|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 21:35:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 21:42:45   
DaniNeli
Živjo punce! No,pa je dan mimo... Neli sladko pančka po kopanju,jaz pa na kavču počivam. Dobili smo še dojenčka v ožjem družinskem krogu..moja sestrična je povila fantka Andreja. In ne morem verjet,da so jo matrali 14 ur v izolski porodnišnici! Pa jo poznajo dol,ker dela tam...ne moreš verjet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 21:52:56   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

...poklicala sm mami in sva ga peljale.....vnetje ušesa in spet antibijotiki, se mi je kr zdel, ker mu je nenoramlno tekl iz nosa...user posted image user posted image user posted image ....



Groza. Sej to ni res. Pa kaj imamo tuki v teh Medvodah. Bogi Maj. user posted image user posted image user posted image Matic je že bolje, v torek imava pa kontrolo. Tokrat ni bil tako grozno kot zadnjič. Očitno smo ušesek začeli zdraviti prej. Ker antibiotik ti pa je deala. Ker jaz sem mela zdadnjič Ospen, zdaj pa je dala Hiconcil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 21:58:49   
malecka_mateja
kake igrače???

če katera pozna kakšno igro za na zabave oz rojstni dan!ala kočija....sam jaz poznam samo to igro!

ribica hvala za idejo za kuhat ampak sem se odločla da ti drugič zagnjavim za ta recept!zdej bomo kuhali neki drugega!PA VSEENO HVALA!

no jaz grem spat ker me tako svinjsko glava boli da bom tja padla!

kolumbo bogi majkl!user posted image user posted image da se čimprej pozdravita!

no to je vse!


margit si že naročala????

lahko noč!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
30.11.2007 22:07:13   
Darca_k
No, pa se še vam jaz malo oglasm. Pravkar sem si privoščila dvourno masažo, ma je pasalo user posted image user posted image ...
Naš Maj še na srečo nič ni staknil, kar je za pohvalit, glede na to da naju z user posted image  oba nekaj virusi napadajo, tako da že cel teden papava Coldrexe.

Smo pa v tem tednu dočakali četrti zobek in prve tri samostojne korake v kuhinji. Noro je kako se spušča od štedilnika proti hladilniku in tako mu je že malo uspelo korakati. Potem pa je vsak dan bolj pogumen in se poleg user posted image user posted image .

Sedaj pa že spi, sta bila z atijem sama in ga je tokrat uspaval že ob 20:00. Ja, je mali kar bolj priden, ko je ob atiju. Zanimivo je to, da če sva dopoldan z malim sama mi zdrži v stajici ali pa sam na tleh pogojno kakšne pol ure + če jaz na primer kuham ali pospravljam ali likam. Da bi pa delala kaj na računalnik pa se ful buni in želi, da se z njim igram. Sedaj ko je pa bil user posted image  nekaj dni doma, pa je mali bil začuda ful priden. Se sam igral kamorkoli ga je postavil, on pa je lahko zraven gledal TV ali delal na računalniku in mali user posted image  nič. Potem pa seveda, kaj te jaz jamram, če pa je Maj tako priden user posted image ....

Sedaj pa grem pod tuš. Sem se namreč za danes ponoči odločila, da ne bo NIČ hrane - pa bomo videli če mi bodo uspela pogajanja (saj ponavadi po kakšni uri obupam in mu dam flašo, da gremo naprej spat...).

Mirno noč vam želim, kolumbo Mayklu pa user posted image user posted image user posted image , da čim prej ozdravi!





(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 22:21:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Darca_k)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   [Brisano sporočilo]
30.11.2007 22:22:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 0:08:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 8:56:57   
malecka_mateja
jutro!

spali super!user posted image user posted image user posted image mala je čisto navdušen and poganjalcem!user posted image user posted image marička je fajn!

evo danes morem spet  kuhat cel dan!včeraj pa sem pucala ses tamnovanje sveti v nulo!
toreju kuham gov.zrezke v gobovi omaki(želja mame)pa piščančje zrezke pohane z mandlji!ful dobro!pa juho!Pa krompirjeve svaljke!pa en krompirček z slanino!!pa jogurtovo strnjenko z jagodami!user posted image user posted image user posted image njami!

