|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
21.9.2006 22:24:23   
s u g a r
no se opravicujem in vsem ki user posted image  se boste.

sorry

_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: MAJČICE
22.9.2006 7:56:57   
petra a
Živjo,

hmmm...no, jaz bom pa granatno jabolko (če je že katera, me prosim opomnite, nisem zasledila da bi katera že bila).

Takole, zadnjo M sem imela 10.08.2006, ker je 07.09. ni bilo, sem kar pričakovala koliko je ura, tako da sem 17.09. delala test, ki je pokazal tisti čarobni težko pričakovani +, in tudi jaz lahko rečem da gre v tretje rado. Po izračunu Ringaraja imam PDP 17.05., torej sem definitivno med majčicami in se že veselim čveka z vami. Točen datum sporočim po prvem pregledu pri zdravniku, ja, sem se šele pol ure nazaj naročila po mailu.

Punce, moj predlog: če si gor sporočimo kdaj ima katera pregled, se tako lahko spoznamo v čakalnici pri zdravniku, sem prepričana da se bomo tudi z katero srečale, pa drugače sploh ne bomo vedele, kdo je. To velja za večje kraje. Je katera za?

Moji znaki: neprespanost, špikanje v trebuhu, tiščanje na wc, občasno čez dan slabost (na srečo zaenkrat še brez bruhanja).

Imejte se lepo, uživajte v nosečnosti in se beremo.

Bye

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
22.9.2006 8:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: MAJČICE
22.9.2006 8:57:44   
petra a
midva sva se odločila da počakava do prvega pregleda in nato poveva še ostalim, zaupala sem samo kolegici

me pa zanima reakcija, starši bodo verjetno veseli (vsaj mislim in prav bi bilo tako), v službi jih bo pa verjetno vrglo na rit (pa me čisto nič ne briga, sem že 12 let v službi in prvič noseča), prijatelji bodo verjetno tudi pozitivno sprejeli

naju pa sploh v bistvu ne zanima reakcija drugih, saj sva se odločila za otroka zaradi naju samih user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: MAJČICE
22.9.2006 10:13:44   
foci
čao bejbe!

Jz sm bla včeraj na prvem pregledu. Pikica je živa in vse je o.k. Upam da bo tako do konca. PDP 6.5..2006. Zdej se bom pa na NS naročila - kam boste šle??? Pa vse lab. preglede dala čez pa čez 4 tedne drugi pregled.

Pazite včeraj sva potem moji mami povedala da smo noseči - je tolk jokala da sem mislila da jo bo kap sm ji mogla kr mal vode dat za spit - čist adijotolk je bla vesela.  Zdej bova pa ostalem ožjem sorodstvu povedala pol pa se bo itak že razvedlo.

Drgač pa simptomi podobni kot pri vas: slabo mi je skoz skoraj popoldne bolj kot zjutraj pol mal pojem in je mal bolje. Po paradižniku me peče zgaga da je za znoret. Pa napadi lahkote vsake toliko časa moj komaj sproti kruh kupuje user posted image .

Se beremo pa pobožajte se po trebuščku pa......

papa

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   [Brisano sporočilo]
22.9.2006 10:19:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu foci)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: MAJČICE
22.9.2006 11:54:57   
Eca
Hej!

Sugar, ne se preveč obremenjevat in misliti na neprijetno situacijo. Veš, nekateri pač ne znajo pokazati pravih čustev ob pravem trenutku, nekateri pa sploh nikoli.
Jaz imam tudi enega takega človeka ob sebi in na začetku sem si to zelo jemala k srcu. Kasneje sem ugotovila (dolgo sem rabla), da se ne splača in pač ne polagam neke pozornosti temu človeku. Pogovarjam se normalno, kolikor pač lahko, ostala čustva pa temu človeku niti ne pokažem in to je to.
Je pa res, da mnogi prava čustva in veselje pokažejo tisti trenutek, ko pride otrok v hišo. Potem se z njim hvalijo, kot da je njihov in tudi sicer so najbolj pametni kako je treba za njega poskrbeti.
Torej nič se ne  obremenjuj, misli na lepe stvari, ki te zagotovo čakajo v prihodnjih mesecih.Sicer pa se še kaj potoži, pa ti bomo z veseljem pomagale vsaj z kakšno toplo besedo.

Punce moja lakota je spet na udaruuser posted image ...sem že jedla višnjevo tortico. Sedaj razmišljam, da bi spekla mafine user posted image . Še dobro, da grem v ponedeljek spet v službo in ne bom imela časa razmišljat toliko o hrani.

Prvi pregled imam 3.10., do takrat pa moram baje še poiskat staro materinsko knjižico in jo prinesti s seboj. A ve ste jo tudi morale?

Lepo se imejte, pojdite na sončka in božajte trebuščke user posted image .

