|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  536 537 [538] 539 540   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.9.2007 9:44:22   
lemavrica
Mi smo pa spali 6h skupaj user posted image  user posted image  user posted image  + še dodatne 2.5h zjutraj pri nama v postelji.
Sva se malo odpočila.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13426
   RE: Septembrke
28.9.2007 9:51:54   
guppy
ČIŠČA: jaz sem v porodnišnici imela take strdke, kot jih opisuje PBJ. Ko sem šla lulat se je slišal samo *plooomppp* v WC školjko in tam so plavali kosi strjene krvi. Povedala sem sestram in so se samo zaskrbljeno spogledale in rekle naj to povem na viziti. Temu se uradno reče "koagule" ali nekaj podobnega, pač strdki. No, pa je prišla ta vizita (Cerar) in rekel je, da to ni nič posebnega, one so se pa malo spogledovale. Kdo ve... user posted image
 
Kako ne sme zgledat? Sestre v P, patronažna in P so mi rekli, da naj se sekiram, če bom opazila na novo veliko sveže krvi. Pušenjaka sem nekaj spraševala na MON in je napisal (citiram): "Doklčer se ne pojavi močnejša sveža krvavitev, ni panike." http://med.over.net/forum5/read.php?19,970532,4231782#msg-4231782

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13427
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:11:49   
lumpa6
Kako pa kajuser posted image . Midva sva že teden nazaj probala inje bilo super,



user posted image si neupava do pregleda ki ga imam 12.10 , pa tut čišča še ni končana

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 28.9.2007 10:12:32 >

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 13428
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

Kako pa kajuser posted image . Midva sva že teden nazaj probala inje bilo super,



user posted image si neupava do pregleda ki ga imam 12.10 , pa tut čišča še ni končana


Mi tudi še samo sanjamo o tem, je vse še presveže.user posted image

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 13429
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:29:07   
Anonimen
 
user posted image
Ima katera kaj novic o Tianni. Tretji dan se že ne javlja. Je dogovorjena s katero, da bo poslala SMS, ko dobi user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13430
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:44:34   
Pikica pokica
s Tianno sem jaz zmenjena, da mi pošlje sms, ko rodi. Ampak še ni nič poslala user posted image .

Ker smo se preselili, še nimamo na novi lokaciji interneta, zato sem bolj malo gor, ampak to novičko vam bom pa takoj sporočila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13431
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:52:58   
helenav
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

Kako pa kajuser posted image . Midva sva že teden nazaj probala inje bilo super,



user posted image si neupava do pregleda ki ga imam 12.10 , pa tut čišča še ni končana


Mi tudi še samo sanjamo o tem, je vse še presveže.user posted image



Jaz imam tudi pregled 12.10, ampak baje, če se počutiš, lahko provaš prej...Meni tudi čišča ni končala, pa sva z mojim počasi in je pač šlo, sedaj pa ne več, ker ni več energijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13432
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:53:21   
nana 27
Stopinje. V stanovanju imamo od 23,5 do 24, 5 stopinje. Ponoči spimo pri 23ih stopinjah. Oblačenje. Jaz jo moram do prvega pregleda široko povijati pa verjetno bom to počela vsaj dva meseca (tudi, če bo na UZ-ju vse v redu). Zgoraj je oblečena v majčko, ki se zapenja na boku in ni narejena kot body. Čez to jo imam oblečeno v bombažni pižamici pa še nogavičke ji dam gor. Ob previjanju samo odprem spodnji del pižamice in previjem. Ko ne bo več širokega previjanja, bo imela pa zgoraj body, majčko, žabice in nogavičke. Srček, čim dlje vztrajaj samo z dojenjem. Če ti mleko tako teče, jaz še ne bi dodajala. 

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 13433
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:53:27   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

Kako pa kajuser posted image . Midva sva že teden nazaj probala inje bilo super,



user posted image si neupava do pregleda ki ga imam 12.10 , pa tut čišča še ni končana


Še nisva. Bova počakala do pregleda in da bo konec čišče. Pa tudi za vrsto kontracepcije se morva še odločit.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 13434
   RE: Septembrke
28.9.2007 10:59:52   
PBJ
Srček, čim dlje vztrajaj samo z dojenjem. Če ti mleko tako teče, jaz še ne bi dodajala.


