|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 12:58:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ce temu ni tako, bom jaz tvojemu otroku kupila kolekcijo kacjih strupov, epruvet, dve kaci, terarij, pa se par strupenih pajkov zraven, ti pa poskrbi, da se mu nic ne bo zgodilo.


Se vedno bos kriva TI, ker si mu to kupila in ne ONA, ker mu je pustila, da se s tem igra.user posted image


Baguska, ne vem zakaj imam v mislih, da je Zahi moski, a ne zenska. Ce je zenska, se boljse !

Pustila, da se s tem igra.... Se zavedas kaj s seboj potegne igraca, ki si jo otrok zeli, s katero se zeli postaviti, ki mu je super vsec in s katero je prava "faca" med vrstniki, kupil mu jo je ata....  a ti mu prepoves, da se z njo igra? kako hitro lahko slisis, da ne dovolis samo zato ker je od atka?
Ata je res "zadrekal" s tako igraco, ker je najlazje kupiti jo in ne imeti odgvornosti za nic, kar posest "igrace" potegne za sabo. Najtezje je pa nositi odgovornost za posledice.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:01:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Pustila, da se s tem igra.... Se zavedas kaj s seboj potegne igraca, ki si jo otrok zeli, s katero se zeli postaviti, ki mu je super vsec in s katero je prava "faca" med vrstniki, kupil mu jo je ata....  a ti mu prepoves, da se z njo igra? kako hitro lahko slisis, da ne dovolis samo zato ker je od atka?
Ata je res "zadrekal" s tako igraco, ker je najlazje kupiti jo in ne imeti odgvornosti za nic, kar posest "igrace" potegne za sabo. Najtezje je pa nositi odgovornost za posledice.


no.. moraš vedeti, da je vsaka poškodba med igro del odraščanja.. brez tega skoraj ne gre.. če otrok ne bo vedel, da se lahko s kolesa pade.. in se pri tem poškoduje.. pol tak otrok ne bo ravno odrasel user posted image

če je igrača "nevarna".. potem take igrače tudi ne moreš kupit..

mislim pa, da je vsak padec del odraščanja.. tako je tudi pri vseh drugih živalskih vrstah.. igra je del odraščanja.. z igro se pa učimo..

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:03:27   
baguSka
Baguska, ne vem zakaj imam v mislih, da je Zahi moski, a ne zenska. Ce je zenska, se boljse !


Kdo pa je reku, da ni moski user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:05:49   
baguSka
Pustila, da se s tem igra.... Se zavedas kaj s seboj potegne igraca, ki si jo otrok zeli, s katero se zeli postaviti, ki mu je super vsec in s katero je prava "faca" med vrstniki, kupil mu jo je ata.... a ti mu prepoves, da se z njo igra? kako hitro lahko slisis, da ne dovolis samo zato ker je od atka?
Ata je res "zadrekal" s tako igraco, ker je najlazje kupiti jo in ne imeti odgvornosti za nic, kar posest "igrace" potegne za sabo. Najtezje je pa nositi odgovornost za posledice.


Ja in user posted image  Samo zaradi avtoritete pustiti, da se otrok poskuduje???user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:14:17   
Anonimen
Zahi potem pa samo še tole - ko boš imel te izkušnje ... se mi oglasi.


user posted image user posted image user posted image  torej zahi, zapri svoj kljunček, ti dopovedujemo, da prav ničesar ne veš! Še  dolga te čaka, da boš dal določene stvari v življenju skozi, do takrat pa pametuj nevem npr. na spolnosti, baje si dober tamuser posted image

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:21:04   
Zahi
mislim, da ima vsak izkušnje z odraščanjem..

če nekdo ni padel s kolesom.. pol je nekaj narobe.. ali starši niso imeli za kolo.. ali so bili pa starši preveč zaščitniški..

hočem povedat to, da ne komplicirajte preveč... otrok je padel.. vse je vredu z njim.. odnesel jo je z novo izkušnjo pa kako buško.. vse to mu bo samo koristilo..

ne pa napadati prec očeta, ker je kupil otroku igračo, zato ker ga ima rad.. bedarija..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:30:42   
baguSka
ne pa napadati prec očeta, ker je kupil otroku igračo, zato ker ga ima rad.. bedarija..


Vsak stars, ki ima rad svojega otroka, bi mogel vedet, kaj je zanj vredu in kaj ne. Sploh pa, kaj bi lahko skodovalo otroku...

In tuki sploh nima smisla diskutirat kdo je kriv. Kriva sta starsa oba in zgolj slucaj, da je otrok padel. Verjetno ni zadnjic in naslednjic verjetno ne bo imel ocka nic vmes...

