|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laparoskopija
28.8.2006 13:21:35   
anja7
mala83,

No, sam da si dobr opravla. Za operacijo je pa boljš, da nisi še nič rekla. Ko te bodo pa spet poklical, takrat pa le pogumno, ker če si jim oz. jim boš všeč, ni bojazni, da te tista dva tedna počakajo. Super in velik sreče tako pri službi kot tud z operacijo.

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: laparoskopija
28.8.2006 16:10:38   
maja75
Zdravo anja7!

Ne boš verjela, sama imam ravno tako 1.9. odvzem krvi..., 4.9. pa laparoskopijo v Lj. Bomo druga drugo bodrile in bo lažje!

(odgovor članu petraps)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: laparoskopija
28.8.2006 16:20:36   
anja7
maja75, živjo!

Sem zelo vesela, da si se javla. Kdo te bo operiral?

lp

(odgovor članu maja75)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: laparoskopija
29.8.2006 7:06:12   
maja75
Dobro jutro!

Anja 7, mislim, da me bo operiral dr. Vogler. Se dobro, da vse skupaj traja le dobre 2 dni. Izkušene pa prosim, če napišejo, koliko časa po operaciji, pregledu se potem slabo počutiš. Kdaj si normalno mobilen?

Lep dan vsem!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: laparoskopija
29.8.2006 9:50:59   
mala83
Evo pa da sem vam še jst javim. Danes me je poklical še za drugi del razgovora. Bomo videli kako bo šlo. Danes pa mu bom povedala, da morm na operativni poseg.

(odgovor članu maja75)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: laparoskopija
29.8.2006 13:54:02   
emaa
Normalno mobilna sem bila jaz po 3, 4 dneh, samo naprezat se pa vseeno ni treba, ker te telo opozori vsaj kak teden po posegu.

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: laparoskopija
29.8.2006 14:07:13   
mala83
Evo punce jst sm dobila službo. Kljub operaciji me bo vzel. Sicer mu pa nisem povedala kakšna operacija me čaka. Tko, da jst že jutri nastopim z delom. Hvala, da se me spodbujale in mi svetovale. Lep pozdrav in lep dan še naprej

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: laparoskopija
29.8.2006 14:52:07   
emaa
Čestitam za službo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: laparoskopija
29.8.2006 15:58:24   
anja7
mala83,

tud jaz ti čestitam za službo. Evo zdej služba, pol še uspešna operacija,...
vse bo tko kot mora bit! Čestitke  user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: laparoskopija
29.8.2006 16:12:44   
mala83
Anja7 pol bo pa še ena majhna štručka. Glih prej sm rekla mojmu, da se je sreča tut name mal spomnilauser posted image .

Najlepša hvala

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: laparoskopija
3.9.2006 12:01:55   
anja7
Hojla!

No v petek sem bila na pregledih kri, voda, ultrazvok,ekg,..Trajal je do enih, tko kot mi je rekla emamair da bo. Jutr mam sprejem ob 7.30 in potem operacijo. Donat in sirup sem že spila in zdej čakam, kdaj bo to začel delovat.

lp

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: laparoskopija
4.9.2006 8:29:36   
Ulla
Veliko sreče ti želim in upam, da bo vse uredu. Sporoči kako je šlo. Mene to čaka 19.9. pri dr. Ribičevi. Lepo bodi.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: laparoskopija
5.9.2006 13:39:13   
Anonimen
Pridružujem se vam tudi jaz, na lapro grem 12.10., sem dobila danes datum, operiral me bo dr.Drobnič,...Če ima katera kakšno izkušnjo, bom veselauser posted image ,...Sestro sem prosila, da mi razloži kaj oz. kako, pa mi je rekla, da pridem v čet. zjutraj noter, naredijo preizkave oz. priprave, v petek operacija, v soboto domov, vmes naj nebi šla pa nič domovuser posted image , sicer bom že zdržala, vse za user posted image ,...

Kar se tiče pa čakalne dobe user posted image , Napotnico dobila junija, nihče rekal, da prej kaj kličem zaradi kakšne št., v četrtek kličem, jih skoraj slišim, ker nisem imela pojma za kakšno zaporedno št. gre in mi jo nato dodeli 23, danes prvi dan user posted image , dobim datum 12.10, po mojih izračunih je to 10 dan v ciklusu,...

Da ne bom predolga....LEP DAN VSEM SKUPAJ, DA PRIDEMO ČIMPREJ DO TAKO ŽELJENIHuser posted image !!!!

(odgovor članu anja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: laparoskopija
5.9.2006 16:11:15   
DILY
Še mene nekaj zanima.
Ali se lahko dela laparoskopija v ptujski bolnišnici ali je potrebno v Maribor? No, če katera ve.
Kako dolgo moraš biti v bolnici?
Ali to kaj boli?

Jaz bom morala na laparoskopijo zaradi policističnih jajčnikov.

Hvala že naprej za odgovor.

(odgovor članu petraps)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: laparoskopija
5.9.2006 19:11:03   
tejchka
Živjo vsem skupaj,
mene pa zanima kako se kaj drži anja7, upam da je ne boli preveč po opravljeni laparoskopiji, upam da se nam bo čim prej javila in nam povedala kakšno vzpodbudno besedo.
Kajti tudi jaz sem med tistimi, ki nas v tem mesecu čaka laparosokopija(18.9).
No srečno vsem, tejchkauser posted image

(odgovor članu DILY)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: laparoskopija
5.9.2006 21:23:51   
emaa
Dily kolikor vem je na Ptuju bolnišnica, torej tudi tam opravljajo ginekološke posege.

