|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČKI
13.9.2004 13:17:28   
tejč
Vem, da je zguljena tema, pa vseeno- vozički Hauck. Dobre izkušnje? Kako priporočilo? Kupovala bova voziček za začetek-recimo, da bo otrok majski. Recimo zato, ker sem čisto na začetku...
lp in hvala.
Urša, kerga haucka imate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VOZIČKI
13.9.2004 13:23:52   
dory
Mi mamo od haucka asahija scirocco 4...hud vozicek...res ga loh pohvalim...sploh mi je dobr k grem loh u gozd po vseh nemogocih poteh brez problema...


papa

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VOZIČKI
13.9.2004 13:24:42   
mala maja
Mi mamo Hauc Olyp s 4 kolesi (napihljivi)

:bravo::bravo::bravo: ni pa primeren za manjši avto(v gofa gre v cliota ne, v R5 ja, v 260 levčka tud)-tok je prizkušeno

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VOZIČKI
13.9.2004 16:46:12   
Urša
Tejč, mi imamo Hauck Alaska. ;) Ta ma tavelika kolesa, pa ga mamo bl za domače sprehode po naravi, za v mesto pa Hauch Shopper, ki smo ga kupil zarad lupince-je bil v kombinaciji in seveda smešno nizka cena. :love:

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VOZIČKI
14.9.2004 8:41:26   
bori
Živjo, se še jaz malo razčvekam na to temo - so mi pač Haucki zelo "sedli". :)-:)- . Pred 3 leti (moja 9nebesa jih ima zdaj 2,5) sva z lubijem kupila jet -a, marelo z lupinico. Po dveh letih non-stop (kar pomeni cca 4 km vsak dan - še vedno) je ne vidim napake in okvare razen 3 polomljenih dežnikov (ne od Haucka), kar pa priča ne o ne-kvaliteti, ampak samo o naših pohodnih vsakdanih in "živi" punčki. Kljub temu, da nekatere punce pravijo, da za dojenčka marela ni primerna, s čimer se načeloma strinjam, sem jaz to rešila s podloženo brišačo v sredini ležišča. Malo me je motilo to, ker nisva kupila vreče, smo pa nabavili tak super debel kombinezon :bravo::bravo::bravo: in hodili okoli Postojne tudi pri - 10 C. Ker načrtujemo še eno :duda: in bomo že obstoječi voziček rabili še naprej, si bo mami za "luksuz" (resnično ne zaradi potrebe, ker je res ni) kupila še Haucka trikolesnika Cruiserja. Torej o teh vozičkih le najboljše. Morda ti za potrditev kakovosti povem še da so košek, nahrbtnik in zložljiva posteljica od Haucka tudi preskušeno dobri.

Jej še preveč brbram, bom končala. :miska::miska::miska:

lp, BOri

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VOZIČKI
14.9.2004 12:25:07   
tejč
O, ****l hvala. Kakšne so pa kej cene (mogoče) v Avstriji teh Hauck-cev?
hvala.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VOZIČKI
14.9.2004 12:25:28   
tejč
Beri: FUL HVALA.KHM!!!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VOZIČKI
14.9.2004 12:40:24   
mala maja
mi smo bli prejšni četrtek.

Kolikor sem jaz gledala v Toy-su so bili vsi vozički vsaj 20% cenej kot pri nas.


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   VOZIČKI
14.9.2004 12:44:01   
tejč
Ej, mala maja, kje? V Grazu? Jaz pojma nimam o Avstriji-kje in to. A poveš malo več, prosim?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   VOZIČKI
14.9.2004 13:01:20   
mala maja
Mi hodimo v Celovec:ups::ups:

Za trgovine v Grazu nimam pojma.....

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VOZIČKI
14.9.2004 13:05:10   
tejč
Aja, pa vseeno, kje v Celovcu? Ne v centru, kaj?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   VOZIČKI
14.9.2004 13:13:12   
Anonimen
Mi smo imeli dva Hauckova vozička. Eden je bil težek najmanj eno tono, da ga nisem mogla nesti po petih stopnicah v blok, ko smo se preselili, ko je bil Tibor star 4 mesece.
Nato sem kupila novega Haucha - trikolesnika, ki je izredno lahek, čisto vseeno, če jima sprednje kolo z naklonom, ker sploh ne veš, kdaj zaviješ.
Ampak pri nasonjačih pa pri obeh vozičkih res nekaj ne štima. Ko sem ga v trgovini posadila v Quinnyja, se mi je zdelo, da neprimerno bolje sedi. Kar vgnezdil se je. Ampak so bili predragi.
Na koncu pa Tibor itak v nobenem vozičku ni hotel sedeti dlje kot pet minut, kaj šele spati. Tako da pri nas voziček ni odigral tako pomembne funkcije kot denar, ki smo ga zmetali zanj.

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   VOZIČKI
14.9.2004 13:13:59   
mala maja
mi če pridemo iz Ljubelja je tako.

pelješ se kar naravnost skoz(čez tavelik most preko Drave, pa naravnost (skoz) da prideš v Celovec. Maš vse na eni cest(taglavni).

No za TOY-sa zaviješ pri mcdonadsu levo in naravnost da prideš do Kike. Na križišču zaviješ levo in takoj za Bencinskim servisom je Toy`s`rus. Tko pol maš na kupu KIKO in Toysa, pa še en kup trgovin.(aja je v industijski coni, pa sej če vprašaš vsi vejo kje je to)

Če pa hočeš iti v Spar se pa pelješ po taglavni cesti naravnos mimo mcdonalds in je na levi strani.

Zdej sem bolj tako tako razložila:zmeden::zmeden:

Ne vem jaz sem od mejhnega precej v Celovcu pa se kar znajdem tam.

lp mala maja

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   VOZIČKI
15.9.2004 12:46:48   
tejč
Mala maja, najlepša hvala, sem si prepisala.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?