|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 17:29:00   
Anonimen
Gupppy, veselo bolniško želimuser posted image user posted image . Ti kar sedaj počivaj, kasneje boš z dvemauser posted image user posted image  bolj malo časa imelauser posted image . Si pa verjetno res srečna, ker si verjetno že dolgo čakala na user posted image , ker si bila na Klomifenu?

Koliko časa ste rabile, da ste zanosile? Ste imele kak SS?
Midva se trudiva točno 2 let odkar ne jemljem več kt, pred 6 meseci sem imela odmrtje in abrazijo, sedaj je to drugič. Bila sva tudi na preiskavah, ki pa so pokazale da je vse ok.

Koliko ste stare?Poročene? Zaposlene?
Jaz jih imam 27, poročena in študentka v zadnjem letniku.

Malo sprašujem, da se tudi v drugi luči malo bolje spoznamo, če bomo več mesecev skupaj tukaj gor viseleuser posted image

Srček user posted image 5t6d

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 17:44:25   
Anonimen
živjo!

Guppy  ISKERNE ČESTITKEuser posted image user posted image za user posted image user posted image .. a si že pršla k seb ob tok lepi novici user posted image

čestitke tut vsem novimuser posted image  in tistim ki ste dale svoje prve preglede skozi.user posted image user posted image

jst tut nestrpno čakam da pridem na vrsto. in vidim naso pikico user posted image

hvala bogu so slabosti bolj mile...bolečine na vsake tok časa. tako da se da zdržat...ampak spala bi pa tut 24 ur če bi blo možno user posted image  

midva sva se za tega trudila eno leto..če še ta mesec ne bi uspelo bi šla na preiskave user posted image  Pa nama je božiček prišparal skakanje  user posted image

sama sem stara 24let..se še šolam...doma pa imam že troletnega navihančka user posted image

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 19:19:26   
guppy
Septembrke smo se kar nabrale (z neuradnimi PDP in datumi prvega pregleda):

27.8. lumpa6
28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)
28.8. Marelica
1.9. Lili17
2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image
3.9. guppy  user posted image  user posted image  
4.9. surya  user posted image
5.9. Rožica*  user posted image
5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)
5.9. lani 27 (PP 5.2.)
5.9. nejka7 user posted image
5.9. Žabonka
5.9. *Marty* (PP 31.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)
8.9. bodoča (PP 24.1.)
8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)
9.9. Čakajoča
9.9. jst86 (PP 22.1.)
?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)
10.9. LEVASI (12.2.)

10.9. nefretiti  user posted image
13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)
13.9. Zoya27 (PP 1.2.)
15.9. srček (PP 2.2.)
15.9. cuma (PP 6.2.)

15.9. nora (PP 18.1.)
?.?. lemavrica user posted image
19.9. *ribica*
20.9. buškica (PP 29.1.)

21.9. žarnica (PP 29.1.)

Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Tiste, ki ste že bile na PP in imate "uradni" PDP, ste obarvane takole. user posted image

5.9. bo pa zelo roden dan :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 19:23:21   
guppy
Hvala vsem. Res še nisem prišla k sebi user posted image user posted image .

srček, trudila sva se eno leto, čeprav težko rečem "trudila", ker nisem imela menstruacije po 3 ali 6 mesecev. Realno sem zanosila v drugem poskusu (po drugi dočakani M), to pa je bilo v prvem ciklu Klomifena. Torej: ko sem enkrat dočakala M je v kombinaciji s Klomifenov takoj prišlo do želenega rezultata.

To je moja prva nosečnost, do sedaj nisem imela nobenih SS ali drugih težav, povezanih s tem.

Kdo sem...
Čez par dni bom stara 26 let, poročena dobra 3 leta. Doštudirala sem po urniku, se zaposlila in vpisala na podiplomski študij. Sreča je nanesla, da sem preskočila magistrsko nalogo in pristala na doktorskem študiju, tako da se bom morala, ko mi bo kaj bolje, posvetiti tudi doktorski disertaciji.

Kako pa je kaj naša Anonimna user posted image user posted image  ?

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 19:38:50   
Anonimen
Danes sem končno uspela dobit datum za prvi pregled - 1.2. Skoprnela bom do takratuser posted image  Pregled bo pa točno na 9t0d.

