|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 11:54:15   
Anonimen
in bi do zdele ze platinasto izdajo dosegu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 12:14:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Uff.. kaksen teren je pa pol to bil?


mravljisce rdeck...kva pa na to pravs, aa


No ta je se bolj kruta.. S tabo ni glih za cesnje zobati.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 12:18:16   
Anonimen
heheh a hocs se kej slisat?
kaj pa npr.trska v riti, tud ta ni slaba

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 12:26:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Pa tanikaa no.. zakaj te je sram?! Sej sva se po ZS ze vse zmenila.. Brez veze, da zdaj tuki dajes vtis, da noces..




Mene ni nič sram. Vsaj v zvezi s spolnostjo ne. In če bi se s tabo kaj takega zmenla, bi to tudi priznala. Tak da v tem primeru, lubi Tjažek...nič s tega. Nobenega ZS si nisva poslala že dobre tri tedne. Tak da ne laži, ker laži in lažnivcev ne maram. user posted image  Pusti si še tisto malo šans, ki jih imaš pri meni.  user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 12:29:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Pa saj tega se najbolj bojim..za tebe je to nespodobno, zame pa nekaj vsakdanjegauser posted image in samo to je pomembno-kaj si jaz mislim. Imam dolge rjave lase, b(a)ujno oprsje, ti pa preferiraš kratkolaskeuser posted image Saj pravim, ne vem kak bo to vse skupaj...mogoče pa se je le napačna javila na tvoj razpisuser posted image pa dajva pozabit na vse skupaj, če že zdaj kompliciraš...user posted image


Pa s tem, ko sem reku, da si poporavi modrcek. .sem mislil, da ga daj do konca dol.. Jao.. a ti si pa mislila, da bi ga mogla dati gor?! user posted image user posted image

IZGOVOR

Vseeno pozabi, ker vidim, da nisi resen. Takoj si začel ostale vabit in jaz pač nisem za gužvo. Saj vem zdaj boš pa razpored delal in urnik za vsako posebej. Pa bog ve kaj pišeš ostalim po ZS...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 12:38:58   
G in T
Ko boš, če boš izvajal tole tvojo fantazijo, ne pozabi dati na glave čelado, in na zadnjico povšterček. Tako bo majn ježic padlo nateuser posted image user posted image

Mene bolj zanima, da ti ne boš na ježice položil svojo mega fantazijsko dekle. le kako bi cvilila in stokalaaauser posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 13:11:48   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

mravljisce rdeck...kva pa na to pravs, aa


O, hudo, srečkanosečka, upam, da ni kakšna kam zlezla in te popikalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 13:11:48   
smrka
Joj tjazi teb je pa dolgcajt. Sej ce nedobis doma to... nerabis iskat drugje.. lepo si naberi tiste jezke, pa daj si jih pod rit ko bos sel ajat, pa ti bo fajn prijalo ko te bo zbadal neki... Zaka bi bla kera od tle neumna pa se za tebi na duso v fantaziji nabadala rit  z jezki... user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 13:24:24   
Anonimen
Ehh.. punce.. niste resne..

Samo se Radho pocakam.. ce bo ona za.. ce ne pa neham fantazirat o tem.. Bom sel rajs na mravljisce ali pa si trsko v rit porinem.. ali kako se to dela sreckanosecka? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:06:58   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Bom sel rajs na mravljisce ali pa si trsko v rit porinem.. user posted image user posted image user posted image


Pa praviš, da je svet narejen preprostouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:10:56   
Anonimen
 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:11:41   
Anonimen
aaa T-jka, a znam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:20:12   
Taula
Bom sel rajs na mravljisce ali pa si trsko v rit porinem..


Zakaj samo trsko, vzemi vejo da boš vsaj kaj čutiluser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:32:10   
Anonimen
Ok.-. Taula.. ti melahko s tem kijem nabijes.. pa bom ziher cutu..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:33:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Mene bolj zanima, da ti ne boš na ježice položil svojo mega fantazijsko dekle. le kako bi cvilila in stokalaaauser posted image user posted image



Ja sej ravno v tem je fora.. da mora moja mega fantazijsko dekle imeti cim vec jezic pod sabo, predvsem pod ritko.. da fajn skace.. user posted image user posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:38:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Mene bolj zanima, da ti ne boš na ježice položil svojo mega fantazijsko dekle. le kako bi cvilila in stokalaaauser posted image user posted image



Ja sej ravno v tem je fora.. da mora moja mega fantazijsko dekle imeti cim vec jezic pod sabo, predvsem pod ritko.. da fajn skace.. user posted image user posted image


Kaj hočeš povedat, da je tvoja ženika malo manj poskočna?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:44:15   
Anonimen
 
ne.. nocem to povedat.. ce bi hotu to povedat, pol bi to povedal.. se ti ne zdi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:48:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


ne.. nocem to povedat.. ce bi hotu to povedat, pol bi to povedal.. se ti ne zdi?



Ja oprosti, samo vprašam. Ne vem jaz kako deluje ta tvoj mega fantazijski um. Pač po logiki sem šla...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:48:35   
Taula
Ok.-. Taula.. ti melahko s tem kijem nabijes.. pa bom ziher cutu..


Sicer je za druge namene, vendar če je taka tvoja želja, ti jo bom pa izpolnila.
A bova to delala na ježkih ali na mravljišču ali kje drugje? Da pripravim terenuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 14:53:42   
Anonimen
Nivess.. dej nehi zdej ovinkarit tolk.. Pod kater kostanj se bova spravla? user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 15:04:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ok.-. Taula.. ti melahko s tem kijem nabijes.. pa bom ziher cutu..


Sicer je za druge namene, vendar če je taka tvoja želja, ti jo bom pa izpolnila.
A bova to delala na ježkih ali na mravljišču ali kje drugje? Da pripravim terenuser posted image


Ce lahko izbiram.. pol pa pripravi cokoladni teren.. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 15:06:45   
Taula
Ti si moški zame..sej imaš dober okus. Samo če bo tam čokolada..potem bom imela drugo delouser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 15:07:43   
srki

Ce lahko izbiram.. pol pa pripravi cokoladni teren.. user posted image


U, čokolada, to se pa že boljše sliši, obožujem čokolado, še rajši pa jo ližem tam, kjer je še slajšauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 15:08:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Nivess.. dej nehi zdej ovinkarit tolk.. Pod kater kostanj se bova spravla? user posted image


Kakšen kavalir. Vsaj to mi prepuščaš na izbiro a ne?

Kaj sem ti pozabila povedat, da se za izpolnitev tvoje fantazije, more izpolnit najprej moja? Skratka, treba bo letet v New York, poiskat eno izmed najvišjih stolpnic, kjer je na vrhu dosti leda in snega...ja ženske smo precej drage user posted image

Drugače pa takoj po vrnitvi iz New Yorka, predlagam kakšen kostanj pod Pohorjemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moja fantazija.. :))
10.10.2006 15:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ok.-. Taula.. ti melahko s tem kijem nabijes.. pa bom ziher cutu..


Sicer je za druge namene, vendar če je taka tvoja želja, ti jo bom pa izpolnila.
A bova to delala na ježkih ali na mravljišču ali kje drugje? Da pripravim terenuser posted image


Ce lahko izbiram.. pol pa pripravi cokoladni teren.. user posted image



Čakaj, čakaj malo...pa ti se norca delaš iz mene? Pozabi kostanj, strogo profesionalen odnos zahtevam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?