|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kg po porodu?????
9.3.2007 23:40:04   
severnica77
Ko sem prišla iz porodnišnice sem imela +1kg, sedaj, skoraj tri mesece po porodu imam pa -3kg. Jem pa vse in tudi veliko sladkega. Ne vem, očitno res dojenje pomaga hujšati in pa po novem dolgi sprehodi zaradi vozičkanja.

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kg po porodu?????
18.3.2007 22:25:43   
ribicau
Zredila sem se 10,5 kg, ko sem prišla iz porodnišnice sem imela še vedno viška 6 kg, sedaj, 5 tednov po porodu, pa sem en kg v minusu

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kg po porodu?????
19.3.2007 20:01:27   
issa
Hm, ko sem prišla iz porodnišnice sem imela +15 kg,.sedaj po sedmih mesecih pa sem izgubila 12 kg,..z dolgimi sprehodi, dojila sem samo na začetku ker kljub pogostega pristavljanja in sesanja (še s črpalko smo probali) nisem imela veliko mleka,..user posted image user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kg po porodu?????
20.3.2007 9:01:30   
tita2006
Še vedno  dojim user posted image in kg kar padajo iz mene, čeprav ful jem. Sem na -5 kg glede na stanje pred nosečnostjo.Sice pa celokupno -14 kg.Sicer je pa to kar normalno, saj če pogledam izčrpano mleko, je le to ful mastno.Po dojenju se bodo verjetno kg spet  nabirali.

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kg po porodu?????
20.3.2007 14:12:39   
alička
Moja pikica bo čez tri tedne stara 1 leto, dojim že ne 2 meseca in pol, pa sem še vedno na -5 kg. Jem pa toliko sladkarij, kot jih prej v celem življenju nisem user posted image . Upam, da se nisem zarekla...

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kg po porodu?????
20.3.2007 19:48:17   
stuhica
zanimivo vprašanje

ko sem zanosila sem imela tolko kg le 1kg več ko sem šla rodit- namreč z 6 mesečnim bruhanjem v nosečnosi  in z -G- diabetesom sem 7 kg zgubila- in jih potem 8 dobila gor

ko sem rodila sem bila po 4 tednih na vseh -8. user posted image

NO danes 7,5 mescev po porodu sem pa od teh -8 na +5 user posted image user posted image tako da sem ful razočarana jer sem se že veselila da mi je uspelo kkak odvečen kg dol spravt pa so šli kljub dojenju kar gor hodjo,tako da bo teba se vzet v roke  in to da z dojenjem hujšaš sploh ne drži sem živi primer

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kg po porodu?????
20.3.2007 21:20:22   
Anonimen
Tudi jaz dojim, pa se kg nič ne topijo. Očitno še vedno preveč pojem. user posted image

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kg po porodu?????
20.3.2007 21:35:35   
lukec
En mesec po porodu sem izgubila vse in še -2 kguser posted image . Deset mesecev po porodu sem dobila skoraj vse nazajuser posted image . Sedaj po dveh letih se pa počasi spet približujem kilogramom pred zanositvijo. Sem se pa v nosečnosti zredila le 9 kg in še to šele zadnje tri mesece, kar je bilo zame presenečenje, ker sicer nisem ravno lahka kategorija.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kg po porodu?????
22.3.2007 22:21:10   
malecka
Jaz sem kot MucaMaca, sedaj bo kmal tri mesece po porodu pa nisem spravila dol niti treh kiluser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kg po porodu?????
27.3.2007 19:47:48   
Putka
Jaz sem polno dojila 6 mesecev, pa veliko smo bili na sprehodih, pa niso šle kile nikamor!! Tako da ne vem, kaj komplicirate, če imate 2 ali 3 kilce ekstra. Redke so tiste, ki imajo po porodu enako telo kot prej. Jaz imam eno košarico več kot pred nosečnostjouser posted image .

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kg po porodu?????
27.3.2007 23:59:02   
stuhica
Putka sej se strinjam s tabo - no ja jaz bi že zaradi svojega zdravlja mogla mal dol zbit svojo težao ampka klinc če ne gre pa ne gre kva čem - bi mogla bit res ful disciplinirana pol bi vetjetn šlo  ampak kva čmo pa sej tistih idealnih maneken je itak ful mal!

Ej pa kva pol bojo pa naši user posted image  imel kaj več uza prjet! user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kg po porodu?????
29.3.2007 0:16:10   
malecka
ja saj nimaš kaj komplicirat, sam ko ti pa po vsakem porodu ostane 5-10 kg pa ni fajn.user posted image  jaz sem iz 57 prišla na 75. no saj je isto sam številki sem obrnila.user posted image  pa nobenih hlač več ne navlečem, sem bila danes v trgovini in razočarana 100 na uro

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kg po porodu?????
29.3.2007 14:14:26   
Marjana77
OJLANo sem nova na tem forumu, in se tudi jaz ubadam z kg. po porodu.user posted image Prakticiram pa pilates. In upam, da bo kaj pomagalo.Kako pa ve?Kaj vam najbolj pomaga pri hujšanju?

