|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
5.12.2006 20:10:00   
Jumpy
Jaz sem o.k.  Res pa je, da sem sitna, kot sam user posted image  in imam občutek, da se bo zato moja familija kar odselila od mene user posted image .  Sicer pa pretiranih slabosti nimam, občasno, če spijem kavo z mlekom na tešče mi zna biti. Pričakujem, da mi bo zares slabo postalo šele nekje po sedmem tednu. Vsaj dvakrat do sedaj je bilo tako. Me je pa, seveda, kot vedno do sedaj, strah, da bo kaj narobe, ves čas se na široko ogibam virusom. Pa pri dveh "mulcih" to ni lahko, saj starejša hodi v vrtec in domov nosi vse živo. Pa še moje delovno mesto je tako, da sem stalno v stiku z ljudmi,... Vendar upam, da bo kljub vsemu vse O.K. 

LP!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke
5.12.2006 20:42:47   
Jumpy
A, ja. O moji nosečnosti sem povedala samo eni prijateljici, sicer pa mislim ožjim (staršem, brat, svakinja,...) povedati konec januarja, v službi pa še kasneje.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke
5.12.2006 22:56:55   
studentka
pozdravček še iz moje strani..

sem  nova na tej strani oz. na forumu sploh..in sem šele pred kratkim začela prebirati te strani..ampak se je izkazalo, da povsej verjetnosti tudi jaz sodim semuser posted image .
v petek sva namrec z dragim naredila test in zagledala user posted image . ker je bila druga črtica bolj bleda, sva ga naredila še enkrat user posted image . in tudi po trugem pozitivnem in bledem odtenku sva še malo nezaupljiva in nestrpno čakava na 20.12., da ginekolog potrdi, da bova mlada mamica in ati. user posted image
no čestitke vsem "uradno" potrjenim nosečkamuser posted image in držim pesti za vse upajoče..

lp

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke
6.12.2006 8:57:27   
katis
Jutro,

jaz sem danes povedala v službi v pisarni in šefu, ker mi je tako slabo in sem tako bleda, da bi ugotovili tudi sami. Poleg tega sem vsako uro na WCju. Pa še na službeno pot bom morala naslednji teden in če ne prej, bi bilo očitno takrat.
user posted image  Ampak tako sem prejela že prve čestitke in so vsi veseli - vključno s šefom.

Vsi domači in ostali pa bodo izvedeli po prvem ultrazvoku 21.12. oz za Božič... komaj čakam, da jih presenetimo.

Sicer pa mi je tako slabo, da sploh ne vem več, kaj naj naredim. user posted image  Sem čisto mimo. Nič mi ne pomaga.

Ima katera še kak nasvet glede tega?

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu studentka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke
6.12.2006 8:58:58   
katis
Pa seveda čestitke user posted image  vsem novim nosečkam tule. Pa se le počasi nabiramo user posted image

LEP DAN

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke
6.12.2006 9:40:01   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: katis

Sicer pa mi je tako slabo, da sploh ne vem več, kaj naj naredim. user posted image  Sem čisto mimo. Nič mi ne pomaga.

Ima katera še kak nasvet glede tega?


sva na istem...user posted image  tudi mene stalno mučijo grozne slabosti....

kakšen nasvet?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke
7.12.2006 13:43:56   
bibyzan
user posted image Evo mene! Naj povem, da je meni tudi slabouser posted image , včeraj sem cel dan bruhala. začelo se je že zjutraj, ko sm si umivala zobe in hotela sprat usta z vodo-se mi je obrnil želodec. Pol sm šla na ene vaje (izredni študij), tam me je skoz oblivalo in sem šla 2x kozlat na wc. Zehalo se mi je kot da celi teden ne bi bla nič spala. No, popoldan pa sem še v službi bla taka, da sem komi preživela. Danes sem boljše, še vedno zaspana, vendar mi ni slabo, oz. na trenutke, vendar to ni nič proti temu, kar sem doživljala včeraj.
user posted image a vas kaj špika tam spodaj? Mene včasih mal špika, ampak upam da je to normalno.user posted image
Pozdrav, Bibyzanuser posted image !!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke
7.12.2006 13:52:30   
katis
Ojla,

punce men je čedalje bolj slabo. Včasih si prav želim, da bi lahko kaj izbruhala, da bi mi bilo lažje v želodcu, ker tole me že ubija. Potem, ko sicer nekaj pojem, je za kakšno uro bolje, potem pa sept žurka v želodcu user posted image

