|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:00:22   
Anonimen
No, evo primera:

Čevlji od irregular choice stanejo v njihovi spletni štacuni cca. 50 funtov, kar je prbl.72 € in poštnina je nadaljnih 16€. na ebayu sem snake čevlje (nove) kupila za 16€ in dala za poštnino 12€. Računica?

V njihovi štacuni pride vse skupaj 88€, na ebayu: 38€ torej 1,5x ceneje

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:01:05   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Levis in Diesel nista več merilo za kvaliteto. Od kar pa sem vidla da so se stricu Hiflinger kavbojke za cca. 150€ v dveh mescih na kolenih strgale pa itak hvala lepa za tako robo.


Fora je tudi v tem, kako je tekstil obdelan. Če že kupiš model, da je "strgan" in pobeljen, bo seveda zdržal manj, kot neobdelane.


So bile čist navadne kavbojke, ne preveč obdelane in pobeljene. No vseeno tudi če bi bile, za taki denar nebi smele po dveh mescih zacvetet na kolenih.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:02:29   
Anonimen
No, da te potolažim, lemavrica. Nimam bajne plače. Niti 1500€ ne. Pa še stanovanjski kredit imam pošteni. Si pa videla, kako kupujem. Zgoraj imaš računico. mene eni čevlji od irregular choica pridejo manj kot eni massovi.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:03:28   
Felicity
No vseeno tudi če bi bile, za taki denar nebi smele po dveh mescih zacvetet na kolenih.


A, to pa sigurno.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:03:42   
Blink1
Ok...z mojo mizerno (proti 2500€) plačo, si ne morem privoščiti kakšnih Diesel ali Levis ali Hilfiger ali whatever...

Gledam, da so hlače udobne in da je vsaj solidna cena. 50€ bi še dala, ampak samo 1x na leto.

jaz se vsak dan sprehodim po Gosposki, pogledam po trgovinah in če je kaj takega, kupim.

Drugače pa nimam časa šopingat...Kdaj? Ob štirih pridem iz službe, ob petih imamo kosilo, malo sem še z Nejo in mojim dragim, pol pa je itak že vse zaprto.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:04:03   
lemavrica
Lej Raho, mene ni treba nič potolažit. Sem že par postov višje napisala da nisem nobeni fouš, ker pač ne rabim bit. Imam večinoma vse kar rabim oz. si želim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Drugače pa nimam časa šopingat...Kdaj? Ob štirih pridem iz službe, ob petih imamo kosilo, malo sem še z Nejo in mojim dragim, pol pa je itak že vse zaprto.


No, tukaj pa jaz nadaljujem... Potem dam oba spat in hop pred računalnik...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  na ebayuser posted image

london_paris - jaz sem pa mislila, da je to irski seter... Ker sem jaz kolebala med njim in novofundlancem

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 15:06:04 >

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:07:22   
Felicity
Sama pa raje dam za ene Dieselke 170€, kot 3x po 50€ za kr ene.
Meni Dieselke ful odgovarjajo, model dobim, malo zarenčim ko plačam, a v njih se počutim cool.
(Imam samo ene, kupljene lani).user posted image

Ma so zakon!user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:07:48   
Strawberrie Cherrie
Ne, ni koker španjeluser posted image user posted image
Irski seter. Ptičaruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:08:19   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Še bolj pa se splača kakšen Dunajuser posted image


ja, to je pa v planu za spomladi - je moj rabil en izgovor zakaj mora kupit navigacijski sistem za v avto user posted image user posted image zdaj me pa mora v oni veliki outlet peljat user posted image



do tja ne rabi navigacije user posted image  
samo levo je treba gledat ter "Richtung Flughafen" user posted image


pa ne zdaj reveža v drek tiščat user posted image user posted image user posted image pa tak dober izgovor si je našel user posted image user posted image

Ta z e-bayem je sicer res ugodna varianta, ampak jaz sem žal čist izvenserijska in ne morem ničesar kupit, ne da poskusim. Kake japonke ajde, ampak čevlje pa ne, sploh pa ni šanse da kupim kaj za oblečt, da ne probam.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:09:29   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ne, ni koker španjeluser posted image user posted image
Irski seter. Ptičaruser posted image


pa res da je irski, ampak ko si ga od zgoraj slikala se mi je ful zdelo, da je na kratkih nogah.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:09:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Sama pa raje dam za ene Dieselke 170€, kot 3x po 50€ za kr ene.
Meni Dieselke ful odgovarjajo, model dobim, malo zarenčim ko plačam, a v njih se počutim cool.
(Imam samo ene, kupljene lani).user posted image



Tukaj ti pa jaz dam popolnoma prav. Enako delam jaz. Kupim si ene poštene armanijeve kavbojke za 50, 60 € in imam potem mir. točno vem, kateri model (nosim jih že od poroda naprej) in ni šanse, da kupim drugega. prej sem ap imela 14 parov kavbojk v omari in mi nobene niso bile kot ulite

Sonce - jaz pa sem čisto serijska po porodu postalauser posted image  prej ni bilo šanse, da bi si kaj kupila ne da bi probala (v pasu sem imela 58 cm). Sedaj pa mi je vse pravuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 15:10:23 >

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:12:02   
lemavrica
To s kavbojkami je čist odvisno. Jest imam ponavadi kavbojke od TW za cca. 45€ in so kot ulite. Pomoje kako ti sedejo ni pogojeno samo od tega in kolk drage so. 

