|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:29:55   
tanikaa
Zahi je odvisnik, zato je prepričan, da je ženina rit njegova last. Pika.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:32:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zahi je odvisnik, zato je prepričan, da je ženina rit njegova last. Pika.user posted image


to bo ja user posted image

nikjer tega reku.. reku samo, da so slike njene ritke samo zame user posted image user posted image

ni pa moja last.. sem pa odvisnik ja user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:33:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

familija me razume in podpira pri moji odvisnosti..


user posted image user posted image user posted image  Bravo Zahi. Nas veseli da priznas svojo odvisnost.. Vendar se moras zavedati, da je njena rita izkljucno njena last, ti jo lahko le uporabljas, ce ti ona to dovoli..user posted image


no.. je rekla, da je pol moje.. pol pa njene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za uporabo se morava pa strinjat oba lastnika.. tako, da.. res je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:35:05   
tanikaa
Zahi, še dobro da se NIKOLI ne boš ločil user posted image  Si kar predstavljam delitev premoženja user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:37:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zahi, še dobro da se NIKOLI ne boš ločil user posted image  Si kar predstavljam delitev premoženja user posted image


hahaha.. mislim, da bi bila pol rita v moji lasti na boljšem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lastnica je nikoli nebi razvajala toliko kot jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:49:37   
tanikaa
To ti pa verjamem. user posted image  Če si vsaj pol toliko obseden z ritjo svoje drage, kot je moj z mojo...potem ima ta ritka raj na zemlji. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sexy slikice
17.10.2006 14:55:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To ti pa verjamem. user posted image  Če si vsaj pol toliko obseden z ritjo svoje drage, kot je moj z mojo...potem ima ta ritka raj na zemlji. user posted image


O ja. To pa tud jaz verjamem. Ker ma tud moja
ritka raj na zemlji.user posted image user posted image user posted image  Tko da je tud jaz drugim ne dam... user posted image  Lahko jo gledajo, ampak samo na dalec... user posted image user posted image  Ji je prevec fino tuki kot je.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sexy slikice
17.10.2006 20:57:43   
soncek&luna
no da zapeljam nazaj na temo... jaz sem se tudi, pred leti me je en prjatu slikal (samo slikal, da ne bo pomote), sam teh slik ni vec... pa sama sem se tut, kadar sem hotla loverja zrajcat user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sexy slikice
18.10.2006 7:37:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

familija me razume in podpira pri moji odvisnosti..


user posted image user posted image user posted image  Bravo Zahi. Nas veseli da priznas svojo odvisnost.. Vendar se moras zavedati, da je njena rita izkljucno njena last, ti jo lahko le uporabljas, ce ti ona to dovoli..user posted image


Tko ja.. baguska.. vsaj zavedat se je treba tega.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sexy slikice
18.10.2006 9:23:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To ti pa verjamem. user posted image  Če si vsaj pol toliko obseden z ritjo svoje drage, kot je moj z mojo...potem ima ta ritka raj na zemlji. user posted image


no.. ne bomo se šli, kdo je bolj obseden... user posted image

sem pa precej visoko na lestvici .. user posted image .. kot si pa rekla.. raj na zemlji

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:09:35   
Anonimen
madona Zahi, ce bodo tele fotke od tvoje drage tko blazno profi, pol bos mogu pa se en biznis furat...al pa lahko to uvedes kot dodatno storitev v okviru svojga obstojecga biznisauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:11:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

madona Zahi, ce bodo tele fotke od tvoje drage tko blazno profi, pol bos mogu pa se en biznis furat...al pa lahko to uvedes kot dodatno storitev v okviru svojga obstojecga biznisauser posted image user posted image user posted image


slike bodo na steni sedeža obstoječe firme.. tako, da se bo cena za obisk še povišala.. se bo pa v vsakem primeru splačalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:14:31   
Anonimen
men bos dal pa neki procentov za poslovno idejo, a neuser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:19:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

men bos dal pa neki procentov za poslovno idejo, a neuser posted image


ti si že dobila testno vožnjo.. in to brezplačno.. tako, da.. rita bo pa od moje user posted image

od kje ti potem ideja še za dodatne procente? user posted image

lahko te pa vključim v poslovno dejavnost, če imaš kako sposobnost, ki bi se prodajala.. user posted image user posted image

predloge na dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:23:34   
Anonimen
kukr vem, ta storitev - beri fotkanje - prej se ni bila vkljucena v tvoj biznis...idejo za to ti je dal pa...hmmmm...kdo ze??...zato...pare misko pare...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:26:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