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 20:08:25   
*ribica*
Živjo!
ISKRENE ČESTITKE GUPPY user posted image user posted image !!
Nas je pa kar nekaj študentk tukaj. Tudi sama bolj ali manj študiram (2.letnik).
Drugače pa sem neporočena, 23. letna mamica in imam 3 letnega sina. Na srečo kakšnih problemov (SS) nisem nikoli imela. Prvič je bilo "po nesreči", drugič pa načrtovano in je takoj uspelo. Upam, da bo tudi tokrat šlo vse kot je treba.
A ste bile kaj na razprodajah? Neke majčke sem si že mislila nabaviti pa so vse tako zelo kratke, da mi bo za pol leta pol trebuščka zunaj user posted image . Nekaj sem slišala za trgovino H&M pa se mi ne sanja kje je user posted image . Ali katera ve kje je najbližja M.Soboti?

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 20:47:56   
Anonimen
Punce pozdravček in čestitke vsem od še ene user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V zadnjih dveh dneh sem naredila dva testa in ker mi je bilo pri obeh nekaj čudno, sem danes šla do G. Sestra mi je rekla, da naj grem kar k G. Glede na test je rekel, da sem noseča, ampak sva vseeno naredila UZ (4t2d). Na UZ še ni bilo nič videtuser posted image , zato me je naročil čez en teden (do takrat bom tudi še anonimna). Razloga sta lahko dva: bolj verjeten je, da je še prezgodaj, drugi razlog pa bi lahko bila izvenmaternična zanositev. Močno upam, da je prvi razlog. No, upam, da bo naslednji torek vse v redu in da do takrat ne bo kaj pricurljalo.

Sicer pa sem user posted image  4t2d, po izračunih imam rok 23.9. (na nekaterih straneh mi izračuna 24.9., pa ne vem zakaj), prvi ta pravi pregled pa torej 23.1., ko bom noseča 5t2d. Kar hitro se mi zdi, upam, da bo vse v redu.

Drugače pa bom stara 27 let, poročena, delam že, hkrati pa počasi končujem tudi faks. Zadnje 3 mesece nisva več pazila na tiste dneve (v smislu, da ne bi zanosila), zadnji mesec pa smo merili tudi temperaturo in lovili ta prave dneve. Pa je ratalouser posted image .

Počutim se sicer dobro, edino prsi me zelo bolijo že kar nekaj dni. Res je, da me kar precej špika v trebuhu, kar me tudi malo skrbi. A še katero tudi? Slabo mi postane enkrat na dan za par sekund. Sem kar vesela, da je tako redko. Mislim pa, da še ta prava slabost pride.

To je zaenkrat vse. Še preveč za prvič, kajne.

Lepo bodite in čuvajte se!

Anonimna user posted image

(odgovor članu *ribica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 21:16:48   
guppy
SEPTEMBRKE 2007

27.8. lumpa6
28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)
28.8. Marelica
1.9. Lili17
2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image
3.9. guppy  user posted image  user posted image  
4.9. surya  user posted image
5.9. Rožica*  user posted image

5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)
5.9. lani 27 (PP 5.2.)
5.9. nejka7 user posted image
5.9. Žabonka (PP 1.2.)
5.9. *Marty* (PP 31.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)
8.9. bodoča (PP 24.1.)
8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)
9.9. Čakajoča
9.9. jst86 (PP 22.1.)
?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)
10.9. LEVASI (12.2.)

10.9. nefretiti  user posted image
13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)
13.9. Zoya27 (PP 1.2.)
15.9. srček (PP 2.2.)
15.9. cuma (PP 6.2.)

15.9. nora (PP 18.1.)
?.?. lemavrica user posted image
19.9. *ribica*
20.9. buškica (PP 29.1.)

21.9. žarnica (PP 29.1.)
23.9. Anonimna user posted image  (PP 23.1.) 
 
Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Tiste, ki ste že bile na PP in imate "uradni" PDP, ste obarvane takole. user posted image

5.9. bo pa zelo roden dan :)
user posted image  user posted image  user posted image  nove nosečke: Anonimna user posted image  !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 21:41:39   
Anonimen
Tudi jaz bi se vam rada pridružila! Moj PDP naj bi bil 17.9., PP pa imam 2.2!

