|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9. nebesa - 2 krog
30.7.2007 11:03:46   
žiža
pozdravljene nebeščanke user posted image  
Evo po dolgem, dolgem času se zopet javljam. tela dva meseca sta bila pri nas vse prej kot prijetna. ampak smo preživeli in sedaj se počasi pobiramo in gremo novim bojem naproti. Danes je 3 tedne odkar je umrl ati.  Res se vsem zahvaljujem za vso podporo, ki sem jo bila deležna na RR. Moram priznati, da me je močno držal pokonci, ko sem bila povsem na tleh. Trenutno imam še zelo mešane občutke. Spomini še zelo bolijo in pride kakšen dan ko niti iz postelje nebi vstala. Ampak se držim tudi zaradi Sare in Urbana. Sara sicer zelo pogreša ata in veliko sprašuje kje je in kdaj pride nazaj. Hudo mi je ker je še tako majhna, da se ga kasneje ne bo spominjala. Le po slikah in  pripovedovanju bo vedela, da je bila njegova ljubica.
Ah pa ne bom morila.
V glavnem naše morje je bilo letos bolj grenko. Po prvi noči smo tako odšli domov in se naslednji dan po pogrebu vrnili. Tako smo v miru preživeli na morju še 5 dni. Bilo je luštno. Sara in Urban sta ful uživala.
končno se jue razpletla tudi zgodba z "našim" neprofitnim stanovanjem... Na žalost ga nismo dobili. Res sem bila zelo razočarana, ker smo bili uvrščeni na 3 mesto in sem bila prepričana, da ga bomo dobili. No v glavnem kljub temu se avgusta selimo. Naša mami nam je odstopila svoje stanovanje. Tako bomo zamenjali in bo ona šla v našega tamalega mi pa v večjega. Ful sem ji hvaležna. Zdej nas čaka še malo pleskarskih del in preurejanja.
septembra tako res pričakujem, da se začne eno normalno življenje. Služba pa vrtec.... po možnosti brez kakšnih večjih pretresov. Imam precej čez glavo vseh šokov in negativnih dogodkov za kar nekaj časa.
Evo tole za zdaj sem čist ven padla in sploh ne znam več na dolgo čvekat. Pa itak me tamali že za hlačnice vleče pa sara mi bo posteljo podrla, če jo brž dol ne zjagam....
no upam, da se kmalu spet kej oglasim. uživajte vse!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: 9. nebesa - 2 krog
30.7.2007 12:55:03   
asso
O Žiža, lepo te brat. Moje sožalje za atija, sej sploh nisem tega zasledila, ker sem tudi jaz bila malo tu gor. Res ti želim, da se vam začne veselo obdobje, polno lepih trenutkov.  Po moje pa se tudi Sara bo vsaj malo spomnila atija. Kakšen lep trenutek se ji bo zapisal v srčku, še posebno po pripovedovanjih.
Kako pa kaj Urban. Spi že celo noč. Mi nimamo te sreče. Bo kmalu shodil ali je bol lene sorte, kot naša Tarin.
Sej se lepo dviguje, ampak korakcev pa še ne. Bo že. Pa prava klepetulja je. Non stop nekaj brunda. Pa tudi zelo močen karakter ima. Ko kaj hoče začne vriskati kot zmaj, še posebno če je to hrana (sladoled). Na sestro je alergična, se samo dere ko je v bližini, drugače pa tudi ne more brez nje... In tudi vodo obožuje... vsak dan imam obe x-krat na dan za preoblečt, ker so vedno mokre. Na morju smo tudi zelo pogosto, še posebno v teh neznosnih dneh. Največkrat greva sami z Nastio, ker tati pride pozno domov, Tarin čuva nona in jaz in Nastia jo mahnemo v morje se malo ohladit. Z rokavčki že lepo plava...

No, naj še kera druga napiše dogodivščine...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: 9. nebesa - 2 krog
8.8.2007 21:15:21   
asso
Ku, ku...

kje ste vse, a na dopustu?

Samo nas malo dvignem. Prejle sem skoraj cel roman napisala in mi je vrglo varovalko tako, da je šlo vse po gobe...