Sicer pa, ce bi vidva se vedno bla skupi, bi bilo potem kej drugace?? In ali bi mu potem se vedno pustila, da se igra z igraco, ki mu je nevarna??

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:37:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In tuki sploh nima smisla diskutirat kdo je kriv. Kriva sta starsa oba in zgolj slucaj, da je otrok padel. Verjetno ni zadnjic in naslednjic verjetno ne bo imel ocka nic vmes...

Sicer pa, ce bi vidva se vedno bla skupi, bi bilo potem kej drugace?? In ali bi mu potem se vedno pustila, da se igra z igraco, ki mu je nevarna??


no.. to hočem povedat.. otrok je padel pri igri.. grroozzaaa.. gremo takoj v tožbo, samo zato ker sta pač narazen..

zdaj naj pa pove po resnici, če bi tole pisala tukaj gor, če bi bila še vedno skupaj.. pomoje ne.. otrok bi dobil lepo igračo.. vendar je malo padel... lepo od očeta, da mu je kupil in ne zapil..

zdaj ko sta pa narazen je pa vsaka stvar povezana z njim pač slaba.. avtomatično je kriv vsega..

< Sporočilo je popravil Zahi -- 16.10.2006 13:38:16 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:38:54   
Anonimen
ne pa napadati prec očeta, ker je kupil otroku igračo, zato ker ga ima rad.. bedarija..


user posted image user posted image user posted image   a še nisi nehal?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:40:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne pa napadati prec očeta, ker je kupil otroku igračo, zato ker ga ima rad.. bedarija..


user posted image user posted image user posted image   a še nisi nehal?


nope.. alive and kicking.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:41:21   
Anonimen
zdaj ko sta pa narazen je pa vsaka stvar povezana z njim pač slaba.. avtomatično je kriv vsega..


Ja, to si ti rekel!!!

a vidiš kako zelo narobe razmišljaš, kar nekaj med vrsticami na pol bereš in tvoji odgovori so pod povprečjem!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:45:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zdaj ko sta pa narazen je pa vsaka stvar povezana z njim pač slaba.. avtomatično je kriv vsega..


Ja, to si ti rekel!!!

a vidiš kako zelo narobe razmišljaš, kar nekaj med vrsticami na pol bereš in tvoji odgovori so pod povprečjem!


se opravičujem za mojo pod povprečnost.. izraz mojega mnenja ni namenjen povprečnosti.. kaj šele nad povprečnosti.. zato sem pod povprečen..


kar se pa tiče otroka, igrače, očeta in mame..

ne komplicirajte.. imejte se radi kot vam dopuščajo okoliščine.. če se otrok igra in pade.. ni to konec sveta.. če oče kupi igračo ni nujno, da se otrok igra na njej.. če je mama užaljena, če oče kupi igračo naj ne bo..

takšno je moje mnenje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:50:26   
tina a
no da odgovorim tebi in baguški ... če bi bila skupaj otrok te "igrače" ne bi dobil. Motor zame ni igrača!!! Mini4kolesnik zame ni igrača!!!! Je imel očka te ideje že prej ampak sem ga jaz uspešno ustavljala.

In tisti, ki me pozna tu na forumu ve, da sem že v svojih starih časih ko sem bila prisotna tu imela dovolj pripomb na mojega partnerja.

Sicer pa vsak ima pravico do svojega mišljenja. Tudi ti Zahi!

Malo za lase privlečeno pa mi je to, da mi daje nasvete nekdo, ki ni starš.

Jaz otroka ne zavijam v vato. Poskrbim pa za njegovo varnost. Na kolo ne gre brez čelade, z rolarji se ne vozi brez ščitnikov in čelade, v avtomobilu je privezan. In ko se je učil vozit kolo sem ali tekla poleg njega ali pa bila na rolerjih - samo da sem ga lahko dohajala!

Ja mogoče pa sem kriva tudi jaz - če bi vztrajala z njim do tega ne bi prišlo.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:53:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ja in user posted image  Samo zaradi avtoritete pustiti, da se otrok poskuduje???user posted image


Najmanj je stvar v avtoriteti. Najvec v razciscevanju nepotrebnih ****rij, ki jih nepremisljeno dejanje povzroci.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 13:57:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tina o

no da odgovorim tebi in baguški ... če bi bila skupaj otrok te "igrače" ne bi dobil. Motor zame ni igrača!!! Mini4kolesnik zame ni igrača!!!! Je imel očka te ideje že prej ampak sem ga jaz uspešno ustavljala.

In tisti, ki me pozna tu na forumu ve, da sem že v svojih starih časih ko sem bila prisotna tu imela dovolj pripomb na mojega partnerja.

Sicer pa vsak ima pravico do svojega mišljenja. Tudi ti Zahi!

Malo za lase privlečeno pa mi je to, da mi daje nasvete nekdo, ki ni starš.