Je pa trajalo 3 leta, da sem končno zanosila! V novembru sem imela HSG in očitno so mi morali dobro ščistiti jajcevode, ker potem se je v naslednjem mescu že prijelo, tako da sem sedaj user posted image !
Sem pa naredila 3 teste, ker sta prva dva bila zelo nejasna in ker gre v tretje rado mi je uspelo!

Slabo mi je včasih, bruham ne (hvala bogu), me pa včasih špika v jajčnikih in v križu tako  da hodim s takim strahom na wc,da slučajno ne bo kaj!

Zaenkrat se še podpisujem z user posted image !

LP

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Septemberke 2007
16.1.2007 22:09:28   
tajtaja
Najbližji H&M je v MB ali pa v Avstriji pred Grazom.
Guppy, sama sem imela popolnoma identične začetne  nosečniške tegobe in tudi meni so v sedmem tednu ugotovili nosečnost z dvojčki. Jaz sem že mislila, da bom umrla, tako hudo je bilo, pa bruhala sem do petega meseca, pa še potem občasno. Bljakuser posted image user posted image user posted image .
Glede na to, da smo delali četrtega otroka, smo bili kar precej šokirani. Midva sva bila oba na UZ-ju, ne vem zakaj bi bilo prezgodaj za tvojega moža?user posted image

Nam je pa zdaj toliko lepše in ti rečem, se je splačalo user posted image .

Naj ti slabosti čimprej minejo.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 8:18:59   
bodoča
Dobro jutro punce!

Jaz sem danes bolj zgodnja, sem pospremila možeka v službo in zdaj mi ni bilo več do spanja, pa malo visim tu gor. Imam ful nekih opravkov danes pa se mi sploh ne da nič, hvala bogu da vsaj nekaj dni v službo ne rabim it.

 
No, kot ste že lahko prebrale sem poročena in noro zaljubljena, letos bom stara 25. let, moj pa 26. let. Sem zaposlena, se mi pa pogodba izteče skoraj istočasno s PDP-jem. V glavnem, večinoma sem pozitivka in srečna oseba.

user posted image  sva ustvarila v tretjem poskusu, je pa to prva nosečnost, torej lahko rečem, da sva med srečneži, ker je kar hitro uspelo.
 
Pa, pa user posted image .

Čestitke novim anonimkam user posted image  user posted image  user posted image !!!



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 10:45:14   
surya
Hello!

Danes sem imela že drugi ultrazvok. In je vse v redu!user posted image user posted image user posted image  Kar jokala bi od sreče. Videle smo srček, mala pikica pa meri 1,11 cm. Me je pa naročila spet čez štirinajst dni, ker mi je v prejšnji nosečnosti nekje okoli osmega tedna plod odmrl. Zato mi tudi še ni dala materinske knjižice.
Ampak, vam povem. To je prava živčna vojna. Celo noč nisem spala.

No, da se malo predstavim. Sem iz Posavja, stara 28 let. S fantom sva skupaj že sedem let, dve pa tudi že živiva skupaj. Trenutno sem zaposlena, ampak se mi konec februarja izteče pogodba... Bomo že! Samo, da bo mala pikica zdrava.

Srečno vsem user posted image !

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 11:12:39   
Rožica*
Hojla user posted image  !!

Kako lep da smo končno začele malo bolj "čvekat".

Guppy, hvala. sem ravnokar prišla iz bolnice, izvidov še nimam, jih dobim po pošti. Bom pa po vsej verjetnosti dobila jodove tablete. 
Tudi jaz sem vesela zate.  Upam da si že dojela da dobiš dvojni paket!
Kako je reagiral tvoj dragi?

