|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
31.3.2007 17:13:42   
poli4
Pozdravljene!

Mateja vse najboljše za rojstni dan, želim vse najlepše, pa tudi tebi Kolumbo, čeprav mejhn pozno, ampak še zmeraj velja!!user posted image


Mi pa smo že bolje, alergija je zginilauser posted image , tko da zdaj že kar spimo po tri do štiri ure, tudi ponoči. Pa upam da bomo kakšno uro še podaljšali. Zdaj moram samo pogruntat katera hrana mi je škodila??

Drgač smo bili pa danes v shoppingu, v Pikapolonci, pa smo nabavli nekaj bodijev majčk, žabice, kapico, pa ful ene dobre hlačke. Če sem pa že eno vrečo cunjic dala stran, ker mu je vse premajhno!

Lep vikend še naprej!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
31.3.2007 18:28:36   
adriana_m
Jaz sem ogromno zaposlena z malim, zmanjkuje casa za forum. Kaj pa ve, predvsem tiste po 6 tednih, kaj vse vam uspe podelati, ko ste doma: likate, pospravljate, kuhate, dojite, hodite na sprehod..Kako vam uspe? meni bolj malo od gosp. opravil, pride mama dostikrat pomagat. Razmisljam tudi o placani pomoci, vendar zanekrat si ne moreva privosciti...
Malega mi ne uspe skos nosti, ker je pretezak...Ga vozickam. Na zogi ne smemo vec biti, samo po rokah in po rokah. Tatiju je tudi ze hrbet odpadel. Je obupal.
Bodite lepo!user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
31.3.2007 20:23:54   
visnjaaa
Malecka_mateja vse najboljse za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image

Pri nas doma se imamo fajn. No skratka - men se bo zmešal, kr tole 3 majhne otroke ni met kr tako.
Prva je punca, 6 let - ubrisana do konca, ma je tako zaljubljena, da sliš travo kak raste....sam teži o svojem dragem, pa kr mini kiklce  na sebe vleče in ma vsakih 5 minut modno revijo.....user posted image

Tadrug otrok 4 leta, ta je pa nažauban z vsemi žaubami. Če rečem NE pomeni za njega JA in kontra..... jojjjjjjjjjuser posted image

Ta tretji moj 7 tednov star otrok - lubček priden. Ta mi vsaj ne jezika nazaj - noo zaenkrat.user posted image

No jaz vedno rečem, naj ga serjejo vsak po svoje, samo da so zdravi.user posted image


Punce lepo se mejte!

lp

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
31.3.2007 22:03:55   
malecka_mateja
oj!
punce hvala za čestitke!
men je prav všeč naša pikica ima roj.dan prvega marca mami pa zadnjegauser posted image ful dobro!
in jutri je naša pikica stara 1 mesec!user posted image sej nemorem verjet!user posted image
mi smo tudi malo danes bli v shopingu je vse premalo!

adriana zakaj pa se morte nosit??in zakaj razvojna??upam da nisem preveč radovedna!user posted image

ja meni rata vse skuhatmalo porihtat pospravit..pospravimponavadi ko je mož doma in on malo gleda!kuham pa tako ko ga ni da je skuhano ko pride!likam zelo malo ker mamo takšne stvari plenic pa ne likam ampak dobro stresem in sploh niso zmečkane tiste za zdravniku pa mam zlikane!user posted image jaz se ne pritožujem!je pa res naša mala zelo pridna(trkam)in vse to lahko naredim!

no roj.dan preživeli!nisem imela nekih obiskov sam enega pa brat je prišel zdaj!jutri pa grem še k tašči in je to to!nič takega!

mi imamo v tor posvetovalnico kaj morem met kaj posebnega zraven??mislim da ne??

no grem se tuširat in počasi spat!

papa

aha visnja te obcodujem s tremiuser posted image sej še malo pa tu bo tudi najmnjši že kaj povedaluser posted image user posted image sej bo če si dva preživeli boš triuser posted image lahko meni rečt ko mam sam enegauser posted image ne sej če rabiš pomoč i pridem pomagatuser posted image malo heca!ampak če že dihat nisi hotla z mano lahko jaz zdaj sočustvujem s tabo!!!user posted image


zdaj pa grem ker me mečeuser posted image papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
31.3.2007 22:21:05   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Malecka_mateja vse najboljse za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image

Pri nas doma se imamo fajn. No skratka - men se bo zmešal, kr tole 3 majhne otroke ni met kr tako.
Prva je punca, 6 let - ubrisana do konca, ma je tako zaljubljena, da sliš travo kak raste....sam teži o svojem dragem, pa kr mini kiklce  na sebe vleče in ma vsakih 5 minut modno revijo.....user posted image

