|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 13:28:53   
Anonimen
Uh, še dobro da se je ta tema pojavila, ker sem mislila da je res samo moj takuser posted image . Cel spisek stvari bi lahko napisala kaj vse je za narediti doma, pa seveda zadeve pridno ignorira oz. prestavlja na jutri...
najnovejša je ta, da so nama prišli priklopit kablsko tv preko interneta in so seveda standardni kabli veliko prekratki.....kar pomeni, da imava že 14 dni počez čez dnevno sobo kable, ki niti ne ležijo po tleh, ampak 5 cm nad njimi. Jaz pa user posted image . Samo čakam da se čez zvrnemuser posted image user posted image user posted image user posted image . Uh bi ga lahko............grrrrrrr.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 13:53:12   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Uh, še dobro da se je ta tema pojavila, ker sem mislila da je res samo moj takuser posted image .

E isto je pri nas.Je vsaj tole tolažba,če že druga ne user posted image .

Navadno kar sama naredim,ker gospod takoj ne premakne riti, pa da se na trpalnice vržem.In tega ne razumem.Zakaj ne naredi takoj,pa ne bi bilo slabe volje in takoj narejeno.Sej nikoli ne zahtevam od njega da naredi nevem kaj,ampak kakšno malenkost.

A ko mu pa rečem pridi jest,kosilo je,pa je takoj za mizo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil NRMM -- 8.6.2007 13:54:37 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 14:08:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa

Kaj naredite??
Ko mu 3x, 4x, 5x nekaj rečete (fantu, možu) naj naredi, reče da jih bo pol, al pa jutri, al pa NE NE BOM...
Jaz sem mojemu predvčerajšnjim in včeraj rekla, da naj odnese ene škatle v klet. pa je rekel, da jih bo, da jih bo pol. Jaz pa naj jih prosim zdaj. Pa nič. Na koncu sem jih sama odnesla.
kaj naredite? Naredite na koncu same, ker vam gre tako na živce, da ne morete več čakat? počakate, da se gospod spomni in pač npr. hodite okoli??
user posted image  


- če je kaj z njegovega področja, se lotim sama in potem me ne more gledat in narediuser posted image
- če je kaj z mojega področja, zamižim na eno oko in počakam, da mu bo v napoto in ga spet pripravim da naredi, če pa ne pa naredim čez kak dan ali dva- se ne sekiramuser posted image

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 14:11:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NRMM


A ko mu pa rečem pridi jest,kosilo je,pa je takoj za mizo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Samo res, tega pa še enkrat ni zamudiluser posted image . Lahko bi zečela pogojevati čas kosila z opravljeno zadano nalogouser posted image . Samo verjetno je nebi mogel narediti, ker moj z praznim želodcem ne more ničesar naredituser posted image . Pa z polnim tudi neuser posted image . Saj ne vem ali bi user posted image  ali bi se user posted image .

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 14:52:52   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa
kaj naredite? Naredite na koncu same, ker vam gre tako na živce, da ne morete več čakat? počakate, da se gospod spomni in pač npr. hodite okoli??
user posted image  


Kakor kdaj, včasih prvo, včasih drugouser posted image , zdaj je problem, ker kakih takih stvari ne morem sama naredi (visoka user posted image , pa ker me že vse dol tišči, rajši ne izzivam preveč, itak dovolj;), tako da se včasih pa kar zjokam, ko imam že vsega dovoljuser posted image Na srečo bolj redko, se pa zgodi... Včasih potem se mi zdi, da sem itak pretiravala, pa se ne sekiram več, včasih pa (če on to vidi), se on zasekira, da mi pa očitno to res veliko pomeni...

Fantom nekak ni problem hodit okoli, se mi zdi... Me bi mele vse lepo pospravljeno, pa da je enostavno živet, oni bi pa samo enostavno živeli...user posted image pa ko j* škatle... Verjetno je prav nekje vmes, ampak ko je pa res smotano tak okoli hodit... Sploh če si ves čas doma, ti grejo potem te stvari bolj na živce, kot tistemu, ki je v službi, pa pride domov za par urc in spat...

Če najdeš čudežno formulo, kar na dan z njouser posted image , glede na št. strani, nisem edina, ki jo čaka...

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 15:09:09   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa
kaj naredite? Naredite na koncu same, ker vam gre tako na živce, da ne morete več čakat? počakate, da se gospod spomni in pač npr. hodite okoli??
user posted image  


Včasih prvo, včasih drugo, kar je zdaj malo težje (visoka user posted image , pa glede na to, da me vse dol tišči, ne bi rada kaj preveč izzivala prezgodnjega poroda, ga že itak čisto dovolj...), včasih, ko mi je pa res že vsega dovolj in mi je res hudo, se pa kar zjokam... V tem primeru se včasih sama pomirim in ugotovim, da tudi jaz malo pretiravam, včasih pa (če me on vidi), pa ugotovi, da mi očitno pa to res veliko pomeni...

