|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.3.2007 15:05:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
22.3.2007 17:13:22   
malecka_mateja
ojla!

sem vam dala not tri slikice da vidite kako fejst se naša mala smeji z odprtimi usti! user posted image user posted image  pa kako se zjutraj zbudimo ker naša mala se obrne po poprek čeprav nevem kako!ker jo dam spat na bok in jo založim z plenico in eno igračko ampak vseeno se obrne po prek!
in še slikico ko je v telovadnici!user posted image

naša mala je od kopanja ful utrujena ker samo spi!včeraj pa je bila celi dan budna!user posted image

no grem zdaj!

aja vsi naši malčki skoraj maju ful laskuser posted image kak so lubaniuser posted image user posted image

kolumbo še 6 dni!user posted image user posted image user posted image user posted image

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 8:10:52   
barmaz
Da se še jaz malo oglasim.
Glede mastitisa. Jaz sem bila na antibiotikih prejšnji teden. Mojega sem poslala k osebni zdravnici, ki mi jih je predpisala, čeprav je sestra nekaj težila, da bi to morala urejati z ginekologinjo.

Sicer smo vredu. Je pa sedaj drugič težko, ker je naša prva dve in pol letna Urška živahna in si še ne da nič dopovedati. Tako bi Katjo kar naprej budila, stiska jo kar premočno, enkrat se je nanjo skoraj ulegla... Katja pa je tudi prava glasna razvajenka, saj bi se samo nosila.. Tako da je zelo pestro!! Tole je vse skupaj malo zmedeno, ssj pišem z malo v naročju, ki skoz nekaj protestira...

Zgleda bom morala nehati...


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 8:30:16   
ribicau
Zdravo!

Naši krči so minili (trkam) hvala bogu! Zdej spet uživamo! Pomojem je pomagala tista skuta iz mleka in limone, no nikol ne bomo vedl.

Zdele pride patronažna, da se ponovno tehtamo, pa še mene pride kontrolirat. Je zadnjič rekla, da se ji jaz zdim preveč suha...ja kaj čmo!

Naša Eva je danes ponoči protestirala, zbudila se je prvič že ob 1ih, pa potem ob 4ih, no ob 7ih smo pa lepo vstali. Pojma nimam, kaj jo je dajalo.

Še nekej....kadar v ležalniku protestira in jo je treba ven vzet, se pomiri samo pri meni...joj, a mislite, da se je že čisto navadila kdo je kdo. Dere se tudi pri atiju, kar mi ni nič všeč.

Tko grem, preden se začne pritoževat!

Uživajte na sončku!

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 10:40:58   
adriana_m
Kaj je s tem forumom, ne najdem vec osebnih nastavitev in ne vidim vasih nickov user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 13:15:02   
LuLu
Ojla, tu sem user posted image  na hitro...
Grem zdaj malo brati poste nazaj, pa malo kasneje kaj več napišem, pa še kakšno slikico dam gor, da se pohvalim, kakega lepega fantka sem rodila user posted image
Kolumbo, konkurenca bo velika user posted image  Hvala ti za tisti sms v bolnici, sem kartice in telefine menjavala, pa se mi je sms zbrisal, žal. Hvala še enkrat.
Pridem nazaj...

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 13:41:15   
malecka_mateja
DOBRODOŠLA LULU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
zdaj pa bo spet veselje!
 
no naša mala pa ne zaspi zvečer do polnoči pa nevem zakaj!čeprav se naje že ob 10 in pol je tečka do 12 amapk vztrajam da je v pojstlici in zaspi sama!sej ne joče!
no sej bo boljše!
 
mene pa zob boliuser posted image
 
moje zize se vsak dan bolj prazne pa še mala noče več zizatuser posted image amapk se ne sekiram sej bo bolje!
 
ja lulu slikice čeprav sem jaz tvojega lepoteca že videla in je res pravi cuker!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
zdaj grem malo počivat ker me vročina še kar daje pa glava me boli že tri dni!
ati je zdaj tak šel delat tak da sma sami!
 
