|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  837 838 [839] 840 841   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:42:19   
frrrr
zdej pa res res pičim, ker se mi res že mudi user posted image
user posted image


nočko user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 20951
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:49:37   
Anonimen
Jah no, pa vam bom malo napisala, ker trenutno ravno dremamo...hvala bogu...

Torej imamo sedem zob, 12 kg, 78 cm. Puzamo cca 14 dni, se pa veselo postavljamo na noge, hodimo, hodimo, hodimo.....kaj čmo, sej vem, da ga ne smem še na noge postavljat, ko pa se kar sam. Pride do rob mize, poklekne in evo ga....ualala...on gre...Je pa toliko pogumen, da se kar spusti in bi šel. Potem pa pade na rito in seveda jok in stok.

Uživa na toboganih, galujsnicah, v vodi, v puzanju in podobno. Trenutno imamo obdobje '''nočem biti v vozičku''. Kar pomeni, da se lahko joka tudi dve uri skupaj, če ga ne dvignem in nosim. Pa si predstavljajte kako to izgleda v teh kilometrih in v teh kilah. Grgrg,,,,,ja...jih je že dobil po riti, ne mi zamerit, ampak je trmast ko bog....to ima verjetno po meni, sem bikica po horoskopu in drugače. No to drugi pravijo...heheh...

Sedaj se učimo mama, in kar nekaj momlja...verjetno je to bolj slučaj ampak meni se zdi, kukr da sem v sedmih nebesih. Delamo tudi ''by by'', hay, ostalo pa sliči bolj na brbljanščino.......

Spanje: zjutraj nekako do sedmih, v glavnem točen kot ura. Potem opoldansko spanje okoli 12 ure, če je dober dan, zaspi sicer že vmes ob cca 10. Zvečer pa gremo spat od sedmih do pol osmih. Ponoči je te dni nekam boljše, do sedaj smo imeli pa budnice vsako uro. Verjetno je to posledica novih zobkov, saj smo v enem mesecu dobili tri. No, tako se jest tolažim, možno pa da je bilo tudi kaj drugega ( sprememba okolja, časovna razlika, .... )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20952
   RE: Oktober 2006
21.6.2007 23:52:12   
Anonimen
sedaj še vedno spi in me kar groza, kdaj bomo šli dones spat. Pri nas je namreč ura 5.50 pm, smo šest ur zadaj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20953
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:44:19   
Arabela
 "lina"    Čestitke za tako luštkanega korenjaka... sem pregledala malce vaš blog...  prav luštni ste... 

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20954
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:44:39   
pikapolona2
jutro.
user posted image user posted image user posted image user posted image
@lina...hvala za tolažbo....tudi to sm že poskusila kar si opisala...ampak to pa sploh ne pali...takoj ko čuti da sm zraven nje....sploh hoče vstat...ne pomaga božanje pa NIč...res....včeraj nato zapala 23 15...jst pa zraven pa ne za dolgo ker smo se spet ceeeelo noč zbujale. Mi pa tole njeno lulanje še vedno smrdi in danes greva k P.....sicer nima vročine ampak mogoče je pa še za to bolj čudna in jokasta in tko mal spi...iz lastnih izkušenj vem da zna to fajn bolet...no nevem....pred nami so prazniki pa rajš ne riskiram naj pogledajo vodo pa bo.

Lep začetek dnevauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20955
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:46:12   
Arabela
Dobro jutro!

Naša malceka pa zadnje čase ful lepo spi.. je pa res da jo zmanjka šele ob 22ih, pa mislim da se je vmes le 1x zbudila... ampak zato pa je mami že od 5ih auf... malo luftam stanovanje dokler še ni ful vroče... pa verejtno se bom spravila malce likat.. bomo videli..


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20956
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:47:08   
pikapolona2
Frrr tvoji eseji so fajn za brat tko da ti še kr piši...hehe...uživajte tudi vi na morju...pa nanica ....ostali pač v Švici...tudi mene čaka tale Švica...danes je oblačno...mogoče se pa danes odločim za njo

lina helou...dej kej napiš kako lajf v NY......jst mam skoz občutek da tako velika mesta niso friendly za bebe.....pa pikicapokica6 tudi LP!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20957
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:47:25   
Arabela
Pikapolona, fajn opravita pri P.... boš videla da bo vse ok...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20958
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:47:49   
pikapolona2
user posted image user posted image Arabela...pol pa isto počneva....luftava in razmišljava o likanju

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20959
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:52:04   
Arabela
Glavno da razmišljava... se osredotočam na kup perila pa ni z razmišljanjem nič manjši...user posted image user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20960
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:54:53   
Arabela
Čestitke z zamudo...
 