Mango



(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: MAJČICE
22.9.2006 15:35:48   
raglja1
Jaz sem se tudi šele danes naročila, ker moram končno imeti G malo bliže. Smo se pred 4 leti preselili, jaz pa sem hodila še kar v LJ. No sedaj sem v PO in so mi tudi rekli, da prinesem staro materinsko knjižico in naj pridem v krilu, hmmm. Pa me zanima, če še katera hodi v PO in, če slučajno tam dobiš knjižico ali pa jo moraš (kot je že večinoma) kupiti sama? Pa kako so kaj hitri, a je gneča, saj moram zaradi varstva gledati malo tudi na uro? Upam, da ima kakšna izkušnje od tam.
Torej - začelo se je!

raglja

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: MAJČICE
22.9.2006 19:30:27   
lex
Ja staro materinsko morem zravn prinest oz. bolj izvid o krvni skupini in Rh faktorju. Pa mogoče, da osveži kakšno novico od prej, če je bila kaka koplikacija ali kak povišan krvnitlak, diabetes,.....

No moja bo sedaj vidla user posted image , ko že vse vem

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu raglja1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: MAJČICE
22.9.2006 19:43:24   
tatjanči
pa da se pofočkam pri majčicam še jaz. srečna majčica s PDP 19.5.07. to je moja druga nosečnost, prvič sem rodila 11.12.05 user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: MAJČICE
23.9.2006 8:32:46   
s u g a r
jurto punce moje,

dajte mi malo povedat kako spikanje cutite?

Ponoci me je "spikanje" zbudilo bolj je bilo podobno takemu spikanju kot takrat ko sem imela zelo bolece user posted image , pol sem sla na wc in se pogledala v ogledalo in sem se sama sebe ustrasila (bila sem bela ko zid) in bilo mi je grozno slabo.

Zdaj zjutraj pa nic, kot da ni nic, le nas user posted image  - prava slikica zanj, lepo se aja.

Hvala, spet sem prva med vami, ko bi saj lahko spala.

Ok pobozajte trebuscke in svoje st.1.

by


_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu tatjanči)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: MAJČICE
23.9.2006 15:30:32   
petra a
tudi pri meni se je danes špikanje umirilo

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: MAJČICE
24.9.2006 16:33:47   
lex
Ja mene je prej tak štehnilo, da sem se komaj gor vstala, pa sem mela celo ožje sorodstvo na kavi. Se mi zdi, da moja mami že sumi. Pri ta prvem je kar takoj vedla. Sicer bojo mogli pa še 1 teden počakat, da pridem od G.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: MAJČICE
24.9.2006 17:06:00   
iwa
Čao bejbe!
Midva sva bla pa ta vikend doma pri enih in drugih starših in sporočala veselo novico. Vsi so bli čist iz sebe in navdušeni, v joku in takoj polni nasvetov (ja kaj čmo, to bo prvi user posted image vnuček v obeh ožjih družinah). Tko da je blo tko fajn spet pridet nazaj v najin domek, da se mal odpočijeva od vseh šokov in da vas mal preberem. Učer me je nekej začelo grlo praskat, k so povsod te viroze, ampak sm fajn spala pa velik čaja popila tko da je zej že skor OK (hvala Bogu ni blo vročine).
Kkšnih posebnih znakov še nimam, razen bolečih in občutljivih joškic, utrujenosti in pogostega lulanja. Šele jutri pokličem za prvi pregled k je bla moja G na dopustu.

Sugar tud pr teb bo še vse OK, vsak drugače sprejme takšno šokantno novico, tko da ti kr uživaj v nosečnosti pa bo kmal vse super!

Kje se pa kupi materinska knjižica, jest jo tud še nimam pa ne vem kakko bo pri moji G?

Vsem želim čimveč lepih trenutkov v našem novem stanju! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: MAJČICE
24.9.2006 21:18:36   
lex
Jaz sem jo prejšnjič kupila v mladinski knjigi. No jaz bom z novičko še malo počakala, vsaj do prvega pregleda.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: MAJČICE
25.9.2006 8:29:39   
petra a
Jutro,punce.

Tudi mene malo boli grlo, tako da bom prešaltala na čajčke. Mi je dala v lekarni neke tablete za lizat (mislim da se imenujejo Moos?!? iz islandskega lišaja), kao da so vredu za nosečnice, ko sem pa prebrala navodila, pa piše da ga odsvetujejo nosečnicam. Toliko o tem koliko lahko zaupaš farmacevtom.

Jaz se moram ponovno naročiti, mi je zavrnilo mail, telefon je pa skoz zaseden.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: MAJČICE
25.9.2006 11:50:04   
petra a
mal me hvata panika ker je tako zatišje v trebuhu...upam da ni kaj narobe user posted image user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: MAJČICE
25.9.2006 14:28:29   
ancka1
Petra a, nikar se ne obremenjuj. Saj še ne more biti kak rompompom v bušiju. Pri meni je tudi vse mirno, pa se je nekaj dni nazaj na 1. pregledu lepo videlo bitje srčka. Ne se psihirat.