Fantom se mi zdi, da ni tak problem okoli hodit. Me bi mele vse lepo zrihtano, praktično za pospravit in enostavno za živet... Oni bi pa enostavno živeli... Prav je verjetno nekje vmes... Čeprav je res smotano okoli hodit in se spotikat in čakat, kdaj bomo že nekaj zrihtali vsaj približno dokončno...

Tudi je drugače, če si ves čas doma ali če hodiš v službo: tistemu, ki je ves čas doma, grejo vse nezrihtane stvari logično bolj na živce... Tistemu, ki je pa v službi in pride domov za par urc na dan + spanje, pa se seveda ne zdi nič hudega, če ni štekerja, luči, če ni omare, če so škatle tu in tam, če je vse naloženo... Ker pač tega ne gleda ves čas in se mu tudi ni treba ves čas prilagajat tem zadevam...

Evo, zdajle se umikam eni škatli, kjer so not stvari za user posted image , ki bi jo naj dragi nesel v klet, dokler ne zrihtamo sobe... No, tu je že dober teden... V normalnih okoliščinah bi jo sama nesla dol, zdaj si je pa res ne upam - so 3 štuki in dobim popadke že brez škatle v rokah, vsakič ko grem po stopnicah... On je, sem prepričana, že davno pozabil, da ta škatla tu stoji, je ne vidi, ga ne moti... Bo potem sproti, ko bo kaj drugega nesel v klet... Pač drugače razmišljajo in njim se to res ne zdi nič hudega, čez škatlo stopit... user posted image se nam pa to zdi zoprno... drugačno gledišče, pač, kaj češ...

No, za škatlo mu ne bom morila, me pa zdaj malo stiska, ker sem dobre 3 tedne pred PDPjem, že lep čas se mi dogaja (popadki, trebušček se je spustil,...), tako da ne vem, če bo slučajno kaj prej, mislim, bi bilo fino računat tudi na to varianto, čeprav verjetno ne bo, vseeno bi bila bolj mirna, če bi imela zrihtano sobico zanjo, postavljeno posteljico, take stvari, ki so hrupne, ko jih delaš, skratka...
Saj ne vse v detajle, ampak vsaj zidarska delauser posted image . Ker ko je user posted image tu, težko šraufaš gor omare, se mi zdi... Morojev refleks po moje dela 100/h... Pa bi ji to rada prihranila... In prve dni tudi ne bova mogli bit po par ur na sprehodu, ne ona ne jaz, verjetno... Tak da ne pride v poštev, da bi naju pa ven polifrali, da zrihtajo...
Njemu se pa kar nič ne mudi... Ja, saj bom, jutri, ta petek, naslednji, hehe... Saj verjetno veš, kako to greuser posted image
Pa tega res ne morem sama počet (treba je izolirat stene, ker pozimi res močno skoznje piha in bi se nama user posted image lahko kar ornk prehladila)... Tak da - nimam pametnega nasveta... Včasih jih je dobro vprašat, zakaj tako odlašajo, včasih je kak razlog zadaj, včasih se jim pa samo ne dauser posted image ...

Če najdeš čarobno formulo, jo definitivno napiši, glede na št. strani nisem edina, ki jo čakauser posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 15:41:27   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
V bistvu se čudim, da lahko iz takšnih stvari sploh nastane kakšen problem.

hehe, sita, ti posodimo svoje user posted image za nekaj časa, pa boš hitro videla, kako lahko nastane problemuser posted image Dokler oba vse delata, ni problem, sploh če je stanovanje zrihtano... Ko pa nečesa (fizično) ne moreš, takrat pa nastane problem... Ker čakaš, kdaj se te bo ljubi usmilil in za božjo voljš že spravil zadevo s poti... in ti gre na živce...

baguška, glede tvojega nasveta, da daš nekam, kjer ga bo motilo, jok brate, on bo samo ukaknil, nekam,kjer ga ne bo več motilo... Preizkušenouser posted image Pa smo spet tamuser posted image

ampak punce, mate pa tajming! A veste,da ste odprle to temo ravno na ta moj jokavi danuser posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 15:44:22   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Samo res, tega pa še enkrat ni zamudiluser posted image . Lahko bi zečela pogojevati čas kosila z opravljeno zadano nalogouser posted image . Samo verjetno je nebi mogel narediti, ker moj z praznim želodcem ne more ničesar naredituser posted image . Pa z polnim tudi neuser posted image . Saj ne vem ali bi user posted image  ali bi se user posted image .