Tadrug otrok 4 leta, ta je pa nažauban z vsemi žaubami. Če rečem NE pomeni za njega JA in kontra..... jojjjjjjjjjuser posted image

Ta tretji moj 7 tednov star otrok - lubček priden. Ta mi vsaj ne jezika nazaj - noo zaenkrat.user posted image

No jaz vedno rečem, naj ga serjejo vsak po svoje, samo da so zdravi.user posted image


Punce lepo se mejte!

lp


Ja draga moja-lahko le to napišem-ne morjo biti drugačni če imajo pa tvoje gene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - jezikavi, nažaubani, radi se lepo oblečejo, redko kdaj ubogajo...še sreča da ti še niso od doma pobegnluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ok mal heca no...in ja samo da so zdravi


(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.4.2007 18:25:58   
visnjaaa
Eva1 pa ti si ena velika ****sa.user posted image user posted image user posted image

Geni???????user posted image
 
Sicer se pa tolažim s tem, da imama iste gene in da tvoji otroc niso nč boljši od mojih.user posted image user posted image user posted image
Jojjj kdaj bo kej mira?user posted image

Moja mucika že spet mjavka, zato morem it.... se joka ko taka muca... mjau mjauuser posted image

lpuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 8:48:19   
Izabela_07
Lep pozdrav vsem, po dolgem času se spet malo javim. Čestitke vsem ki ste imele rojstni dan in pa seveda vsem novopečenim mamicam user posted image . Nas je osrečil in nam krajša noči falot Taj, ki je bil težak 3.980 in velik 54 cm. Na prvem pregledu pri pediatru smo seveda že bili in do takrat pridelali še eno kilo. Če bi še tako rad spal kot rad je, bi bilo že skoraj kičastouser posted image . Spi namreč največ tri ure v kosu, no vsaj to hvala bogu ponoči, in nimam več ideje kako naj ga prepričam za več spanca. Ko se zbudi pojeva, potem pa načeloma zaspi nazaj. Kakšna ideja?
Kopamo se v čebirčku, v banci je noro tuljenje, tako da smo uvedli čebriček že takoj po prvem kopanju.

Edino kar me spravlja ob živce je tuljenje za brezveze, ko je sit, previt in v naročju pa kar naenkrat dobi histeričen napad. Pa niso krči - te smo imeli dva dni, pa smo jih na srečo izgnali. Ima katera podobne probleme? user posted image

Aja pa zelo je priden ko sesamo ali pa ko dela centrifuga od pralnega stroja user posted image , tako da imamo skoz posesano stanovanjeuser posted image .



(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 9:07:47   
malecka_mateja
izabela še datum kdaj si rodila!da te dodamo na seznam??


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 9:13:40   
Izabela_07
Rodila sem 17.2 rok pa sem imela 8.2.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   [Brisano sporočilo]
2.4.2007 9:17:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabela_07)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 9:24:08   
malecka_mateja
MAMICE :
 
