|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 8:02:15   
Anonimen
 
Ce je tole dobro ali pa slabo.. je cist nepomembno.. ker tega nihce ne ve.. lahko je eno al pa drugo.. ker je men pomembno je to, da je resnicno.. pa ceprav za nekatere obsodbe vredno..  ampak to spet ni pomembno..

In stekam jaz tebe.. full dobr..  in to je tudi vse iz moje strani..

Nasveta nimam nobenga.. ziher pa je resitev zelo preprosta.. ampak trenutno je ne poznam.. Ce kmalu ne najdes resitve.. pol ti jo jaz lahko povem.. cez nakaj casa.. mesec.. dva, tri.. max pol leta.. al pa eno leto.. ne vem cist tocno..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 11:03:53   
Anonimen
Hej.. sem se ze spomnil resitev..

Pravilno mors popradalckat stvari.. in relano pogledat.. in pol KLIK.. in reseno.. user posted image user posted image

Ko to nardis.. pa lahko cist izi naredis tako al pa drugace.. samo ne smes samo nase gledat.. cist samo nase.. ker se mogoce to lahko ne konca prevec dobr..

Lej to reklamo na RR... Do daril samo en klik.. Cel svet gre na klik.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 11:31:47   
Taula
Rešitev je preprosta, saj sama veš z kom se vidiš še npr. naslednjih 10 let (samo z njim..ne z celo familjo, stanovanjem, financami). Pot do tega je pa lahko težka, če nimaš poguma.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 13:45:18   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Rešitev je preprosta, saj sama veš z kom se vidiš še npr. naslednjih 10 let (samo z njim..ne z celo familjo, stanovanjem, financami). Pot do tega je pa lahko težka, če nimaš poguma.




Točno.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 13:50:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Hej.. sem se ze spomnil resitev..

Pravilno mors popradalckat stvari.. in relano pogledat.. in pol KLIK.. in reseno.. user posted image user posted image


Mogoce pa le ni tolk preprosto... user posted image  

Ne vem.. kako bos to..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 14:36:10   
Anonimen
Bila sem v podobni situaciji. Sem odšla. Pustila krasnega človeka, razdrla svojo družino. Vendar naredila sem nekaj, kar sem globoko v sebi vedela, da bi morala storiti že zdavnaj pa nisem imela poguma, moči in ne zunanjega razloga zato. Vse je bilo krasno,............. razen mojega srca, ki je hrepenelo po nečem več. Bilo je zelo težko; občutki krivde, zavrnitve s strani moje primarne družine in prijateljev, dnevi obupa, trpljenja, dvomov v svojo odločitev.  

Nova veza, ki je prej ko sem bila še vezana obetala raj, se je izkazala za vse kaj drugega kot to - je res trdo delo in še zdaj ne vem ali bo obstala ali ne. Vendar pa to niti ni več tako pomembno, saj sem ob vsem tem trpljenju našla največjo stvar na svetu - SEBE. Zdaj vem kdo sem, kakšna sem, kaj želim, kaj zmorem...

Pa srečno.

Japi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 15:35:17   
plenicka
Japi, saj vem, da to ni tvoja tema, ampak tvoja zgodba se me je dotaknila! Kot da berem svojo zgodbo...vendar jaz sem na drugi strani...on je zapustil enega krasnega otročka, mene, ki sem dober, fer in pošten človek, odločil pa se je za drugo. Ne mislim pljuvati po njej. Veš Japi, čeprav te ne poznam, sem vesela, da si našla sebe, pa čeprav skozi takšno izkušnjo! Upam, da bo tudi oče mojega otroka našel sebe skozi to izkušnjo, kjer je gledal samo nase in svoje potrebe..in da bomo na koncu vsi na svoj način srečni!!! Japi, srečno še naprej, tebi anonimna pa želim, da čimprej najdeš sebe, ne glede na to, kako se boš odločila! In kot je omenil že nekdo tu gor - poskusi ne gledati samo nase! To se nikoli ne konča dobro...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 15:39:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: plenicka

In kot je omenil že nekdo tu gor - poskusi ne gledati samo nase! To se nikoli ne konča dobro...


