|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 8:27:30   
L&F&B
Tudi jaz nekaj sumim, da bom junijka. M. zamuja že cel teden, kar sicer nič ne pove. Testa še nisem šla delat. Ponavadi počakam kake 14dni, ko sem že sigurna, da mi potrdi. Je pa to moja tretja nosečnost, ena se je nažalost končala s SS., zato sem malo bolj zadržana. No, naj bi zibali okoli 15.06., bom pa še poročala, upala in vas brala.
Anonimka št.3.

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 8:28:34   
L&F&B
Evo, pa sem se izdala. Sem hotela biti anonimna, pa ne znam. No vseeno. Lp

(odgovor članu L&F&B)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 15:23:16   
daria78
Živijo junijke!
Jaz se počutim čisto v redu in razen zaspanosti ki traja tekom celega dneva o drugih težavah ne morem govoriti. (moram potrkat na les) Apetit imam tak, da se moram kar malo nazaj držati user posted image .
Vesele novice pa ne nameravam še razkriti....še dolgo ne, saj bi rada nekaj časa uživala v sladki skrivnosti. In  potem si predstavljam reakcije ljudi kako mi je uspelo tako dolgo molčatiuser posted image . Upam, da se ne bom nehote kje izdala.

(odgovor članu L&F&B)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 20:40:09   
ŠpelaP
Pozdravljene!
No, torej sem tudi jaz junijka user posted image - po izračunih bi naj imela PDP 8. 6. 2007.
Zdaj pa si le želim in upam, da bomo vse do tja prijadrale čimbolj uspešno in s čim manj težavami.
Gre pa za mojo drugo nosečnost - imamo že enega skoraj (november) triletnega pikeca.


< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 9.10.2006 20:42:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 21:04:41   
Kati81
user posted image  Ja super kaj, nekaj se nas je pa že nabralo. Jaz sem sedaj v šestem tednu in tudi zame ne ve skoraj nihče.  Če se bo le dalo bomo to novico obdržali še nekaj časa skrito, ker bi rada da se mi prej začne že malo trebušček poznati. Mislim da bo kar kmalu, tako al tko sem pa že sedaj tko napihnjena kot da bi bila v 5 mesecu.
Od ostalih znakov, je tu le slabost, samo ne tko da bi bruhala, samo v želodcu me zelo tišči, pa seveda zasspana sem tudi ves čas, drugače je pa kar ok. Prvi pregled pa imam 18.10.

No pa lahko noč

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijke 2007
9.10.2006 21:07:47   
ŠpelaP
Sem pozabila napisati.
Prvi pregled imam 25. 10. 2006, sem se danes naročila.

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijke 2007
10.10.2006 11:36:21   
Anonimen
Spet ena nosečka.Zaenkrat bi bila rada anonimna iz določenih razlogov ,ki vam jih bom razkrila drugič.

Tudi moj test je pokazal user posted image  in sploh ne morem verjet.Tako sem srečna.Porodni termin bi naj bil 10.6.2007.Pregled pa imam v ponedeljek 16.10. Sem v user posted image  in želim si da bo z user posted image  vse ok.

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijke 2007
10.10.2006 11:44:44   
zrak
tudi jaz junijka 2007 user posted image user posted image user posted image

kakšni so kaj dvojčki (horoskop mislim user posted image ), saj ti naši sončki bodo dvojčki user posted image user posted image

ne vem še pdp, ker imam tako malo čudno M, pa mislim, da se je kar kasneje primilo kot bi se moralo... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijke 2007
10.10.2006 16:07:12   
daria78
Špela P, midve imava pa usklajeno načrtovanje družine user posted image , kajti naš pikec bo pa decembra star 3 leta. To bo veselje pri hiši...pa ljubosumje tudi user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijke 2007
10.10.2006 18:35:45   
Valentina76
Samo na hitro da vam javim.....danes zjutraj sem skup zlezla.........grozno. V prvi nosečnosti se mi to ni dogajalo sedaj pa bom morala biti pazljiva. Še dobro da nisem imela malega na rokah.

Drugače imam občasne slabosti, noro mi paše kislo, sladko mi ne diši .....skratka sem kar ok.