no pridem še potem malo čekirat kaj bo lulu lepega napisala!user posted image
 
papa
 

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 15:17:21   
malecka_mateja
babnice uporablja katera čebriček in katerega???
jaz vedno bolj razmišljam o tem ker se mi zdi za vsak danje namakanje ful praktično in zelo varno za otroka!nikamor ti  ne more past! ker kopanje vsaki drugi dan mi jeuser posted image pač vsak ma svoje mnenje!ampak tudi jaz se vsaki dan stuširam!tak daa bomo našu tudi vsaki dan nomočli v vodo oz kamilce in brez mila milo sam enkrat na teden zarad kožice!pa mi jo tak kopamo v kamilcah ker ma mala ful občutljivo kožo kot jazuser posted image !

aja naša je tudi danes rekla auuser posted image

adriana čisto na vrhu ko piše moja ringaraja maš noter ko klikneš ZS in vse!malo čudno ampak ok!

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 15:35:47   
malecka_mateja
adriana ko si zadnjič spraševača za besedo gavnar ja pri nas ne pomeni nič pozitivnega!podobno kot govedo!neka slabšalnica sploh ti ne znem razložit ampak mi smo to govorili v takem smisli kot sem ti napisala!
lahko pa da je kje drugače!
in oprosti če sem ti pokvarila dan s tem!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 15:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 17:09:29   
adriana_m
LU_LU tudi jaz sem vesela, da si se vrnila med aktivne! Raje te ne vprasam koliko te je zaposlovala selitev...Hitro porocaj vse o Jani-ju!
Malecka_Mateja nic nisi dneva pokvarila, hvala ker si povedala. Na gorenjskem sicer ne vem ali pomeni kaj drugega, ne spomnim se,da bi uporabili v neg. tonu, ampak glede na internacionalne odnose s Štajersko mu ne bom nikoli več tega rekla, da se ne bi slučajno kdaj zgodilo, da bi kakemu novopoznanemu štajercu, ki bi ga npr. spoznal na morju v dobri veri z navdušenjem rekel; stari moj ti si tak gavnar, potem pa bi ga oni namikastil...user posted image
Kolumbo jaz sem dosti razmišljala ali bi čebriček ali ne, pa sem se potem vseeno odločila, da ne. Ali ni še premajhen? ALi je 2m že dovolj velik za kravice past, katera ve?
Zelo me zanima ali ste že odrajtali obiske. Mi smo imeli embargo do 3.meseca po nasvetu gl.sestre iz porodnišnice. Ampak sedaj mi pa postaja tako dolgčas, da bomo počasi odprli uradne ure za obiske. Ali so vas zelo zmatrali? Koliko ste jih imeli naenkrat? Kaj ste jim kaj ponudile? Koliko dolgo so se zadržali?

Ajde, pa lepo se imejte gor na štajerskem.
Lp, A: user posted image

< Sporočilo je popravil adriana_m -- 23.3.2007 17:11:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 19:01:34   
malecka_mateja
adriana za čebriček sigurno ni premajhen sam jaz bi ga kupila sam zarad tega ker je bolj praktičen za vsaki dan kot pa banjica!
kar se pa tiče glede obiskov pa pridejo pri nas tu in tam vendar če mala spi ne dovolim da jo motijo če pa bedi pa jo lahko za 5 min vzamejo v roke in potem nazaj v ležalnik!
ponudim jih kaj za popit in kaj sladkega to pa je vse!se ne obremenjujem preveč s tem!če bodo hotli malo cartat bodo mogli čakat da zraste ker ne dovolim da se po rokah nosi!boljše orva zamera kot zadnja!
aja jaz mam navado en obisk na dan!no sej jih nimam vsak dan ampak če se kdo najavi in potem se hoče še kdo pač povem da raje drugič!
mala sploh ni obrajtala da je bil kdo tu!
ja zadržali so so od 2 do 3 ur lahko tudi manj odvisno kdo!
zdaj raje obiske če hoče kdo na sprehod peljem te vsaj ne gnjavijo da bi jo cartali!

kolumbo ja upam da res prideš čimprej na štajersko!tvoj maj je taki cuker kako velike in lepe učke imauser posted image

joj naša je pa odvisna od dude in sedaj se že buni!amapk malo se lahko!

grem!
pa naj katera kaj o čebričku napiše!kako je z glavico??
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 19:51:49   
malecka_mateja
evo tiste ki zanima čebriček mnenje sem povprašala tu gor in odgovori so bili takšni
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1416126

no vedno pozabim!če ste mele kolke 1a ali povijate vseeno široko ali ne??

