|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sexy slikice
16.10.2006 15:43:37   
igralka
Ja bogi Tjazy, saj se mi kar smiliš no...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sexy slikice
17.10.2006 7:36:46   
Anonimen
A ne da... no pomagi mi.. user posted image user posted image

(odgovor članu igralka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sexy slikice
17.10.2006 8:40:22   
Taula
A ne da... no pomagi mi.. user posted image user posted image

Nikoli ne obupašuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sexy slikice
17.10.2006 9:30:12   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Tanikaa - boš morala dat gor slikico svoje ritke brez hlač - boš videla reakcijo.


To pa ne. user posted image   Nočem pokvariti vtisa, ki ga je moja rita naredila na Kalba user posted image


Joj joj, pa sej nisem en zmešan pa zmeden najstnik, da nebi vedel kako zgleda taprava ženska ritka brez hlač. user posted image   Ti kar pogumno, če ti mož pustiuser posted image , zaziher bi bil še bolj očaran, sam pol bi pa res z valjarjem fasal doma.....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sexy slikice
17.10.2006 12:23:17   
tanikaa
Seveda mi moj lubi pusti. user posted image  Samo objaviti mi valda ne bi pustil teh slikic. user posted image  Kalbo, ti pa kar domišlijo vklopi pa bo zaenkrat dovolj...ker nikoli ne veš user posted image user posted image user posted image  pa valjar gor ali dol. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sexy slikice
17.10.2006 12:30:24   
kalbo
Veš kaj, taprvo bo treba spit eno kavico al pa dve, pol bom šele lahko intenzivno mislil na nago ritko. Boš še mislila da sem lahek!!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sexy slikice
17.10.2006 12:34:12   
tanikaa
Kalbo ni problema. Ko boš zbral dovolj denarja user posted image  me kar povabi. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sexy slikice
17.10.2006 12:39:38   
kalbo
Sem te ravnokaruser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sexy slikice
17.10.2006 12:42:44   
tanikaa
Ja, je bila ful dobra. user posted image  Hvala še enkrat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sexy slikice
17.10.2006 13:49:03   
baguSka
Jaz pa sem se. 1x - sama sebe!!!user posted image user posted image  Cist hude so ratale.. In zlo eroticne. Ce bi se pa nastavlala svojemu pred objektiv.. Hm ne vem se.. Odvisno od razpolozenja..user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sexy slikice
17.10.2006 13:51:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz pa sem se. 1x - sama sebe!!!user posted image user posted image  Cist hude so ratale.. In zlo eroticne. Ce bi se pa nastavlala svojemu pred objektiv.. Hm ne vem se.. Odvisno od razpolozenja..user posted image


kako bi pa on naredil razpoloženje? .. npr.. da jaz hočem svojo slikat.. kaj nej naredim, da jo prepričam.. slike nej bi bile pa okusne.. erotične.. lepe.. in nič opolzkega..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sexy slikice
17.10.2006 13:55:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz pa sem se. 1x - sama sebe!!!user posted image user posted image  Cist hude so ratale.. In zlo eroticne. 


baguska, ti s pa mahr user posted image  hudooo

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sexy slikice
17.10.2006 13:56:24   
baguSka
kako bi pa on naredil razpoloženje?


Hja ne vem.. Naj se sam znajde ne..user posted image  Sicer pa sem skor prepricana, da se jaz nebi mogla upret, ce bi blo to del predigre recimo.. Da mal kurva.. Zvecer recimo masaza.. In potem fotografiranje.. Za finis pa se dober sex. V takem vzdusju, se sigurno nebi mogla upret...user posted image  Absolutna pa bi bla proti, ce bi me cel dan spraseval, ce bi se fotkala, ker potem nebi bla sproscena.. user posted image  In bi hotla bit prevec nastimana in ta jajca.. In sem prepricana, da potem tud fotke nebi ble glih tok lepe.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sexy slikice
17.10.2006 13:59:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kako bi pa on naredil razpoloženje?


Hja ne vem.. Naj se sam znajde ne..user posted image  Sicer pa sem skor prepricana, da se jaz nebi mogla upret, ce bi blo to del predigre recimo.. Da mal kurva.. Zvecer recimo masaza.. In potem fotografiranje.. Za finis pa se dober sex. V takem vzdusju, se sigurno nebi mogla upret...user posted image  Absolutna pa bi bla proti, ce bi me cel dan spraseval, ce bi se fotkala, ker potem nebi bla sproscena.. user posted image  In bi hotla bit prevec nastimana in ta jajca.. In sem prepricana, da potem tud fotke nebi ble glih tok lepe.. user posted image


user posted image

bom probal.. kakšen rezultat mogoče pa nalimam sem gor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:02:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


.. kakšen rezultat mogoče pa nalimam sem gor user posted image user posted image user posted image



opa zahi...no, da vidmo ze enkrat to fatalno rito od tvoje drage user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:03:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


.. kakšen rezultat mogoče pa nalimam sem gor user posted image user posted image user posted image



opa zahi...no, da vidmo ze enkrat to fatalno rito od tvoje drage user posted image


no.. nebi delal takih slik.. naredil bi tako sliko.. da se niti ne ve da je rita.. ampak se samo predvideva.. če me razumeš.. mogoče je rita.. mogoče je kaj drugega.. vse v erotičnem tonu.. se pa vidi da je žensko telo user posted image

rita moje drage je pa samo zame user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:04:41   
baguSka
Evo, moj sodelavc prav, da ji € pokaz!!user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:06:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo, moj sodelavc prav, da ji € pokaz!!user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:07:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo, moj sodelavc prav, da ji € pokaz!!user posted image user posted image


hehe.. misliš? kaj pa vem user posted image user posted image

z njeno rito bi pa res dobila ful € user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:08:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi




rita moje drage je pa samo zame user posted image user posted image




Tjaži temu pravi odvisnost. user posted image  In povedal bi, da haluciniraš, da je to samo tvoje, da je to tvoja lastnina...se pravi, da si odvisen... hja, kaj moremo. Tjaži pač.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:21:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tjaži temu pravi odvisnost. user posted image  In povedal bi, da haluciniraš, da je to samo tvoje, da je to tvoja lastnina...se pravi, da si odvisen... hja, kaj moremo. Tjaži pač.user posted image


Moje ime je **** .. priznam.. sem ritoholik svoje drage.. pomagajte mi.. oz.. ne mi!!!!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:21:19   
baguSka
Tako je. Tjazy ima prav. Rita je izkljucno le njena lastnina!!! Lako pa ti jo da na posojo..user posted image user posted image  Ali na ogled.. Kukr hoces.user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:22:50   
baguSka
Moje ime je **** .. priznam.. sem ritoholik svoje drage.. pomagajte mi.. oz.. ne mi!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image  Potem pa ne prosi za pomoc.. Skriiiiiiij se kriiiiiiiij!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:24:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Moje ime je **** .. priznam.. sem ritoholik svoje drage.. pomagajte mi.. oz.. ne mi!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image  Potem pa ne prosi za pomoc.. Skriiiiiiij se kriiiiiiiij!!!


saj ne prosim za pomoč user posted image user posted image mi je fajn bit zadet od njene ritke..

skrivu se pa ne bom user posted image familija me razume in podpira pri moji odvisnosti..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:27:12   
baguSka
familija me razume in podpira pri moji odvisnosti..


user posted image user posted image user posted image  Bravo Zahi. Nas veseli da priznas svojo odvisnost.. Vendar se moras zavedati, da je njena rita izkljucno njena last, ti jo lahko le uporabljas, ce ti ona to dovoli..user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?