Zdaj ji samo se povej, kako naj to nardi.. pa bo... In tuki se bo zataknilo.. user posted image

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 17:25:39   
plenicka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: plenicka

In kot je omenil že nekdo tu gor - poskusi ne gledati samo nase! To se nikoli ne konča dobro...


Zdaj ji samo se povej, kako naj to nardi.. pa bo... In tuki se bo zataknilo.. user posted image


na žalost ne znam...rekla sem poskusi...verjetno je težko v takšnih situacijah gledat in mislit še na druge...kakorkoli se bo odločila, sama bo morala živeti z odločitvijo, kajne? Samo vedeti mora, kaj Ji pomeni več! ON ali ON?

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj pa jaz?
18.12.2006 21:29:22   
Anonimen
kdo mi več pomeni?

japi..misliš,da nisem dala scenarija tvoje zgodbe že neštetokrat skozi misli?kar trese me,ko to berem. ne vem,kaj je prav? ampak ali ni grozno,če že zdaj ne vem,če je to to? Koliko časa bo še preteklo? in priznam..ta drugi ni prvi,ki bi me zmedel..v tej moji vezi se je to že dogajalo. samo nikoli ni bilo tako kot je sedaj. jaz se zavedam,da je to lahko minljivo..zato sem se odločila..
pravzaprav mi je odločitev ponudil sam gospod Drugi. rekel je naj ne hitiva,ker sva odrasla in odgovorna človeka. da imava še ves čas na tem svetu,če se izkaže,da je to resnično to..jokala sem..in on isto. situacija je povsem zmedena,jaz še bolj..zdaj čakava. dnevno se srečujeva, prijazna sva drug z drugim, spoštljiv je do mene, zaščitniški v pozitivnem smislu. najine misli se nonstop dopolnjujejo,ne morem verjeti. v življenju še nisem srečala človeka,ki bi mi bil tako podoben. gospod Prvi je...kontra meni. nimava istih želja. jaz sem aktivna,on zelo pasiven človek. jaz bi odkrivala svet (in del sem ga že),on bi ležal na kavču..

pa kaj si mislim,ha? le neumnica sem,ki misli,da metuljčki konec koncev ostanejo,če pride pravi..

čakala bom. kot je rekel,kot mislite ve...nikamor se mi ne mudi. še vse življenje je pred mano. enkrat za spremebo bom vzela stvari v svoje roke in ne bom rinila z glavo skozi zid. pretekle izkušnje so pokazale,da so posledice lahko katastrofalne...

a kaj bo,ko se naslednjič zgodi,da bova sama v nekem prostoru..?ko bom hrepenela po njem..on bo ob meni..? kaj naj,ko že zdaj vem,da se ne bom uprla. ne da se ne bom mogla...nejstrašnejše je,da se ne bom hotela...

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj pa jaz?
19.12.2006 7:52:11   
Anonimen
Po tem kar si zdaj napisala.. ne vem ce je tale pravi.. ker ce se je tole ze dogajalo.. potem gre lahko le za ponavljanje vzorca.. ki pa je tokrat intenzivneje.. To je edina razlika med tem in med tistimi, ki so ze bili.. Tvoja zelja je vecja.. in z njo skupaj tudi tvoje predstave.. in s tem tudi iluzije..

Tole ti ziher ne bo vsec.. ampak je pa ziher najbolj verjetno.. ceprav ti je najmanj vsec.. Ce ti je nekaj vsec ali pa ne.. ni merilo ali je tisto res ali pa ne..