No da še jaz nekaj na kratko napišem o sebi.
Stara 27, nezaposlena, iskalka prve zaposlitve, končujem študij, upam da daiplomiram pred prihodom štorklje user posted image .
Drugače pa zelo aktivna , "zaposlena" v domači obrti. ( Pomoč v s.p. )
Za pikico smo se trudili 5 mesecev, ker nekako ni ratalo, sem v zadnjem mesecu uporabila vse tehnike ugotavljana ovulacije,.... in uspelo je. user posted image

Mene pa zanima za vse ki ste že bile na pregledu, koliko je bil plod velik in na kateri dan nosečnosti je bilo?
Moj je bil 8,9mm na 6t6d.


lp, Rožica. 7T 1d

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 11:25:46   
buškica
Pozdravljene, da se še jaz oglasim.

Ker sem zanosila po OBMP metodi, sem avtomatsko dobila bolniško, tako da sedaj lepo doma počivam, hodim na krajše sprehode in skratka počnem tisto kar mi ni uspelo do sedaj (berem knjige, počasi se bom spravila štrikat ali pa šivat , ...).
Moje počutje je zaenkrat še kar v mejah normale. hoja o stopnicah me utrudi, srce mi začne full razbijat, da o odhodih na Wc ne govorim(tam sem kar naprej), Zjutraj mi postane slabo, vendar ne bruham. Večinoma zvečer me trebuh opozori da naj malo več počivam.

Pa še nekaj o meni:

Stara sem 32 let, na zacetku maja bom 33. Moj možek jih ima 37. Sva poročena eno leto in 4 mesece. Redno zaposlena in jaz dokončujem (pišem diplomsko) študij. Upam da mi uspe drugi mesec imeti že zagovor.
Za otročka sva se trudila dve leti ,kajti na darovano celico je potrebo čakati vsaj leto in pol.


Sedaj pa komaj čakava prvi pregled, da nama povejo ali je user posted image  aliuser posted image user posted image

lp
buškicauser posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 11:32:25   
Anonimen
Se spet javljamuser posted image .

Toliko sem se hvalila da mi ni nič slabo, da sem včeraj zvečer pokozlala celo kuhinjo. Kakšna muka, še dobro da sem bila sama domauser posted image .
Pekla sem puranove zrezke za večerjo in ni je zadeva tako strašansko smrdela, da se mi je začelo dvigovat in ko se mi to parkrat zgodi in sledi najhujše. Potem sem kuhala do konca pri odprtih vhodnih ina balkonskih vratih, jaz sploh jedla nisem, mož pa mi je kasneje skuhal juho, ker je bilo to edino kar mi je pasalo.

Opažam, da je moj nos postal strašansko občutljiv, veliko stvari mi smrdi in se mi začne dvigovat, sploh če so močnejši vonji. Npr. včeraj pečenje zrezka, imam denarnico iz usnja in mi tako smrdi, da jo bom najverjetneje morala zamenjat, parfum mi smrdi, včeraj sem bila v pizzeriji ker sem prej delala preko študenta in sem morala iti ven, ko si se začeli pečt kalamari in pomfri.....Bljak.

Pa lačna nisem nič, nobena stvar se mi ne lušta, prav pod prisilo nekaj pojem in zelo hitro sem sita. Sem se pa zredila za 1 kg!!! Halo, to tako ne bo šlo, že itak sem ful pretežka. Ste ve kaj opazile da bi se zredile?
 
Drugače bi pa 24 ur na dan samo spala, komaj imam odprte oči in zgledam prav porazno. Lasje se mi mastijo, mozolji so se mi spustili kot da imam spet 14 let. Imate kakšne takšne pojave? Ker nihče ne ve, da sem noseča (nisva povedala prav nikomur) mi vsi govorijo da zgledam bolano in utrujeno. No, hvala lepauser posted image .

Srček user posted image 6t0d

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 11:41:30   
buškica
Lahko ti povem da nisi edina.
Ko se pogledam v ogledalo, se zgrozim saj sem bleda kot smrt in podočnjake imam do kolen. Tudi meni so se začeli pojavljati mozolji, lase imam obupne, koža pa je kar naprej suha in fleki so se mi začeli pojavljati ,predvsem na roki.  Kar naprej bi spala ali pa vsaj poležavala. Ampak  kaj ko potem ponoči rogovilim.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 11:53:40   
guppy
SEPTEMBRKE 2007

27.8. lumpa6
28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)
28.8. Marelica
1.9. Lili17
2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image
3.9. guppy  user posted image  user posted image  
4.9. surya  user posted image
5.9. Rožica*  user posted image

5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)
5.9. lani 27 (PP 5.2.)
5.9. nejka7 user posted image
5.9. Žabonka (PP 1.2.)
5.9. *Marty* (PP 31.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)
8.9. bodoča (PP 24.1.)
8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)
9.9. Čakajoča
9.9. jst86 (PP 22.1.)
?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)
10.9. LEVASI (12.2.)