Se strijnam z Nano. Moj ta prvi, je bil stalno na dojki. In sem ga najprej pristavila, potem pa sem si mleko še izčrpala in mu dodala po steklenički. Le tako sem imela nekaj časa mir in je vsaj za 2 uri zaspal. Drugače bi on samo vlekel, pa spal, pa malo vlekel in spal.... v glavnem stalno priklopljen, kot v materniciuser posted image user posted image
A tvoj tudi hitro zaspi zraven? Po mesecu in pol pa je začel izčrpano mleko po podoju zavračat in vedela sem, da se pri meni dovolj naje. Potem sva se še samo dojila.

Pri nas še tudi nič ne slončkamo. čakam na 1. pregled, pa da se čišča konča - ziher je ziher.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 13435
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:08:49   
Anonimen
A potem ni problem če se bolj pogosto dojiva kot na 3 ure? Ker sem slišala da jih rado krči dajejo če jejo prehitro eno za drugim, ker prva porcija mleka še ni prebavljena in ko pride druga prehitro na njo gor se vse skupaj zakisa in potem boli trebuščekuser posted image . Za izčrpanje pa skoraj nič ne ostane, niti za 10ml ne.

Ali dojite iz obeh dojk naenkrat ali enkrat z ene in drugič iz druge? Ker baje rabi dojka vsaj 3h da naredi dovolj mleka in če bom moj Žan na uro in pol iz obeh jedel ne bomo nikoli nikamor prišli. Rada pa bi res samo dojila brez dodajanja, no, mogoče zvečer da se res dobro naje da bi malo dlje spal. Ampak zaenkrat slabo kaže, ker se zgleda pri meni še sploh ne najeuser posted image . Pravzaprav včasij je samo 5 min in zaspi za 3 ure, včasih pa visi gor 45 minut in je čez 1 h spet zbujen ali pa sploh ne zaspi. Je res zelo veliko buden in gleda naokoli.

A jim dajete kaj čaja? Jaz sem kupla bebi čaj in ga naredim čisto blagega, ker ima revež že krče in mu pomaga. Pa tudi rad pije, zgleda da je žejne sorte in mu mleko ni dovolj.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13436
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:15:51   
andreja32
Drage moje!

Jaz danes odhajam v porodnišnico.Zjutraj sem imela CTg, pokazal se je popadek,mala je bolj mirna, voda ni najboljša, pa še pritisk se mi je rahlo povečal 130/70.Glede na to da se mi nikoli ne začne dogajati samo od sebe me je G poslala v P .Jaz samo upam da mi ga bodo sprožili in ne da bom še notri ležala en teden preden se bodo zmigali.sedajle še skuham kosilo, počakam na otroke da pridejo iz šole potem pa gasa.
Držite pesti, strah me je ko 100user posted image .Vam bo moja hčerka sporočila ko bom rodila.

lp Andreja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13437
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:22:40   
PBJ
Andreja, vse bo dobro, bomo pesti držale in mislile nate.
user posted image
 
SRČEK, sem včeraj pisala, kako jaz dojim:
Dojenje - jaz imam takšno prakso (kot pri prvem): Npr.: Doji se na levi in če se doji okoli 20 minut, dojko kar dobro izprazni, tako da ji naslednji obrok ponudim desno (ki me že ponavadi tiščiuser posted image ). Če pa se je na levi dojila samo 10 minut, potem ji naslednji obrok ponudim še to isto in če zahteva še več, ponudim še desno.
Upam, da nisem preveč zakomplicirala.
 
Torej, če se je na levi dojil samo pet minut, potem ga obvezno pristavi še enkrat ne levo.
 
Črpanje pa ni tako enostavno, kot se sliši. Otročiček veliko bolje "črpa", kot črpalka. Jaz sem si črpala tudi po pol ure (čisto zares), prvih 1o minut sploh ni kaj dosti prišlo ven, le kapljice, zatem pa je začelo kar lepo tečt in sem načrpala še po deci in pol. Imela sem pa ročno črpalko, kjer mleko teče kar v stekleničko.
 