Ok lepo bodite


V

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 9:49:10   
dorina
Pozdravljene vse nove junijke!
Meni se je včeraj začel 7. teden in zaenkrat vse skupaj kar dobro prenašam... še ni panike. Imam sicer občasne slabosti in vrtoglavice in zmeraj bolj boleče prsi. Vsake toliko me še vedno zagrabi tak rahel krč, kot pred menstro, drugače pa nič posebnega. Mi je pa smešno, da sem takooo lačna... Če 2 uri nič ne prigriznem mi je že slabo, če se pa orng najem pa spet.
Uživajte vse srečke user posted image !!!

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 10:05:10   
Jacqueline
Jaz sem pa tak vesela pa naspidirana, da imam občutek, da bi lahko gore premikala!!! Joj, kje je še junij, ko bomo lahko stisnili naše zaklade!!!!



_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 10:23:42   
ŠpelaP
Pri meni pa je naspidiran samo kašelj. user posted image Tako kašljam kot kaka stara parna lokomotiva.  Sem že cel teden v bolniški. Imam tako službo, da moram skoz govoriti (poučujem) in sem bila vsak dan bolj brez glasu.
Drugače pa imam od "znakov" še vedno le občutljive in mravljinčaste prsi.
V prvi nosečnosti nisem čutila nobene slabosti, upam da je tudi sedaj ne bom. Edino me je malo strah, ker imam žolčne kamne, da mi ne bi delali prevelikih preglavic. So pa  še "darilo" iz prve nosečnosti.
 

< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 11.10.2006 10:24:22 >

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 11:09:58   
Palčica*
Evo, da se še jast pofočkam.  Moj PDP je 6.6.2007.
Vsem user posted image  želim mirno in zdravo nosečnost,vsem ki pa na novičke še morebiti čakate pa držim pesti.

lp,

Palčica

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 12:20:19   
Anonimen
Mene nekaj zanima: vse imate porodni termin na začetku junija. Kdaj ste imele zadnjo menstruacijo? Ker zaenkrat sem jaz "ta zadnja" na vrsti za porod. user posted image

Drugače pa je pri meni vse ok. Brez slabosti, napadi panike so mimo (upam, da za vselej), edino vrti se mi. In zaspana sem... Samo spala bi in spala in spala...  Še dobro, da sem tudi jaz učiteljica, da lahko grem hitreje domov, ker si potem še lahko tu pa tam izborim kakšno urico spanca, preden pride moje dete domov.

Moj user posted image  je prav zlat. Nič ne benti, če ni kosila skuhanega, ko pride domov, tudi zvečer me pusti, da se pripravljam za pouk in naredim za šolo, kar imam, on pa pripravi otroka za spanje.

Prvi pregled sem si izborila že 27. oktobra, to pa se mi vseeno zdi malo hitro.

Kako ste kaj s telesno kondicijo? Sama imam težave z odvečno težo in se trudim, da bi čim manj pridobila. Zato skrbno pazim, kaj jem. Izogibam se sladkarijam, priznam pa, da sploh nimam apetita. Zjutraj, ko vstanem, si privoščim 3 minute orbitreka. TUdi čez dan sem kolikor se le da zunaj, da se z malim gibava na sprehodu.

Tako si želim, da bi bila ta nosečnost zdrava... In da bi hodila v službo do konca. Prejšnjič sem imela nizko ležečo posteljico in sem bila primorana počivati. Pa sem padala v depresijo, bila sem veliko sama in sem imela čas razmišljati. Dolg čas mi je bil, obupen dolg čas. Tako sem jedla in spala in ležala, pri tem pa sem uspešno pridobila 22 (!!!) kil. 10 sem jih spravila dol po porodu, ostalo je pa ostalo.

(odgovor članu Palčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 12:31:17   
N _ B
Ojla.

ZM                 02.09.
PDP               09.06.2007
1. Pregled     10.11.2006  (9 6/7)


Drugače se počutim uredu. Imam edino bolečine v križu in občutljive prsa.