Hehe, dokler lahko zbiraš, srček, predlagam user posted image , je baje bolj zdravo kot user posted image ... Je pa dobra ideja, tole s kosilom... Samo da mi ne bo shiral od lakote prej... (al pa začel k mami hodit jestuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 16:29:46   
Anonimen
Jaz tudi enkrat rečem potem pa vržen ven pred vrata ali na balkon.Potem pa že pospravi.Pri meni to vedno pali.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 19:27:19   
ronja
vojakinja, heh, najin balkon je že čisto poln! To ne paliuser posted image . Škatle pa pred vrata tudi ne morem postavit, ker so not stvari za user posted image ... in ne bi ravno rada, da jo kdo odnese... No, saj pogovor pomaga, samo mi gre na živce, kako jim je treba vsakič posebej razlagat, da nam to pač ful pomeni in zakaj in da je bolj praktično itd...
Pa saj prizna, da sem potrpežljiva, ampak če ne morim, se pa tudi nič ne zgodi v tej smeri... (preverjetno zadnjih par mesecev...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
8.6.2007 22:10:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
9.6.2007 18:05:06   
ronja
No, ga moram pohvalit: je spraznil cel balkon, šel po izolacijo v Merkurja in zadeve se dejansko premikajo (sem mu pokazala to temo, heheuser posted image , pa je rekel, vidiš, da nisem samo jaz takuser posted image , no, zdaj pa mam...)

Ne vem, a se je spravil zato, ker sem se zjokala, al zato, ker sva se pogovorila, al zato, ker je to temo vidu, al zato, ker sem mela včeraj cel večer popadke na slabe 3 minute... Ampak nekaj od tega je delalo, jupiiiii!user posted image upam, da ne glih popadki, ker tega ne morem naredit kadar čem, heheuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   re:
9.6.2007 20:33:20   
majuška
Pozdravljeni! 

No vse to je itak normalno za moške...malce ga probaš naučit , spremenit pa ga tak ne moreš. Ni šans! In vem da je povsod v večini enako. Moj možek je kar zlat. Pospravi, skuha če je treba, mi gre v trgovino, vse v glavnem super.....AMAPAK NPR.:  v kopalnici mi je zadnjič končno po 4 mesecih mojega godrnjanja zategnu podstavke na pralnem. user posted image

a ste brale knjigo >: ZAKAJ LAHKO MOŠKI NAREDI LE ENO STVAR HKRATI IN ZAKAJ ŽENSKE NIKOLI NE UTIHNEJO? Pri založbi mladinska knjiga se je dalo dobit, ampak upam da niso razprodane.  (mislim da je stala nekje 2 jurja)Mogoče še katera knjigarna ima. No v glavnem fenomenalna majhna knjižica ki obrazloži marsikaj glede naših ljubih moških in kako enostavno vse skup razumet. Sama sem jo že parkrat prebrala, in jo velikokrat tudi posodila kolegicam. Tako da jo toplo priporočam. user posted image  

eh kaj čemo..tak pač je!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

majuška

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: re:
11.6.2007 16:15:09   
bt08
Huda tema!
Sem mislila da je bolj mal takih pa vidim in berem da kr obstajajo.
Pri nas je blo pa tko,dokler nisva imela tamalčka,je ful naredu on,sploh ko sem bila noseča,res je velik naredu.Ko pa je po porodu moral vse sam,ker nisem nič smela sem imela hud carski rez pa je vidu da ni lahko.Namesto da bi mi pomagal,se on po kosilu vrže na kavč al pa pred računalnik.Ko imam pa vsega dovolj pustim par dni vse razmetano (čeprav zelo težko gledam ne pomito posodo,razmetane cunje....) se pa kar loti,al pa ga pošljem da naredimo generalno.Ker njegovi starši imajo v stanovanju svinjak,če lahko tako rečem,ampak hvala bogu tak ziher ne bi mel.Ko mamo mi na ful razmetano,tako zgleda kot pri njih pospravljeno.user posted image
Se skregamo zaradi tega,ampak jaz nisem tiho in nisem sužnja pospravljanju,tko da vsi ali nobeden.Velikokrat pa tud rečem da naj gresta z malim ven za 3 urce,mamica pa ruto na glavo metlo v roko pa šibamo.In mamo za kako uro lepo in sem vsa srečna....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
11.6.2007 17:49:58   
Enolla
user posted image O koliko starih otrocih pa vi to govorite (se opravičujem, če ste to že govorili, ampak nisem zasledila) - so to tri, pet - letniki, mogoče pubertetnikiuser posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
11.6.2007 19:12:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

user posted image O koliko starih otrocih pa vi to govorite (se opravičujem, če ste to že govorili, ampak nisem zasledila) - so to tri, pet - letniki, mogoče pubertetnikiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Štiridesetletniki so, štirideset (40).

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
11.6.2007 21:45:41   
ronja
hehe, 28letnikiuser posted image . Ma, ne, saj so superuser posted image , samo včasih je treba res malo pop*, se mi zdi, če samo potrpežljivo čakaš, da se bo samo od sebe kaj premaknilo, se samo sekiraš za brezveze... Ker njim čas drugače tečeuser posted image . No, pri nama se zadeve premikajo, hehe, tako da mislim, da bo do tamale res vse kolikortoliko zrihtano... Če ne bo ravno ful pohitela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?