Jaz otroka ne zavijam v vato. Poskrbim pa za njegovo varnost. Na kolo ne gre brez čelade, z rolarji se ne vozi brez ščitnikov in čelade, v avtomobilu je privezan. In ko se je učil vozit kolo sem ali tekla poleg njega ali pa bila na rolerjih - samo da sem ga lahko dohajala!

Ja mogoče pa sem kriva tudi jaz - če bi vztrajala z njim do tega ne bi prišlo.


otroški motor je otroška igrača.. 4 kolesnik je še vedno igrača.. glede igrač bi lahko diskutirali v nedogled.. nobena igrača ni varna... dokler je sami ne naredimo v varno..

pač nisem starš.. še vedno pa vem kako bi vzgajal svoje otroke.. definitivno bodo padli s kolesom.. tudi jaz sem.. tudi ti si.. brez pomena je tukaj delati skrbi..

sam nisem imel npr. nobene čelade (tudi ti ne).. pa je še vedno vse OK s tabo.. toliko o vati..

hočem rečt, da ni noben kriv.. oče mu je to kupil.. kot kupujejo to očetje po celem svetu.. bodi vesela, da sodeluje.. in da ne ignorira otroka ..

< Sporočilo je popravil Zahi -- 16.10.2006 13:58:13 >

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:02:19   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
točno tako.. jaz sem odgovoren, da otrok ne pade v kletko.. nisem pa odgovoren, če se spotakne po nesreči ob kako korenino v živalskem vrtu user posted image

sigurno ga bom naučil, kak se s kakšno igračo dela.. tudi naučil ga bom vožnje s kolesom.. vendar potem nisem več odgovoren, če kdaj pade po tleh? pomoje sem še vedno odgovoren.. ampak ne morem pa garantirat da si otrok ne bo poškodoval kolena, ko bo s kolesom kdaj padel.. torej sem jaz kriv za to? user posted image

mislim, da mora vsak starš pretuhtati kaj je dobro za otroke.. vendar pretirana skrb je tukaj odveč.. vaši otroci se bodo kdaj pa kdaj poškodovali ob igri.. tako smo vsi odrastli... mislim, da ni s tem nič narobe.. dokler ne kupiš otroku kolekcije kačjih strupov user posted image user posted image  


Torej... peljes ga v zivalski vrt (ogledujes si motor), ves da ne bos mogel zraven njega biti cel cas, pa ga postavis na rob ograje od medvedov, da bo boljse videl (kupis mu motor) in potem pustis, da se nekdo drug, ki se ne strinja, da je pametno, da otrok gleda medvede z roba ograje (vozi motor), skrbi o njegovi varnosti. Ce se pa kaj zgodi, izjavis, da bi mogoce pa itak vseeno splezal na ograjo in padel?
Pasti z bicikla in pasti z motorja ni isto. Kakor koli obrnes.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:05:36   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
bodi vesela, da sodeluje.. in da ne ignorira otroka ..


Temu osebno ne bi rekla sodelovanje, temvec delanje zgage in povzrocanjem slabe volje in nevarnosti. Sicer pa, ce pravis da starsi naredimo igraco varno, naj jo izvoli oce narediti varno!?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:06:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Torej... peljes ga v zivalski vrt (ogledujes si motor), ves da ne bos mogel zraven njega biti cel cas, pa ga postavis na rob ograje od medvedov, da bo boljse videl (kupis mu motor) in potem pustis, da se nekdo drug, ki se ne strinja, da je pametno, da otrok gleda medvede z roba ograje (vozi motor), skrbi o njegovi varnosti. Ce se pa kaj zgodi, izjavis, da bi mogoce pa itak vseeno splezal na ograjo in padel?
Pasti z bicikla in pasti z motorja ni isto. Kakor koli obrnes.


ni čisto tako user posted image

lahko obrneva tudi takole..

kupim karto za ZOO (kupim motor).. dam karto mami, da ga pelje v živalski vrt, saj sva ločena in nimam toliko časa za otroka, kot bi si želel.. mama pelje otroka v ZOO (vozi motor) v katerem pade otrok v medvedovo kletko.. torej sem jaz kriv, da sem kupil karto?? user posted image user posted image


lej.. noben ni kriv.. tudi otrok ne.. saj mu ni kupil pištole s katero bi ustrelil soseda.. kupil mu je neko otroško obliko motorja ali avtomobilčka.. otrok se je vozil s to igračo.. in padel.. zakaj kriviti očeta? user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:46:00   
tina a
Zahi a ti veš kaj je mini4kolesnik in kaj je minimoto. To ni zadeva na baterije!!! Ampak na bencin. S tem se vozijo odrasli. To je samo pomanjšana verzija "ta pravega" motorja in tistega velikega 4kolesnika. Kužiš??? To ni igrača!!!! Zadeva ni tako nedolžna kot se sliši. Za to potrebuješ izpit!!!! NI IGRAČA!!! Me sedaj razumeš. Ne primerjaj mi to z ZOO.