BLAŽ in NANICA
 
user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20961
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 6:57:56   
Arabela
Danes pa praznujeta 8mesecev:
 
AIDAN in LUCIKA
user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20962
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 7:44:45   
moci
čestitke aidan in lucika user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20963
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 7:48:42   
moci
pa ne me hecat, da likate v tej vročini. ste pa malo sado mazo user posted image
pri nas ne likamo več, razen kakšno malenkost, ki je res ful zmečkana in atijeve robce, ker hoče imet take iz blagauser posted image



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20964
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 7:52:26   
moci
lina, koliko je ura pri vas? user posted image si predstavljam kako šibaš z vozičkom, iz katerega se sliši jooooookuser posted image mi je znanouser posted image

frrrr, si nisi izbrala tapravega časa za dopust. zdaj bodo pa taglavne čveke manjkale. ne vem, kako bomo tačas do 900 prišleuser posted image user posted image

beki, jaz sem tudi fuuul želela na pozdrav poletju, pa me je vse minilo, ko sem stopila na asfaltuser posted image je šel pa moj brat. letos prvič. jah, menjava. jaz sem zdaj za med upokojence, tamali bo pa žurirat začeluser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20965
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 7:59:12   
Maxica
Dobro jutro.
*Lina*, pišuka, si me zdražila s tem NY. Sem šla mal vaš blog pogledat, pa imate res noro lepe fotke, se vidi, da vam skoz dogaja. Če lahko vprašam, zakaj ste pravzaprav šli tja? Boste tam dlje časa živeli? Luštni ste, res.user posted image  
Frrrr, Nanica in vse ostale uživačke, lepo se imejte na morju, pa odpočijte si.user posted image  Pa saj veste, da vam bomo zavidale...user posted image
Lucika in Aidan, čestitke za osem zvezdic.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20966
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 8:00:01   
Arabela
Speglano....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20967
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 8:01:37   
Maxica
Pozdrav poletju - midva sva bila ene parkrat, včeraj smo pa kar po radiu poslušali. Tako se je vse slišalo, kateri slovenski glasbeniki v živo nimajo pojma o posluhu.user posted image  Eni pa super pojejo tudi v živo.user posted image
Moci, se bomo zmenili za drugo leto, pa gremo z našimi otroki.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20968
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 8:41:28   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

Speglano....user posted image user posted image user posted image

važička user posted image
pri nas je pa že 100 stopinj v stanovanju, da bi še likala - samomoruser posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20969
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 8:42:12   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Moci, se bomo zmenili za drugo leto, pa gremo z našimi otroki.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
te držim za besedo

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20970
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 8:43:30   
moci
mi gremo pa jutri na kresovanje. komaj čakam. celo leto čakam na to kresovanje, ker je res čarobno. zdaj sva pa brez varstva. po mojem jo bova vzela s seboj in bo spala v vozičku, potem jo bova pa v posteljo prestavila. ker tega res nočem zamudit. a sem grozna matiuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20971
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 11:13:35   
pikapolona2
Moci....zakaj bi bla grozna...se bo pač že zgodaj navadila žurat (da se ne boš potem spraševala zakaj imaš tako žurerkouser posted image )..sej če ni preveč na gals muzika...pa če jo ne muti folk naokrog in lahko zaspi je OK

Arabela....jst nimam še zlikano....sva zdejle prišli od P n ja imamo vnet mehur....matr sm jezna zihr je to v toplicah fasalauser posted image user posted image  zdej imamo antibiotik......in kontrolo čez en teden...revca najbrž jo vsakokrat ko se polula tko zaboli zato pa se mi skoz zbuja inuser posted image


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20972
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 11:15:29   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: moci

mi gremo pa jutri na kresovanje. komaj čakam. celo leto čakam na to kresovanje, ker je res čarobno. zdaj sva pa brez varstva. po mojem jo bova vzela s seboj in bo spala v vozičku, potem jo bova pa v posteljo prestavila. ker tega res nočem zamudit. a sem grozna matiuser posted image


Grozna mati si!!!!....user posted image user posted image user posted image .. saj ne.... tudi mi smo šli na kresovanje za 1.maj, pa je mala ful uživala, je lepo zaspala v vozeku, a ko se je okrog 22ih zbudila pa smo pač šli domov....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20973
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 11:17:47   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

Arabela....jst nimam še zlikano....sva zdejle prišli od P n ja imamo vnet mehur....matr sm jezna zihr je to v toplicah fasalauser posted image user posted image  zdej imamo antibiotik......in kontrolo čez en teden...revca najbrž jo vsakokrat ko se polula tko zaboli zato pa se mi skoz zbuja inuser posted image




Uboga pikica....user posted image user posted image ....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 20974
   RE: Oktober 2006
22.6.2007 11:19:32   
Arabela
Naša mala pa je bila ful zaspana, se ji je pravi videlo in vsakič ko sem jo dala na posteljo jok jok jok... se zadnje čese prav bori proti spancu ker ji je vse takooo zanimivo... no pol pa je 2x povlekla dojko pa že spi ko koma... je mene tudi odneslo pa je ati klical user posted image ....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 20975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  837 838 [839] 840 841   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  837 838 [839] 840 841   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?