Srček, ful bi ti rada pomagala, ker vem da se trudiš in vem, kako je bilo pri meni prvič. Pa sem vztrajala in ni mi žal, sem se pa tudi dosti naučila o dojenju.
Na MOn-u imaš dober forum o dojenju. Tam sem si veliko pomagla
 


< Sporočilo je popravil PBJ -- 28.9.2007 11:27:32 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 13438
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:33:12   
Anonimen
andreja......držim pesti.....še malo, pa boš imela svojega user posted image jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

Čišča: jaz sem jo imela samo 3 tedne. user posted image user posted image

Slončkanje:  sva že opravila prvič in edinkrat po porodu. Mene je bilo tako strah, kot ta prvič. Pa še bolelo je, pa sva bila res previdna. Ampak jaz sem do popoldneva že preutrujena, da bi še na sex mislila.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13439
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:40:42   
Anonimen
Ojla vsem!

No, da se še jaz javim po dolgem času. Naša user posted image  zahteva ogromno časa, zato ne sfolgam niti več nič nardit, kje še pa forum brat, tako, da sem ostala čist zadaj, le še zadnje strani pogledam, ko utegnem. Tamala ma ful krče, kupla sva ji sapsimplex in ji dajala, pomagalo bore malo. Zdaj probavamo vetrovne kapljice iz koroških lekarn...vse enako. Ena patronažna mi je rekla, da mogoče škodi to, ko jem vse po vrsti, ta druga mi je rekla naj jem čist vse že zaradi mleka..da bo mala imela dovolj. Tako, da sploh več ne vem kaj naj. Tri dni sem čist pustila vstran mleko pa ni blo neke razlike, mala je še kar imela krče. Moram pa priznat, da je čist vsak dan in noč drgačen/a. Včasih se cel dan dere pa je ponoči mir al pa obratno. Človek je res že tako obupan, da več ne ve kaj bi. Zdaj sem jo dala kar v voziček in tam spi, samo bogve kako dolgo spet. Tile krčki so res pravi user posted image . In še kako dolgo trajajouser posted image . No bomo probali zdržat, važno je samo to, da je mala pikica zdrava, ostalo pa bomo že nekak.
Ja in kdaj ste punce prvič user posted image ? Kateri teden po porodu? Jaz si še glih ne predstavljam no..sem pa še tudi komaj ta tretji teden po porodu, tak, da še tak ni panike. Bo pa verjetno res čudno.

Lepo se imejte vse novopečene mamice in tiste že vpeljane..ostalim user posted image , ki pa še pridno čakate na svoje user posted image  pa želim, da bi jih imele čim prej v naročju!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13440
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:42:24   
lemavrica
Srček pri meni je takole okoli dojenja, Jaka ponavadi sprazni kar obe dojki, na eni je cca. 15 min. Sem imela pred parimi dnevi ful mleka zadnje dva dni je pa zaradi stresa kar malo pošlo. Tako da ti svetujem da se sploh ne obremenjuješ s dojenjem in s čimerkoli drugim. Daj mu toliko kot bo zahteval, naj se naje da bo padel dol in zaspal. Tko je meni svetovala patronažna. Če nimaš svojega dosti oz. se malemu zdi premalo mu dodaj. Ali adaptirano mleko ( ne svetujem Aptamila ker zapira, vsaj Jako je, so mi svetovali Novalac ) al pa svoje načrpano. Jest si lahko načrpam cca. 60-80 ml če imam dovolj mleka.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13441
   RE: Septembrke
28.9.2007 11:57:09   
jst86
ojla

no pa sem se končno lahko mal za računalnik usedla.leon je bil celo noč in celo dopoldne tak revček.tok ga je napenjal,da sem ga komi umirila.
že od učeri sm ful žalostna,ker se mi zdi da se je proizvodnja mleka mal ustavlauser posted image . tok si želim da bi se čim dalj dojila,pa ne vem kako bo,če bo šlo tko naprej.user posted image

čišča:jst jo mam še zmeri,sem 3 tedne po porodu.včasih je skoraj ni,potem pa se kar vlije.

user posted image :čakam prvi pregled,ki je 18.10. pa da čišča mine.me pa mal razganjauser posted image

stopinje:midva mava od 23-24,5°C. oblečenega imam v žabice,bodi in majčko.

tianna pa je verjetno že mamica!

andreja srečno!
 
lemavrica ti maš pa res velik mleka,da po podoju tolk iztisnešuser posted image .jst si iz ene stisnem 60-80ml ko je polna.user posted image