Te pa razumem.. vem da ne mine sekunda, da ne bi o tem razmisljala.. hodis kot lunatik.. in na svojem zdaj opazis veliko vec napak, kot si jih doslej.. in na tem novem.. ne opazis nobene.. tudi ce so.. mu jih sproti oproscas.. oziroma jih niti ne jemljes kot napake.. ampak scasoma te bojo tudi te zacele motit..

Zafuukan je to.. a ne? Najbolj ironicno je pa to, da tudi, ce bi si lahko pomagala.. ce bi vedela kako si lahko pomagas.. si ne bi hotela..

Ne svetujem ti, da skocis v novo vezo.. in to zgolj zato, ker se je to ze prej dogajalo.. drugace bi se reku, da je cist mozno, da je to to.. ce tko cutis.. samo trenutno sama ne ves kaj cutis.. in kaj je resnicno in kaj so iluzije..
Lahko pa cakas.. in fajn je to, da imas cas cakat.. da ni nobenih ovir..

Situacija bi bila lahko se bolj zajebana.. in to tko, da nimas casa cakat.. user posted image  .. ali pa moras cakati doooolgoooo dolgoooooo... ampak ne predolgo.. ce je pravi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj pa jaz?
19.12.2006 12:48:20   
daysi
Ja, hudo, no Kaj tako neumnega pa že dolgo nisem brala. Potem smo vsi tisti, ki smo srečno "neporočeni" že leta (skoraj desetletja), popolnoma nekomunikativni in asocialni... In verjetno smo samo zato še skupaj, ker smo tiho... In če bi zgoraj citirana trditev držala, verjetno ne bi bilo toliko ločitev... Pa dajete malo mislit s svojo glavo, no...


Po osmih letih, ko sva bila skupaj na koruzi, dva otroka, sva se poročila, in po pol leta se nisva imela več kaj pogovarjati. Najin odnos se je popolnoma spremenil, komunikacija je zamrla, z moževe strani sem čutila tako, kot, da sem njegova lastnina, katero je s poroko priklenil nase. Iskala sva pomoč, tudi to predavanje, ki sem ga omenila. Hočem samo povedati, da če bi se še enkrat odločala za poroko, poroke ne bi bilo. Oba sva si že priznala, da je bilo prej veliko boljše.
Draga Žabonka, tega gotovo nebi napisala, če nebi imela lastne izkušnje, trditev, ki jo pa ti označuješ za neumno, je v realnem svtu velikokrat prisotna pri parih takoj po poroki. Če človek ne gre nikoli v zakonsko svetovalnico, seveda tega ne ve. Zato Žabonka svaka ti čast, če imaš tako popolno vezo.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj pa jaz?
19.12.2006 14:25:30   
ronja
Žabonka in daysi, saj potem se pa itak strinjata - in jaz z vama: boljše je, se sploh ne poročitiuser posted image user posted image user posted image ,  pa se imaš skoz kaj pogovarjati, hehe...

anonimna, po svoje te razumem... Nisem bila v enaki situaciji, je pa bila malo podobna, res sem bila še zelo mlada in nisva živela skup, pa vseeno...  V bistvu sem se bala resne zveze, kar sem tudi vedela in s tem, da te zanimajo (zelo zanimajo:) tudi drugi, tvoja zveza dobiva manj resen prizvok... Razmisli, če je to mogoče vzrok, če praviš, da se ti to ponavlja... Mogoče hočeš samo ven iz te zveze, ker sta si pač tako različna, mogoče pa samo nočeš resne zveze na splošno, tudi če bi bilo on čisti adrenalinček... Probaj si to odgovorit...