10.9. nefretiti  user posted image
13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)
13.9. Zoya27 (PP 1.2.)
15.9. srček (PP 2.2.)
15.9. cuma (PP 6.2.)

15.9. nora (PP 18.1.)
17.9. Anonimna user posted image  (PP 2.2.)
?.?. lemavrica user posted image
19.9. *ribica*
20.9. buškica (PP 29.1.)
dajmo met še ene dvojčke !!!
21.9. žarnica (PP 29.1.)
23.9. Anonimna user posted image  (PP 23.1.) 
 
Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Tiste, ki ste že bile na PP in imate "uradni" PDP, ste obarvane takole. user posted image

5.9. bo pa zelo roden dan :)
user posted image  user posted image  user posted image  nove nosečke: Anonimna  user posted image  !!!

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 12:13:49   
guppy
Ooooo, same klepetulje, a ni fajn? user posted image

Danes sem pokonci od 4. ure, ko me je zbudila nenadna slabost in posledično sem letela bruhat. Poskušala sem malo zaspat zdaj, pa mi ne rata. Ugotavljam, da danes lažje sedim kot ležim. Včerajšnji izvidi z urgence so me kar malo šokirali. Če ne bodo boljši v roku enega tedna bom morala začeti jemati antibiotike user posted image .

Res me zanima, kaj je z našo Anonimko user posted image user posted image . Kjerkoli si, želimo ti vse najbolje in da vse izteče tako, kot si želiš. Držimo še vedno pesti!
surya user posted image user posted image . Moja oba lumpka sta bila velika 1 cm na 7t2d in veselo tiktakata. Rožica, upam, da te ščitnica ne bo ovirala v nosečnosti in da bodo jodove tabletke pomagale. Drži se, močno, močno!

Buškica, tako si želim, da zagledate user posted image user posted image  - občutek je res nepopisen!! Moj mož zdaj vsakič dvakrat poljupčka trebuh, potem pa še mamico user posted image . Doma je že cela "panika", na veliko šparamo za vozičke, posteljice... hehehe. Midva sva drugače povedala že zelo zgodaj, da sva noseča, ker je bilo novo leto idealna priložnost za to. Kupila sem knjigo "Hura, vnučke imam!" in jo zapakirala staršem... Da ne povem, da je trajalo nekaj sekund, preden sta dojela, potem smo se pa tako smejali. Tile dvojčki so bili pa dodatni šok, od takrat se samo smejita, sploh ne moreta nehat.

srček, drži se... bi ti rada kako pomagala, pa ne vem niti kako sebi pomagat. Tudi meni vse smrdi, ampak to niti ni razlog za slabost. Zgodi se mi, da se kar na enkrat moram zapodit v prvi WC, drugače gre po stopnicah, tepihu, naravi... O, kako te razumem !!!!

Nisem se pa zredila. V bistvu sem od vsega hudega shujšala malo več kot 2 kg. Non stop me je skrbelo ali to kaj vpliva na otročka, pa me je danes še zadnjič prijateljica potolažila, da jima ne bo nič, ker jemljeta iz mojih zalog. Teh imam pa kar precej user posted image user posted image

Mozolji so zgleda običajen pojav, samo jaz jih imam ravno na robu lasišča, tako da se niti ne vidijo.

Drugače pa novička včerajšnjega dne: povedala sem v službi, da sem noseča in da me dlje časa ne bo. Direktor je bil tako vesel, da se je tako smejal in je šel baje takoj celemu kolektivu raztrobit srečno novico, pred tem je šel pa v mojo pisarno in se skupaj z mojima cimrama smejal na račun "kako sem ubila dve muhi na en mah". Takega direktorja si samo v sanjah lahko želiš, res... user posted image

UPS, pa sem bila malo predolga. Upam, da ne zamerite ???? user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 12:21:17   
guppy
Kljub pisanju sem pozabila na nekaj, kar že nekaj časa želim napisat.