 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13442
   RE: Septembrke
28.9.2007 12:10:03   
lemavrica
Ja sej jest tolk dobim ko je polna, po podoju ne. Sem malo nerodno napisala.
No sej zadnje dva dni imam pa bolj malo mleka user posted image  in mu moram dodajati.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 13443
   RE: Septembrke
28.9.2007 12:22:24   
nora
Hvala vsem za cestitkeuser posted image
Ravnokar  je patronažna odsla. Tehtali smo user posted image in se je samo 64 gr zredila, kar je premalo. Potem sem jo dojila in tehtala in ugotovili smo, da samo 20 ml spi, ker takoj zaspi. Zdaj jo moram skoz preoblacit in 3x prestavljat, da vsaj 50 ml popije na obrok, če je pa taksna zaspankauser posted image
Srček, mi imamo v stanovanju 24 stopinj in je patronazna rekla, da je to prevročeuser posted image v dnevnem prostoru naj bi bilo 22 stopinj, v spalnici malo manj, v kopalnici pa 24 stopinj. Doma je oblečena v body in ene zabice, ponoči pa bombazno pizamo. V šs so nam rekli, da čišča ne sme smrdeti. Barva pa se spreminja, v casih rumenkasta v casih rdeca...
Andreja, srečno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13444
   RE: Septembrke
28.9.2007 12:29:35   
*tajda*
oktoberka hvala za lepe želje in dobrodošlauser posted image
andreja držim pesti da čimrej rodišuser posted image user posted image

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 13445
   RE: Septembrke
28.9.2007 12:50:50   
helenav
Srček meni čez dan tudi pije na pol ure ali na uro in pol ali celo samo na eno uro. Naj te ne bo strah,mleka tako ne bo zmanjkalo, praktično medtem ko vleče se že dela drugo..s tem samo stimulira da ga boš imela vedno več. Ti mu kar dajaj, vstrajaj, pa ne se s tehtnico obremenjevat.
Meni je doktorca rekla, da ne more vsak obrok pojest enako ml..tudi mi ne pojemo enako za večerjo, kosilo ali pa malico......jaz sem tusdi nonstop tehtala in se obremenjevala, dodajala umetno, potem jo je pa krčlo, bruhala je..ni mogla spat, vse zato, ker sem jo prenajedala. Dodajala sem samo prve tedne, ker je bila s težo pod 2500 in je prešfoh za vlečt mleko, sedaj ko ima 3 kile pa se lahko tudi malo utrudi.
Meni ponoči spi po 3 ali celo 4 ure..tako, da vem, da mlek aj edovolj..čez dan pa je zgleda bolj utrujena od vsega in potem poje bolj malo...
To je pač moje mnenje..Pravijo tudi, da ko ga odstaviš od dojke in če ti na pritisk s prstom mleka še priteče ven ga imaš dovolj.
Dojim pa vedno na obeh prsih, s tem, da tam ke sem zadnji podoj končala naslednjega nadaljujem. Če, po zamenjavi dojke, še vedno vleče, pomeni, da je še lačen, sice se otrok itak sam odmakne ko je sit.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13446
   RE: Septembrke
28.9.2007 13:49:38   
PBJ
jst si iz ene stisnem 60-80ml ko je polna.


Ne se s tem obremenjevat!. Črpalka ne izstisne vsega, pa če bi čez 5 minut zopet začela črpat, bi spet kaj priteklo. user posted image  pa dobi mleko še po črpanju, ker dojko bolje izprazni, kot črpalka.

Zdaj jo moram skoz preoblacit in 3x prestavljat, da vsaj 50 ml popije na obrok, če je pa taksna zaspankauser posted image ...
Nora, zdaj vsaj veš, da je premalo dobila... S previjanjem pa otroka najprej zbudiš in malce utrudiš, da postane lačen.
 

Temperatura: V stanovanju naj ne bi bilo več kot 21 stopinj, v prostoru, kjer se otrok previja pa 25stopinj - tako je meni rekla patronažna.
 
Nana, tu in tam me spodaj fajn ščipa, drugače nimam posebnih bolečin. Ampak tisti ogromen kos zadnjič me je pa prav prestrašil. In to po 16. dneh po porodu. Kak teden preden se je izločil, pa sem imela ponoči tako bolečino v sp. delu terbuha, da lekadol sploh ni pomagal. Čist pri miru sem ležala, da se je počasi umirilo.
 