Pa mogoče mu (sedanjemu uradnemu) povej, kaj pogrešaš... Mogoče se ga bo tudi dalo zvlečt iz kavča, vsi fantje, no, večina, da ne bo spet vik in krik, v fajn vezi ratajo malo leni, pa ne samo fantje, tudi punceuser posted image . ker se ni več treba ne vem kako trudit zato, da obdržiš partnerja, se naenkrat začneš trudit premalo... V smislu zanimivosti, doživetij... In to začnemo pogrešat. In ko nam to nekdo drug da, je vse to bolj zanimivo kot naš ljubi pred kavčem... Ampak včasih rabijo samo to vedet, da si to želimo... Pa da ga parkrat nekam zvlečeš, da vidi, da mu ej to v bistvu všeč, potem se pa tudi sami kdaj kaj spomnijo! Probaj, saj imaš čas:)!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj pa jaz?
19.12.2006 21:06:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daysi

Po osmih letih, ko sva bila skupaj na koruzi, dva otroka, sva se poročila, in po pol leta se nisva imela več kaj pogovarjati. Najin odnos se je popolnoma spremenil, komunikacija je zamrla, z moževe strani sem čutila tako, kot, da sem njegova lastnina, katero je s poroko priklenil nase. Iskala sva pomoč, tudi to predavanje, ki sem ga omenila. Hočem samo povedati, da če bi se še enkrat odločala za poroko, poroke ne bi bilo. Oba sva si že priznala, da je bilo prej veliko boljše.
Draga Žabonka, tega gotovo nebi napisala, če nebi imela lastne izkušnje, trditev, ki jo pa ti označuješ za neumno, je v realnem svtu velikokrat prisotna pri parih takoj po poroki. Če človek ne gre nikoli v zakonsko svetovalnico, seveda tega ne ve. Zato Žabonka svaka ti čast, če imaš tako popolno vezo.


Mogoče je potrebno pojasnilo: moje mnenje je, da bi v vajinem odnosu prišlo do "tišine" prej kot slej. Tudi če se ne bi poročila. Tvojo trditev sem označila za neumno predvsem v kontekstu, da do "tišine" ne bi prišlo, če ne bi prej živela skupaj neporočena. Pač sta se naveličala drug drugega - vajin odnos se je izpel... Tvoj bivši mož bi si te pa lastil (kot si imela ti občutek) tudi, če se ne bi poročila. Če lahko malce špekuliram, verjetno si te je lastil že prej, a tebe to ni motilo, ker je bil vajin odnos ok. Ko pa se je začel krhati, so te začele motiti vse stvari. Menim, da "tišina" v partnerskem odnosu ni povezana s poroko oz. z ne-poroko.
Popolna zveza? Hm, definicj je veliko - v bistvu ima vsak svojo... Stojim pa za načelom, da je za uspešen odnos potrebno medsebojno spoštovanje, sklepanje komprompromisov, znati prisluhniti partnerju (in ga dejansko tudi slišati) ter nenazadnje vzajemna ljubezen. Vsak odnos ima svoje vzpone in padce - nobena zveza ni imuna. Tudi moja neuser posted image


Anonimni, ki je odprla to temo - bodi iskrena do sebe. Sprejmi odločitev in stoj za njo. Meni se ne zdi fer, da sediš na dveh stolih in čakaš, da se bo čas "odločil" nemesto tebe...

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj pa jaz?
19.12.2006 23:34:23   
Anonimen
nikakor ni fer,da se grem,kar se grem. nikomur ni lažje zaradi tega..Je pa dejstvo,da se mogoče ženemo prveč,da bi poskušali kar naenkrat meti svet na dlani. včasih tako ne gre. danes me je, npr, moj Prvi presenentil..dobil nama je smrekico, kupil vse okraske in veselila sem se njegove zavzetosti. Berem vaša rzlična mennja,pa nisem sigurna,kaj bi sploh sama rada. včasih tako dobro denete, ne glede na vidik,ki ga predstavite. moj plašč ste in jaz ga tako zelo potrebujem.
povsem sem zmedena. Drugi je ves zaljubljen..ves svet okrog mene bi reševal stvari,jaz pa jih prelagam. kot si omenila, žabonka..jaz dajem breme času. naj se nekdo drug ukvarja s tem,da se meni ne bo treba. neodgovorno,vem. pobegnem in upam,da bo spomladi lepše. kako naivno pri teh letih..