No, jutri gremo za 5 dni v terme Olimia tako, da moram še vse pripravit... Joj koliko dela samo s pripravami. Bomo videli, če bomo kaj na dopustu spali, ali se bomo prišli domov spočit.

Potem pa me čaka še cel kup barvanja (stanovanja, pa ograje)... in potem bo že september in službauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem, ker me že kličejo... Nastia in tati...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: 9. nebesa - 2 krog
9.8.2007 10:49:29   
Anonimen
Dan,

se javljam po dolgem casu. Kar nekako nisem imela volje za pisat, pred morjem sem zbolela, potem sem bila p ana morju 14 dni brez neta.

Ziza, se enkrat sozalje .. jaz se pogosto spomnim nate, sploh kadar pomislim na mojega dedka. V nedeljo smo bili dol in sem se vmes kar komaj zadrzala, da nisem jokala (ze itak imam trenutno probleme s tem, da se lahko vsak cajt zjokam ali pa kar bv smejim .. kr neki user posted image user posted image ). Zaenkrat njemu kaze dobro, konec meseca ima kontrolo v Lj.

Asso, 10-mesecnik je bil super! Pravi cuker, res priden in nezahteven otrok. Zaspal mi je v narocju v max 15-min - sva se usedla pred TV, mal sem ga tresla, se je igral z mojimi rokami ali pa pil caj in zaspal in potem spal od 30 min do ure in pol. Potem se je zbudil, pomalical in sva sla ven in bila zunaj do kosila ali pa je tudi kosilo pojedel zunaj. Potem pa je zaspal v vozicku ali pa sva doma ponovila vajo od zjutraj in je ponavadi spal dokler ni prisla mamica - mislim, da je bil samo enkrat buden. Res ful priden .. se je pa zacenjal plazit pa mu se ni slo najbolje, le skoz se je dvigoval v posteljici ali stajici .. Pa nic jokal .. razen, ko je padel iz kavca user posted image  Sem se samo obrnila, da vzamem dudo, je ravno vstal in se je samo prekucnil dol .. sva oba jokala, jaz sem bila itak cist prestrasena, pa se je potem pomiril in normalno pojedel malico in bil cel dan baje potem se dobre volje .. sem takoj sporocila mamici in je rekla, naj se ne sekiram, da je vse ok, da se zgodi .. samo sem mela vseeno ful slab obcutek in mi je bilo ful grozno - je imel busko na glavi, pa se ravno na parket je padel, 10 cm stran je bil pa tepih ... groza. Smo se pa zadnjic srecali, ko sem prisla z morja in je mali me bil ful vesel in hotel k meni, mamica je bila pa tudi vesela in je rekla, naj kaj poklicem, da bi sli na kak sprehod skupaj .. Tako da sem ful zadovoljna. user posted image  

Drugace pa odstevam se zadnje dni pocitnic user posted image , danes me caka se zanimivo popoldne - cuvam 3,5 letnico in 1 letnika hkrati ... Bo se zabavno user posted image user posted image  

Zdaj pa peljem Luno ven, me ze caka .. se se potem kaj oglasim.

A nima zdaj enkrat lepoticka od GoYe RD?

LP, Ribica

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: 9. nebesa - 2 krog
11.8.2007 12:20:03   
Anonimen
Aja, povejte, ce nas prestavijo na Cvekamo o nasih otrocih (tam sem jaz moderator user posted image ) ..

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: 9. nebesa - 2 krog
29.8.2007 18:36:32   
asso
Joj, joj, joj...
Kaj je zdej z nami? A ste vse na dopustu?

Ja, moj dopust se končuje oz. tako rečeno začenja. Danes je zadnji dan porodniške, jutri nastopim že dopustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tako, da 17.09. grem že delat. Bljak. No vsaj s 6. urnim delovnikom tako, da bo lažje.

No, za enkrat samo to, več kdaj drugič, ker pleskam spalnico in jo moram končat pred mojo službo. Je pa tako, da je od pleskanja prišlo na drsanje, kitanje pol spalnice, brušenje... in je cela štala že dva tedna tako, da tudi spanje je preseljeno v dnevno sobo...

No, grem, ker če ne...