Guppy, ti si imela Cr pa so ti šli večji kosi ven. Jaz sem prvič tudi imela Cr, pa ni bilo takih kosov, strdki krvi so že bili, ampak ne pa tak kosuser posted image   Patronažna mi je rekla, da je sreča, da se tak del izloči, drugače lahko pride do vnetja in komplikacij.

A je še katera zaprta? V nosečnosti sem iemla zadnja dva meseca skozi tekoče blato, sedaj pa trdo kouser posted image ,... malo verjetno od železovih tabletk, ki jih moram jemati za hemoglobin.
Pa hemeroidi so se spet vrnili, ko toliko pritiskam, prej so se že lepo skrili. Ma, imam s ta zadnjo več problemov, kot s ta sprednjouser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil PBJ -- 28.9.2007 13:51:10 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 13447
   RE: Septembrke
28.9.2007 13:54:46   
nana 27
Srček, meni je pediatrinja v porodnišnici rekla, ko sem ji omenila, da bi se moja non stop dojila: " Blagor vam, da imate takšnega otroka, ki tako pije in tako dobi vedno najboljše mleko." Rekla je, da je tako veliko bolje, kot da bi se otrok najedel in več ur spal kot klada, čeprav bi mi to v tistem trenutku tako pasalo. No, zdaj bi mi kdaj tudi user posted image  S črpanjem spravim ven zelo malo mleka, kje da bi lahko pritisnila in bi kaj ven priteklo, ampak poglej, ko pa poderem kupčka ali pa jo grem previjat, pa mleko ven teče in tudi na teži lepo napreduje. Otrok resnično ven potegne veliko. Ko čutim, da so prsi prazne, pa brez slabe vesti najprej na obeh koncih podojim, da spodbujam nastajanje mleka in nato dodam (to je največkrat proti večeru). Sama si že v porodnišnici videla, da so otročki različni. Eni se ves čas dojijo, drugi ves čas spijo in tudi ni v redu, ker jih je treba budit, eni (srečne njihove mamice) pa se že v porodnišnici dojijo na nekaj uric..tako da ne se sekirat. Žan je tvoj otroček in te spoznava in ti njega. V mesecu ali dveh bosta že utečena ekipa user posted image  Glede na to, da ti mleko tako hitro teče..mogoče je pa kaj na tem in ga nervira. Več si preberi ali vprašaj na forumu dojenje na MON-u.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 13448
   RE: Septembrke
28.9.2007 14:02:37   
nana 27
PBJ, ja tudi jaz opažam, da sem zaprta pa ne jem železa..včasih se mi zdi, da so mi tisto luknjico zadaj skupaj zašil user posted image  Nora, ko je k nam šesti dan po porodu prišla patronažna, je bila Maja ne na odpustni teži, ampak na najnižji iz porodnišnice pa ves čas se je dojila. Kar nisem mogla verjet. Pa je rekla, da bi mi pustila tehtnico, ampak se ji je zdelo, da bi me to preveč nerviralo. Svetovala je, da jo še naprej lepo dojim in nič ne dodajam, da ima otrok čas, da v 14 dneh po porodu pride na porodno težo. Ko je prišla čez en teden, je mala že pridobila 200g nad porodno težo. Ker je na eni strani ob dojenju ponavadi zaspala, sem jo šla vmes previt, da se je zbudila in nato še na drugi strani.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 13449
   RE: Septembrke
28.9.2007 14:15:51   
helenav
ZAPRTJE
Jaz sem tudi bila zaprta. Pa sem portalak kupila in je zgleda naredilo reakcijo tudi pri Klari.
sedaj sem ugotovila , da so kuhana jabolka, zjutraj na tešče ZAKON!!!!!! Počakam par minutk, in zašraufauser posted image user posted image user posted image , če katera tudi eno kavico na dan popije , je dobro takoj za jabolki še kavo in gre še bolje.user posted image user posted image user posted image

Boge žene....nosečnost in biti mati je tako lepo..ampak koliko skrbiin problemov že 10 mesecevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 13450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  536 537 [538] 539 540   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  536 537 [538] 539 540   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?