Vsem pa priporočam veliko sadja, zelenjave, vitaminčkov, tekočine,... ker so tele viroze zelo zlobne. Po meni se je "pacala" več kot en teden.

Vsem želim veliko zdravja!!!! user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: MAJČICE
25.9.2006 14:37:41   
petra a
ancka1-hvala, si me pomirila

ravnokar sem prejela mail, prvi pregled imam 09.10.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: MAJČICE
25.9.2006 15:30:31   
Maleal
Danes je za mano prvi ginekološki pregled.S pikico je vse vredu.Rok imam 10.5.2007.Naročla sem se tudi za nuhalno.Bo šla katera,kolk je cena pri vas?A tu tud vidijo spol otročka,men se zdi,da sem to nekje prebrala.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: MAJČICE
25.9.2006 16:16:54   
iwa
Moj prehlad gre na bolje. Za grlo ližem Granobil pastile ki mi jih je svetovala v lekarni pa tud Pušenjak pravi da so OK in ostale user posted image ki so ble prehlajene so lizale te pastile.

Danes sem se naročila za prvi pregled ki bo 9.10. tko da petra a mava ga na isti dan in upam da obe dobro opravivauser posted image ! Sm pa danes v knjigi "Vse o nosečnosti in porodu" prebrala da je 7 teden, ki bo pri meni naslednji teden, najbolj ključen za razvoj otročka, saj se razvijejo vsi osnovni organi in svetujejo da se ta teden še posebej izogibamo vsem škodljivim vplivom iz okolja. Tko da se bo treba še posebej pazituser posted image user posted image ! Pa tega ne mislim v smislu panike ampak kot dobronameren nasvet in vzpodbudo da bo z našimi user posted image vse lepo in prav.
Drugače pa se strinjam, čimveč sadja, zelenjave, svežega zraka in veliko user posted image user posted image user posted image da bo našim user posted image vse dobro!
Lep dan!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: MAJČICE
25.9.2006 16:19:00   
iwa
Aja še to Imarcel čestitam za uspešno opravljen pregleduser posted image user posted image user posted image ! Menda da se na nuhalni že lahko vidi spol ni pa nujno. Glede termina NS pa bom še vidla, itak ne bom mogla to opravit pri svoji G ker ona nima licence, a mi bo upam že svetovala kako in kaj.

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: MAJČICE
25.9.2006 17:37:03   
BAMBINA_
Joj, Imarcel, kok ti je fajn, ko si že dala skoz prvi pregled. user posted image
Jaz imam pregled šele v sredo. Imam občutek, da ta dan bolj nestrpno pričakujem, kot pa v otroških letih božičen dan. hihi
Da vam povem, kaj je bilo danes v službi. Imam novo frizuro. Pa je rekel eden: "Hmm, kaj je nekaj novega na tebi?"
Pa je drugi sodelavec prišel, pa me obrnil, tako, da so me vsi iz profila gledali, pa je rekel: "Zdaj pa poglejte trebušček. Noseča je. To je novega na njej."
Jaz seveda user posted image Drugače sem namreč ful suha in...  MA... user posted image
A pri vas že kaj sumijo v službi?

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: MAJČICE
25.9.2006 21:39:48   
s u g a r
olja punce,

bambina, hja kako nej recem iz st nedrcka B pridem skoraj na D, mal cudno me ze gledajo, a se delam mal neumno pa spreminjam temo, sam bom mogla kmal povedat, ampak bom vlekla dokler bom lahko.

Kolko casa si ze user posted image , da se ti busi ze vidi, tudi jaz sem bolj trska, ampak se kar lepo popravljam, tako da mal vem, kdaj se zna vidt.

Puncice moje a je se katera taaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkko zaspana, jaz bi skoz sam spala in spala, med vikendom pa nikakor, med tednom, k je treba delat pa bi najrajsi za PC jem zaspala, pa se te stevilke me popolnoma uspavajo.

Nic pucnke bozat busije in uzivajte, jaz grem pucas ajat, moj pa itak se dela, komaj cakam da pride in da me stisne k sebi (ful mi zdej manjka, vsako minuto).

No nighty night.

lupcek

_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: MAJČICE
26.9.2006 7:40:10   
ancka1
Jaz sem bila nekaj tednov nazaj tako zaspana, da sem od sedmih samo čakala, da bo konec službe. Pa res se mi nič ni dalo. Sedaj je po mojem šla ta faza malo mimo.
Kar se pa modrčka tiče, je tudi pri meni postal konkretni modrc. user posted image  Že prej nisem bila prav malenkostna (čeprav sem suha), sedaj pa... no coment. user posted image  Za vikend sem morala it kupit nov modrc, ker mi noben več ni niti približno prav. Sicer pa tudi jaz komaj čakam, da se mi malo trebušček naredi.

Punce, s čimveč energije v nove boje! Uspešen dan vsem!!! user posted image

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?