Kar se pa špikanja tiče - ja tud to se dogaja. Kar redno. Ampak menda je to čist OK, ker se vse skupaj širi tam notri user posted image

Sicer vam pa moram zaupat, kako sva se odločila, da bova povedala najinim staršem:
Za Božič (ker imamo 1.pregled šele 21.) bodo dobili majčkeno škatlico, notri kakšno štorkljo in slikico z UZ. user posted image  Upam, da jim bo najino darilo všeč.

Kaj pravite punce bo OK?

(mene matra samo, kako zadržat jezik za zobmi še tele dva tedna)

Lep dan!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke
7.12.2006 19:10:59   
tonja
Pozdravljene
Danes sem imela prvi UZ, zaenkrat se vidi samo vrečka, tako da moram priti nazaj čez en teden, da bomo videli še plod.
Sicer mi je PDP dala 7. 7. - tako pride po menstruaciji; vendar to ne bo pravi (zelo dolgi cikli)- najbrž bo ravno en mesec kasneje (? - bomo videli)
Meni pa zaenkrat ni nič slabo user posted image  - upam da bo še naprej tako. Me pa spodaj na vsake toliko špikne, kot da bo vsak čas M, pa prsa me res zelo bolijo.

Katis - mislim, da bo darilo super, drugače pa tako kot ti: nevem kako zadržati jezik za zobmi user posted image .

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke
8.12.2006 11:15:19   
studentka
pozdravček,

meni še tudi ni nič slabo, razen če se preveč najem user posted image . imam pa zelo občutljive bradavice..
tudi midva imava namen povedat za božička in še razmišljama kako. mi je ful všeč tvoj predlog Katis..in sma mislila, če obstajajo kakšne čistitke npr. za dedke in babice- pa sma tud že preiskala papirnice in do zdaj še nič našla.

no uživajte v prvih dneh in čim manj slabosti.

lp

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke
8.12.2006 14:44:07   
manda_rina
Živjo!
Se vam še jaz pridružujem. Men sicer ginekolog še ni dal datuma poroda, ampak sem si ga kar sama določila : 13.8.2007!!

Ginekologa bom vidla, ko bom nekje v 6. tednu in mi bo naredil UZ.


Glede slabosti je pa danes prvi dan, ki me malo, res malo slabi. Verjetno sem med srečnicami, ampak ker moram študirat... kot tudi katera druga, je to zlo neprijetna zadeva. Upam da mi ne bo na izpitu prišlo slabo in ... joj, raje ne nadaljujem

Glede špikanja se pridružujem KATIS:




Kar se pa špikanja tiče - ja tud to se dogaja. Kar redno. Ampak menda je to čist OK, ker se vse skupaj širi tam notri user posted image  


Midva sva do sedaj povedala le pri meni. In jaz bi kar vsem povedala, on pa hoče najprej povedat svojim, pol pa naprej... no... mogoče mi ga uspe prepričat!!

SREČNO VSEM user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke
10.12.2006 14:30:19   
Antigona
Pozdravljene Avgustovke!

Tud jaz sem nekaj dni nazaj ugledala user posted image ... PDP naj bi imela po mojem izračunu 10.8, pregled pri G. pa imam 27.12.
Zaenkrat mi ni še čisto nič slabo in tudi kakih posebnih znakov nimam. Upam, da vsaj glede slabosti tako tudi ostane...