Javite se kaj

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: 9. nebesa - 2 krog
2.9.2007 0:01:50   
Anonimen
Kuku user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: 9. nebesa - 2 krog
10.9.2007 9:27:10   
asso
Ojla,

ja kaj je zdaj touser posted image  Naj kar temo zapremouser posted image  Nobeni se ne ljubi nič pisati. Sej kmalu bo prišel dialog med mano in user posted image pol pa kmalu monolog...

Ja tudi jaz nimam kaj dosti časa, ampak si ga vzamem. No drugi teden ga bo ogromno... v službiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, Tarin bo v petek dopolnila eno leto, Nastio uvajam v vrtec in potem še jaz...

Prejšnji teden z Nastio ni bilo problemov. Vsak dan je bila več v vrtcu in v petek je celo zaspala v vrtcu, kar sem itak mislila, da se ne bo tako kmalu zgodilo. Brez problemov je sprejela vrtec, do seveda danes zjutraj. Jok, jok in jok... Ja, njo najbolj muči zgodnja jutranja ura, ker je bila navajena spati tam do 9,30 včasih celo več, če sem jo pustila... Sedaj pa ob 6,30 pokonci. Itak, da jo zbudim eno uro prej, da pride k sebi... ampak danes ninat, ninat, ninat... Sej v vrtec je še šla, ampak v vrtcu, se me je držala kot klop... ne in ne stran od mene... pa tako lepo je začela... Sej vem, da bo, ampak je težko... No, na koncu sem jo z jokom pustila tam in odšla... sej vem, da se bo zamotla, zaigrala in umirila, ampak...

Še malo težko mi je s tem uvajanjem, ker je varstvo za Tarin (nona) šla glih neki v bolnico in potem moram po Nastio s Tarin in... no bo že... Pa še Nastia je malo prehlajena tako, da je še bolj občutljiva...

Sedaj pa grem, ker se Tarin že prebuja in imam enih 10 strojev za likat. 3 tedne sem barvala spalnico, sedaj pa se je ostalo kar nabralo...

Upam, da se bo katera kaj oglasila, da ne bomo jaz in user posted image  tu samevale...

Pa, pa asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: 9. nebesa - 2 krog
11.9.2007 8:22:49   
asso
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image   ZA URBANA user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
PS: zadnje čase imam res monolog user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.9.2007 7:27:41   
Anonimen
12.10.2004 ANŽE (bejba)
13.10.2004 TAJA (pinkiponki)
02.11.2004 NASTIA (asso)
12.11.2004 LARA (Tinca7)
16.11.2004 TIA (Pikapolonica)
21.02.2005 MAJA (Lu)
25.04.2005 MARCEL (Naty-Taja)
05.05.2006 NIK (Bejba)
17.07.2006 LINA (Pikapolonica)
12.08.2006 LINA (GoYa)
14.09.2006 TARIN (asso)
26.07.2006 MARUŠA (Naty-Taja) 
03.10.2006 TIAN (Lu)
19.01.2007 JAN (Tinca7)

Kdo še manjka?

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.9.2007 8:53:44   
žiža
Ojla user posted image
Pa se spet po dolgem času malo javljam. Nimam čist nobenega cajta. Mi smo se zdej končno v celoti in uspešno preselili. Prejšnji teden smo si privoščili še en teden uživancije na morju. Smo bili v Simonovem zaivu v Izoli in smo se imeli super. Urban je tako kar na morju upihnil prvo svečko. Smo kar dol povabili najbližje sorodnike in smo se imeli prav luštno. MOrje je bilo še super za kopat. Ne bom govorila, kako je mali užival. Že Sara je bila čist mahnjena na vodo, ampak tud pol toliko ne kot Urban.
No zdej pa e veselo uvajamo vrtec. Urban je ddanes prvič sam v skupini. Za enkrat je vse v najlepšem redu. Sem prav vesela, da nimam nobenih sitnosti s tem.
Jaz sem pa trenutno še na Zavodu, ker mi gospa šefica ni podaljšala pogodbeuser posted image user posted image user posted image  Ampak naj bi me pa enkrat oktobra že rabila, tako da me bo takrat poklicala. POtem me bo pa po možnosti spet samo do aprila zaposlila.... user posted image user posted image  Saj se v bistvu nič ne pritožujem če sem še en mesec doma, ker imam itak še precej za pospravit od selitve, ampak mi je pa malo mimo, da sem med porodniško hodila delat, ker jih je čas basal, zdej me takole na fini način. Tako, da iščem novo službo in če se bo kaj boljšega, bolj sigurnega pokazalo definitivno zamenjam.
Bejba kako je bilo na morju?
Punce a se bomo zdej kej zmenile, da se dobimo al kaj?
Pa ribica po mojem nas res lahko preseliš na čvekanje o naših otrocih
Drugače pa še moja 2 razgrajača dodajam  na seznam user posted image
Sara 8.10.2004
Urban 11.9.2006

