|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 13:56:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Seveda je to prispodoba. Pa vendar ... moški ljubijo skozi sex, ženske pa s srcem in pri ženskih je sex le posledica. pri moških pa je posledica sexa ljubezen. Na splošno



UUfff ne strinjam se s tem .. moški ljubijo prav tako kot ženske.. sex je drugje.. če si hotla povedat, da se ženske LJUBIJO in moški SEXAMO je pa to drugo user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:04:24   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Seveda je to prispodoba. Pa vendar ... moški ljubijo skozi sex, ženske pa s srcem in pri ženskih je sex le posledica. pri moških pa je posledica sexa ljubezen. Na splošno



UUfff ne strinjam se s tem .. moški ljubijo prav tako kot ženske.. sex je drugje.. če si hotla povedat, da se ženske LJUBIJO in moški SEXAMO je pa to drugo user posted image



Seveda, nedvomno moški zelo ljubijo. Imam dokaz doma, moj ljubi me dobesedno obožuje pa sva skupaj 18 let in pol.
Vendar sem hotela reči, da se moški počuti sprejet od ženske, če se mu ona preda in se z njim ljubi, ga sprejme vase in to dejansko prebudi njegovo ljubezen do nje.
Ženska pa najprej ljubi, sex je pa pri njej leposledica, ker tako ljubi. Ona je sposobna ljubiti brez sexa, moški pa težko.
Preberi to knjigo ali pa knjigo Moški in ženske v spalnice od dr. John Graya.
Jaz tega tu ne morem napisat - bi bilo premalo prostora.
Samo moj ljubi tudi pravi, da ker je od mene sprejet, me bolj ljubi kot če bi ga zavračala.
In jaz še bolj ljubim, ko vidim, kako se on meni preda ... pa se ljubiva zmeraj bolj, pa ne vem, kaj še bo iz tega, ker je noro ...

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ja, BaguSka. Ženske so z lune, moški pa z marsa - dr. John Gray

Ženske so z Venereuser posted image , možno da smo pa tud z Lune al pa za Lunouser posted image

Upam, da nisi jezna, ker sem te popravilauser posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:08:00   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ja, BaguSka. Ženske so z lune, moški pa z marsa - dr. John Gray

Ženske so z Venereuser posted image , možno da smo pa tud z Lune al pa za Lunouser posted image

Upam, da nisi jezna, ker sem te popravilauser posted image


Ne. hvala, da si me popravila. sem res že malo pozabila. Mogoče smo včasih za luno. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:10:03   
baguSka
se moški počuti sprejet od ženske, če se mu ona preda in se z njim ljubi, ga sprejme vase in to dejansko prebudi njegovo ljubezen do nje.
Ženska pa najprej ljubi, sex je pa pri njej leposledica, ker tako ljubi. Ona je sposobna ljubiti brez sexa, moški pa težko


user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:11:24   
Zahi
Sex je del ljubljenja in partnerstva.. brez tega ne gre.. tako pri ženski kot pri moškemu..

takrat se pač predata en drugem in se "ljubita".. ne?

Če ženska to odvrača, se bo moški počutil odrinjeno, užaljeno.. jo bo pa še vedno ljubil..
mogoče odšel stran, ker sexa ne bo.. ampak jo bo še vedno ljubil.. štekaš kam grem?

moški se lahko pravtako zaljubi v žensko brez sexa.. ljubezen pa pride malo kasneje v zvezi.. ko je sex že del tega..
torej.. ne moreš rečt, da moški ne moremo ljubiti brez sexa.. oz. da je to pogoj..

Če sex ni dober.. ni dobre zveze.. pa lahko še tako ljubiš svojega partnerja... sex ni vse.. je pa velik del ljubezni in čutnosti... če se dva ne ujameta v sexu.. potem se težko v zvezi..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:12:11   
Anonimen
Če bi meni to rekel, bi ga treščila okoli gobca.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:13:17   
tanikaa
Če veza dobra, potem je sex 10 % veze.

Če pa je veza slaba, pa je sex 90% veze.


Pa ni zraslo na mojem zelniku. Sem prebrala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:14:33   
baguSka
moški se lahko pravtako zaljubi v žensko brez sexa.. ljubezen pa pride malo kasneje v zvezi.. ko je sex že del tega..
torej.. ne moreš rečt, da moški ne moremo ljubiti brez sexa..


mogoce zaljubi, ljubi pa sigurno ne, ce se mu ona ne bo predala... tole si mal zabluzu user posted image  sej si cist dobr zacel, potem pa si sam sebe preprical v nasprotno, ceprou si napisu pravilno... user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:16:00   
baguSka
Zahi Zahi... dej se enkrat preber svoj zadnji post in bos vidu kok si zakompliciru.user posted image user posted image user posted image  In da si dejansko napisu tocno to, kar je napisala Sita!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:17:05   
baguSka
Če veza dobra, potem je sex 10 % veze.

Če pa je veza slaba, pa je sex 90% veze.


In to ne samo pri sexu, ampak tudi pri vsaki drugi stvari!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:19:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Če veza dobra, potem je sex 10 % veze.

Če pa je veza slaba, pa je sex 90% veze.


Pa ni zraslo na mojem zelniku. Sem prebrala. user posted image


Če veza dobra, potem je sex 10 % veze - če je teh 10% slabih.. veza ne bo dolgo dobra




(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:20:32   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Sex je del ljubljenja in partnerstva.. brez tega ne gre.. tako pri ženski kot pri moškemu..

takrat se pač predata en drugem in se "ljubita".. ne?

