|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:05:26   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....


Noo sej iz zdravstvennih razlogov nobeno telo ne prenasa tablet..

Zakaj pa si rekla "moje telo" ne prenasa.. zakaj nisi rekla " ne prenasam"!? Ma to kaksen poseben pomen?




Človek ljubi, če je s tabo res vse vredu user posted image  Se ziher dobro počutiš user posted image


nesramna ti ni treba biti.....počutim se res dobro.....user posted image ...pač jo imam, kot ne vem koliko še drugih žensk.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:06:16   
KIRA
a ni to letelo na tjaziya?
user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:08:21   
Bubamaraa
Ne vem.......me pa zanima res na koga je letelo, ker sem imela občutek, da leti na mene........user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:08:46   
Anonimen
Romana to je letelo na našega Tyazijauser posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:09:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ker moje telo ne prenaša NOBENIH tablet in jih zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jesti....


Noo sej iz zdravstvennih razlogov nobeno telo ne prenasa tablet..

Zakaj pa si rekla "moje telo" ne prenasa.. zakaj nisi rekla " ne prenasam"!? Ma to kaksen poseben pomen?




Človek ljubi, če je s tabo res vse vredu user posted image  Se ziher dobro počutiš user posted image


nesramna ti ni treba biti.....počutim se res dobro.....user posted image ...pač jo imam, kot ne vem koliko še drugih žensk.....





Halo Romana25???? Pa to sem napisala Tjazyu.user posted image  Zakaj se zdaj jeziš nameuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:11:17   
Anonimen
Ja, Kira, na Tjazyja je letelo... Tudi jaz imam občutek, da se danes ne "počuti" prav dobrouser posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:12:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

hitro sem pisala in sem tako napisala......user posted image pomena nima.....




Aha.. dobr pol.. user posted image user posted image

To sem vprasal, ker si v bistvu pravilno povedala.. in malo-kdo tko pravilno pove.. Vsi recejo.. "ne prenasam" kar ni cist res.. ker tvoja dusa recimo, tabletke dobr prenasa.. ker do nje sploh ne pridejo..  za um nisem ziher.. kakor se prepricas.. torej ja in ne... telo jih pa ne..
JA.. prav si povedala..

Vidis SIta.. to so potem te deformacije.. ce zabluzis v duhovno sfero... potem opazis bedarije,.. ki jih sicer ne bi.. ampak to je malenkost.. problem nastane, ko v kaksnih dogodkih zacnes iskati pomene,.. in pol se pojavijo take strsne halucinacije... user posted image user posted image

Matr.. prevec cajta mam danes.. sem vceraj vse naredil, kar sem mislil ta teden, ker smo mislili it na morje.. Bomo sli pa drug teden.. pa bo user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:12:31   
Bubamaraa
Pol se ti pa resnično opravičujem zaradi mojega nesramnega napada, ker sem resnično imela občutek, da je to namenjeno meni......upam, da mi oprostiš....

evo pošiljam ti rožice......v znak mojega opravičila

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:15:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA


pa kaj se zgodi s spermiji, če moški več let nima izliva.


telo jih ne ustvarja.. novih..

Torej ce dolgo ne.. moras najprej ene 3 krat v prazno spustit, da niso stari otroci pol.. user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:16:30   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

me maš mal za norce, a????te bom user posted image



A ne morš ostat pri bolj konvencionalnem orožju; Ostale dekline tukaj na RR so bolj milostne in ti grozijo z valjarjem, kot se spodobi. Te pa nič ne zafrkavam. Za MUreno sem že slišal (Muraena helena; družina Muraenidae), to je jegulji podobna kačasta riba in manjši primerki jegulji podobnih rib res občasno zaidejo v vagino species- družina vaginae, nisem še pa slišal, da bi tam imela kaj početi kakšna Mirena.   Sorry


Firasto 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:16:42   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

hitro sem pisala in sem tako napisala......user posted image pomena nima.....




Aha.. dobr pol.. user posted image user posted image

To sem vprasal, ker si v bistvu pravilno povedala.. in malo-kdo tko pravilno pove.. Vsi recejo.. "ne prenasam" kar ni cist res.. ker tvoja dusa recimo, tabletke dobr prenasa.. ker do nje sploh ne pridejo..  za um nisem ziher.. kakor se prepricas.. torej ja in ne... telo jih pa ne..
JA.. prav si povedala..

Vidis SIta.. to so potem te deformacije.. ce zabluzis v duhovno sfero... potem opazis bedarije,.. ki jih sicer ne bi.. ampak to je malenkost.. problem nastane, ko v kaksnih dogodkih zacnes iskati pomene,.. in pol se pojavijo take strsne halucinacije... user posted image user posted image

Matr.. prevec cajta mam danes.. sem vceraj vse naredil, kar sem mislil ta teden, ker smo mislili it na morje.. Bomo sli pa drug teden.. pa bo user posted image user posted image


mislim, da bi res mogu iti mal na morje....user posted image user posted image user posted image ...pa kakšen dober sex mislim, da ti tud manjka.....user posted image user posted image user posted image ...ker, da me moški toliko sprašuje o Mireni pa še nisem doživela.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:17:13   
KIRA
no dobr. kaj pa je s tistimi, ki so že noter. a sami ven prilezejo ali kaj???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:17:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Pol se ti pa resnično opravičujem zaradi mojega nesramnega napada, ker sem resnično imela občutek, da je to namenjeno meni......upam, da mi oprostiš....

evo pošiljam ti rožice......v znak mojega opravičila

user posted image user posted image user posted image



Ni problema. user posted image  Pa hvala za rožice. Prekrasne so.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Pol se ti pa resnično opravičujem zaradi mojega nesramnega napada, ker sem resnično imela občutek, da je to namenjeno meni......upam, da mi oprostiš....

user posted image user posted image user posted image


Seveda je nate letelo.. A mislis da je name..??!user posted image Pa kako se lahko kdo vprasa, ce se jaz dobr pocutim? Nazaslisano..

