|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 14:08:53   
buškica
Hvala za pomoč! Pa poskusimo!

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 18:53:56   
nora
Pozdravljene punce!user posted image

Ko vas berem, mislim, da je nekaj narobe z mano. Še bolj strah me je. Jaz nimam nikaksnih slabosti niti znakov..razen tega, da sem res ful zmatrana in zaspana. Ko se pogledam v ogledalo, se vidim veliko lepša kot prejuser posted image obraz se mi je lepo očistil, lase imajo lep sjaj...lahko rečem da sem super. Vsak dan se tehtam in danes sem opazila, da sem se zredila 300 gr, čeprav veliko manj jem zadnje dneve. Mogoče je še zgodaj za karkoli...kdaj so se vam zacele slabosti? Jaz sem nekje v 5-6 tednu...Komaj čakam, da grem na pregled jutri, da vem na čem semuser posted image ker tole čakanje ubija.
Sicer pa, sem stara 26 let. Poročena sva 1 leto in poluser posted image Zanosila sem v 5 mesecu, odkar sva rekla, da ne bova več ˝pazila˝user posted image Delam preko avtorske pogodbe in naslednji teden bom mogla podpisat pogodbo za nedoločen čas in to me še bolj skrbi. Ne vem če je prav, da nič ne povem o nosečnosti. Potem bo izgledalo, da sem se lagala...Kaj bi ve naredile?

Lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Septemberke 2007
17.1.2007 20:10:21   
žarnica
nora- tudi jaz se ne počutim čisto nič nosečo. Kdaj pa kdaj me malo joške zabolijo,pa špikne me v trebuhu. To je pa tudi vse. Točno tako je bilo tudi v prvi nosečnosti.


Do 1.pregleda pa je še daaaaleč (29.1.)
Sem pa res utrujena, slabosti ni bilo prvič in upam,da jih zdaj tudi ne bo.user posted image

lp

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 5:49:52   
jst86
Dobro jutro!
Naj se še jaz na kratko predstavim. Kot vidim sem med najmlajšimi.  Stara sem 20 let, letos bom opravila maturo in delam preko študenta, tko da je treba zdej fejst šparatuser posted image . Moj je star 25.
Slabo mi je, vendar ne bruham.Me pa prsi ful bolijo.
Nosečnosti sicer nisva načrtovala, se pa zdajuser posted image  zelo veseliva. Noseča pa sem 6t5d.
se tipkamo!
pa pa

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 8:35:41   
nestrpnica
Pozdravljene srečke user posted image !
 
Rada bi se vam pridružila: moj PDP je 9.9.2007, prvi pregled pa danes 18.1.2007. Komaj čakam. Še bolj pa zaradi tega, ker sem prejšnji teden imela manjšo krvavitev in sem bila na pregledu, kjer je potrdil nosečnost (6 teden) ter mi predpisal Dabroston, za zaustavitev krvavitve, ki pa je bila samo enkratna. Danes pa imam pregled. Močno upam ,da je vse v redu.
"Ratalo" je v prvo user posted image - tako kot pri prvem otroku - imam že tri in pol letno navihanko. Slabo mi je malo samo na čase, bruham ne.
Še nekaj o meni: stara sem 27 let, on enako, poročena nisva, sem zaposlena za določen čas, končala študij v roku, skupaj sva že 12 leto in živimo v svojem gnezdecu.

To naj bo zaenkrat.

LP, Nestrpnica

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 8:39:53   
nestrpnica
Samo nekaj poskušam. Naložila sem si trakec iz strani baby gaga, pa ga ne znam uporabljati. Ali mi zna katera pomagati?

Hvala!

(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 8:42:10   
nestrpnica
ponovno jaz - samo poskušam ali mi je uspelo.


(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 8:48:28   
nestrpnica
Punce, samo enkrat še poskusim. Če mi ne ispe, bi prosila katero, če to ve - kako prilepiti trakec, da se kasneje vidi pri tvojem sporočilu?

Hvala za razumevanje!

