|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 17:28:17   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Ne poznam primera, če ga kdo, naj pove, da bi nekdo, ki se ukvarja z jogo imel težave zato, ker je bil krščen ali je bil aktiven kristjan. Obratno pa je veliko primerov, ki imajo težave na duhovnem področju in to z delovanjem hudega duha ravno zato ker so se ukvarjali z raznimi "starodavnimi" znanji. Tudi jogo. Predvsem je pomembno to. Višje kot so prišli v teh tehnikah in znanjih, večje in resnejše imajo težave.



Ne poznam nikogar, ki bi imel težave zgolj zaradi dejstva, da je krščen, ali ker je kristjan, niti nikogar, ki bi imel težave, ker jogira.
Lahko se pa strinjam z dejstvom, da če začneš zganjat "magijo", kot ti to imenuješ, da hodiš po spolzkem ledu, ker čutiti energije in ne vedeti, kaj z njimi početi, te lahko zanese tja, kjer ni fajn...to pa ti lahko povzroči težave. Najbrž je najenostavnejša pot, da popolnoma zaupaš v boga, ali pa da ne zaupaš čisto nič in se požvižgaš na magijo. Vendar je problem v tem, da so sodobni ljudje nekje na sredini. Kako lahko totalno zaupajo v boga, če enostavno ne morejo? Kako lahko totalno zaupajo,da je samo materialni svet, če ne morejo? Tukaj rata problem, se meni zdi. In potem se hecajo z energijami. In na koncu, ko res ne morejo več vsega skupaj, se vdajo, imajo dovolj borb in začnejo hoditi v cerkev. Zato poznaš take ljudi s težavami, ki jih rešujejo v cerkvi, tehno., ker življenje je na splošno težka reč. in če bi pri nas imeli neko drugo vero, bi ljudem tudi tista pomagala, ni odvisno od vrste vere, vse vere so fajn, spoštovati jih moramo, a ne, odvisno je samo od tega, ali si lako totalno notri v čemerkoli ali ne, ali lahko totalno zaupaš, ali ne. In če si obupan nad življenjem, je ena bolj enostavnih rešitev, da se totalno predaš. In ja, deluje, verjamem.

p.s., zelo dobro si opisal homeopatijo, poznam ta princip in brala sem o tem, kakšno strašno moč ima voda pri prenosu informacij in verjamem da jo ima res, čeprav še nisem preizkusila homeopatskih zdravil

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 17:41:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

V zadnjem času se opaža izredno povečanje delovanja hudega duha.


Ja pa res si nekam velik prisoten v zadnjem času.. user posted image  user posted image

... bom kej zmolil, da nehas kvasit neumnosti.. user posted image  user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 17:43:20   
tanikaa
A vi pa še karuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 21:13:26   
Misek
Homeopati zdravijo tako, da dajo tiste vrste strup za zdravilo, ki normalno povzroča enake simptome, kot jih ima trenutno bolnik. Če ima rdeče fleke po telesu in bruha mu dajo tisti strup ki normalno povzroča rdeče fleke in bruhanje. (na primer) Ne dajo pa strupa direktno ampak razredčenega. In to tako, da eno kapljico strupa zmešajo s sto kaplicami čiste vode. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo.....
In to mešanje gre do razmerja ene kaplice strupa na olimpijski plavalni bazen vode. No, to je polovica mešalnega razmerja. Nato s tem nadaljujejo še tolikokrat.
Na koncu pride do mešalnega razmerja ene kaplice strupa (osnovnega) na xxxxx litrov vode t.j. da tudi statistično več ni mogoče, da bi v zdravilu, ki ga prejme bolnik bila vsaj ena molekula osnovnega strupa. V bistvu dobi bolnik vodo. Vodo "s spominom".


To kar opisujes je navadna desenzibilizacija in se redno uporablja v navadni medicini in to najveckrat pri alergijah (kolikor je meni znano). Cloveku, ki je preobcutljiv na doloceno substanco se da izjemno majhna kolicina supstance, ki jo lahko organizam prenese brez reakcije in se postopoma organizam navaja na vecje kolicine, dokler preobcutljivost ne izgine in je telo sposobno brez reakcij prenesti "normalne" kolicine dolocene substance - cvetni prah ipd.
Isti princip delovanja se uporablja pri vakcinah, ucinkuje in se na veliko uporablja v klasicni medicini.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 21:53:49   
carlyle
Tehnofil, zakaj se ti zdi krščanstvo nad vsem? Ne provociram, resno me zanima tvoja razlaga, ker se iz tvojega pisanja vidi, da si se v stvari poglobil.

Veš, moje razmišljanje je bolj preprosto in ni omejeno na katero koli vero:
1. Bog je.
2. Bog me ima rad (ravno tako kot tudi vse ostale/ostalo).
3. Bog me čuva.
4. Če mi homeopatija pomaga, ni s tem nič narobe, zaradi točk 1, 2 in 3. Enako velja za feng šuj itd, poslušati moram samo sebe. Npr. do obiskovanja raznih napovedovalcev usode, magov in podobnega imam nek odpor, ki ga ne znam dobro pojasniti. To ne pomeni, da imam slabo mnenje o ljudeh, ki tja hodijo, ampak jaz se tega pač ne grem.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Ćrna magija
13.11.2007 12:09:45   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
In na koncu, ko res ne morejo več vsega skupaj, se vdajo, imajo dovolj borb in začnejo hoditi v cerkev.

