|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:47:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

TAKTIKA PUNCE, TAKTIKA!!!!! Moski so tok lahki za manipulirat, da vam nic ni jasno... Zakaj hudica se jim pustite????? In moski se sploh ne zavedajo, kako lahko zmanipuliramo z njimi... Se fajn se jim bo zdelo, da smo me ponosne na njih!!!


hehe.. mogoče je pa ravno to.. da vam dajemo občutek, da manipulirate z nami.. dejansko pa manipuliramo z vami na tak način..

torej.. če hočem, da me moja lubica npr. pohvali.. pa me ne.. ne bom pobral kladiva v dnevni dobi (katerega sem zanalašč postavil tja).. dokler mi ne bo lepo rekla, naj ga poberem.. in ko ga bom pobral.. bom pohvaljen.. ja? user posted image user posted image

in tako lahko dobimo praktično vse od vas.. pa še mislite, da nas manilupirate.. volk sit in koza cela.. dec zadovoln user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:48:08   
Anonimen
To ti mislis.. Taula.. ker mi smo vas pogruntali.. in vam samo dajemo obcutek, da mislite, da vas se nismo pogruntali..

Taniko recimo je zlahka pogruntati.. samo reces ji, da ma lepo rit.. in ce to ne pali. pol pa samo omenis H&M in... voila user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:49:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

hehe.. mogoče je pa ravno to.. da vam dajemo občutek, da manipulirate z nami.. dejansko pa manipuliramo z vami na tak način..



evo.. si vidla.. Z zahijem sva istocasno napisal isto.. torej.. tko je!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 13:51:58   
Taula
To ti mislis.. Taula.. ker mi smo vas pogruntali.. in vam samo dajemo obcutek, da mislite, da vas se nismo pogruntali..

Taniko recimo je zlahka pogruntati.. samo reces ji, da ma lepo rit.. in ce to ne pali. pol pa samo omenis H&M in... voila


Mogoče je tvoja ženska bolj preprosta kot sem jaz in si njo pogruntal. Mene moj ni...in to mi večkrat reče.

Mogoče pa tvoja žena hoče da ti misliš da si jo pogruntal da doseže kar želi, v resnici je pa nisi. Kaj pa vešuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:01:30   
nataša k
Dragi gospodje! Vi se kar tolažte s tem, da imate nas, ženske, pogruntane. Saj pravijo, da je vsaka tolažba dobra user posted image . Sprijaznite se s tem, da nas ne boste nikoli v celoti pogruntali. In prav je tako. Če bi vsi imeli vse pogruntane, kje pa bi potem bilo veselje?

V vednost gospodom:
Resnica ni plenica, pa vendar marsikomu smrdi. (reporter Milan)


_____________________________

http://malileon.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:05:16   
Anonimen
V bistvu je tko.. da zensko bolj ko spoznavas, bolj spoznavas, da je ne bos nikoli pogruntu.

KO si jo prvic videl, je bila najbolj pogruntana.. pol pa vedno manj.. Tko je to, ce se preprost clovek ukvarja z zakompliciranim.. user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:07:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: nataša k

Dragi gospodje! Vi se kar tolažte s tem, da imate nas, ženske, pogruntane. Saj pravijo, da je vsaka tolažba dobra user posted image . Sprijaznite se s tem, da nas ne boste nikoli v celoti pogruntali. In prav je tako. Če bi vsi imeli vse pogruntane, kje pa bi potem bilo veselje?

V vednost gospodom:
Resnica ni plenica, pa vendar marsikomu smrdi. (reporter Milan)



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:10:30   
baguSka
Aja in se ena velika znacilnost moskih: zelo tezko priznajo, da imamo zenske najveckrat prav!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:12:11   
Anonimen
Prav mas.. baguska.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:12:49   
Anonimen
Sploh nic ni bilo to tezko... torej v bistvu nisi imela prav.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:16:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sploh nic ni bilo to tezko... torej v bistvu nisi imela prav.. user posted image user posted image


No vids.. Se ze vn vleces..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:25:44   
Anonimen
JAz sem ti priznal ,da mas prav.. celo za tisto, kar nisi imela prav.. user posted image  Kako se pol vn vlecem..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:30:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja in se ena velika znacilnost moskih: zelo tezko priznajo, da imamo zenske najveckrat prav!!!!user posted image user posted image


mi ne priznavamo svojih napak.. samo izpostavimo problem, ki ga imamo z vami user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:43:29   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

JAz sem ti priznal ,da mas prav.. celo za tisto, kar nisi imela prav.. user posted image  Kako se pol vn vlecem..


Ceprav si se najprej strinju z mano, si kasneje obrazlozil, da je tvoje strinjanje pomenilo ravno kontra..user posted image  Torej spet nisi priznal..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:45:02   
baguSka
mi ne priznavamo svojih napak.. samo izpostavimo problem, ki ga imamo z vami


no to je pa se druga najvecja znacilnost moskih: ne priznavajo svojih napak.. user posted image user posted image  a zakaj?? zato, ker hocejo bit heroji.. sploh pred svojimi zenskami!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:47:10   
baguSka
Ker ce priznajo napako, potem kao izpadejo v slabi luci in so slabi in nicvredni... Torej ne bojo nikoli priznali. Za obrambo grejo raje v napad!!user posted image  In tocno to sta prej nardila Zahi in Tjazy.user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:47:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mi ne priznavamo svojih napak.. samo izpostavimo problem, ki ga imamo z vami


no to je pa se druga najvecja znacilnost moskih: ne priznavajo svojih napak.. user posted image user posted image  a zakaj?? zato, ker hocejo bit heroji.. sploh pred svojimi zenskami!!user posted image


ne.. sej ti zgoraj piše user posted image

ne delamo napak.. ampak izpostavljamo probleme, ki jih imamo z vami.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:48:33   
baguSka
izpostavljamo probleme, ki jih imamo z vami..


ker je to edini nacin, da se lahko branite user posted image user posted image  ceprav problema sploh ni..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:50:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

izpostavljamo probleme, ki jih imamo z vami..


ker je to edini nacin, da se lahko branite user posted image user posted image  ceprav problema sploh ni..


jasno da ga ni.. saj ga ne naredimo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 14:52:27   
baguSka
jasno da ga ni.. saj ga ne naredimo


itak, sej si moski user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 15:07:41   
Zahi
torej.. rade nas imejte.. saj z nami ni nobenih problemov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 15:15:07   
baguSka
torej.. rade nas imejte.. saj z nami ni nobenih problemov


saj vas imamo rade... tudi ko delate problem, tam kjer ga ni... samo da ti tega se vedno ne priznas... user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 15:16:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

torej.. rade nas imejte.. saj z nami ni nobenih problemov


saj vas imamo rade... tudi ko delate problem, tam kjer ga ni... samo da ti tega se vedno ne priznas... user posted image user posted image


jaz priznam, da mormo včas tut izpostavt kak problem, ki ga naredite user posted image user posted image user posted image user posted image

mamo pa tut mi vas radi.. tko, da.. vsi srečni..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 15:18:12   
baguSka
mamo pa tut mi vas radi.. tko, da.. vsi srečni..


obraaambaaa, obraaaaaaaaambaaaaaa... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
20.10.2006 15:19:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mamo pa tut mi vas radi.. tko, da.. vsi srečni..


obraaambaaa, obraaaaaaaaambaaaaaa... user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne morem direkt obtožt.. se raj branim z ljubeznijo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?