(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 9:00:40   
LEVASI
pozdravljene. no naj še jaz kaj o sebi napišem, stara sem 27 let, redno zaposlena in vpisana na podiplomski študij. upam da bom do pdp-ja naredila čimveč izpitov da mi potem ostane še kakšna malenkost in magistrska naloga. zanositi sva se trudila eno leto in ta mesec sem želela poklicati svojo G naj me naroči, da vidiva kako bomo šli naprej user posted image  in potem se zgodi nepričakovano. še zdaj ne morem verjeti. na trenutke kar malo razmišljam kako je možno, tako sva se matrala celo leto, v decembru pa sploh nisva pomislila na to in se zgodi. zanimivo kako se usoda poigra z nami. drugače pa nimam čisto nobenih znakov, kar mi je popolnoma čudno, ampak dokler mi ni slabo se ne mislim pritoževat, sem zadovoljna. malo sem žalostna ker imam tako pozno prvi pregled - 12.2., joj kje je še to... kdo bo zdržal toliko časa. ampak bomo že, bo pa zato potem veselje toliko večje ko se bo marsikaj že videlo.

P.S. Tudi jaz sem si naštimala trakec kot je rekla guppy, upam da mi je ratalo.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 10:23:08   
nestrpnica
Oh, končno, sedaj pa mi je uspelo nastaviti trakec! user posted image user posted image  Bravo jaz!

Vam pišem jutri, kako je bilo na pregledu!

Lp, nestrpnica!

(odgovor članu LEVASI)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 10:51:55   
Anonimen
Tudi meni je nakako ratalo poštelat trakec, tako, da ga imam tudi jazuser posted image .

Nora, vesela bodi da si se polepšala in da ti ni nič slabo. Nekatere nismo tae srečnice, meni se koža lupi, mozolji, lasje so pa postali kot krep...

Levasi, tudi jaz imam zelo pozno 1. pregled, šele 2.2. pa še za to sem morala prosit da me da prej, ker sem bila najprej naročena 7.2. Tako bom takrat že 9t2d user posted image , se pa tolažim, da bo takrat veliko več za videt kot če bi bil prej UZ. Sem jo vprašala zakaj tako pozno in mi je povedala da ne naročujejo prej, ker je velikokrat premalo za videt ali pa še ni srčka in so mamice v čisti paniki in morajo čez kak teden spet priti....tako pa se mora v 9 tednu že sigurno vse videt, tudi če bi bila kasnejša zanositev ali kaj podobnega.

Jaz bi še kar naprej samo spala, najbolj osnovne stvari se mi ne da narediti, morala bi napisat eno seminarsko nalogo in se mi še razmišljat ne da. Možgani mi čisto spijo, ne vem kam to vodiuser posted image .

Srček

(odgovor članu nestrpnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 10:59:15   
Anonimen
Če opišem moj dan danes: zjutraj sem skuhala kavo (mi še vedno paše, ampak čisto redka), se oblekla in očedila, obesila perilo, dala prat novo in pomila 3 posode. Zdej se mi zdi, da me bo pobralo, tako sem utrujena. Tale utrujenost je res hujša od tistih spomladi.

Pa še nekaj o meni:
Stara sem 27, službo sem ravno dobila tako sanjsko, ko sem se pa že dobro vpeljala, sem morala na bolniško. 
Poročena sem pol leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 11:13:03   
lemavrica
Sem pozabila napisati, predviden rok je 7.9.2007.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 11:37:33   
guppy
SEPTEMBRKE 2007

27.8. lumpa6
28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)
28.8. Marelica
1.9. Lili17
2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image
3.9. guppy  user posted image  user posted image  
4.9. surya  user posted image
5.9. Rožica*  user posted image

5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)
5.9. lani 27 (PP 5.2.)
5.9. nejka7 user posted image
5.9. Žabonka (PP 1.2.)
5.9. *Marty* (PP 31.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)
7.9. lemavrica user posted image
8.9. bodoča (PP 24.1.)
8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)
9.9. Čakajoča
9.9. jst86 (PP 22.1.)

9.9. nestrpnica user posted image
?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)
10.9. LEVASI (12.2.)

10.9. nefretiti  user posted image
13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)
13.9. Zoya27 (PP 1.2.)
15.9. srček (PP 2.2.)
15.9. cuma (PP 6.2.)

15.9. nora (PP 18.1.)
17.9. Anonimna user posted image  (PP 2.2.)
19.9. *ribica*
20.9. buškica (PP 29.1.)
dajmo met še ene dvojčke !!!
21.9. žarnica (PP 29.1.)
23.9. Anonimna user posted image  (PP 23.1.) 
 
Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Tiste, ki ste že bile na PP in imate "uradni" PDP, ste obarvane takole. user posted image

5.9. bo pa zelo roden dan :)
user posted image  user posted image  user posted image  nove nosečke: nestrpnica !!!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 11:53:14   
guppy
Delam preko avtorske pogodbe in naslednji teden bom mogla podpisat pogodbo za nedoločen čas in to me še bolj skrbi. Ne vem če je prav, da nič ne povem o nosečnosti. Potem bo izgledalo, da sem se lagala...Kaj bi ve naredile?


nora, pojma nimam, kaj bi naredila... Na eni strani imaš svojo finančno stabilnost, če si malo tiho, na drugi strani si pa "fer" do njih. Misliš, da ti ne bodo dali za podpisat, če izvejo, da si noseča? Res težka odločitev, ni kaj... Je pa res, da si "šele" v 6. tednu, zato ti niti ni treba nič povedat !!!! Sama ne vem, kaj bi naredila. Kaj pa ostale mislite?

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 12:07:29   
buškica
Dober dan nosečke,

Končno smo dobili nazaj elektriko, pa lahko malo počvekam.
Šele ko zmanjka elektrike, ugotoviš kako smo odvisni od nje.
Kako ste danes? Meni danes zaenkrat še ni slabo, le utrujena sem tako da bi samo spala. Sem pa že iz sprehoda, ki je postal moj vsakodnevni obred. Se okoli enajstih spravim na sprehod, malo se pomenim z otročki v trebuhu in nato pridem prilično utrujena nazaj. Sedajle sem z svojo mami in staro mamo spila kavo, ki mi začuda še paše.  Ka

Kaj boste dobrega kuhale danes? Jest sem brez idej.user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 12:39:31   
Anonimen
Pozdravljene! Danes sem vas prvič brala in obujala spomine na prvo nosečnost.Tudi jaz bi do prvega pregleda ostala anonimna user posted image  Pregled imam 7.2. PDP ne vem, ker so moje menstruacije zelo čudne. Drugače pa sem stara 28 let in je to moja druga nosečnost. Sem dve leti in pol poročena in mamica malo več (nekaj mesecev) kot leto dni staremu sončku. Zaposlena sem za nedoločen čas in pravkar pišem magistrsko nalogo. Upam, da me boste uvrstile na svoj seznam. Lahko sem kar "anonimna D". Po pregledu, ki ga že nestrpno čakam, pa še kaj več z moje strani. Upam, da se malo bitjece lepo razvija in da bo vse tako, kot mora biti.  LP, D.  

(odgovor članu buškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 12:44:34   
lemavrica
Delam preko avtorske pogodbe in naslednji teden bom mogla podpisat pogodbo za nedoločen čas in to me še bolj skrbi. Ne vem če je prav, da nič ne povem o nosečnosti. Potem bo izgledalo, da sem se lagala...Kaj bi ve naredile?

Lep pozdrav vsemuser posted image

[/quote]

Na tvojem mestu nebi povedala. Sama sem v iskanju službe in glede na to da sem v 6 tednu ne govorim nič o nosečnosti na razgovorih oni pa tudi naj nebi sprševali takih stvari.

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 12:46:05   
guppy
LEVASI in Anonimna D (ko bo še kaj gužve, te bom dodala na seznamček - a lahko vsak nek okvirni PDP poveš, da te vsaj približno umestim - vse se da popraviti), zgleda smo tri podiplomke. Kako vam gre vse skupaj? Pri meni bolj slabo, saj sem v 2 tednih prebrala zgolj kakih 20 strani člankov, več koncentracije sploh ne premorem. Upam, da bo pred koncem kaj bolje, ko bom bolj motivirana user posted image

buškica, jaz sem včeraj na hitro pripravila špagete bolognese in tako so mi pasali, njam njam. Danes bom verjetno jedla kake njoke ali podobno - preverjam, a mi ta skupina jedi morda najbolj sede?

Vse, ki nimate slabosti - blagor vam user posted image . Jaz bi včasih kar user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 13:04:34   
buškica
Tud pri nas so bili včeraj makaroni, sem naredila omako z mletiim mesom in testenine.
Tudi jaz bi samo makarone jedla, ampak moramo malo paziti da jemo uravnoteženo prehrano. Včeraj zvečer sem naredila korenčkovo juho z rižem, in ker ne znam kuhati samo za dve osebi, mi jo je še za danes ostalo. Zraven bom naredila verjetno kakšen košček mesa in zelenjave.