Tonja, upam, da boste plod zagledali in da se boš lahko veselila z nami. Namreč moja prva nosečnost se je začela tako, in žal končala z abrazijo oz. čiščenjem. Zate držim pesti da le zagledate tudi plod.
Pa še nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!!!!!

Lansko leto sem bila pa Julija in imam 16 mesecev starega fantka po imenu Žan.
Čestitke tudi vsem ostalim Avgustovkam user posted image  user posted image  user posted image .
Upam, da se zberemo v čim večjem številu in da bomo čvekale naslednjih 8 mesecev, pa potem seveda še naprej!

Lp,
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu manda_rina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke
10.12.2006 14:36:14   
Antigona
Aja pa doma bova povedala šele po pregledu, predvsem zaradi slabih izkušenj od prve nosečnosti.
Seveda pa tudi jaz nisem mogla bit tiho in so najprej izvedele Julije 2005 iz RR-a, pa seveda 2 ali 3 prijateljice. Še dobro da lahko vsaj kje povemo, da nam je vsaj malce lažje potem držati jezik v ustih user posted image ...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke
10.12.2006 14:43:47   
Caarmen
Tudi jaz mislim, da se lahko vpišem med avgustovke.

Z možem sva delala na user posted image  več kot dve leti. Za menoj so operacije, solze...
Zadnje čase pa si nisem več zapisovala menstruacije, vendar mislim, da je bila zadnja 9.11. Včeraj sem naredila dva testa, ker prvemu nisem verjela in oba sta bila user posted image . Iz oči so se mi vlile solze sreče. Če prav razumem sem potem nekje v 4-5 tednu. Jutri bom poklicala mojo G in upam, da bom še letos na vrsti. Svojcem bi rada za novo leto povedala, da bodo dobili prvega vnučka ali vnukinjo.

Lep pozdrav
Caarmen 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke
10.12.2006 16:11:29   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Za vse nove nosečke, ki bodo rodile avgusta!!!!! Kak ste kaj, men se zdi, da sm ful napeta in mam tak trebuh (vem, da user posted image še ni tak velik), da mi komaj hlače grejo skupiuser posted image user posted image . Še sreča da je tak letni čas, da lahko skrijem mal pod pulover. Sm premišljevala, da bi začela delat trebušnjake, pa mislim da je to živa neumnost???!!!! Mam prav, mislim, da se ne smem tok naprezat, ali se motim?? JJOOOOJJJ, groza me je pred kilažo!!!!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke
10.12.2006 21:25:58   
Sisy
najprej dobrodošle vse nove avgustovke user posted image

Lepo je videt da nas je vse več user posted image

Glede slabosti je pri meni kot sem že napisala-vsak dan bolj grozno...Slabo mi je čez cel dan,vmes za kakšno uro ali dve preneha potem pa spet...Sploh ne vem s čim naj si pomagam user posted image  Poleg tega sem dobila še kronično vnetje sinusov ki boli kot user posted image   tko da me je strah vsakič ko kakšen Lekadol vzamem...a drugače res ne gre,me zjutraj tako neznosno boli...

Antigona-tebe sem pa hotela vprašat zakaj si imel čiščenje? Sem se kar ustrašila...Jaz imam namreč pregled v torek ko bom imela že dopolnjenih 6 tednov pa se kar tresem ker se toliko bojim da se srček ne bi videl...Ampak pri nekaterih pravijo da je lahko za utrip še prezgodaj? Strah me je pa zaradi slabe izkušnje v preteklosti-izvenmaternična.... In sedaj ko sem prebrala tvojo izkušnjo sem še bolj prestrašena....

Vendar...komaj čakam pregled in upam ter molim da bi bilo vse ok....

lep večer še naprej pa na čim manj slabosti ane user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke
10.12.2006 21:33:49   
Anonimen
Pozdravljene babike!