24.12. Biba1,user posted image Domen,42 cm,1470g,user posted image Tjaša,40 cm,1690g (21.02)
18.01.,   Jenki,   user posted image    Jaka,  53 cm,  3440 g    , (13.02.)
21.01.,   Kamy,   user posted image    Taja,  49 cm,  2700 g    , (konec feb.)
1.2.,   Jasnika,   user posted image    Marcel52 cm,  3720 g    , (28.01)
1.2.,   Sminc,   user posted image    Aljaž,  49 cm,  2880 g    , (28.02.)
2.2.,   Turbo,   user posted image    Katarina,  54 cm,  3550 g    , (3.02.)
3.2.,   Aja32,   user posted image    Naja,  49 cm,  3060 g  , (27.01.) 
3.2.,   Zvončica in Peterpan, user posted image Maj, 52 cm, 3420 g  ,(27.01.)
4.2.,   adriana_m,   user posted image    David,  53 cm,  3890 g    , (22.01.) 
4.2.,   pikecpokec,   user posted image    Gal,  52 cm,  3600 g    , (26.01.)
4.2.,   Ajči,   user posted image    Jaš,  51cm,  3170 g    , (2.02.)
6.2.,   Barmaz,   user posted image    Katja,  50 cm,  3420 g     , (4.02.)
6.2.,   Mihi33,   user posted image    Vita,  49 cm,  3180 g     , (10.02.) 
7.2.,   Hothien,   user posted image    Ela,  55 cm,  3930 g    , (1.02.)
9.2.,   Visnjaaa,   user posted image    Nejc,  53 cm,  3520 g   , (18.02.)
9.2.,   Ribicau,   user posted image    Eva,  51 cm,  3150 g    , (8.02.)
9.2.,   juorje,   user posted image    Casper, (Gašper)         , (9.02.)
10.2.,   Darja.grm,   user posted image    Lara  (16.02.)
10.2.,   poli4 - Mzupa17,   user posted image    Matic,  54 cm,  3800 g    , (9.02.)
11.2.,   Btina,   user posted image    Maša,  54  cm,  3450 g    , (3.02.)
13.2.,   Petrca24,    user posted image    Blaž,  52 cm,  3350 g     ,(22.02.)
14.2.,   Geja,   user posted image    Lara,  50 cm,  3050 g    , (10.02.)
15.2.,   Kolumbo,   user posted image    Maj,  51 cm,  3850 g    , (15.02.)
15.2.,   laruska,    user posted image   Anuša,  53 cm,  334o g    ,(02.02.)
16.2.,   Bilbo,    user posted image     Nia,   50 cm,   3630 g      , (17.02.)
17.2.,   Strommer,   user posted image    Nik,   52 cm,   3810 g    , (10.02.)
17.2.,   Izabela_07,   user posted image    Taj,   54 cm,   3980 g   , (8.02,)
23.2.,   Tabali,   user posted image    Danaja,   54 cm,   3900 g    , (19.02.)
28.2.,   Lencica,   user posted image    Tia,   52 cm,   3850 g    , (28.02.)
28.2.,   Jasna81,   user posted image    Alen,   53 cm,   3500 g    , (22.02.)
1.3.,   Malecka_mateja,  user posted image    Tjaša,  51 cm,  3950 g ,(14.02)
2.3.,   Lulu,   user posted image    Jani,   50 cm,   3170 g   , (18.02.)
4.3.,   Metuljčica27,   user posted image    Žana,   49 cm,   3500 g   , (18.02.)

Na svet je prijokalo 34user posted image  od tega 17 user posted image in 17 user posted image

< Sporočilo je popravil malecka_mateja -- 2.4.2007 9:26:11 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 9:31:41   
malecka_mateja
dobro jutro!

mi pa imamo jutri posvetovalnico!me ful zanima kolko je zrasla pa se zredila!

drugače smo ok!nemorem verjet da smo stari že en mesecuser posted image

dajte tiste ki še niste na seznamu se pofočkajte!

no danes je tako lep dan da bom ošli malo ven!
vendra naša mala imam nekaj pol nosek in se mi zdi pa je zjutraj malo kašljala!sam mislim da ni nič hudega bom ojutri videli ampak vročine ni!!!hvalabogu in upam da je nebo!Je ati malo bolan in more sedaj čimdlje od nje!user posted image

no grem sedaj dokler še aja kaj nardit!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   [Brisano sporočilo]
2.4.2007 9:51:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 14:10:37   
malecka_mateja
aha ok kolumbo tnx!!

mate nekaj novih slikic od naše male lahko pogledate!user posted image

LP

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   [Brisano sporočilo]
2.4.2007 14:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 20:28:58   
LuLu
Ojla, dečve, ma kaj ste smešne kak cajt gre, že daaaaleč je moje zadnje javljanje. Ki so cajti, ko sem na dan poslala več postov.
Ko imam malo cajta, ga porabim za sebe, ni mi preveč za RR, malecka_mateja, sem ti rekla, da bo tak user posted image
Jaz bi z vami čvekala, najraje v živo, za PC-jem pa mi spoh ni več za sedet.
Malecka_mateja, z veliko zamudo, VSE NAJBOLJŠE!!!

Je pa naš bombonček tak pride, nič napenjanja, nič krčov, danes sma se že igrala z igračko, se smejčka in čez noč spi od 6-8 ur skupaj. Kaj še čem več?
Ajd, lep in miren večer naprej, pa kmalu spet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 20:35:07   
visnjaaa
hallo punce!