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 20:54:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
23.3.2007 21:33:49   
ribicau
Alo!

Kolumbo sem gledala tvoje oz. Majeve slikce...ornk dec. Ampak na traxxa in dodatno opremo pa no comment! Svaka čast tvojmu možeku.
Glede kolkov se pozanimaj še v porodnišnici na Jesenicah. Naša Eva je imela kolke 1A in jih ne povijam široko. Kontrolo imava maja! Pokliči, mogoče boš kaj prej na vrsti.

Nas je danes obiskala patronažna, da smo se tehtali. Eva lepo napreduje. Dans je imela 3810 g, potem sva se pa dojili in je imela še 70g več, kar pomeni, da čist OK poje, pa da imam tudi jaz dovolj hrane. user posted image user posted image

Ej punce, a že kej (zdej bi pa kle mogu bit slonček)? A je katera že bila pri G, jaz imam kontrolo naslednji petek! A se bo katera odločila za mireno? A mogoče katera ve, ali je nam tud treba čakat na prvo menstruacijo, da jo vstavijo? To lahko traja.

Aha še to, gavnar na gorenjskem pomeni kot npr. razgrajač...

Glede obiskov...mi tudi največ ene obiske na dan sprejmemo! Pa če je Eva lepo pridna v ležalniku je ne pustim valjat po rokah. Žal, taka je naša politika, pol pa če razumejo al pa ne!

Grem po tuš, pol se bom pa mojemu za eno masažo priporočila.

Cao


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
24.3.2007 11:20:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
24.3.2007 18:34:17   
metuljčica27
Evo, da še vas jaz malo pozdravim.

Moram vam povedat da imate vse lepe bisrčke. Jaz bom tudi kmalu napomnila album, da še vidite našo princesko.

Moram vam povedat da imam sedaj malo več mleka.user posted image user posted image user posted image
Vendar brez dodatkov pa ne gre, malo kombiniramo.

Spimo lepo, vendar čez dan vedno manj. Krči so tudi tu in tam.
Zanima me če katera kaj več ve o teh kuminih kapljicah.

No, hotela sem vas le na hitro pozdravit, se pa javim zopet kmalu.

Luli in Mateja, kdaj se vidimo.

Jaz sem že terenska, tako da se lahko kmalu zmenimo za en sprehod ob lepem vremenu. Kaj pravite?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
25.3.2007 14:16:58   
Anonimen
Oooo mater.... Punce jaz že par dni iščem, kam se prijavit, da vam lahko kaj napišem... Pa hiter obupam, ker naš mali kr protestira, če ni zize zraven!  Kooooomi sem najdla user posted image user posted image user posted image user posted image

Najprej Kolumbio hvala za pohvale! To vsaka mami rada sliši user posted image user posted image user posted image Sem videla par slikic od vas, ampak zdej po tem postu si bom vzela čas in pregledala vse vaše pikice!

Kako ste kaj? Jaz ne morem verjeti, da bo naš Alen star 1 mesec čez 3 dni! Kam gre čas? user posted image Sem zadnjič izjavila, da bo kmalu šel v vrtec, če bo vse takole bežalo...pa so mi skor pocepali od smeha... Pa sej je res, no! user posted image Se mi zdi, da sem prejšnji teden rodila...

