8.5. in nato zaradi srčka (ki ga še kar ni bilo) prestavili na 20.5. Vmes mi je pa moj G parkrat rekel, da je punčka velika in v 22.tednu mi je rekel, da sem verjetno v resnici že v 23.tednu. Tako, da imam čedalje večji feeling, da bom rodila prej. He, he, na koncu bom pa do 30.5. zavlekla user posted image .
Petrazg, podobno so tebi rekli, a ne?

Nič punce, se tipkamo še kasneje. Uživajte, zunaj sije sonček.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: MAJČICE
6.5.2007 13:40:46   
Majchi
Hej, kje pa je dons kej Eca? Jutri ima rok, a ne? user posted image  Mogoče pa že predihava in pritiska.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: MAJČICE
6.5.2007 15:32:40   
Eca
Hej!

Hvala Majchi za skrb. Danes je res moj zadnji dan pred pdp- jem in sem si vzela prosto. Moj je tamalega odpeljal in jaz sem lepo poležavala v postelji. Sedaj sem se lepo napapcala in za desert ližem višnjev sladoled z jagodami. Doma je tak miruser posted image , samo praha in svinjarije pa toliko....bi kar krpo prijelauser posted image .
Drugače pri meni vse mirno, nič ne dogaja, zdajle si bom verjetno dala Housa v hišni kino in bom malo gledala....pa mogoče malo zadremala kot mačka.

Jutri pa se še javim preden grem (ob 10h moram biti v p.) in potem imate pavzo od meneuser posted image user posted image user posted image .

Punce držite se, uživajte s trebuščki in z dojenčki. Pa še veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse vas!

lp, ECa

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: MAJČICE
6.5.2007 15:56:11   
BAMBINA_

Eca želim ti lahek in hiter porod, da bi potekal čimbolj tekoče in brez zapletov. Bomo držale pesti za vaju s user posted image . user posted image user posted image

Pri meni še vedno vse mirno. Vsi me že kličejo, pošiljajo SMSe, če se že kaj dogaja. Pa še ni nobenega špikanja, tiščanja, do roka pa še samo trije dnevi. user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: MAJČICE
6.5.2007 18:34:56   
ursyka21
POzdravljene vse majske user posted image  in tudi vse že majske oz. aprilske mamice.
Vidim da že vse nestrpno pričakujete kakšno novo dogajanje tako kot jaz. Pa čeprav še imam čas do 25. bi mi že pasalo kakšno cartanje z svojim user posted image .
ECA kaj tebi bodo jutri že kr sprožli porod? Upam da te bodo pregledali in povedali ali si že kaj odprta. Držim pesti oz. držim pesti za vse ki še pričakujemo.
Pa lepo se imejte še naprej

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: MAJČICE
6.5.2007 19:06:20   
Putka
No, končno na tekočem, je bilo velik za prebrat. V Lj porodnišnici so rekli, da je bila od 27.4. dalje ful guži je več akcije par dni pred/po luni, kar je po nas majčicah čisto res.

Ja, se kar med majčice štejemuser posted image , ker na aprilski forum skor nisem pokukala in nobene ne poznamuser posted image . Sej me vzamete, čeprav sem aprila rodila, a ne?

Aja, še tole. Anesteziologinja mi je pred cr ponudila epiduralno! Sam so me tolk z umetnimi popadki našopal, pa brez droge, da sem komaj na operacijsko zlezla! Sem rekla, naj me kar uspavauser posted image . Okrevanje je bilo pa tokrat velik hitrejše. Po eni uri sem bila že čist budna, po ene 4-ih pa že čist sama na weceju.

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?