TJAŠA ČESTITKE ZA 9 MESECEV!user posted image user posted image user posted image
in pa SMINC TER ALJAŽ za 10 MESECEV!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 8:57:15   
malecka_mateja




FEBRUARČKI 
 
 
user posted image   Visnjaaa, 27.03.1976
                            Nejc 9.2.07 53cm 3520g
                            Nejc 65,5 cm, 9000 g,
                            Nejc 71 cm, 10430g
user posted image     Malecka_mateja 31.3.1987
                              Tjaša 1.3.07 51 cm 3950g
                              Tjaša 67 cm,  9200 g, 

                              Tjaša 71 cm, 10200g,   
                              Tjaša 73 cm, 10680g, (8 mesecev)
 

user posted image     Margit 13.1.1976
                              Matic 73 cm, 8600 g,
                              Matic 76 cm. 9900 g(9.5 M)
user posted image     Atena777 1.1.1975
                              David 4.2.07 53cm 3890g
                              David 70,5 cm, 8780g
                              David 72,5 cm, 9100g

user posted image     Lulu 3.3.1975
                              Jani 2.3.2007
                              Jani 64 cm, 6030 g
                              Jani 68 cm, 8730 g
user posted image   Kolumbo 28.3.1977
                            Maj 15.2.07 51 cm 3850g
                          Maj  65 cm, 8100 g
                            Maj  76 cm, 10600g (9 M)
                           
user posted image    Ribicau 14.3.1980
                             Eva 9.2.07 51cm 3150g
                             Eva 67,5 cm, 7100 g
                           Eva 69 cm, 8150 g
                             Eva 72 cm, 8880g
user posted image    Bubilu 7.9.1976
                             Maj 19.2.07 47 cm 2910g
                             Maj, 67,7 cm,7920 g
                             Maj, 71 cm, 9210 g
           
                            
user posted image      DeMer 9.5.1978
                               Mark 10.2.07 54 cm 4070g
                               Mark, 68 cm, 8400g
                               Mark, 73.5 cm 9500g 
                      

 user posted image  
                         Jasna81 12.6.1981
                         Alen 28.2.07 53cm 3500g
                         Alen 71,5cm, 8800g  
                       Alen 78,5cm, 10520g (9 M)                

 
 
user posted image  
                        pikecpokec 13.4.1982
                        Gal 4.2.07 52 cm 3600g
                     
Gal  75 cm, 7900g
user posted image helimaša 4.5.1982
                        Maša, 70 cm 8000 g

                          Maša,  72,5 cm, 8250g

user posted image   force
                            Živa, 78 cm, 6950g
user posted image  
                 Darca_k 2.9.1974
                   Maj 7.2.07 50 cm 3500g
                   Maj, 69 cm, 7900g,(8 M)
                   Maj, 71 cm, 8100g,(9 M)


user posted image DaniNeli 7.9.1983
                         Neli 16.2.07 53 cm 3580g
                         Neli 84 cm 10600g
 
 
user posted image
                      Sminc 9.10.1979
                      Aljaž 1.2.07 49 cm 2880g
                        Aljaž 71 cm 8350g

   


user posted image   Hothien 13.6.1980
                           Ela 7.2.07 55 cm 3930g
                           Ela 66 cm 7050g (4,5)
                           Ela 68,5 cm 7750 g (7m)
                           Ela 71 cm 8890 g (9m)




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 9:00:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 9:31:17   
malecka_mateja
ti kr pridi!user posted image user posted image user posted image lahko tudi sam na sladico!

mater zdaj sem mogla še za oni rojstni dan nekaj skup spesnit pa mi je ful ratalo!user posted image user posted image user posted image mater mam ideje!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 9:52:53   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Višnjaaa škoda da nisi bližje bi ruknle še en literuser posted image


Ja Kolumo res škoda, da nisma bližje, sigurno bi zviznle cel sod.user posted image user posted image user posted image user posted image


No drgač pa jaz že žrem čokolado, ker mi nenormalno paše sladko. Ja  mal grešim......sej mal je pa treba...na pa sem požrla čist celo...ojooooj packauser posted image user posted image user posted image

Nejc je že šel nazaj spat, ja sej ni čudno, da je zaspan, ker je spet galamu ponoč.

Danes bomo jedli krvavice, repo in krompir.....matr mam jaz rada krvavice..njam.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 10:20:04   
malecka_mateja
višnja pa daj še emni malo nooooo!nebit taka no!

jaz pa kuham na veliko!

kaj vaši mali razumejo če rečeš ajs?ne smeš?
ker naša mene ne j....¨!pa če stokrat rečem nič!se mi smeji v faco!user posted image mali

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 10:33:01   
malecka_mateja
user posted image

user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 12:58:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 15:11:20   
DeMer
Visnjaaa mam narocen cel sodček Cvička iz vaših koncev- Kladje oz tam gor neke zidanice



Sam da nauta pol  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 17:49:27   
Anonimen
Čao punce!