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:18:59   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

me maš mal za norce, a????te bom user posted image



A ne morš ostat pri bolj konvencionalnem orožju; Ostale dekline tukaj na RR so bolj milostne in ti grozijo z valjarjem, kot se spodobi. Te pa nič ne zafrkavam. Za MUreno sem že slišal (Muraena helena; družina Muraenidae), to je jegulji podobna kačasta riba in manjši primerki jegulji podobnih rib res občasno zaidejo v vagino species- družina vaginae, nisem še pa slišal, da bi tam imela kaj početi kakšna Mirena.   Sorry


Firasto 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:19:01   
Anonimen
Dej, Tjazy, pejt na morje, no... plizzzuser posted image user posted image user posted image  k res mal "nabijaš" danes...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:20:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

Dej, Tjazy, pejt na morje, no... plizzzuser posted image user posted image user posted image  k res mal "nabijaš" danes...user posted image user posted image user posted image




Ja, tudi jaz se strinjam. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:22:06   
KIRA
tjazy ne it na morje. mi bo dolg čas, k ne bo noben neumnosti klatu. raj prid sem, da mi boš kratek čas delu. moj gre na sindikalni izlet 20. pa bom sama 4 dni!!
sam nobenga sexa! tko da veš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:22:57   
Bubamaraa
Madona kaka debata je nastala iz ene Mirene.....

Tjazy najbolj,da se grem poslikat na RTG in ti pošljem rentgenske slike pa boš videl lego mojega obročka........user posted image

ker se resnično zelo zanimaš za te stvariuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:24:16   
KIRA
pa to so vsi dedci firbčni. sam jih večina ne upa vprašat.user posted image user posted image user posted image user posted image (kakšne so tvoje rentgenske slike namreč)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:24:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Madona kaka debata je nastala iz ene Mirene.....

Tjazy najbolj,da se grem poslikat na RTG in ti pošljem rentgenske slike pa boš videl lego mojega obročka........user posted image

ker se resnično zelo zanimaš za te stvariuser posted image user posted image user posted image




Mogoče pa tudi on hoče uporabljat tovrstvo zaščito user posted image  Hm, bom še mislila, da mu ženske nismo dovolj user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:25:17   
Anonimen
Najboljš, ker Tjazy se tako rad poglobi v vsako stvar...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:25:28   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Vidis SIta.. to so potem te deformacije.. ce zabluzis v duhovno sfero... potem opazis bedarije,.. ki jih sicer ne bi.. ampak to je malenkost.. problem nastane, ko v kaksnih dogodkih zacnes iskati pomene,.. in pol se pojavijo take strsne halucinacije... user posted image user posted image

Matr.. prevec cajta mam danes.. sem vceraj vse naredil, kar sem mislil ta teden, ker smo mislili it na morje.. Bomo sli pa drug teden.. pa bo user posted image user posted image


Ja, res bluziš neki, te sploh ne zastopm več. Je najbrž polna luna kriva.


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:27:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



Ja, res bluziš neki, te sploh ne zastopm več. Je najbrž polna luna kriva.





Tjazy več sam sebe ne zastopi, ne da bi ga še mi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: MIRENA
7.9.2006 12:29:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

mislim, da bi res mogu iti mal na morje....user posted image user posted image user posted image ...pa kakšen dober sex mislim, da ti tud manjka.....user posted image user posted image user posted image ...ker, da me moški toliko sprašuje o Mireni pa še nisem doživela.....user posted image



A dobrem seksu mas tudi tolk informacij? user posted image user posted image

Ves zakaj me zanima.. ker po drugem porodu.. ko sva drugic rodila.. posebno zame je blo tezko... je moja partnerka, ki je bila tudi z mano pri porodu user posted image user posted image .. izgubila veliko zeleza.. Zdaj ima tam okoli 6,5 vrednost.. naj bi pa imela vsaj 9 ali pa 12.. odvisno..

in ker ma zdej malo mocnejse menstr.. s katerimi tudi izgublja zelezo.. ti pa pravis, da mirena ustavi menstruacije.. bi to bilo iz zdrtavstvenih razlogov v redu.. in tudi iz financnih, ker ne bi vec rabila kupiti kondome..

Aja.. pravis, da to stane 34,.000 SIT.. samo to ej za 5 let..  to je cca 7.000 sit na leto... in na leto ziher zapraviva vec kot 7.000 sit za kondome.. torej tudi financno se bi splacalo..

Torej.. samo se to me zanima... Kam gre ta menstriacija? Ce bos se to vprasanje zdrzala, te pa res peljem na kofe.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?