Če bi mu kupil motor na akumulator ... ki ne gre več kot 10h, bi bila tiho. Zadeva gre hitreje. Tudi 70km/h. Še  enkrat vprašam - je to zadeva za 8let starega otroka.

Potem pa mi lahko soliš pamet!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:52:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tina o

Zahi a ti veš kaj je mini4kolesnik in kaj je minimoto. To ni zadeva na baterije!!! Ampak na bencin. S tem se vozijo odrasli. To je samo pomanjšana verzija "ta pravega" motorja in tistega velikega 4kolesnika. Kužiš??? To ni igrača!!!! Zadeva ni tako nedolžna kot se sliši. Za to potrebuješ izpit!!!! NI IGRAČA!!! Me sedaj razumeš. Ne primerjaj mi to z ZOO.

Če bi mu kupil motor na akumulator ... ki ne gre več kot 10h, bi bila tiho. Zadeva gre hitreje. Tudi 70km/h. Še  enkrat vprašam - je to zadeva za 8let starega otroka.

Potem pa mi lahko soliš pamet!


to je pa čisto druga stvar..

če pa nekdo posadi otroka na motor, ki gre 70kmh in teče na bencin.. je pa zame totalen idiot.. sorry..

če si bila zraven tega, potem si tudi sama kriva.. je pa kriv tudi on, ker ga posaja na tako zadevo..

konec koncev.. če potrebuješ za tako stvar izpit.. naj to najprej naredi.. torej mora biti dovolj star.

kot sem pa že rekel.. v mislih sem imel igračo, ki je otrokom dovoljena.. ne pa nekaj na bencin..

< Sporočilo je popravil Zahi -- 16.10.2006 14:53:14 >

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:53:02   
Anonimen
ojojojoj...zdele sem mal prebirala in sem tudi jaz mislila, da gre za tist otroski plasicni motorcek na akumulator...zdej mi je pa jasno, kaj mislis tina...to pa je totalno nevarna zadeva...in se strinjam s tabo

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:55:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ojojojoj...zdele sem mal prebirala in sem tudi jaz mislila, da gre za tist otroski plasicni motorcek na akumulator...zdej mi je pa jasno, kaj mislis tina...to pa je totalno nevarna zadeva...in se strinjam s tabo


tudi jaz sem mislil, da gre za tisto električno zadevco.. ker je bilo pač "darilo" za 8 letnika..

tak 4 kolesnik pa košta precej preko 500.000 SIT.. tako, da.. kakorkoli je oče neodgovoren.. je še vedno dal veliko denarja za to zadevo user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:56:22   
Anonimen
mama pelje otroka v ZOO (vozi motor) v katerem pade otrok v medvedovo kletko.. torej sem jaz kriv, da sem kupil karto??


Joj zahi, sploh ni da ni, da bi komentirala tole, pojdi se z avtočki igrat ali pa potičke dela v peskovnik.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 14:58:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mama pelje otroka v ZOO (vozi motor) v katerem pade otrok v medvedovo kletko.. torej sem jaz kriv, da sem kupil karto??


Joj zahi, sploh ni da ni, da bi komentirala tole, pojdi se z avtočki igrat ali pa potičke dela v peskovnik.


no.. pričakovani pod povprečni komentar, ki se skriva za "anonimnostjo" user posted image

če bi zmogla slediti kontekstu, bi se izognila tako plehkim izjavam.. ampak.. saj najdeš kaj v pod povprečnosti, kar ti ustreza..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
16.10.2006 15:09:39   
tina a
Jaz nimam nič pri tem. Temu sem nasprotovala že ko sva bila skupaj. Ko mi je po telefonu sporočil kaj je kupil mi je odneslo pokrov. Zato sem pisala sem gor. In non stop ponavljala da to ni primerno za otroka. Kaj si nisi mogel na netu pogledat o čem govorim predno si me začel "obtoževati" da otroka ujčkam in da ni panika če je padel.

Zadeva ni nedolžna in vrjemi mi, da če bi bila se nikoli ne bi usajala. Nisem tak človek.

Ampak, da pa nekdo namenoma ogrozi življenje svojega otroka pa mi tudi ne gre. Kljub temu da je ata rekel da ima mini4kolesnik blokado - vozil naj bi max. 35km/h. Ha ha ha. Še vseeno se lahko zelooo poškoduješ.

In Zahi predno začneš s takimi izjavami kot si jih pisal v tej debati - se najprej prepričaj o čem se debata razvija!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?