pa hvala lepa za čestitke

en lep pozdravček na tale deževen torek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.9.2007 8:58:04   
asso
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se je nekam premaknilo....

Žiža, škoda da nisi prej kaj povedala, da greš v SanSimon, ker se bi lahko kaj dobili. No, pa drugič...

Lep pozdravček iz službeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.9.2007 11:41:50   
Anonimen

08.10.2004 SARA (žiža)
12.10.2004 ANŽE (bejba)
13.10.2004 TAJA (pinkiponki)
02.11.2004 NASTIA (asso)
12.11.2004 LARA (Tinca7)
16.11.2004 TIA (Pikapolonica)
21.02.2005 MAJA (Lu)
25.04.2005 MARCEL (Naty-Taja)
05.05.2006 NIK (Bejba)
17.07.2006 LINA (Pikapolonica)
12.08.2006 LINA (GoYa)
11.09.2006 URBAN (žiža)
14.09.2006 TARIN (asso)
26.07.2006 MARUŠA (Naty-Taja) 
03.10.2006 TIAN (Lu)
19.01.2007 JAN (Tinca7)

Sem dodala. Bom prosila nalin da nas prestavi na Čvekamo o naših otrocih, pa bom še ostalim ZS poslala, da nas ne bodo iskali.

Kdaj in kje bi se pa dobili? ZOO? Jaz sem 6.10. in 13.10. odsotna, vse ostalo pa zaenkrat se nimam planov, razen te sobote, ko se greva z Luno in fantom potepat na Gorenjsko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: 9. nebesa - 2 krog
18.9.2007 14:08:24   
Lu
Ojla!

Še en glas od mene user posted image

Jaz tudi od včeraj v službi user posted image  Prejšnji teden sem bila nekaj bolna. In me danes že spet nekaj hvata. Bom videla kaj bo jutri. Pomojem bom kar doma ostala.

Otroka sta v vrtcu. Tian je trenutno najmlaši, ampak je kar ok. Zdaj mi je sploh ok, ker že vsaj kobaca. Prej se je samo plazil in je bila res malo kriza zaradi drugih otrok, ki pa že veselo hodijo. Skoraj vsi. Jemo tudi vse. Tako da je bp. Ja edino noski so pa že prehlajeni. Mislim, da že takoj tretji dan vrtca user posted image  Ampak kaj čmo. Tako je to.

Ribica zaradi mene nas komot prestaviš.

Zdaj pa šibam še kaj podelat.

Lepo bodite.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: 9. nebesa - 2 krog
25.9.2007 11:23:47   
asso
Dobrodošle na novih debatah... (upam, da bo prišla katera gor)....

naj se vam malo javim s štihtauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ponavadi je tako, da več ko imaš dela več narediš, če ga nimaš pa se ti nič ne da... niti na internetu se mi ne da viset.

Ja, jaz sem ponovno v službi in imam filing, da je minil samo poletni dopust, ne pa cela porodniška. Jaz bi tako še bila doma...

No, z Nastio sva se navadle na vrtec. No, ni še 100% ker je zjutraj kažin za vstat, ampak gre na boljše. Po prvem tednu uvajanja, ko sem mislila, da ne bo problemov za v vrtec je bil drugi teden katastrofa. Dretje in dretje... No, sedaj se je nekako navadila, gre rada v vrtec, ji je lepo, ampak še vedno jutranje vstajanjeuser posted image  Najprej 5 min. joka ko jo zbudim, potem jo poležem na kavč, dam flašo mleka, vžgem TV, da najprej pride k sebi, nato jo šele zrihtam in odpeljem...