Morda bi bilo fajn, da namesto da pišete v katerem tednu ste (npr 7t5d) dodate v profil mali trakec, ki pokaže trenutne podatke o nosečnosti. Podobno imam narejena sama (če greste z miško čez moj nick) in *ribica* tudi.

Moj trakec je narejen na linku strani http://lilypie.com/ kjer kliknete "Expecting a baby", vpišete vse zahtevane podatke, izberete obliko trakca, potem pa kopirate HTML link (tam so tri možnosti) v svoj profil, v polje Dodaten opis. Tako bomo vedno lahko spremljale "kje je katera" na svoji dolgi poti.

Drugače pa bi rada tudi močno, močno stisnila pesti za noro in Anonimno user posted image user posted image , ker imata ta teden PP. user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 12:21:54   
buškica
Guppy-tudi midva upava na user posted image user posted image .

Pri nas so bili starši seznanjeni z postopkom, tako da sva jim povedla takoj ko sva naredila test in nato še krvni test. Da ne govorim kako srečni so vsi, mislim, da bo vse od ponosa razneslo. So le prvi vnučki na poti.user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 13:06:44   
Rožica*
Tudi jaz nisem nič kaj bolje za pogledat.
Bleda v obraz, z obrobljenimi očmi (obroba ni od ličil user posted image ), tudi jaz sem dobila mozolje, eno ogromno rdečo bulo imam sredi brade, tako da ti kar zavidam Guppy, da so tvoji na tako neopaznem predelu.
Se pa že dva dni izredno slabo počutim, tudi jaz sem se prehitro hvalila da mi ni slabo. Včeraj sem preležala cel dan. Tudi danes mi je SLABO, kjub temu da skoz po malem jem.  Imam nizek pritisk, tako da se mi ob hitrih gibih rado zmoti.
Opažam, da so mi začele zatekati dlesni. Moti pa me tudi občasna sprememba vid, nosim očala in občasno opažam da vidim bolj megleno.

Jaz pa razmišljam, kako naj jim poveva, da bo res presenečenje.  Nisva povedala še nikomur, tako da so zdaj naprej navrsti babice in dedki user posted image

Guppy user posted image , tudi jaz imam svoj trakec. 
Se mi zdi super kot praviš, takoj vemo kje je kdo. user posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 13:42:37   
Anonimen
Pozdravljene user posted image

Res, ta teden imam 1. pregled. Držite pesti, da bo vse vredu. Sicer pa ne vem, če mi bo že zdaj delal UZ. Bomo videli.

Drugače moje počutje: danes zjutraj mi je prvič postalo malo bolj slabo (bruhala na srečo nisem), mislim, da slabosti ne bom ušla niti v tej nosečnosti. V prvi sem bruhala skoraj do 19. tedna. user posted image .
Opazila sem da so se mi pojavili številni mozoljčki po obrazu.
Utrujena pa nisem tako zelo. Edino tu in tam, ko ležem me zagrabi spanec. Tako ali tako ne morem počivati zraven otroka, ker mi ne da miru.
Prsi me v tej nosečnosti ne bolijo niti malo, sem pa opazila, da so se povečale (mogče je to posledice dojenja) za razliko od prve, ko nisem niti smela meti modrčka gor.

Punce uživajte!

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 13:43:41   
Anonimen
ups sem se pozabila podpisati

Anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 13:53:51   
buškica
Jest mam pa eno vprašanje, glede telih trakcov na lilipie.com. Kateri datum naj jaz vpišem. Transfer sem imela 28.12. Meni se ne šteje od zadnje M. A je pravilno razmišljanje, da sem 14 dan po testu konec 4 tedna?
Help, jest bi mela tud tak trakec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 14:03:08   
guppy
buškica, mislim da lahko namesto datuma zadnje M napišeš samo PDP (Due-date), pa bo v redu. Če pa ti G določi drugačne roke, jih lahko vedno spremeniš.

Rožica, oprosti, nisem opazila tvojega trakca user posted image . Na kateri strani si ga pa ti naredila? 

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?