Tud mi imamo isti problem - pobič ****r brez veze. Če ni na zizi, ali pa v vozičku in na zraku se dere.user posted image  Tako, da morem biti skoz v user posted image .
Me urnk noge bolijo, ker žgem maraton. Če bi bila plačana po kilometrini, bi bila že prava miljonarka.user posted image user posted image user posted image

Ponoči sem ga dojila vsako 1,5 uro, pa kr lačen....lačen....zadren....tečen....jojjjjj polno **** sem ga mela, da bi ga kr u špajz zaprla, pa naj se dere....user posted image
Samo kaj pa čem.....ja ziziko ma kr skoz u ustih, jaz pa spim ko playbojeva zajčicauser posted image user posted image user posted image
Pol pa se še možek hoče mal prkuplat od uzadi, pol pa popizdim do konca.user posted image
Jojj men je  zdej trenutno sex čist zadnja stvar na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No tako, zdej sem si mal dušo olajšala, pa grem  v ležeči položaj.

lepo se imejte in uživajte.
p.s. Eva1 prosim, da ne komentiraš...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 21:17:57   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa


Samo kaj pa čem.....ja ziziko ma kr skoz u ustih, jaz pa spim ko playbojeva zajčicauser posted image user posted image user posted image
Pol pa se še možek hoče mal prkuplat od uzadi, pol pa popizdim do konca.user posted image
Jojj men je  zdej trenutno sex čist zadnja stvar na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No tako, zdej sem si mal dušo olajšala, pa grem  v ležeči položaj.

lepo se imejte in uživajte.
p.s. Eva1 prosim, da ne komentiraš...user posted image






< Sporočilo je popravil Aja32 -- 2.4.2007 21:20:04 >

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 21:21:40   
Aja32
Zdele sem se pol ure smejala tvojemu postu... user posted image user posted image user posted image
Odlična si za playbojevo zajčico... Lp A

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 21:45:03   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

hallo punce!

Tud mi imamo isti problem - pobič ****r brez veze. Če ni na zizi, ali pa v vozičku in na zraku se dere.user posted image  Tako, da morem biti skoz v user posted image .
Me urnk noge bolijo, ker žgem maraton. Če bi bila plačana po kilometrini, bi bila že prava miljonarka.user posted image user posted image user posted image

Ponoči sem ga dojila vsako 1,5 uro, pa kr lačen....lačen....zadren....tečen....jojjjjj polno **** sem ga mela, da bi ga kr u špajz zaprla, pa naj se dere....user posted image
Samo kaj pa čem.....ja ziziko ma kr skoz u ustih, jaz pa spim ko playbojeva zajčicauser posted image user posted image user posted image
Pol pa se še možek hoče mal prkuplat od uzadi, pol pa popizdim do konca.user posted image
Jojj men je  zdej trenutno sex čist zadnja stvar na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No tako, zdej sem si mal dušo olajšala, pa grem  v ležeči položaj.

lepo se imejte in uživajte.
p.s. Eva1 prosim, da ne komentiraš...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pa morm mal...no če bi jst mela tašne kangle(beri joške )k ti, bi tut lahko bila playbojeva zajčicauser posted image user posted image user posted image

sex....ja kaj je že touser posted image user posted image user posted image , ah se ne spomnimuser posted image , pol pa za zih ni nič pomembnegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 22:02:04   
ribicau
Zdravo!

Ja tudi jaz se že dolgo nisem oglasila. Kr ni in ni časa.

Je pa tudi naša Eva tako kot vaši, kr za brez veze (vsaj po mojem) se dere. Pa jo vzamem iz ležalnika ali iz njene telovadnice na tleh, pa jo nosim po stanovanju, ona se pa še kr dere. Zdej tud že ne vem več, al je samo tečna, al ima krče, pojma nimam user posted image . A vaši se tud ko jih nosite derejo, kako hitro se kaj pomirijo? Jaz sem že razmišljala, kaj pa če je lačna...samo to res dvomim, ker ko jo dam na previjalno in samo copatke dol vzamem, je že dobro.  Ne vem no, če ne bo drugače se bomo pa futrali na eno uro. Ko se napapca je potem pridna eno uro v ležalniku (seveda mora bit obvezno eden zraven, da se z njo pogovarja) pol pa začne tečnart.

Danes je bila patronažna spet pri nas, da smo kontrolirali težo. V zadnjih 10 dneh se je zredila za 310g, kar je OK in patronažne ne bo več. Naše sicer ni toliko skup kot vaših user posted image , ampak vseeno lepo napreduje. Večja - daljša pa je že za 6 cm!

Tko, zdej grem pa spat!

Aja še to, zakaj naj ne bi smeli jesti čokolade? A ve punce solato že jeste? Jaz še vedno nič takega ne jem, ker kakšen dan imamo krče, kakšen dan ne...sej si res ne upam.