Jaz pa delam po 6 ur tako, da mi je vsaj malo lažje z peljenjem v vrtec in kuhanjem... 

Zdej smo vsi nekam prehlajeni... Nastia je že malo prišla k sebi, v nedeljo ji je pa spet nekaj udarlo ven, še kašlja tako grozno... in v nedeljo je imela vročino. Tarin tudi ji je včeraj zamašilo nos tako, da je bila to noč da gorje...

Pa da ne govorim, ko ji je izraščala zgornja enkauser posted image user posted image user posted image user posted image  Cel teden je slabo spala in jokala tako, da sem ji začela vsak večer 5 dni dajat Calpol dokler ji ni zrasel, zdej pa je OK. Zdej čakamo še drugo in pa še vse ostale zobkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pri Nastii sem opazla, da dela zobke, ko je bil že zunaj...

No, lepo se imejte in pridno čvekajte ...

Lp asso


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: 9. nebesa - 2 krog
25.9.2007 23:30:41   
Anonimen
Bejba, Naty-Taja, Pikapolonica, Tinca7 in GoYa so obvescene prek ZS, da smo se premaknili.

Shit, zdaj moram pa na prejsnji strani slikce od Asso manjsat, ker so prevelike user posted image  A jih lahko zbrisem, ali jih pustim?

Sicer se pa pri nas v soli zacenja veseli oktober-maj user posted image  Sicer je fajn, ker nimam manj ur kot lani (5, 6, 6, 6, 4), pa vseeno. Pa se cel mesec sem okrog dr. letala - zobozdravnik, dermatolog (bradavice na podplatu), 8.10. se kardiolog .. Jaooo. Se mi pa v cetrtek zacnejo plesne vaje za maturantski ples, vsaj nekaj dobrega user posted image  

Pa v soboto sva bila s fantom in Luno na Pericniku, v Beljaku in v Kranjski gori. Fotke imam na svojem blogu, do njega pridete pa tako, da v podpisu kliknete na Lunin blog in je tam povezava na moj blog.

LP

(odgovor članu Tinca7)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.9.2007 9:19:49   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Bejba, Naty-Taja, Pikapolonica, Tinca7 in GoYa so obvescene prek ZS, da smo se premaknili.
Ja, dobro da so prek ZS-ja obveščene, ker če ne res ne vem, če nas bi našleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Shit, zdaj moram pa na prejsnji strani slikce od Asso manjsat, ker so prevelike user posted image  A jih lahko zbrisem, ali jih pustim? Ja, ja jih lahko zbrišeš. Če pa nisem vedla zmanjšat. Sem poskusla par x, pa mi ni nikakor ratalo. Mislim, pa da zdaj stvar obvladam.

Pa se cel mesec sem okrog dr. letala - zobozdravnik, dermatolog (bradavice na podplatu), 8.10. se kardiolog .. Upam, da si in še boš vse uspešno odpravila pri doktorjih. Je res nadležno letat okrog njih. Jaz sem tudi v juliju reševala še okulista, pa magnetno glave, pa...  da rešim vse pred začetkom službe. V torek pa imam spet ponovno zobarja, pa posvetovalnico za ta malo... tako, da sem si kar dopust vzela..



Punce, javite se kaj...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.9.2007 9:57:57   
Naty*Taja
Hojla. Sem kr malo pozabla na tole temo. Če se pa tako dolgo nič kej ne dogaja. V skoraj treh mesecih je komaj ena stran več? Pa sej ni čudno, če smo pa same mamice na kvadrat (ups. ribica ti imaš zaenkrat samo enega- no ja, enega svojega in enega od lubija, pa si kr zraven user posted image ) ! Pa še službe in gospodinjstvo...
Mi smo preživeli poroko - je bilo res super. Najprej zapora sosedov v vasi, pa potem obred v cerkvi, pa gasilski curki in nazadnje še kočija s konjsko vprego do gostišča. Potem pa žurka do 6 zjutraj in ob 12 še zajtrk v gosišču, pa ob 15 čestitke s pogostovanjem in zelooo veliko dela v stanovanju (beri s špago prpleteno stanovanje, po tleh en do drugega plastični lončki z vodo in riž povsod, kjer je možno in kjer ne... Še zdej ga najdem v kakem žepu!) Bilo je noro , od vsega lepega in napornega sva komaj prišla k sebi po kakem tednu. user posted image