no,samo toliko se spet oglašam. v sebi nisem razčistila še ničesar. dokler sem nesposbna,to prepuščam času. in vam..kot sem že omenila-super ste..hvala vam*****

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj pa jaz?
20.12.2006 8:26:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

no,samo toliko se spet oglašam. v sebi nisem razčistila še ničesar. dokler sem nesposbna,to prepuščam času. in vam..kot sem že omenila-super ste..hvala vam*****


Hej zdej vem... Prvis sem ti napisal, da nimam nasveta in da pocaki kaksen mesec dva tri.. pa ni blo treba tko dolgo..

To kar tvoj cuti do tebe.. in bi te tko rad imel.. pred vsem to, da bi te tko rad imel.. je cisti ego.. in zelja po posedovanju.. zato je fajn, da cakas, ker ce zdaj presedlas, bi to definitivno bila katastrofa..
Ce tvoj ne bo nehal s tem resevanjem vsega okoli sebe.. pol ti bo pocasi zecel iti na zivce.. ker bos zacutla, da to ni ljubezen.. ker ljubezen v tem primeru, bi bila, da te ima rad taksno kot si.. in tam kjer si.. in s tistim s katerim si.. Ce zeli eno zadevo spremeniti.. eno zadevo resiti.. al kar koli ze pocne.. je to ego, posedovlanost, ki se ga zlo enostavno zamenja za ljubezen in pol.. ce tega ne uvidis dovolj zgodaj unicis vse.. tudi frenda vec ne bosta mogla bit..
Samo ne more si kej velik pomagat.. ne mores si niti ti.. samo se mi zdi, da ti nis tolk zmedena.. obicajno so zenske bolj sposoben realnosti.. v takih primerih.. in edino kar lahko storis je to, da ga poslusas.. da se spove.. in potem mu poves nazaj cist realno.. na lep nacin.. in potem je mozno, da se bo skuliral in ti bil hvalezen za to.. in te mel se rajsi.. ampak tebe.. ne sebe in svoje ideje, kaj bi on s tabo in kako bi te izoblikoval.. ker zdaj ima rad te svoje ideje.. tebe ne kej hudo velik.. Zaljubu se je v svojo predstavo.. kjer je na nek nacin celo lepo.. ker v sanjah je vse idealno.. do ciste popolnosti mu manjka samo se to, da ti resec.. DA!
Tko da trenutno ziher ni pravi cas, da gresta skupi..

Ko bo vama cist vseeno.. ali sta skupi al pa ne.. ko se mata rada tko ali pa druagce.. ce sta skupi al pa 10.000 milj narazen.. takrat lahko gresat skupi, ce bosta zelela..

Pa se kej bi lahk.. pa nimam cajta..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj pa jaz?
20.12.2006 23:12:42   
Anonimen
ja, jaz te pa razumem, sem bila10-let poročena, zaljubila sem zelo mlada, on je bil starejši 6let, pri enaindvajetih sem rodila sončka in živeli smo družinsko življenje, tista zaljubljenost je seveda minila in prepričana sem bila, da je potem to to! Ampak, ko sem spoznala sedanjega partnerje in se zaljubila, čisto tako, kot pišeš ti, mi je življenje postalo norišnica, nisem vedela, kaj zdaj, prvič sem občutila, tisto kar naj bi bila "ljubezen", Ampak prvega sem imela rada, ampak drugače rad, še danes ga imam-drugače rada...no jaz sem bila med tistimi, ki imajo "jajca" nisem človek, ki bi lahko živel v nečem, kar ni resnica, Vem in zavedam se kako sem prizadela bivšega, starše in morda tudi otroka, no takrat je bil star 3 leta, ampak sva šla narazen, bivši je trpel peklenske muke, ker me je imer resnično rad, moral je dobesedno skozi šivankino uho. Pa da ne bom predolga, tudi meni so govorili "naj ne norim", da je to začetniška zaljubljenost, ki me bo minila....ampak danes po 6letih sem, če mi verjameš ali ne še vedno zaljubljena v zdajšnega, sva poročena imava skupaj dva otroka in moj največji ponos starejšega škratolinota...drugi niso imeli prav, to je ljubezen, kakršno bi morali imeti, še vedno sva zaljubljena, še vedno si sms-ava stokrat na dan, kličeva in uživava, hvala bogu ima starejšega rad, kot svojega in smo res prava družina...Bivši si je tudi našel prijetno partnerko za kar sem zelo vesela, ker se dolgo nisem znebila slabe vesti, sva res dobra prijatelja, tudi na kavo greva in poklepetava. Res mi ni žal za korak, ki sem ga naredila, za vse pritiske domačih in prijateljev, ki so se takrat zelo oddaljili od mene, zdaj je vse drugače, ker tudi drugi vidijo, da je to to! no ne bos se preveč hvalila, da ne bo videti, kot španska limonada.