Kar se tiče čišče - pri meni še kar traja, vendar je zelooo "švoh", tak da pričakujem konec zdejle enkrat. Komi čakam. A delate kej vaje za maternični vrat? Men je to tolk težko... Sej ko sedim al pa ležim še gre, na stranišču prekinat curek mi je pa prava umetnost... user posted image

Kaj je to mirena? Kolumbo pohvale, da tako razmišljaš... Men se trenutno zdi, da nikol več ne bom šla rodit user posted image Šivi so se mi komi zacelili, čeprav so mi izpadli že 6-ti dan. Še vedno se po vsaki mali potrebi stuširam, ker ostane tako pekoč občutek... user posted image Moje joške pa kr kipijo - dva dni sem imela 37,5 vročine, pa se mi zdi da zaradi preveč mleka. Prsi so bole tako trde, da zjutraj rok nisem mogla premikati... Pa vedite pol kako sem si zobe umivala... user posted image

OK, zdej dobimo obisk, se slišimo še kasneje enkrat, ko bodo razmere dopuščale user posted image user posted image user posted image user posted image

LP vsem!


(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
25.3.2007 14:50:23   
poli4
Lep pozdrav vsem mamicam!

Po dolgem času sem spet z vami,brala sem vas na vsake tolk časa,pri kolegici,zdaj imam pa računalnik zrihtan in sem prav vesela da bom lahko spet klepetala z vami.user posted image
Nisem pa več prijavljena kot MZUPA17, ampak POLI4,ker me sploh ni sprejelo.
Najprej vsem mamicam lep MATERINSKI DAN.user posted image
Naj povem da je Matic zdrav,ima že čez pet kil se kar pridno redi,tko da ima že velik cunjic št.62 oz.68, bo trba iti kmalu v nabavo. Kar je hudo so krči in se ponoči zbuja na uro ali dve, ubogi,upam da bo kmalu bolje. 
Ko mi bo ratal bom naložila slikce.
Zdaj vas pa moram najprej še malo prebrat,potem pa se še oglasim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
25.3.2007 19:00:11   
malecka_mateja
ojla!

najprej kolumbo ja to sem kupila!to je vbistvo blazina kot rožica in so listi kao pojšterčki!pa pol one igračke se sučejo in so lučke pa še poje!kje se da kupit v babycentru!

metuljčica sem ti sms poslala pa ničuser posted image sej ni panike!ja lahko se zmenimo jaz mam tudi čas in sem že tudi mobilna!tak da ni panike!zdaj ko bo sonček se lhako zmenimo!

midva sva tudi že user posted image in se mi je zdelo kot da bi nedolžnost zgubla malo je bolelo!amapk ok sam sem potem spet izcedek dobila nazaj !sicer čisto malo ampak ok!

kaj je ta mirena??ali kako že?

mzupa pozdravljena!user posted image

no jaz povijam široko obvezno ponoči pa včasih še čez dan za boljši občutek ma pa kolke 1a!!

morem it!mala kliče!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu poli4)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
25.3.2007 20:22:07   
LuLu
Ojla, dečve, kako kaj?
Jaz rahlo utrujena, mali mi je včeraj cel dan zizal, pa sem se odločla, da bom uvedla dudanje dude, da si lahko malo joške in rit od sedenja spočijem. Ne gre drugače... ker tak niti jest, srat in spat ne morem, pa čeprav mi mali spi tudi po 8 ur skupaj. Čudovito zna včasih spat. Do zdaj sem imela le tri noči bolj hude, drugače pa je super. Trk, trk na les user posted image
Na hitro, ker je že na pol prisilno pozabljeno, o mojem porodu... če bi babice imele glavno besedo, tak kot so jo baje včasih imele, bi rodila kak teden kasneje, ker PDP-ji po njihovo gredo en teden kasneje in bi mon porod mogoče bil naraven, tak pa so mi vse na silo sprožli, baje je bilo plodovnice premalo, pa so mi gel vstavli, pa mehur preluknjali, se je plodovnice vlilo ful ven, ampak dr. imajo vedno prav in se jih ne preverja user posted image , pa umetne popadke sprožli in takrat je mali imel utrip pod 120 oz. samo 70 in totalna panika, hvala babici, in sem že bila čez pol ure na operacijski v totalnem strahu kaj je z malim... sem preživela, valjda, mali pa je tudi v super kondiciji prišel ven. Hvala babici.
Zdaj pa imamo življenje.. kaj naj vam pišem, tak veste kak nam gre, bolj ali manj isto kot vam. Ga dojim, mleka dovolj, brez dodatkov in se bom tega držala, kar tudi v mat. knjigi piše, da bebice ne rabijo nič drugega kot mleko do pol leta, tudi, če je veni ful vroče. Ima nekaj mozoljčkov po obrazu, bodo sami zginli, popek se nam je bolj dolgo celil, tak da ga bomo kopali komaj jutri...
Je ful atiju podoben, nasploh en pogled, ko mu kaj ne paše user posted image   user posted image
Kak ga imam rada, in da je najlepši otrok na svetu, tak ni potrebe pisati user posted image
Sem v novem stanovanju, še vedno brez omar, oblačiča imam v vrečkah in škatlah,... ma saj bo enkrat vse pošlihtano
Se pa vidi, da ni več toliko cajta kot prej, he he, nisem več taka čveka user posted image
Evo, bi že nekaj v usta dal rad, pa mu bom kar dudo potisnila...
Čao