Potem je sledil zaslužen dopust s familijo moje priče - noro dobro smo se imeli, kljub 4 malim črvom. Tako fajn je bilo, da smo kr podaljšali za tri dni in smo tako bili v Turanju celih 12 dni.
No, s septembrom smo šli tudi mi v vrtec, večjih problemov ni, kako jokcanje je pa itak obvezno. Pa verjamem, da jima je tam bolje, ker doma že ne vesta kaj bi sama s seboj. Tam pa ju vsaj dopoldan zaposlijo na najboljši možen način.
Jaz pa iščem službo...in opcije kaj delat. Verjetno se bom spustila v inštrukcije, če drugega ne dobim kmalu.
Skratka zdej grem v lov na šiht zato čao do naslednjič.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.9.2007 10:43:08   
GoYa
Oj punce.

Še dobro, da je Ribica poslala ZS in mi dala "brco", če ne bi res mrknila s te teme. Ja, mi je kr nerodno, ker se nisem javljala (smeškov ne smem uporabljat, ker mi kr zablokira računalnik. grrr.) Nisem brala postov za nazaj, bom samo mal naše stanje opisala.

No, jaz sem že 2 meseca v službi. Ta teden sem sicer doma, ker sem fasala vnetje mehurja in sem na bolniški.

Lino imam pri varuški. Smo se za letos odličili tako namesto vrtca. Mi je zelo fajn, ker imam varuško v isti ulici. Pa še cenejše je kot vrtec. Sprejela je fajn, prvi teden sicer mal joka, amapk zdej je že ok. Drugače je že prava mala navihanka. Pred dvemi tedni je shodila. To zdej šiba naokoli.

No, imam še eno novičko. Pred dvemi tedni sem zagledala plusek na testu. Ja, uspelo nam je v prvem postopku. Jutri imam prvi UZ. Tako sem nestrpna in tako me je strah, ali je vse ok. Držite pesti, da je res tako kot mora biti. Ampak tudi če bo jutri vse ok, mene bo strah še naprej (ker sem imela eno slabo izkušnjo). Joj, sploh ne smem razmišljat. Moram preklopit.

Lep pozdravček vsem.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.9.2007 12:11:00   
žiža
GoYa čestitke!!!!!!!!
Lepo in brezskrbno nosečnost ti želim. Zdej si pa čist ta prava user posted image

Tud mi smo vrtec zaštartali brez problemov. Prvi teden je pri Urbanu bilo malo joka, ta teden je pa že cel heroj. Včeraj je pridelal eno krasno buško , ker je bil seveda čist prekorajžen za svoje sposobnostiuser posted image
Sara pa niti adijo jima časa rečt. Drugače se pripravljamo na praznovanje. Urbana smo malo že popraznovali. Edino za otročke nismo še nič pripravljali, ker bomo drug vikend kar za oba skupaj naredili. SE mi zdi neumno v enem mesecu dvakrat delat pa itak pridejo isti otrci... Zdej še lahko jaz koordiniram čez par let bom itak imela ta zadnjo besedo kar se tiče povabljencev....

POhvala asso, da is nas malo v rit sunila. Za kaj več zdele nima  časa, ker kuham, pa pospravljam...
fajn se imejte

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: 9. nebesa - 2 krog
26.9.2007 14:57:49   
Anonimen
Oooo, GoYa, cestitke!!! user posted image user posted image user posted image  

Kaj vec pa napisem zvecer, mi moj otrok sitnari za ven (no, zdaj lize odejo na posteljiuser posted image ) user posted image  

LP

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: 9. nebesa - 2 krog
27.9.2007 9:43:20   
asso
Ojla,

danes sem mislila, da bo spet debata med mano in user posted image pa ste se le opogumle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdejle pa treba še Bejbo, Tinco7 in Pikapolonico mal brcnit v rit, da pridejo tudi sem mimo... dajte no, vsaj en pozdravček. Res, da je vreme za user posted image user posted image user posted image user posted image  in jesen pred vrati tako, da ste vse brez volje, ampak vseeno..

user posted image  preko ZS-ja si pozabla obvestit PinkiPonki. Res, da se že dolgoooooo časa ni nič oglasila, ampak vseeno.
Daj PinkiPonki oglasi se še ti malo. A si našla službo?

