|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 8:38:06   
simi27
Lejca, iskreno sožalje. user posted image user posted image


(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 8:48:44   
anja7
Lejca, iskrno sožalje! user posted image user posted image user posted image Sploh nimam besed.

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 9:06:51   
Anonimen
Joj, Lejca.... Jokam ob tvoji nesreči. In ne bom rekla, da vem kako se počutiš, ker ne vem. V tvojo smer letijo moje dobre misli. Drži se, bodi močna. user posted image

(odgovor članu anja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 9:36:25   
siskamiska
Lejca iskrene sožalje. Resnično me je šokiralo in sem ostala brez besed. Mislim nate in na tvoja user posted image user posted image .
Bodi močna.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 11:21:46   
kapica
Joooj, Lejca, kako mi je zal user posted image . A se je kr naenkrat zgodilo, ce smem vprasat?. Sploh si ne predstavljam kaj dozivljas ti in tvoj moz, zelim vama le vse najboljse in da vaju nova pikica cimprej najde in izbere za starsa.



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 11:26:28   
Anonimen
Punce, pri nas sneži kot noro. Zunaj je vse belo. Slikce z mojega balkona so tukaj: http://zvesta.blogspot.com/2007/03/deuje.html

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 11:30:14   
Jelenche
lejca,... ne morem verjeti, moje sožalje...  vedi da mi je hudo za vas

oglasi se prosim, če ti bo kaj lažje

pusti solzam prosto pot, meni je to pomagalo ...


_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 11:31:02   
siskamiska
Pri nas v Lj pa samo dežuje, upam da tako tudi ostane.
je pa danes razpoloženje čisto vremensko, tudi nosa se mi ne da pomoliti iz stanovanja.

Eh, kdaj bo poletje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:45:36   
Bonni
Zvesta, kaj, res sneži pri vas????user posted image Pa sem mislila, da so malo sfalili z napovedjo user posted image .

Ja, dan je vremensko obupen. Ravno za pred računalnikom sedet.

Siskamiska, poletje in vročina bosta najbolj izrazita takrat, ko bomo me z veliki trebuhi okoli hodile in iskale senco in hladno sapico. user posted image

Aja, kako je kaj z vašimi popki, so vam že izstopili? Meni je user posted image .

Fajn bodite, pa napišite še kaj danes, da se bo kaj dogajalo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:50:16   
rumba
Pozdravček in user posted image !

Evo, še jaz z morfologije. Vse je v nejlepšem redu in sem ful vesela, da sem se lahko nagledala naše user posted image . Pregled je bil super! Primarij Cerar pa odlične volje. Najprej smo vse premerili, nato pogledali možgane, pa obrazek (nos, zgornjo in spodnjo čeljust, oči - ful lep smo videli, kako je odpiral in zapiral ustauser posted image ), potem srček (vse 4 prekate in neko žilo), pa mehur, ledvica, pol pa še šteli prste na nogah in rokah. Vzel si je veliko časa in pogledal več, kot je potrebno, saj je bil z njim en specializant, pa sta vse pregledalauser posted image . Sem imela kar srečo. Aja, pa na začetku sem rekla, da ne želim izvedeti spola, pa se je samo nasmejal, da on že ve in če sem sigurna, da ne želim izvedeti. Moža je matralo... a je zdržal. Dajmo še mal ta naš firbec matrat. Skratka, rekel je, da je vse bp! Pa še naše mere:
21 3/7
BPD - 56
HC - 200
AC - 165
FL - 56 (user posted image  mislim, da je sestra narobe zapisala in bi moralo biti 36 - takega dolgonogca pa ziher nimamo)
posteljica - zadaj

Ocenjene teže mi ni nič rekel, a po vaših zapisih pa sklepam, da moramo biti že okoli 500g.

Čeprav je tak obupan dan, sem ful vesela.

Pa-pa!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:50:37   
madejka
Ja tud v Mariboru snezi in to ze cel dopoldan in nasploh je zuanj zima! Vreme za noter bit pa se cartat user posted image

Meni bo popek kmalu izenacen z ostalim trebuhom... se vsaj ne more nabirat vec svinjarija not user posted image

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:50:42   
Freycha
Pri nas res tako sneži, da je kar joj. Moj pa mi skače tu naokoli in pleše nek čuden indianski ples, ker je tako vesel tega kurčevega snega user posted image

Bemu sunce, že cel dan skače in se obnaša kot mali otrok. Samo upam, da se ne bo spozabil, pa iz prvega štuka skočil direkt na glavo notri  v sneg user posted image  Res imam otroka za partnerjauser posted image

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:53:38   
rumba
Bonni, moj popek je prav čudne oblike - verjetno, ker je to že tretja nosečnost in mi po drugi mišice niso šle do konca nazaj. Ni ravno izbočen, a okoli njega je okoil 4cm premera udrtina, popek pa izbočen .... skratka čudno za videt user posted image  Pa ta stare strije so spet dobile temnejšo barvouser posted image .

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:55:26   
siskamiska
Danes se nam pa vidi da smo čist vremenske. Jaz sem napol klinično mrtva, tamaledva mata pa žur po mojem trebuhu - verjetno imata filing da sta kingurujčka. user posted image

Popek mi je čisto malo izstopil, to že par tednov nazaj, se mi pa zdi da je trebuh precej velik.