Ne bom ti govorila kaj naredi, to boš morala sam, hotela sem samo povedati, da se tudi take zgodbe končajo srečno, no življenje je pa še dolgo in ne vemo kaj nas čaka! Jaz sem srečna!

Sporoči nam tvoje odločitve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 8:16:33   
daddy
   Ja, ( tazadnja anonimna ), v bistvu se je najtežje odločiti v danem trenutku, ali ne? Se full strinjam, pa tudi, da je najprej hudo. Ampak, kako že rečejo, "žogica se vedno umiri". Slej ko prej. Ti vsekakor čestitam za pogum - brez tega bi lahko celo življenje živela v veliki zmoti, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 9:56:38   
Anonimen
Tud od mene cestitke.. user posted image  Ni to tko simpl nardit..

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 10:12:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Tud od mene cestitke.. user posted image  Ni to tko simpl nardit..




Kako da ne??? Saj počakaš samo na en KLIK user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 11:44:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Tud od mene cestitke.. user posted image  Ni to tko simpl nardit..


Prvo se bom opravicila anonimni 1, da bom zlorabila njen thread za druge namene. Sama ne bom njej napisala nobenega nasveta, saj ih je kar nekaj dobila, pa nima smisla ponavljati ze slisane nasvete.

Sedaj pa k tebi Tjazy. Ne vem ali si seznanjen, da se je na RR nekako spontano oformil nekaksen klub tvojih obozevalk. V duhu prihajajocega novega leta 2007, smo se odlocile, da ti za spomin in spodbudo podarimo eno relativno skromno darilce. Ne, ni nikakrsno eksplozivno telo, niti karkoli podobnega, pac pa prav zaresna enostavna, navadna majca.
Zal, pojavila se je ovira. Nimamo tvojega naslova. Glede na to, da je vsak nick na forumu enak kot ce bi se podpisoval kot anonimen, te prosimo, da nam das podatke kam ti lahko majco posljemo. Ce ne zelis razkriti svoj naslov ( kar glede na klub in ostalo popolnoma zastopimo), smo popolnoma zadovoljne z kontaktnim naslovom - od koga drugega ali celo postni predal. Lahko si tudi izberes neko drugo osebo, kateri posljemo darilce in ti ga le ta posreduje naprej.... Vse kombinacije so sprejemljive, upostevamo vse tvoje zelje, saj smo klub obozevalk user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 12:48:09   
tanikaa
Uf, misek. Ti si pa dobra. Saj name tudi računaš pri prispevku za darilo, a ne? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 12:53:07   
Njuškalo
user posted image user posted image Mišek,ta je pa dobra....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:01:38   
tanikaa
Ja, dobra je. Samo me zanima, če bomo prišli do njegovega naslova user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj pa jaz?
21.12.2006 13:02:30   
kalbo
Samo me zanima, če bomo prišli do njegovega naslova


In, kaj boste z naslovom?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?