Ne. Ker gre za duhovni boj se takrat pravi boj šele začne.

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Cloveku, ki je preobcutljiv na doloceno substanco se da izjemno majhna kolicina supstance, ki jo lahko organizam prenese brez reakcije in se postopoma...

Ne gre za majhne količine. Gre za H2O vodo, brez ene same molekule substance o kateri govoriš. Gre za vodo z "informacijo".




< Sporočilo je popravil tehnofil -- 13.11.2007 12:17:21 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Ćrna magija
13.11.2007 12:58:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: carlyle
iz tvojega pisanja vidi, da si se v stvari poglobil.

Nisem se poglobil, ampak sem bil v stvar pahnjen.

IZVIRNO SPOROČILO: carlyle
...moje razmišljanje ....ni omejeno na katero koli vero: - zato Boga ne poznaš - ali morda ga? se z Njim ne pogovarjaš, Ga ne prosiš. A je tako?
1. Bog je.  - ne glede na to kaj vsak posameznik verjame
2. Bog me ima rad (ravno tako kot tudi vse ostale/ostalo). - Da, brezpogojno.
3. Bog me čuva. - Da, A JE POPOLNOMA OMEJEN S TVOJO SVOBODNO VOLJO
4. Če mi homeopatija pomaga, ni s tem nič narobe, zaradi točk 1, 2 in 3. Enako velja za feng šuj itd, poslušati moram samo sebe. - c, c, c


Če poslušaš samo sebe, ne poslušaš Boga. Če misliš s tem, da nekako v sebi začutiš božje nemige ("poslušaš sebe"), kaj in kako, kot da hodiš slep in poslušaš glasove kje hoditi.

Problem pa je v tem, da teh glasov (vzgibov) ne razločuješ. Poslušaš jih hodiš. Včasih stopiš v lužo, v jarek pa še nisi padel. No, ko pa padeš v jarek, takrat pa spoznaš, da niso vsi ti glasovi, ki te slepega usmerjajo, dobronamerni. Spoznaš, da te lahko nek glas zelo dolgo pelje varno, brez luž, zato da mu zaupaš in stopiš v jamo.


IZVIRNO SPOROČILO: carlyle
zakaj se ti zdi krščanstvo nad vsem?

Narobe si razumel. Ni nad vsem. Je pa edino zanesljivo, edino pri katerem se ve', kdo je za zaveso. Pri katerem se ve', da je Njegov glas dobronameren.
Skozi čas se je Bog razodeval mnogim narodom mnogih kultur (in razodeval se je tudi tisti, ki se dela boga). In nihče ne pravi, da je vdrugih verah vse narobe. Ni res. Tudi v drugih verah je resnica, a le v krščanstvu se je Bog razodel v polnosti. Vse kar v drugih verah manjka, je v krščanstvu in temu razodetju v krščanstvu ni kaj bistvenega dodati. Bolj kot se učlovečiti in umreti v mukah za človeka, bolj se ne pokazati ljubezen do človeka in skrb zanj.

Je pa spet tako, kot moraš prej pasti v luknjo, da verjameš vse o lužah, luknjah, dobroti in hudobiji, tako moraš prej spoznati nekoga ki se dela, da je bog, da potem veš, kdo je pravi in edini Bog.

(odgovor članu carlyle)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   hvaležen za močno delo UDAMA ADA.
1.6.2022 13:26:29   
3034AF
Dekleta, priporočam samo gospoda Udamo! Naredil urok zame. To je preprosto brez besed! kot pravljica zate in to je to!) rezultat je še boljši kot sem pričakoval in dobil sem ga hitreje kot sem pričakoval!) vse je preprosto super! Ampak obstaja ena stvar, on naredi samo bel ljubezenski urok in je rekel, da je urok samo za tiste, ki so bili prej v razmerju, ampak načeloma mislim, da nikomur ni treba začarati tujca.) ampak kakšen učinek! škoda, da ga nisem našel prej, kako sem rešil svoje razmerje s tem, da sem samo plačal za potrebne predmete.. zdaj sva z zaročencem tik pred poroko) Upam, da bo moj pregled komu pomagal, najti svojo srečo in prihranite veliko denarja!) kontaktirajte ga Whatsapp (+27 65 897 8226) ali mu pišite na (udamaada@gmail.com)
Pokličite in WhatsApp gospod Udama

(odgovor članu Jolly)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Ćrna magija
10.6.2022 2:48:06   
Svetovanje
mi smo imeli en podoben primer v sorodstvi, in odtujitev predmetov, vem da je bila tudi ena od rešitev ki jo je moral nečak narediti. Se je pa zatekel k eni ženski čez mejo, na hrvaškem. Mislim ad je bila romka. Od takrat dalje se je veliko stvari poleglo. To je bilo cca 3 leta nazaj in je sedaj precej boljše.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 259
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?