Jutri imam morfologijo, komaj čakam user posted image user posted image user posted image .

lp iz deževne LJ

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 12:57:56   
Bonni
Freycha, user posted image  

Rumba, super za morfologijo!user posted image Super filing, a ne?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 13:00:31   
siskamiska
Aja Romba, čestitke za morfologijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 13:01:15   
Freycha
jaz imam pa zeeellooo globok popek in vse, kar se mi je do sedaj naredilo je, da se mi je blazno odprl. Končno lahko vso svinarijo ven poberem user posted image  Sicer pa ni nobenih sprememb. Mogoče je za malenkost ven pogledal, ampak ni bistvene razlike. Glede na to, da sem imela od nekdaj izredno globok popek mi verjetno sploh ne bo čisto ven pogledal - česar se veselimuser posted image

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 13:03:13   
Freycha
rumba, tudi iz moje strani čestike za morfologijo user posted image user posted image user posted image

Zdaj bomo pa počasi vse dale že to čez, ne?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 13:12:26   
Anonimen
Rumba hvala za pozdrave.
Bonni trebušni pas sem kupila v Sanolaborju v Cityparku v Lj, stane pa cca 14 evrov. Sicer imaš še večje čez cel trebuh ampak jaz sem se odločila za manjšega, ker si neprestavljam kako bi dihala v 7, 8, in 9 mesecu če bi me nekaj tiščalo čez cel trebuh. Glede na to da si rekla da večkrat hodiš lulat, mogoče zato ker ti čiča na mehurju + nizka lega. Pozitivno moramo misliti pa bo vse uredu. papa

(odgovor članu bačko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 13:32:51   
Bonni
Anonimna, hvala! Ja, imaš prav. Ginekologinja mi je potrdila, da nosim nizko, pa tudi z ritko je user posted image  navzdol. Ah, sploh ni panike. WC je še najmanj, kaj je lahko. Bom pa kupila pas, bolj za preventivo v naslednjih mesecih.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 15:18:38   
rumba
Tudi v LJ je začelo snežiti. Ta mala dva bosta že vleka sanke na planouser posted image .

(odgovor članu Bonni)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 15:27:09   
baja*
Rumba, super za morfologijouser posted image  Pa si se le nagledala vašega otročka.
Kaj strije se opazijo že sedaj? Sem mislila, da šele potem, ko shujšaš oz. ko se trebušček povrne v normalno obliko?
Bonni, meni je popek na pol izstopil: na vrhu ja, spodnji del pa ne. Čudno izgleda.

Snega pa sploh nočem komentiratuser posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 19:47:45   
*maja
Uf tale sneg...pa kaj še ne bo nehalo padati user posted image . Mulci so pri nas sicer čist ponoreli od navdušenja, meni ni pa prav nič všeč, bi se najraje user posted image . Pa tako lepo je že bilo madona no.
Jaz sem drugače danes tudi čisto vremenska, me spet daje tale pritisk. Sem si pa današnji dan privoščila, in sem celo dopoldne dobesedno preležala. Sem se vsaj malo spočila, me drugače že cel teden matra to da se zjutraj zbudim bolj sesuta kot zvečer, ko grem spat. Sploh ne vem kaj me tako izmuči in mi jemlje toliko energije. Se tolažim da bo kmalu bolje.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Julijke 2007
19.3.2007 20:57:30   
rumba
baja*, jaz sem kasirala strije v 1user posted image , nekje proti koncu. Ja, nisem se mazala ravno vsak dan, če so pa vsi govorili, da je itak vseeno in da jih dobiš, če si k temu nagnjen... bla, bla, bla....user posted image  Takoj, ko jih dobiš, se že "fajn" vidijo. Po porodu so ful izrazite, kasneje pa začnejo bledeti. S časoma postanejo prozorne in jih vidiš le poleti, ker tam koža ne porjavi. V 2user posted image  sem se pridno mazala in nisem dobila nobene nove. Sedaj ponavljam vajo, mažem vsak dan. A ko se koža razteguje, ta stare ponovno pordečijo in se jih spet dobro vidi.user posted image
Jaz vsem priporočam, da trebuščke pridno mažete..... pa ne zagotavljam vam, da jih ne boste kasirale, a če jih vseeno boste, boste vsaj vedele, da ste naredile vse, da bi to preprečile. Jaz si še danes govorim, kaj bi bilo, če bi bilo.... če bi prvič bolj mazala....

Nič, grem še enkrat pogledati skozi okno, da vidim, če se bo moj user posted image  danes sploh lahko pripeljal domov, ali bo kar v službi prenočil.... Tamalčka že spita, tako da lahko grem tudi jaz v horizontalo.
Nočka!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Julijke 2007
20.3.2007 9:07:59   
corfu
Dober dan

Pri nas v Nm imamo snega vrh glave, tako, če ga katera želiuser posted image

Počutje je ok, sm rada bi šlakam v šoping, pa ne smem iti odmetavati tega težkega snega, tako, da bom očitno danes po hiši brkljala. Ravno sem gledala v omari in ugotovila, da sem vse zimske pajace od sina že pospravilauser posted image , zdaj moram pa v lov za njimi, saj sploh ne vem kam sem jih vtaknilauser posted image

Punce, predvsem tiste, ki ne boste šle prvič rodit, kakšni občutki vas preplavljajo ob bližajočem se porodu? Jaz sem kakšen dan vsa pogumna in komaj čakam da grm v rimuser posted image , kakšno noč, pa ko že stotič zapuščam wc, se mi prikrade misel o porodu v glavo in kar ne morem zaspati in občutm strah in bi kar nekam zbežalauser posted image user posted image

Lepo se imejte in uživajte na snegu

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?