Lahko noč!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.4.2007 22:07:04   
malecka_mateja
babnice ve ša ste face!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lulu kdaj se zmenimo za sprehod???tvoj je še doma??da te nebomo motili??
te že prav pogrešam pa najin kofetekuser posted image user posted image
pa metuljčica pridruži se nama!

no jaz grem ajat moj dela do 2 tak dauser posted image

tudi men je sexuser posted image user posted image saj res kaj je že touser posted image

pa ful razmišlajm kakšna kontracepcija!

ste že slišale za 3 mesečne obliže in 3 mesečne inekcije????

jaz bi razmislila o obližih!!nevem no!mam konec meseca pregled pa bomo videli!!

hvala vsem za čestitke!sedaj pa šibam!se javim jutri ko pridem iz posvetovalnice da poiročam!

lulu si se že naročla in kam???

nočko!!!!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
3.4.2007 2:02:17   
LuLu
Ojla, sem še kar budna, malo sem sama, pa mi ful paše, pubeci so popadali v postelje.
Malecka_mateja, jaz sem naročena v sredo v Novi vasi, dr. Prodanovič. Nič slabega nisem zasledila o njej, pa starši so tam blizu doma, pa lahko na hitro k njim skočim ali pa oni v ordinacijo. Res se bomo morale zmenit za kafe. zdaj so že dovolj veliki, daj predlagaj en plac, kjer se da z vozekom priti oz. kafič z vrtom, na katerega dolgo sije sonce.
Naj se nama še katera pridruži, saj Slo je mala, pa da se malo vidimo.
Ribicau, jaz jem vse, sem prebrala, da ni razloga, da ne bi jedli sadja in zelenjave, ki so nujno potrebni za naše telo. Če pa bi se dete začelo čudno odzivat, pa mogoče kaj umakneš iz jedilnika. En dr. je na netu pisal, da mu je prav čudno, da naj mamica, ki doji ne bi jedla sadja. Sem pa malo zmanjšala količino pojete čokolade. Jaz sem namreč na dan pojedla najmanj 100g čokolade, kakšne kekse čokoladne, pa kak kakav,... mali je dobil malo več mozoljčkov, pa zdaj pojem manj čokolade. Jo pa vseeno še jem. Saj če ima kak mozolj, to ni bolezen, bodo zginli, mami po čokoladi pa je ful dobre volje. user posted image  Pa glede na to, da sexa ni, je čokolada nujna.

Moj je tudi veliko na zizi, tak, da se jih je moj dragi že tak navadil, da mu niso več nič posebnega. user posted image  Včasih, ko jih je videl, je bila drugačna reakcija od te danes, ko pomisli ob joški, "uh super, pa bo tišina doma, mali bo jedel..." nič sexi ni to hranjenje...
Visnjaaa, to z zajčico pa je dobra user posted image  žal, beri zgornji odstavek, moj ne bi pomislil na playboja, ampak prej na kak zajčji golaž - čas za hranjenje...

A ne gre ta cajt hitro, vraga, še zdaj se v živo spomnim, ko sem test delala, pa celo nosečnost, ki valjda ni kratko trajala, danes - včeraj pa je mali že praznoval prvo obmesečnico.

Eva1, a pri 3 mesecih še vedno ni sexa???
Jaz vsaki drugi dan sanjam, kak se z dragim slončkam, samo cajta ne najdem za akcijo. Čez dan porabim čas za kaj drugega, zvečer pa pred mano že zaspi. Kvikiji pa mi niso zanimivi, jaz nimam nič od njih, dragi bi pa po moje tak v sekundi 40 končal...user posted image
Sestri, na oki vas imam, da se mi ne bosta kaj skregali... osle si že kažeta!

Ajd, mamice, tak verjetno ta trenutek vse spite, pa dobro jutro vsem, ko boste to brale... čao.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
3.4.2007 8:11:19   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Eva1, a pri 3 mesecih še vedno ni sexa???



O bi, samo sem tako zmatrana, da se mi ne da! Luka ima rota virus, in cele dneve samo pedenam tamaladva,perem, likam, posprpavljam...in zvečer padem dol! Pri Lukcu tut 6 tednov nisem zdržala,smo prej , sedaj sicer smo že sexal, ampak kakšne posebne želje niuser posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
3.4.2007 8:54:34   
Izabela_07
user posted image user posted image user posted image tale z zajčico je res odlična! Glede na to da se tudi vaši srčki derejo, mi je malo lažje! Sva se z mojim že spraševala kaj delava narobe! Upam da jih to obdobje čimprej mine!
Kolumbo, pri nas tudi mine dretje in kvazi krči takoj ko je kaka akcija - lupinca ali voziček, no vsaj v avtu je hvala bogu tišina!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?