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kg po porodu?????
8.4.2007 21:40:35   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz sem dokler sem dojila na hitro vse kg izgubila. Ko se je mali odstavil, pa sem se na hitro za 4kg zredila. Pa je sedaj ravno prav, ker sem bila pred nosečnostjo presuha.


frajerka....men pa nič ni ostalouser posted image in sem še vedno preveč suha. v user posted image sem se zredila za 20kg in ne bi bilo slabo, če bi mi kaj ostalo. sedaj imam 48kg-zimska teža, poleti pa imam46kg.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kg po porodu?????
8.4.2007 22:09:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

sedaj imam 48kg-zimska teža


user posted image  user posted image  zimska kolekcija kilogramov user posted image  user posted image  full dobro user posted image  user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kg po porodu?????
11.4.2007 1:39:26   
Anonimen
Pred zanositvijo 48 kg, ob porodu cca. 10 kg več, na dan odhoda iz porodnišnice 49 kg, 16 mesecev po porodu cca. 50 kg. Brez diet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kg po porodu?????
11.4.2007 11:20:15   
nena82
Jaz tudi nimam nobenih problemov z kg. Sem tudi jaz -3kg kot pred zanositvijo. Pa čokolada... Bolj me muči trebušček, ki je čist mlahav. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kg po porodu?????
24.4.2007 10:12:19   
pocka
Med nosečnostjo sem pridelala +17 kg, takoj po porodu jih je bilo +11, zdaj 5 tednov po porodu imam +6, počasi mi sami grejo dol, upam,da jih bo šlo čim več!user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kg po porodu?????
6.5.2007 23:49:20   
frrrr
med nosečnostjo pridelala 18 kg na 10kg preveliko podlago... iz porodnišnice prišla 9 kil lažja -> torej ostalo 9+... vozičkanje in polno dojenje in sedaj sem po manj kot 7ih mesecih na -5 kg... jih še imam za izgubit, po dojenju bo treba pa pazit, da se ne vrnejo.... zdaj nič ne pzim, veliiiiko jem

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kg po porodu?????
1.7.2007 20:48:34   
lunca2
V nosečnosti sem se zredila za 14 kilogramov (67kg) , ob odhodu iz porodnišnice sem izgubila že 9 kg (58kg), trenutno po 14 dneh Ažbetove starosti tehtam 56kg.user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kg po porodu?????
2.7.2007 14:00:04   
Jasmina82
user posted image lep pozdrav

No jaz sem 1 mesec in pol po porodu in sem ze ostala brez 13kg! Ce bi na tem ostalo bi bilo krasno user posted image

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kg po porodu?????
3.7.2007 7:14:11   
blanči
Pozdravljene,

naša pupa bo kmalu stara 4 mesece in med nosečnostjo sem se zredila za 10kg. Imela sem nenapovedan carski rez in ko sem prišla domov sem imela -5kg manj kot pred nosečnostjo. Zdaj držim to težo in ne gre več ne vem kaj dol, pa bi lahko še šlo vsaj 10kg.



_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu Jasmina82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kg po porodu?????
3.7.2007 9:48:15   
kaya2007
v sem se zredila za 20kg in ne bi bilo slabo, če bi mi kaj ostalo. sedaj imam 48kg-zimska teža, poleti pa imam46kg.


kar se kil tiče sem (bila) jaz na istem...zdaj, 2meseca po porodu imam še približno 5 kil viška kar me niti ne moti, me pa moti da še ne stlačim nase večino kavbojk, pa tudi trebuščka imam še nekaj.

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kg po porodu?????
9.7.2007 13:31:58   
trinityslo
Ah kilogrami. Nismo mel tezav z njimi. V nosecnosti zredila za 18 kg, rodila dvojcke. Prvi teden po porodu sem jih imela se 3 prevec. Zdajle po 9 mesecih imam pa - 4 kg glede na mojo prednosecnisko tezo:))
Heheeh upamo da bo tak se en cas ostalo:)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kg po porodu?????
10.7.2007 0:55:14   
bygi
Jaz sem sedem mesecev po porodu, pa se me drži 10 kg, ki nočejo iti dol. Res pa je, da imam velik apetit, če pojem več sem sita, če pa normalno, sem pa čez eno uro lačna kot volk. Mleka še imam precej, tak, da nič ne hujšam. Ko sem šla rodit, sem imela 78 kg, 3 sem zgubila s porodom. 2 meseca po porodu, sem prišla na 64 kg. Res pa je, da merim 1m60 in nič več, tak da mi se vse vidi, kaj je viška. Mogoče bom mal trebuh sklestila, da ne bom tak kot 5m noseča.

(odgovor članu trinityslo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?