|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plača vzgojiteljice
16.8.2010 9:24:24   
andya
ker je tukaj nekaj vzgojiteljic, bi vas rada vprašala zakaj je uvodno predavanje za starše, ki vpisujejo prvič otroka v vrtec že spomladi, ko polovica prijavljenih staršev odkloni vrtec, ker jih hočejo imeti še doma, vpišejo pa jih že takoj po rojstvu. Mi smo bili sprejeti kasneje (ker se je sprostilo nekaj mest) in smo uvodno predavanje zamudili. Še vedno čakam klic na razgovor z vzgojiteljico, september pa je pred vrati????
Zakaj ni urejeno nekako bolj logično? saj bi lahko prej kontaktirali s starši, če nameravajo otroka res vpisati ali si samo čuvajo prosto mesto.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plača vzgojiteljice
16.8.2010 9:46:32   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: andya

ker je tukaj nekaj vzgojiteljic, bi vas rada vprašala zakaj je uvodno predavanje za starše, ki vpisujejo prvič otroka v vrtec že spomladi, ko polovica prijavljenih staršev odkloni vrtec, ker jih hočejo imeti še doma, vpišejo pa jih že takoj po rojstvu. Mi smo bili sprejeti kasneje (ker se je sprostilo nekaj mest) in smo uvodno predavanje zamudili. Še vedno čakam klic na razgovor z vzgojiteljico, september pa je pred vrati????
Zakaj ni urejeno nekako bolj logično? saj bi lahko prej kontaktirali s starši, če nameravajo otroka res vpisati ali si samo čuvajo prosto mesto.



Prav zato imamo mi prvi uvodni sestanek okoli 25.8. in potem še individualni pogovor z vzgojiteljico in pom. vzgojiteljice.
Poleg tega pa imamo ta sestanek šele v avgstu tudi zato, ker 2 mescih veliko staršev že pozai kaj je bilo na sestanku, pa bi radi vse slišali še enkrat tik pred prihodom otroka v vrtec.

(odgovor članu andya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plača vzgojiteljice
16.8.2010 9:50:56   
koala
andy v katerem vrtcu pa je tako?
Mi smo (sicer lani) imeli to predavanje junija, potem pa smo imeli 31. avgusta še srečanje z vzgojiteljico in pomočnico.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plača vzgojiteljice
16.8.2010 10:33:07   
andya
v izoli, vrtec mavrica...baje da dva nova oddelka še gradijo, ampak to verjetno ni razlog. Ne vem ampak imam občutek, da so vrtci po Sloveniji (npr. domžale, lj...dosti bolje organizirani in so bolj prijazni in naklonjeni potrebam otrok in staršev. Jaz npr. sploh nimam izbire poldnevnega programa, ker je taka skupina in konec. Npr. program za otroke, ki niso vpisani v vrtec-do starosti treh let lahko samo sanjaš. Zakaj se javni vrtci ne prilagajajo našim potrebam? Najprej sem mislila, da to najdeš samo v privat vtcih-montessori,..samo tudi domžalski ima popoldanske dodatne urice..

hvala!! 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




dopust
Michonne RR

Kam greste letos za glavni dopust?

Na morje (69%)

V planine (3%)

Sorodnikom (0%)

Na potovanje (6%)

Nikamor (22%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!