lahko te pa vključim v poslovno dejavnost, če imaš kako sposobnost, ki bi se prodajala.. user posted image user posted image

predloge na dan user posted image



ce bi rad imel tud moske stranke imam eno fino idejo...no, pa tud za zenske bi bla kr dobrauser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:28:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

lahko te pa vključim v poslovno dejavnost, če imaš kako sposobnost, ki bi se prodajala.. user posted image user posted image

predloge na dan user posted image



ce bi rad imel tud moske stranke imam eno fino idejo...no, pa tud za zenske bi bla kr dobrauser posted image


no.. za kako tako idejo se pa lahko zmenimo za procente.. torej.. ajmo ajmo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sexy slikice
18.10.2006 11:40:17   
Anonimen
ok...kaj pravs na delavnico trebusnih plesov...vodila bi seveda jst hheehe...na njih bi se zenske lahko naucile, kako na tak prefinjen in totalno eroticni nacin zapeljat svoje moske...poleg tega bi postale pa se bolj gibcne, pa se seksi ritke in busije bi dobile...za moske pa bi bilo to tko mal modificirano...npr. trebusni ples v skorajda evinem kostumu...slednje bi pa seveda vodila kaksna moja ucenka...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: sexy slikice
18.10.2006 12:36:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ok...kaj pravs na delavnico trebusnih plesov...vodila bi seveda jst hheehe...na njih bi se zenske lahko naucile, kako na tak prefinjen in totalno eroticni nacin zapeljat svoje moske...poleg tega bi postale pa se bolj gibcne, pa se seksi ritke in busije bi dobile...za moske pa bi bilo to tko mal modificirano...npr. trebusni ples v skorajda evinem kostumu...slednje bi pa seveda vodila kaksna moja ucenka...user posted image user posted image user posted image


no.. ideja je že dobra.. plačana boš pa od efekta.. če pa pošlješ še kakšno v naš del delavnice.. bo pa ta procent še višji user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:10:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ok...kaj pravs na delavnico trebusnih plesov...vodila bi seveda jst hheehe...na njih bi se zenske lahko naucile, kako na tak prefinjen in totalno eroticni nacin zapeljat svoje moske...poleg tega bi postale pa se bolj gibcne, pa se seksi ritke in busije bi dobile...za moske pa bi bilo to tko mal modificirano...npr. trebusni ples v skorajda evinem kostumu...slednje bi pa seveda vodila kaksna moja ucenka...user posted image user posted image user posted image



Bom jih jazuser posted image  Samo...se da zmenit, da bodo brez evinega kostuma?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:15:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bom jih jazuser posted image  Samo...se da zmenit, da bodo brez evinega kostuma?


najprej učiteljice.. potem še študentke.. pogoji so pač takšni.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:33:37   
Taula

ok...kaj pravs na delavnico trebusnih plesov...vodila bi seveda jst hheehe...na njih bi se zenske lahko naucile, kako na tak prefinjen in totalno eroticni nacin zapeljat svoje moske...poleg tega bi postale pa se bolj gibcne, pa se seksi ritke in busije bi dobile...za moske pa bi bilo to tko mal modificirano...npr. trebusni ples v skorajda evinem kostumu...slednje bi pa seveda vodila kaksna moja ucenka...


Jaz bi jih tudi vodilauser posted image  Samo brez evinega kostima. Samo tole bo pa že velik biznis ratal..firma, pa delavnice...ti pa nečeš dati procente. Skopuhuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:35:12   
Anonimen
vaju morm najprej sprobat...in ce se izkaze, da obvladata...potem sploh ni panike...in si bomo tele procentke mal delile, okuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:36:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

vaju morm najprej sprobat...in ce se izkaze, da obvladata...potem sploh ni panike...in si bomo tele procentke mal delile, okuser posted image



Joj, koliko privatnih poslov se mi obetauser posted image  Sploh ne vem, kam bom z denarjem user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: sexy slikice
18.10.2006 14:47:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jaz bi jih tudi vodilauser posted image  Samo brez evinega kostima. Samo tole bo pa že velik biznis ratal..firma, pa delavnice...ti pa nečeš dati procente. Skopuhuser posted image


drage dame.. najprej treba kej firmi dat.. da firma lahko kej vrne.. tako, da.. veselo na delo.. evine kostume gor.. pa migat z ritam..

menagement je že pripravljen..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?