|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 7:53:18   
Claudia
ISKRENE ČESTITKE!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 8:18:27   
Felicity
Iskrene čestitke malemu Lovru, mamici in očku!!!
Lepo se imejte!
user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 8:56:39   
Anonimen
Iskrene čestitke za rojstvo sina!!!user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 9:07:30   
cmokec
Iskrene čestitke staršema, Lovrotu pa dobrodošlica. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 9:28:53   
petraz
ČESTITKE!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: decemberčice
6.12.2006 10:07:40   
srki
Čestitke družinici user posted image .

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: decemberčice
6.12.2006 10:53:24   
Anonimen
No, da je le luna pomagala, pa mal je še Miklavž pomagal, ane? Čestitke, frufru, pa čimmanj teh bonbonov malemu junaku user posted image  Kakšen korenjak spet! user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 13:47:27   
Anonimen
Super user posted image

Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 15:43:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 20:05:01   
Anonimen
Bravo mami!!!!!!!

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: frufru je mamica
6.12.2006 20:15:18   
Anonimen
Čestitke!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: frufru je mamica
8.12.2006 17:29:00   
frufru
Frufru še ni prišla danes iz porodnišnice.
Lovro še malo hujša in to menda še ni dobro. Pa tudi mamica Frufru še ni ok, ker je njena kri še slaba, pa tudi nasploh je še nakam izčrpana videti, zato ji dajejo železo.
Upam, da bosta kmalu oba doma, ker kar nekaj manjka v stanovanju, ker ju še ni...

Lp,
Očka

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: frufru je mamica
9.12.2006 8:02:58   
Strawberrie Cherrie
No, upam, da boste čimprej doma vsi 3je - držim pesti!
eno user posted image za Lovrota in eno za mamico Frufru user posted image , ter enega user posted image za očka, da bo lažje zdržal, dokler ne prideta zvezdici domov....

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: frufru je mamica
9.12.2006 9:23:29   
crci06
uboga mlada družinica, ko takole ne morete biti skupaj.

Očka, skušaj se tolažit s tem, da je za njiju najbolje, če sta pod non-stop oskrbo in nadzorom, čeprav z njima ni nič hujšega. Vse se bo porihtalo, samo pač rabita kakšen dan več.
Imaš pač toliko več časa, da doma vse spedenaš in jima pripraviš kakšno presenečenje....
Mogoče se lahko naučiš spečt štrudl iz kupjenega testa... Npr. user posted image (samo ničesar, kar ima čokolado!)

Al pa se ornk naspiš za naslednje pol leta user posted image

Pozdravi Frufru v imenu decembrk in sporoči, da jima želimo čimprejšnje okrevanje!!


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: frufru je mamica
11.12.2006 15:18:45   
vampirka
Frufru - hitro okrevaj! Vse hudo je ali pa bo zelo kmalu pozabljeno, ko se boste skupaj z malim Lovrom in očkom cartali doma...ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: frufru je mamica
11.12.2006 18:27:06   
čaki
čestitke tudi iz NM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: frufru je mamica
11.12.2006 19:25:57   
frufru
Vsem najlepša hvala za čestitke in podporo mojemu R, ko je to najbolj potreboval.

Če katero zanima kako je bilo:
Popadki (zdaj vem, da so bli) so se začeli na 10 minut 10 pred 3 v torek. Ja polna luna. Je pa zgledal kot šraufanje pred menzo. Pol se je še R zbudil, pa me je spet, pa spet. In to kar lepo na 10 minut. No ob 4h je šel R v službo, mene je pa vedno bolj zvijal, pa sva rekla boljš se je it zastonj pokazat, itak je čez rok. Ko sva prišla do P je bilo že kar na 7-8 minut.

Sprejela naju je ena ful matasta sestra pa ena čudna babica. Me je dala na CTG. Je bolelo kot user posted image , tako da sem začela od bolečin bruhat. Pa mi je rekla, da mam nizek prag bolečina. Potem je prišel dr.Š in ugotovil, da sem že 4 cm odprta, popadki pa so bli že na 3 minute. V tistem je prišla ena druga mama, ki ji je že voda odtekla, pa sta babica in dr letela k njej (je rodila v 20 minutah). Potem je prišla babica nazaj in me peljala v drugo porodno sobo. Sem ji rekla, da sem zmenjena z EA, pa je rekla, da mi bo najprej dala klistir. V tem je prišlo hvalabogu do izmene (6h) in je prišla babica Jovanka in Tanja. Ko ji je reportirala, je rekla da ne bo nič klistirja, naj kar pokliče anastezistko.
EA JE ZAKON!!!.
 
Potem je bilo vse lažje, sem dala poklicat R in ga je šef pustil in mu dal frej. Popadki so bili, ampak sem jih samo čutila da so, bolelo ni nič. Okoli 9h sem bila 10cm odprta, babica mi je predrla mehur, potem smo pa čakal da se bo glavica začela pomikat. Samo ni šla nikamor. Potem je dr.M. odločil, da če ne bo do 12h nič, bo naredil CR, ker je otroček tako velik in ni napredka.

Kot da bi ga naš pikec slišal. Je šlo potem hitro kot po tekočem traku. Sem 4x pritisnila pa je bil zunaj. R mu je prerezal popkovnico, potem so mi ga pa dali na bušija. To je trenutek, ki ga sploh ne morem opisat. Mene so zalile solze radostnice, R je bil tudi ves objokan od sreče, ta malo se je pa drlo kot jesihar, potem pa je začel sesat prste in cmokat. Smo se vsi režal. Potem so me začel šivat (sem bila rezana zaradi velike glavice, obseg 37) pol se pa ne spomnim nič več. Sem na odpustnem listu preprala, da se maternica ni krčila in da sem krvavela, pa še pritisk mi je padel. No tko je zgledalo pri meni.

Punce, če katera koleba za EA, naj pozabi na ideale o naravnem porodu in si kar lepo privošči EA, si bolj spočit pa še boli ne.

Drgač sem zdaj OK, mal me železo baše, ampak je že nad 80. Samo šivi me bolijo kot 100 user posted image . Lovro je bil pred odhodom že nazaj na 4 kg, čeprav je shujšal za 10% (zato smo šli med drugim dan kasneje domov). Zdaj je pravi korenjak, joka le ko ga previjamo in ko je lačen. Polulal je že očija, mene, babico in patronažno sestro. Spi po 3-4 ure, sprazni obe mlekarni in panča naprej.

Upam, da bo tudi pri vas vse OK.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: frufru je mamica
12.12.2006 10:27:10   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image  Še enkrat čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?