Kako ste kaj?
Pišem,ker me grabi panika. user posted image sem pričakovala najkasneje nekje v petek, pa je še ni. Že 2 tedna čutim tako neko čudno napetost v podnjem delu trebuha,danes ko pa je vse skupaj postalo še bolj močno pa je malo panike. Po eni strani upam,da imam prav, po drugi pa me skrbi. Kontracepcije trenutno nisem smela uporabljat pa sva bila s fantom na pazi varianti,ki pa je bolj tak. A kera ve po kolkem času lahko zanoiš,ko prenehaš s kontracepcijo?

Ja nič, če jutri ne bo user posted image , bosta pa user posted image se bomo pisali nekje do srede avgusta, moj podpis do takrat pa bo

vaša user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke
11.12.2006 8:16:14   
katis
Čestitke vsem našim novim user posted image . Bravo user posted image user posted image user posted image

Slabosti? Ne pojenjajo. Sem čisto paf,ker grem v sredo na službeno potovanje v Nemčijo in bom dva dni skoz v avtu. Mi je slabo že samo, ko se spomnim na to user posted image  Ampak tole še moramo zdržat, za zaključek leta, potem bo pa že lažje...
Ostalo - prsi: še kar boleče bradavice; trebuh: pritisk in zategovanje; Apetit: slab, ampak sem trenutno nora na vsakršno sadje; Voh: se mi je hudo izostril in mi veliko stvari, ki so mi prej dišale sedaj kar smrdijo, dobesedno...

Za izračun PDP sem odkrila eno dobro stran: www.yumama.com tam pa klikneš na koledarček, vpišeš zadnji dan menstruacije in ti izračuna v katerem tednu si, poleg pa ti opiše še natančno, kaj se v tem tednu dogaja z našo pikico, na kaj je treba paziti in podobno... tako, da moj PDP bi naj bil 01.08.2007 in sem v 7.tednu user posted image  tako da sedaj še bolj z zanimanjem pričakujem 1. pregled 21.12....

Lep dan vsem user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke
11.12.2006 9:10:17   
Antigona
Sisy bilo je tako, da mi je test pokazala user posted image . Ko sem imela 1. pregled mi je samo povedala da nosečnost je, da se ploda še ne vidi in me naročila 1 teden kasneje. Jaz sem bila čist vesela (G. ni nič nakazala da bi bilo lahko kaj narobe), doma sva jim povedala da "sva" noseča. Pri 2. pregledu pa mi G. reče da se ploda še zmeraj ne vidi in da če se ga drug teden ne bo videlo da moram na čiščenje. To je bil najhujši teden v mojem življenju. Ravno tisto soboto se je ženil moj brat, moji domači so pa že vsem razbobnali da sem noseča. Vsi so mi seveda kar naprej čestitali, jaz sem mogla pa razlagat da ne vem če bo ok itd...
U glavnem na 3 pregledu se še zmeraj ni nič videlo zato sem morala na čiščenje. Temu se po naše reče slepo jajce. Bila je posteljica, samo notri ni bilo dojenčka user posted image ...
No kakorkoli se je takrat končalo, čez nekaj mesecev sem zopet zanosila, in 9 mesecev kasneje me je razveselil moj mali zlati Žan!

Draga user posted image  user posted image  user posted image  zanosiš lahko takoj ko nehaš jemati kontracepcijske tabletke. V kolikor nosečnost sicer načrtuješ priporočajo da 3 mesece paziš, kao da se telo prečisti. Drugače pa jih je kar nekaj zanosilo takloj ko so nehale jemati tabletke...

Upam, da bomo na 1. pregledu vse videle naše majhne pikice in da bo vse OK!!!