Lep dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 12:35:28   
Tracy
Tudi jaz se vam javljam. Ne vem še sicer kdaj bo PDP, tam nekje okoli 20 junija. Včeraj sem naredila prvi test, Romed. POkazala se je rahla vendar lepo vidna črtica. Danes sem naredila First Sign, in je spet pokazal rahlo črtico -malo bolj vidno od Romeda. Vesela sem zelooo. Naročiti se moram še na pregled, potem bomo povedali domačim.
Ne vem za kdaj naj se naročim na pregled. V prejšnji nosečnosti so me naročili v 5 tednu, in ni bil viden še srček. Takrat se sicer nisem sekirala, sedaj bi se pa. Tako da ne vem ali naj počakam, ali naj jim rečem naj me naročijo ko bom v 7 tednu ali kasneje.
LP


_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 12:50:01   
zrak
Skutica, jaz sem imela zadnjo 31.08. , ampak mislim da se je primilo kasnejeuser posted image , vsaj tako sodeč po testerjih.. prvi pregled imam jutri,.. mogoče je prezgodaj, ampak to zato ker sem imela že en ss, pa tudi operacijo na maternici.. ampak vseeno upam da se bo kaj videlo user posted image user posted image .. od simptomov imam očutljive prsi in špikanje.. ostalo pa nič takega user posted image user posted image , upam da bo tako tudi ostalo.., čeprav skoraj dvomim..user posted image

tebi in ostalim (pa tudi meni user posted image ) želim lepo nosečnost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijke 2007
11.10.2006 17:13:26   
daria78
Jaz sem se danes končno naročila na pregled in dobila datum 6.11. Zdi se mi super saj bom takrat user posted image  polnih 9 tednov in bo že nekaj videti. Upam, da bo do takrat in seveda tudi še potem vse o.k. Počutje je kar dobro, čeprav čutim pomanjkanje energije in bi popoldne le spala. O slabostih ne duha ne sluha, saj sem kar naprej lačna user posted image . Upam, da se to ne bo preveč poznalo na kilogramčkih.

user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijke 2007
12.10.2006 22:59:34   
Jacqueline
Kaj se vem tudi kaj vrti? Danes sem se peljala, pa se mi je tak zvrtelo, da sem za par minutk kr zapeljala na busno, da je minilo!!!Drugače pa se dobro počutim. Dragi me je danes prelepo presenetil, tako je navdušen, da je šel danes v baby center in je kupil take lepe snežno bele copatke s svetlo zelenim vzorčkom!!! ako, da maš otroček ne bo bos!!! user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijke 2007
13.10.2006 9:34:48   
Jasy
Pozdravljene junijkeuser posted image , kako se kaj počutite? pri meni so se začele slabosti, predvsem zvečer in zjutraj, vendar še bruhala nisem.Mislim, da se bo vsak čas začelo, ker so slabosti z dneva dan hujše.user posted image

Kako pa je kar pri vas?

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijke 2007
13.10.2006 10:01:47   
Valentina76
Pozdravljene,

tudi pri meni so prisotne slabostiuser posted image . In to kar večino dneva. Bruham k sreči ne, se pa počutim obupno.. V ustih imam polno sline in tak kovinski okus. Vse je isto kot pri prvi nosečnosti.... samo takrat so mi smrdeli vsi meščalci perila pa zob si nisem mogla s pasto umivat, da o parfumih ne govorim.

Sladko mi ne paše... jedla bi samo mesne izdelkeuser posted image in kislo.

V prvi nosečnosti so se slabosti končale v 12. tednu......sedaj sem komaj 6t4d. Joooooooj kje je še to!


LP

user posted image V +Jošt +user posted image

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijke 2007
13.10.2006 10:21:38   
babajči
jupiiiiiuser posted image user posted image user posted image ..tudi jaz sem junijka...po izračunih 16.6.2007...a je katera iz novega mesta?

pozdravčki

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijke 2007
13.10.2006 11:11:28   
ŠpelaP
ojla!
A se je že katera naročila na merjenje NS? Jaz sem včeraj samo informativno klicala Dr. Pelkičevo v Mb, da bi jo vprašala, kakšna je čakalna doba za NS, pa me je kar naročila. Datum sem dobila 30.11.06.
Drugače sem pa še vedno v bolniški, sploh ne neham kašljeti. Ko bom zdrava, se bom pa resnično začela veseliti user posted image Zdaj mislim samo na to, kako se slabo počutim. Pa še moj pikec je bolan in ni v vrtcu, tako da je moja bolniška bolj bolniška za nego. user posted image

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijke 2007
13.10.2006 15:19:52   
Anonimen
ŠpelaP, a si ti tudi iz Maribora?

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?