|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 18:21:54   
sami_y
Oj,
jaz pa misem več na tej dieti, ker enostavno ne morem jest samo sadje do 12ih. Se mi kr vrti, poleg tega dojim dvomesečnika in so ga po sadju začeli krči dajat, do zdaj ga niso, tak da sem dieto spremenila po svoje. Zjutraj pojem kos kruha ali dva s sirovim namazom, potem eno banano, potem pa za kosilo skuham po ločevalni dieti zame in za dragega - on se je strogo drži, je priden user posted image
Tak da verjetno kile ne bodo šle tolk dol, pa bo šlo pač bolj počasi user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 19:40:16   
Anonimen
Mene zanima ali boste jutri imele samo sadni ali tudi  zelenjavnega? Ker jaz močno dvomim da bom lahko jedla cel dan samo sadje.

(odgovor članu sami_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 19:45:08   
Anonimen
To je vitaminski dan,zato lahko ješ tudi zelenjavo.Tako sem prebrala v knjigi.Sama bom jedla malo sadja,malo zelenjave.Si bom kar skuhala zelenjavno juhco z veliko zelenjave,brez maščob.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 19:54:13   
Anonimen
Si bom kar skuhala zelenjavno juhco z veliko zelenjave,brez maščob.


to sem tudi jaz imela v mislihuser posted image , ker samo ob jabolkih pa bananah itd. res ne bo šlo ves dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 20:03:25   
petarda
user posted image user posted image user posted image  Tosja, da si naredila reduser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sicer malce pred vami....danes sem imela B dan, jutri imam Š...sadje je že za mano in ni bilo panike....sem si pa jaz predlani na sadni dan za kosilo nardila recimo skledo solate, če je bila panika...tak da zelenjava lahko....samo ne pohane bučkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Blagor vam, k lahko danes jeste sladoled....jaz bi tudi zdaj enega iz McDonaldsauser posted image user posted image user posted image .

Meni tudi motivacije in zagona ne manjka....upam, da tako ostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Me pa malce glava boli, samo se spomnim, da me je prvič tudi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 20:08:35   
kepa*
Ravnokar sem pojedla ful dober sladoled, njami!

Zanimivo, da vas skrbi sadni dan, jaz ga pa že prav čakam. Imam zelo rada sadje namreč. Proti koncu nosečnosti, ki sem jo preživela v bolnici, ker sem imal visok pritisk in nosečniški diabetes, sem imela večkrat sadni dan. In sem po enem sadnem dnevu prosila zdr., če bi ga lahko imela kmalu spet. Pa je rekla, da sem ena redkih, ki ga sprejema z odobravanjem.

Sicer ne vem, kaj bo čez čas, a jutri se ga veselim.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 20:29:09   
tosja
njam njam jaz sem imela zeloooooooooooo dobro večerjo:

        user posted image user posted image      SLADOLED  user posted image user posted image

obožujem ga - v vseh letnih časih user posted image

najboljši bo poleti v mini bikini user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Jutri pa............. sem že napolnila hladilnik: ANANAS, GRENIVKE, POMARANČE, KIVI, MANDARINE, JABOLKA... njam njam

sadje lahko pojemo vsaki dve uri user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 21:06:10   
nina166
Da še jaz malo poročam.

Z: kava z malo mleka (vem da se to ne sme, a ne gre drugače)...drugače pa sem bila tako zaposlena, da sem pozabla na sadje in nisem jedla nič drugega
K: špageti z paradižnikovo omako in gobicami
V: nič še...zdaj pa je tak prepozno, da bi še kaj jedla

čau, čau

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
5.1.2007 22:40:03   
tosja
   user posted image  user posted image   minike bikinike user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
kako ste kaj? Sedaj ste vse že povečerjale - do 20-ih user posted image  tako da smo pripravljene na jutrišnji dan - SADJE user posted image

Se že veselim SREDE user posted image  user posted image  user posted image  Počutje je 1A user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MINI BIKINI - OH(3)
6.1.2007 0:07:33   
Mojra
pozdravljene -
moj zajtrk- 1 limonada ( 1 limona) in 1 kivi
malica.Kava z mlekom 1.6
kosilo : piza - margarita mala iz Hoferja ( jaz ne morem pize brez sira)
malica: popodan  sva z user posted image  pobasala ene 5 mandarin user posted image
večerja ; 2 koscka male pice od mojega ki je kosilo preskocil, 2 paradajza narezana

to je vse. aja pa popoldan sva se z malim spancirala , naredila 3km z vozickom potem pa sva se 1 uro podila na igriscu. sir iz pice je kar izpuhtel :)

jutri me pa skrbi- ker ne maram prevec sadja; pa se obiske dobimo ; bom jedla kisle kumarce in olive :)))

se pa tudi jaz pocutim bolje. predvsem pa imam zelooo izboljsano prebavo... po moje so za to krivi sadni zajtrki :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?