GoYa čestitke, zdej pa boš tudi ti kmalu mama na kvadrat user posted image user posted image user posted image user posted image

Naty-Taja sem vesela, da ste tako uspešno poroko preživeli in ti resno želim, da najdeš čim prej službo.

Jaz bi imela eno prošnjo, če mi katera "Celjanka" priskoči na pomoč. Namreč potrebovala bi tiste majhne škatlice, ki jih imajo Celjske lekarne za npr. Kremo proti krčem pri dojenčkih. Potrebovala bi enih 6 praznih škatlic (samo embalažo). Pri nas v lekarni vem, da se da kupit tudi samo embalažo. Če bi se tudi pri vas dalo bi katero prosila, če mi jih lahko kupi in pošlje. Plačam prej in tudi poštnino krijem...

No za enkrat se lepo imejte in dajte se kaj javit. Jaz grem pa še kaj naredit, da me ne bodo tle plačevali za samo s sabo debatirat na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: 9. nebesa - 2 krog
27.9.2007 10:01:01   
Naty*Taja
Hojla. Čestitke Goya in držim pesti, da bo vse ok in da čez par mesecev še en knedlček razveseli mamico s svojim prihodo. user posted image
Asso hvala za čestitke. Bom jaz vprašala mojo kolegico, ki dela v lekarni, če bi se dalo to zastonj dobit. Sem prebrala že par postov nazaj, da to rabiš pa nisem bila sigurna, če je še aktualno.
Skratka jaz samevam tule doma in mi prav paše. Je tak fajn, ko lahko po dveh letih in pol malo zjutraj poležim.user posted image
Ma sploh ne vem, kaj naj pišem , tak da samo še en lep deževen pozdravček s celjskega konca. 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: 9. nebesa - 2 krog
27.9.2007 11:26:33   
GoYa
Ponovno se javljam. Danes sem imela 1. UZ.
Vse je ok user posted image . Ampak ne bom mamica na kvadrat, ampak na kubik. Ja, oba sta se prijela in upam, da se bosta še naprej lepo razvijala in rastla.
Ko smo začeli s tem bojem za dojenčka, sem si vedno želela dvojčka. No, tokrat lih ne. Pa ne, da bi imela kako slabo izkušnjo z Lino. Je bila zelo priden in nezahteven otrok in bi z dvemi takimi tudi zlahka sfurala. Ampak zdaj me pa kar mal stiska, kako bo s tremi. Pa še Lina bo imela dobro leto in pol, ko bosta user posted image user posted image  ven prikukala. Ampak bomo že. Sicer moj G ni navušen, ker pravi, da moje telo ni za dva, ampak jaz to zmorem, naj le pridno rasteta ti dve pikici v meni.
Bo pač bolj pestro user posted image .

Žiža, moja miška je tudi vsa v buškah in modricah. Bi lahko kdo pomislil, da jo tepem. Nogice vse modre, okoli očk buške. Lih predvčerajšnjim se je v mojo bučo udarila. ČE jo je pa povsod polno, zdaj ko hodi.







(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: 9. nebesa - 2 krog
27.9.2007 11:56:23   
Lu
o GoYa čestitke za user posted image user posted image A to je šlo po naravni? Super. Seveda bo vse ok.

Jaz sem spet na bolniški. Imela angino, pa močne glavobole imam. Sem šla danes v laboratorij dat kri, pa pop. grem po izvid in do svoje zdr. Pa da vidim, kaj mi je.

Ribica a tvoj fant ima otroka al kako?  Neki ne folgam user posted image user posted image

Drugače pa vrtec ok. Tian še malo sem pa tja pojok, ampak ni več panike. Maja pa itak že skoz rada hodi.

Zdaj moram it pa počas že južno pripravit.

Lepo se imejte.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?