(odgovor članu tejchka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: laparoskopija
6.9.2006 14:33:40   
anja7
Punce hojla!

Evo mene doma. Včeraj sem prišla popoldan domov, sam sem bla še tko zanič, da nisem mogla bit pokonc. Danes je mal boljš, čeprav me pa še vedno ful rame bolijo in trebuh. Imela sem laparoskopsko operacijo, kjer somi odstranili endometriom iz levega jajčnika in odstanili so mi še dva žarišča v trebušni votlini. Operacija je bila baje uspešna.Sam komi čakam, da mi tele bolečine mal popustijo. je pa tko, da pravjo da je endometrioza zoprna zadeva, ker pred operacijo niti ne vejo kaj lahko pričakujejo-kolk se je že razpasla.Tiste, ki so mele histeroskopijo, so ble že drug dan kot rožice, pa tud tiste, ki so mele laparo tud niso ble tko boge kot me z endometriozo. No, sej mi je zdravnik rekel, da so te bolečine čist logične glede na to, da je bila operacija na trebuhu. Važn, da je mimo. Tejchka nič se ne boj, bo hitr minil. Ti sam pogumno pa bo. Zakaj pa imaš laparo? Aja, pa a mi lahko katera pove približno koliko dni trajajo tele bolečine?

lp vsem pa hvala , ker ste mislile name

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: laparoskopija
6.9.2006 19:41:02   
tejchka
Lepo anja7 da je mimo tisto sitno, pa da je bilo uspešno. user posted image
Jaz naj bi imela laparoskopijo zato, ker sumijo na pco, poleg tega pa so mi ugotovili, da moja maternica ni v pravilni legi, da je zvrnjena in da je pod seboj pomečkala jajcevod na levi strani. Skratka nič lepega.user posted image
Ne vem nič kaj mi bodo delali, vem samo to, da me bo verjetno bolelouser posted image .
Drugače pa se tako kot ve, tudi midva z mojim že zeloooo dolgo trudiva za user posted image  ( dve leti pa še malo) in baje naj bi bili vzroki to kar sm prej napisala.
Tudi če bi prej zanosila, bi verjetno splavila, ker moje mišice niso dovolj močne, da bi držale posteljico s plodom.

Tako da sedaj upam da bo le najboljše.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: laparoskopija
6.9.2006 21:13:56   
Ulla
No lepo, da je vse uredu anja7, bolečine morajo pa kmalu nehati. Kdaj so ti pa zdej rekli, da moraš začeti delati na user posted image , a kar takoj? A si jemala kaj kontracepcijskih tablet pred posegom, kateri dan po user posted image si bila operirana.

Čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu tejchka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: laparoskopija
6.9.2006 21:28:19   
emaa
Jaz sem pred posegom jemala KT in zaradi tega ni bilo pomembno kdaj sem operirana. Bolečine pa minejo v roku enega tedna sigurno, ker nekatere pač bolj boli kot druge. Kar pogumno naprej.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: laparoskopija
6.9.2006 21:44:47   
anja7

Hvala vsem za vzpodbudne besede. Sem jih res vesela. Ja Ulla men so rekl, da naj čez en mesec z mojim dragim kr začneva pridnouser posted image .Upam, da čimprej zagledamuser posted image ,user posted image . Drugač pa morm rečt, da se mi stanje izboljšuje. Sicer me še vedno bolijo rame, trebuh in prsni koš (baje da od plina)! Zanima pa me še nekaj - a je imela katera po laparo kakšen izcedek? Namreč danes sem imela en čuden rjavkast izcedek!???
KT pa nisem jemala pred operacijo. Operirana pa sem bila 14 dan od prvega dneva zadnje menstruacije oz. 7 dan po končani menstruaciji.

Hvala še enkrat in tud jaz držim pesti za vse vas in kr pogumno!

lp


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: laparoskopija
7.9.2006 9:10:44   
Anonimen
izcedek je lahko čist normalna reakcija po laparo. Zato se glede tega nič ne sekiraj. Na laparo te napihnejo in se ti koža dvigne, zato tudi bolečine v ramenih, prsnem košu itd. Če greš samo na laparo, potem ponavadi ne predpisujejo kontracepcije, ta je toliko bolj pomembna pri histreoskopiji, da maternična stena ostane lepo tanka in da so vse nepravilnosti (brazde, pregrade) lepo vidne. 

(odgovor članu anja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: laparoskopija
7.9.2006 18:22:55   
anja7
MIŠEK1 hvala za tvoja pojasnila. Sem se res že kr mal ustrašla,da je kej narobe glede tega izcedka. Zdej bi vas pa še neki vprašala glede menstruacije. A se user posted image  kej prestavi, al bi jo mogla dobit tko k vsak mesec prej? Sprašujem zato, ker danes izcedek ni bil samo rjavkast, ampak je blo tud malo krvi!  Hvala za cenjene odgovore. Upam, da vas ne morim preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: laparoskopija
7.9.2006 19:11:37   
emaa
Jaz sem prvo po operaciji dobila prej, druga pa je zamujala 10 dni (lani po laparo in histero), nekaterim pa je zamujala tudi do 14 dni (druga M namreč).

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: laparoskopija
13.9.2006 8:47:43   
tejchka
anja7 imam še eno vprašanje, kdaj pa si bila potem odpuščena po opravljenem posegu? To vem da drugi dan, dopoldne ali popoldne?
Mene že kr mal živčki dajejo, ker me lpsc čaka v pon. oz. torek.  user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?