Če ženska to odvrača, se bo moški počutil odrinjeno, užaljeno.. jo bo pa še vedno ljubil..
mogoče odšel stran, ker sexa ne bo.. ampak jo bo še vedno ljubil.. štekaš kam grem?

moški se lahko pravtako zaljubi v žensko brez sexa.. ljubezen pa pride malo kasneje v zvezi.. ko je sex že del tega..
torej.. ne moreš rečt, da moški ne moremo ljubiti brez sexa.. oz. da je to pogoj..

Če sex ni dober.. ni dobre zveze.. pa lahko še tako ljubiš svojega partnerja... sex ni vse.. je pa velik del ljubezni in čutnosti... če se dva ne ujameta v sexu.. potem se težko v zvezi..



Ne vem, kako naj ti povem Zahi. Sam praviš, da brez sexa ne gre, itak si pa isto povedal kot jaz, le da z drugimi besedami.
Gre samo za drugačen začetek, za drugačno gledanje med moškim in žensko. dejansko pa lahko oba ljubita in oba uživata v sexu. Preberi knjigo, jaz tako ne znam napisat ....


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:24:10   
Sita
Ah, ti procenti.
Kdor res ljubi in je zdrav ter nima kakšnih drugih (na primer filozofskih) zadržkov tudi sexa, ne?
In kdor globoko ljubi, dobro sexa. Se pravi, je vse OK.
Kjer pa ni ljubezni med partnerjema, pa ni sexa ali pa sex ni dober, ne?

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:27:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zahi Zahi... dej se enkrat preber svoj zadnji post in bos vidu kok si zakompliciru.user posted image user posted image user posted image  In da si dejansko napisu tocno to, kar je napisala Sita!!


hočem rečt, da descu sex ni vse.. ljubi lahko brez tega.. je pa to del ljubljenja pri obeh.. ne samo pri descih..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:28:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ah, ti procenti.
Kdor res ljubi in je zdrav ter nima kakšnih drugih (na primer filozofskih) zadržkov tudi sexa, ne?
In kdor globoko ljubi, dobro sexa. Se pravi, je vse OK.
Kjer pa ni ljubezni med partnerjema, pa ni sexa ali pa sex ni dober, ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:28:57   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ne vem, kako naj ti povem Zahi. Sam praviš, da brez sexa ne gre, itak si pa isto povedal kot jaz, le da z drugimi besedami.
Gre samo za drugačen začetek, za drugačno gledanje med moškim in žensko. dejansko pa lahko oba ljubita in oba uživata v sexu. Preberi knjigo, jaz tako ne znam napisat ....



oba ljubita.. oba uživata v sexu.. tko ja user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:29:02   
baguSka
In kdor globoko ljubi, dobro sexa. Se pravi, je vse OK.
Kjer pa ni ljubezni med partnerjema, pa ni sexa ali pa sex ni dober, ne?


Itak da se ne gre za procente. To je blo samo mal statistike vmes.user posted image

In absolutno se strinjam, da je sex najboljsi, ko se globoko ljubi. Se pa ne strinjam, da sexa ni oz. da ni dober, ce ni ljubezni.user posted image  Ampak to dvoje lahko definiramo kot sex in ljubljenje.user posted image  Ko sexas samo s telesom ali pa tudi z duso.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:31:25   
baguSka
hočem rečt, da descu sex ni vse.. ljubi lahko brez tega.. je pa to del ljubljenja pri obeh.. ne samo pri descih..


se vedno ne stekas... sicer pa si preberi knjigo, kot ti je svetovala Sita user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:32:25   
baguSka
hočem rečt, da descu sex ni vse.. ljubi lahko brez tega.. je pa to del ljubljenja pri obeh.. ne samo pri descih..


aja se pa strinjam, da je sex del ljubljenja ja user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:32:54   
Sita
Ja, vidiš, samo s telesom pa nisem nikoli sexala - pa nimam izkušnje, kaj pomeni se samo dol dat. user posted image  A ni to nekam prazno, takole brez čustev? a se potem ne počutiš malo bad? Ne vem, pa vprašam ...

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:35:13   
baguSka
Am... A nisi glih ti 1x pisala, da to delas med spanjem in ti ni nic bed?? Takrat sigurno ne sexas z duso...user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:36:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ja, vidiš, samo s telesom pa nisem nikoli sexala - pa nimam izkušnje, kaj pomeni se samo dol dat. user posted image  A ni to nekam prazno, takole brez čustev? a se potem ne počutiš malo bad? Ne vem, pa vprašam ...


sexat pa ljubit se sta dve različni stvari.. sex je bolj prvinske narave.. se pravi "se dat dol".. ljubljenje je pa stvar obredov, dotikov, pogledov ipd..

če dvema zapaše en hitr sex brez kakšnih obredov.. je to pol sex user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:37:34   
baguSka
A ni to nekam prazno, takole brez čustev? a se potem ne počutiš malo bad?


Seveda ni isto. Ni pa prazno, saj je luknja zamasena.user posted image  Nic bed, saj gre v koncni fazi za potesitev strasti in pozelenja, ki vcasih nastane tudi brez ljubezni..

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 14:39:56   
baguSka
In tko kot je napisu Zahi, lahko obstaja sex tud pri partnerjih, ki se ljubijo. Samo da ne gre za tisto dolgo ceremonijo, ampak preprosto: pogledas se in se posexas. Strast in pozelenje.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?