|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: alpsko mleko
26.2.2007 22:20:44   
jrakov1
Se je že katera vprašala,zakaj propagirajo samo APTAMIL gor in dol in je naj najboljši.V takšni izbiri kot je samo to od porodnišnice naprej....
Je res to naj,naj?
Kaj pa to,sem danes dobila nekaj temnih,črnih pikic v 2,pa se z vročo vodo niso stopile,da se precedila in je ostalo na cedivki?
Mar je to res ok??????
Prvega sem na kravje mleko navadila prej kot pri 2 mesecih,pa je zdrav in  velik,športni 15-letnik.

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: alpsko mleko
26.2.2007 22:22:53   
jrakov1
Pa še to vsi so mi težili zakaj  kravje mleko in ne aptamil in je bilo kr nekaj.Ko pa sem jim rekla,da je na aptamilu,pa je bilo vse super,čeprav ni bil???????

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: alpsko mleko
26.2.2007 22:47:09   
solatja
da vam vržem še eno kost: baje, da so včasih za prvo hrano priporočali (pozor, pozor!!) RUMENJAKOVO MLEKO!!!!! brez heca, to bi naj bila prva GH, ki bi jo naj jedli otroci, ko sem bla majhna (pa jih še nimam 25!!). je pa res, da ne vem, s kerim mlekom: al v prahu al kravjim izpod krave al iz tetrapaka (takrat so bli še  trikotniki, men se zdi, pa tiste vrečke, še pomnite tovariši!!!) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: alpsko mleko
27.2.2007 17:22:30   
alja01
Ja tud men je moja mamca rekla, da je meni to dajala med prvimi obroki, rumenjak v mleku in da sem imela rada kot nora, danes sem zdrava in brez alergij. No svoji user posted image  to nikakor ne mislim ponuditi!

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: alpsko mleko
2.3.2007 21:09:57   
metaa
jaz bi na tvojem mestu prej še poskusila s kakim drugim adaptiranim mlekom, preden bi šla na kravje.
jaz bi na tvojem mestu prej še poskusila s kakim drugim adaptiranim mlekom, preden bi šla na kravje.

Se strinjam. Naj povem, da sta obe moji deklici Aptamil 1 in 3 dobro prenašali, dvojka pa je obe zaprla kot beton. Grozno! Smo vmes dajali eno drugo mleko.  

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?