Evo sem že lačna!!user posted image  

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 13:29:06   
Anonimen
Guppy, okvirni PDP bi bil 15.9.Drugače pa je tudi pri meni koncentracija v popuščanju. Ker nisem bila pridna v prvi nosečnosti s študijem, moram to nadoknaditi v drugo. Toliko o koncentraciji. Ko pa enkrat rodiš...se pa prava akcija z malo bolj zahtevnim otročkom šele začne in takrat ni nič časa.. Anonimna D

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 13:47:06   
guppy
SEPTEMBRKE 2007

27.8. lumpa6
28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)
28.8. Marelica
1.9. Lili17
2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image
3.9. guppy  user posted image  user posted image  
4.9. surya  user posted image
5.9. Rožica*  user posted image

5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)
5.9. lani 27 (PP 5.2.)
5.9. nejka7 user posted image
5.9. Žabonka (PP 1.2.)
5.9. *Marty* (PP 31.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)
7.9. lemavrica user posted image
8.9. bodoča (PP 24.1.)
8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)
9.9. Čakajoča
9.9. jst86 (PP 22.1.)

9.9. nestrpnica user posted image
?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)
10.9. LEVASI (12.2.)

10.9. nefretiti  user posted image
13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)
13.9. Zoya27 (PP 1.2.)
15.9. srček (PP 2.2.)
15.9. cuma (PP 6.2.)

15.9. nora (PP 18.1.)
15.9. Anonimna D (PP 7.2.)
17.9. Anonimna user posted image  (PP 2.2.)
19.9. *ribica*
20.9. buškica (PP 29.1.)
dajmo met še ene dvojčke !!!
21.9. žarnica (PP 29.1.)
23.9. Anonimna user posted image  (PP 23.1.) 
 
Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Tiste, ki ste že bile na PP in imate "uradni" PDP, ste obarvane takole. user posted image

5.9. bo pa zelo roden dan :)
user posted image  user posted image  user posted image  nove nosečke: Anonimna D !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 13:58:09   
Anonimen
Nora, tiho bodi in podpiši pogodbo. Nase moraš mislit in na svojega otročička. Če ne je velika možnost da te vzamejo samo za določen čas. Pol pa socialna pomočuser posted image , ko se ozteče pogodba? Je pa že boljše porodniška in zagotovljena služba ko prideš nazaj.
Noben pa ti ne more težit ker niso povedala, lahko rečeš da še sploh nisi vedela, kdo pa bo šel štet dneve koliko si bila user posted image  ob podpisu??? Če ne pa rečeš da si prej rodila.

Jaz že vem kako je, ko sem študentka in user posted image  in mi celo čisto nič ne pripada. Sedaj si rihtam socialno, bomo videli če rata, jeseni pa bom probala dobit štipendijo. Prava beda, da nam študentkam ne pripada niti starševsko nadomestilo. Samo otroški dodatki. Toliko o naši materi državi...

Srček

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 14:05:56   
nora
Ojla punce!

Samo , da vas na hitro pozdravim, ker grem zdaj na pregled. Upam,da pridem nazaj z lepimi novicamiuser posted image
Guppy, jaz sem tudi podiplomka. Izpite sem že zdavnaj naredila in že nekaj časa se matram z magistersko tezo. Dobro, je da sem prisla skoraj do konca in upam, da bom ta vikend končno KONČALA.user posted image
Glede službe, pa nisem prepričana, če bi me za res vzeli delat, če povem, da sem noseča, ker mi je sef enkrat na hec rekel, da upa, da ne bom kmalu nosečauser posted image In poglej kakšna sreča! Se je prav to zgodilouser posted image

LP,
Nora

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Septemberke 2007
18.1.2007 15:20:50   
Anonimen
Jaz nebi povedala. Recimo......nikakor se to ne sme zgoditi.....želim, da se nebi.....recimo, da sedaj poveš, zaradi tega te zaposlijo za določen čas, ali pa sploh ne, če pa ne poveš pa imaš možnost dobiti za nedoločen čas.
Če bi povedala, imajo možnost, z izgovorom, da boš ti itaq kmalu šla na bolniško, vzeti novega kandidata, pa verjemi, v enem letu se ta lahko zeloo dobro izkaže.
Pa naj se zgodi, da slučajno (resnično samo teoretiziram in ti nikakor ne privoščim tega!) da se zgodi SS. Si brez službe in brez otroka.
Tukaj gre za vse ali nič.
Jaz sploh nebi oklevala. Nebi povedala.

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?