Lp,
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke
11.12.2006 10:04:11   
Sisy
Antigona-pa si imela kakšne posebne znake...Je bilo kaj narobe-si imela kakšne krvavitve,bolečine....ali je bilo vse ok takrat ko si imela slepo jajce? tega se tako zelo bojim....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke
11.12.2006 10:58:24   
Antigona
Ne, popolnoma nobenih znakov nisem imela.
Do zadnjega sem seveda upala, da bo ok, vendar se pač ni tako izteklo...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke
11.12.2006 13:15:48   
Jumpy
Sisy, tud jaz sem imela pri ta drugem vnetje sinusov (ne kronično) in me je tako bolelo, da en teden nisem nič spala, pa še zdravil nisem smela jemat, razen Lekadola. Pomagalo je le gretje s termoforjem. To pa.

Drugač pa moram povedat, da sem jaz ta teden na bolniški, ker se me je lotila neka čudna viroza z glavobolom, bolečinami v očeh in zmerno povišano temperaturo (do 38 C). Nič nisem vesela, strašno me skrbi kaj bo s pikico, ko sem zbolela že tako zgodaj. Saj sem zbolela tudi pri prvih dveh, vendar obakrat "šele" v 11. oz. 12. tednu. Sem se včeri kar user posted image  ko mi je bilo tako hudo. Zdej sem ful občutljiva, pa še slabisti so se že začele, tko, da imam vse na kupu.

Srečno vsem!

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke
11.12.2006 13:44:11   
Anonimen
Evo mene po opravljenem testu. Ni bilo user posted image ampak obiska user posted image pa tudi ni čutit,sicer ni bil jutranji urin, tak da možno da je napačen rezultat,kot piše v navodilih. Sej ne vem,ali mi je res slabo ali si domišljam,dejstvo pa je da sem napihnjena kot balon,na wc preživim vsaj 5 min na uro,žeja me ko slona, razpoloženje mi niha, spuščajo se mi mozolji pa danes sem se že 3x razjokala. Skoraj se mi zdi da sva 2,ampak bom še malo počakala,da se prepričam še zjtraj s testom. Glede na razpoloženje mislim da bom ful razočarana če bo lažni preplah,ker bi me ta novica res razveselila! Po drugi strani pa me je strah,ker še študiram...

nič,zaenkrat ostajam z vami do novosti.
A čisto vse vas bolijo prsi?

vašauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke
11.12.2006 13:50:38   
Caarmen
Tudi sama se vam bom pridružla med avgustovkami.

Pa da vam zaupam še jaz svojo zgodbo.
Z možem sva na user posted image  delala že več kot 3 leta. Zadnje leto pa je bilo precej boleče. Mož je imel spermiogram, katerega rezultat je bil naravnost odličen. Potem sem šla na operacijo laparoskopije in prehodnosti tudi sama. Odkrili so mi endometriozo, ki bi lahko bila tudi vzrok neplodnosti. Junija sem šla za tri mesece na klomifen - obup kako sem se spremenila.  Z možem sva se veliko pogovarjala in se odločila, da greva ponovno k dr. Rešu. Prejšnji teden sem poklicala, kdaj se lahko oglasiva pa mi sestra reče, da letos ne naročajo več. En mesec gor ali dol mi ni več tako pomembno... Naj omeniš še mnogo pretečenih solza in slabe volje....

V soboto popoldan pa premišljujem kdaj bom sploh imela menstruacijo. Po trebuhu me je pa kar pošteno špikalo že dlje časa. Grem pogledat na koledarček in zadnje je bila okoli 9.11. Ker imam doma testov za nosečnost več kot katera lekarna sem test takoj naredila. In glej presenečenje user posted image  vendar bolj malo vidni. Na drugem test pa je bil + očitni.
Danes sem šla do svoje ginekologinje in imam 28.12 prvi pregled.

Za praznike se mi je uresničila največja želja.


Toliko o meni. Sedaj pa imam ponovno nešteto vprašanj. Kaj lahko jem? Katero knjigo priporočate?...

Lep pozdrav
Caarmen 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke
11.12.2006 15:21:06   
manda_rina
Caarmen, res čudovita zgodbica. Želim ti vse lepo celih 9 mesecev. Pa nič več user posted image   (razen če pokaš od smeha)



(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?