Vidim, da ste pridne. Js sm tud dans ful kuhala, se mi že meša! user posted image user posted image user posted image Sita sem kuhinje in perila in likalnika...uh pa še kej bi se najdlo!

Prej smo meli moje stare na obisku, pol so pa prišli še tast pa tašča. Mali spi, seveda cel crknjen, ker so ga gnjavili po rokah 100 na uro. Mam vsaj js mir (pa polno korito posode) Bom kr v  pomivalca zmetala, pa bo.

Malecka user posted image user posted image user posted image Ti pa obvladaš kuhinjo! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja
pa jogurtovo strnjenko z jagodami! njami!

Kok se pa tole naredi??? user posted image Aja - ful dobr poganjalec. To bi se lahka tudi odzuni uporabljalo, a ne' Mislim, ko je lepo vreme.

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
Jasna zakaj še dons ne strašišuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Mal je to tud treba, a ne? Treniramo za po novmu letu, je treba še enga lepga user posted image naredit! user posted image

Nč, grem mal čekirat kaj moj dragi dela - spet se je spravu nad mikrovalovko. user posted image Skoz neki šraufa, pa nikol nč ne dela tk ko bi moglo. user posted image Bom mela vsaj razlog, da novo nabavim! user posted image

Uživajte!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 17:54:26   
Anonimen
Temo nam bojo kr hitr zaprli (že danes mogoče) in sem mal šla brat, kako so zgledali naši prvo posti po porodu. No - pa lejte kaj sem jaz napisala!!! user posted image user posted image user posted image Se vidi, da nism mela pojma, kaj pomeni NE SPATI!!! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Pozdravljene mamice!

Čeprav še nisem mamica, se vam bom malo prištulila. Danes je moj PDP, pa še nič ne kaže, da se vam bom hitro pridružila... user posted image Naj vam pa vseeno sporočim, da vas z veseljem berem. Sploh debate okoli spanja - komaj čakam, da bo meni ena mala štručka kradla spanec user posted image



a se spoloh katera izmed vas še spomni, kako je bilo, preden smo rodile? Kako ste preživljale dneve, večere, vikende???user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 20:11:23   
malecka_mateja
ojla!

evo kosilo uspelo v polno!siecr so me mal razjezli ampak sem že pozabla!user posted image user posted image user posted image

ma jasna trudim se da bi obvadala se tolažim da čez tri leta bom dobra začetnicauser posted image user posted image user posted image jogurtova strnjeka ni tako zahtevna!

recept!

BISKVIT:
4 jajca
12 dag sladkorja
4 žlice vode
15dag moke
1 vanili
1/2 pecilnega  to posebej spečeš najprej v pečaku ta velikem!

ZA NADEV:
2 vanili pudinga
4 navadne jogurte(jaz dam tri)
12 žlis sladkorja
4 sladke smetane
2 vanilija
sok 1 limone
12 listov želatine
sadje(jagode in banane)-najboljše pridejo!

vanili punding skuhaj v 3/4 l vode in še vročega polij po biskvitu!
jogurt zmešaj  s sladkorjem vanilijem in sokom limone.nato smetano do trdega stepeš.želatino 12 ploščič namočiš v 4 dcl vode katerpo postopoma ogrevaš(da se stopi! inm dodaš k jogurtu(želatino)na koncu primešaš še smetano sadje pa vmešaš v maso ali daš na vrh!(jaz dam med maso!

in to je to!
ajaj daš obvezno na hladno da se malo strdi čeprav je že trdo zarad želatine in to je to!
je pa fulll dobro!Njami!pride katera še mi je ostalo!


no jaz gremspet danes ven!Moj je že šel je kolegica ki je rodila od njega ded in kolegi so šli malega zapit!

jaz pa mam novoletno čago z mojo manikerko jo je organizirala same babe zaprta čaga samo za nas!user posted image user posted image tamali bo pazila babica!moja mama!

no toj evse!grem se malo urejat!