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
25.3.2007 21:33:58   
poli4
Čer!

Nekaj slikic sem dala v album, ko je bil Matic star en teden. Danes je star pa šest tednov, res gre hitro čas
Danes mi je spal cel dan,brez krčev, po dobrih 14 -ih dneh,  sem ga kar hodila gledat če še diha?ne vem pa kaj bo ponoči. Najboljš da grem kar v postljo, preden se zbudi.
Lahko noč

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
26.3.2007 10:58:10   
malecka_mateja
dobro jutro!

mi smo se včeraj že smai kopaliuser posted image je blo ful fajn!danes pa grem opo čebrička!

lulu super da je vse ok in vam gre!sevda je najlepši otrok na svetu saj je vsak otrok za svojo mamico!je pa tvoj res tvojemu dragemu ful podobn!

mi smo tudi meli mozolčke pa smo s kamilcami umili dvakrat pa jih ni večuser posted image

naša mala pa vedno manj ziza ker je lena pa še ziza ji ni več všeč!jaz pa tolko mleka!no zvečer se moje mlekarne spraznejo!tak da za ponoči dobi dodatek!user posted image amapk se ne sekiram!

no grem zdaj malo pospravit pa skuhat pol pa tak pride ati pa gremo ven ker je sončekuser posted image

papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu poli4)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
26.3.2007 11:33:46   
Tabali
Ciao Punce!!

Danes sem dodala nove slikice v album. Danaja je stara ze 1 mesec, takorekoc mali rojstni dan je praznovalauser posted image .

Nisem vas zapustila, vas kar redno berem, le oglasam se manj sem. Se pa pozna po stevilu strani na forumu Februarskem da imamo vse veliko dela z nasimi user posted image  in manj casa ostane za sem.  Mi se imamo zelo fajnuser posted image user posted image user posted image .

Ponoci Danaja spi 5-6 ur v kosu. Sicer se zelo dolsti casa dojiva, odvisno od dneva amapk kakih 5 6 ur na dan
pa kar. Seveda vmes tudi malo zaspi kar priklopljena. Ce se le da greva z vozickom ven, zadnje dni sicer skor ne ko je bilo hladno.  Skoda le ko je tati moral nazaj v sluzbo pa je manj z namiuser posted image .

Se mi zdi da sem ravno tule prebrala da vase user posted image  po kopanju s fenom ogrevate(kolumbo? ali kdo je to napisal?). Smo vceraj probali in je bila prava milina jo obleci, mala je bila cisto sproscena in mehka, tako da Hvala za idejo.!!! 

Ravno vceraj pa sva se z Danajo sli eno igrico, ki jo menda otroci okoli enega meseca ze znajo. Pokazala sem ji jezik, in Danaja je hitro pokazala tudi svoj jezicekuser posted image user posted image ! Sem to nasla v eni knjigi da je to ena prvih stvari ki jih zanjo posnemati.

Se se kaj vec oglasim, do takrat pa uzivajte vsi!

< Sporočilo je popravil Tabali -- 26.3.2007 11:37:27 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   [Brisano sporočilo]
26.3.2007 12:09:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?