jasna hvala za pohvale za poganjalca ja to je seveda tudi za ven!je pa finta da zdaj jo lahko ti tiščiš ali se sama poganja!sedasj pa je še kot gugalnik naret da se lahko guga!je 4v1 ful dobra zadeva je!jaz sem zadovoljna!pa lepe barve so za punčko in fantka!user posted image user posted image
pridne bit!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 20:14:44   
Anonimen
Pa kje ste vse??user posted image zdej ko mam js cajt nikjer nobene!user posted image

mateja naš razume in uboga (večinoma) ko mu rečem ALEN NE SME!! PA  s prstom mu požugam, me kr gleda...user posted image user posted image user posted image

zdejle sma se glih najedla, cote sma pospravla - sem mela pol omare za pospravituser posted image user posted image user posted image sma z alenom izgnana iz dnevne, ker ati še kr procesira mikrovalovko... user posted image upam, da ne bo kej "viška" delov ostalo na koncuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 20:17:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

ojla!

evo kosilo uspelo v polno!siecr so me mal razjezli ampak sem že pozabla!user posted image user posted image user posted image

ma jasna trudim se da bi obvadala se tolažim da čez tri leta bom dobra začetnicauser posted image user posted image user posted image jogurtova strnjeka ni tako zahtevna!

recept!

BISKVIT:
4 jajca
12 dag sladkorja
4 žlice vode
15dag moke
1 vanili
1/2 pecilnega  to posebej spečeš najprej v pečaku ta velikem!

ZA NADEV:
2 vanili pudinga
4 navadne jogurte(jaz dam tri)
12 žlis sladkorja
4 sladke smetane
2 vanilija
sok 1 limone
12 listov želatine
sadje(jagode in banane)-najboljše pridejo!

vanili punding skuhaj v 3/4 l vode in še vročega polij po biskvitu!
jogurt zmešaj  s sladkorjem vanilijem in sokom limone.nato smetano do trdega stepeš.želatino 12 ploščič namočiš v 4 dcl vode katerpo postopoma ogrevaš(da se stopi! inm dodaš k jogurtu(želatino)na koncu primešaš še smetano sadje pa vmešaš v maso ali daš na vrh!(jaz dam med maso!

in to je to!
ajaj daš obvezno na hladno da se malo strdi čeprav je že trdo zarad želatine in to je to!
je pa fulll dobro!Njami!pride katera še mi je ostalo!


no jaz gremspet danes ven!Moj je že šel je kolegica ki je rodila od njega ded in kolegi so šli malega zapit!

jaz pa mam novoletno čago z mojo manikerko jo je organizirala same babe zaprta čaga samo za nas!user posted image user posted image tamali bo pazila babica!moja mama!

no toj evse!grem se malo urejat!


jasna hvala za pohvale za poganjalca ja to je seveda tudi za ven!je pa finta da zdaj jo lahko ti tiščiš ali se sama poganja!sedasj pa je še kot gugalnik naret da se lahko guga!je 4v1 ful dobra zadeva je!jaz sem zadovoljna!pa lepe barve so za punčko in fantka!user posted image user posted image
pridne bit!
papa


o hvala za recept, sem že copy-paste v mapo receptov. bo kmalu na jedilniku, pa poročam o uspehuuser posted image

pa uživaj na čagi!!!user posted image user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 23:17:04   
DaniNeli
Evo me...strašim ob takih urah,...ja,kaj naj drugega!Čeprav sem zmatrana ko pes,in bom šla spat čez pol urce.
Danes me je Neli tako zmartrala,...če ni ta mala hiperaktivna punca,naj me vrag vzame.
Prej je bil problem zaspat,tako jo matrajo zobki,pa imamo samo spodnja dva,...grizla mi je ograjico od posteljice,dudo da ne govorimo,sem mislila,da bo pregriznila cucelj...ajoj,ajoj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
1.12.2007 23:53:23   
Anonimen
O, danineli user posted image Sem mislila, da bom spet sama strašila zvečer tule! Oz. sredi noči user posted image Kaj še ne spiš?


Sam tolk, za info - naša mikrovalovka je v istem stanju kot pred remontom! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaniNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarčki in Februarčice 2007
2.12.2007 0:06:22   
DaniNeli
Ne spim,ne...sem kot dojenčki,ko so najbolj zmatrani in zaspani,pa naj se še kako trudijo zaspat,ne morejo...Tako sem zdaj jaz.Sem že v postelji,poslušam kako moja pikica smrči...mal je prehlajena.

Jasna,pri tebi vsaj ima kdo kaj šraufat,...pri meni je pa tako,da sem mojega mogoče 3x videla s šraufencigerjem v roki,v 9ih letih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?