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 22.2.2007 15:13:08 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:14:16   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

To s kavbojkami je čist odvisno. Jest imam ponavadi kavbojke od TW za cca. 45€ in so kot ulite. Pomoje kako ti sedejo ni pogojeno samo od tega od kere firme so.


Ne, seveda ni pogojeno.
Pred porodom sem nosila kavbojke od With-Boy, potem pa sem jih lahko samo podarila, ker se nisem in nisem stlačila več notr. Pa tudi druge modele sem pomerjala, ma se nisem več počutila dobro v njih. Enostavno.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:14:20   
Anonimen
Saj, to je point - ko najdeš model in kroj kavbojk, ki ti 100% odgovarjajo... Meni akvbojke zdržijo tudi 3 leta, če ne več. Sedaj pa razdeli 60€ na tri leta...

Enako imam plašč od mure že 5 let pa nikak da se znuca. Mi že gre rahlo na jetrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:14:58   
soncece24
Glede kavbojk je po mojem tak: lepšo ko maš postavo, cenejše kavbojke lahko kupiš user posted image user posted image user posted image če pa si malo bolj "izvenserijski" ni važno ali v plus ali v minus pa moraš fejst pazit kaj kupiš in tudi malo več investirat, da dobro zgledajo.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:16:25   
Anonimen
Sunce - točno to. Ko sem bila suha (res suha) sem lahko kupila katerekoli kavbojke. Sedaj pa...user posted image  Jedva, da sem našla model, ki mi je ustrezal - sem porabila cel dan, da sem se stlačila v ene, ki so bile ok.

In by the way - na Dunaj se ti splača iti, ko bodo poletne razprodaje - bojda so sedaj v tem outletu imeli tako razprodajo, da je moja kolegica jokala od smeha ob cenah.

< Sporočilo je popravil raho -- 22.2.2007 15:17:59 >

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:16:56   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Glede kavbojk je po mojem tak: lepšo ko maš postavo, cenejše kavbojke lahko kupiš user posted image user posted image user posted image če pa si malo bolj "izvenserijski" ni važno ali v plus ali v minus pa moraš fejst pazit kaj kupiš in tudi malo več investirat, da dobro zgledajo.


user posted image user posted image user posted image Bravo, tako je z mano (user posted image  - to sem jazuser posted image )

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:20:44   
lemavrica
Pol imam pa jest res srečo na kar se kavboj tiče. Ga skor ni TW modela ki mi nebi sedel na rit.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:28:49   
Anonimen
Jebela cesta mate spet debato.Po pravici povedano me boli đoko kakšne firme so hlače,sem srečna,da dobim take,da jih na bunker spravim.user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:29:12   
Spark
Jest bi pa za kavbojke dala tudi 100€, samo da mi pašejo. Prej sem nosila št. 28, pa sem lahko vse gor stlačila, zdej jih pa sploh ne dobim gor, zdej se vrtim okli 32. Kateri koli model sem probavala, ni šlo. Ali so mi preozke čez rit, ali pa čez noge, ali so preširoke v pasu. Kaj bi dala za ene dobre kavbojke.Lani sem v avstriji v Kik tekstilnu najdla kavbojke za 20€, ki so bile, še najbolj od vseh, ki sem jih probavala po LJ. Hotela sem si kupiti več modelov oz. različnih barv jeansa, pa so mi bile samo ene prav.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:30:31   
Spark
Aja, kje na E-bayu, kupujete in kako to poteka? A so to nove ali stare stvari? Kako se plača? A se to kupuje pri fizičnih osebah ali pri podjetjih. Nič ne vem o tem. 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 15:36:32   
Magi*
khm, meni bi bila tudi 1500 EUR lepa plača. pa si vseeno tu in tam kaj privoščim. tu in tam. seveda si zato kaj drugega ne privoščim...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 16:23:16   
zanika
Sama pa raje dam za ene Dieselke 170€
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Mama mia... Pa kakšne plače imate ljudje? user posted image  Vsak mesec dobim na račun 420 eurov (plača, delovna uspešnost, prehrana in potni stroški), ker imam 224 eurov nekakšnih prispevkov in davčnih odtegljajev. Zaposlena sem v javni upravi in priznam, nemogoče je kupiti ene Dieselke za celih 170 eurov. user posted image  To je skoraj pol mojega nakazila, pa je potrebno upoštevati še ostale mesečne stroške.

Še na banki mi je gospa, ki ureja kredite dala komentar: "Gospa, ne morete dobiti 40.000 sit kredita na mesec, ker sodite v rizično skupino - upoštevati moramo minimum za preživetje".  user posted image  

Nikogar ne obsojam, če si lahko privošči več od mene. Pravzaprav sem mu zelo fouš user posted image  Nosim kavbojke, toda "duty free" varianto (pa še bolje mi pristaja model)user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 17:16:33   
hariba
Meni pa disel, beneton, mura, armani in kaj vem katere firme še ne predstavljajo kakega statusnega simbola. Meni je pomembno, da se v oblačilih dobro počutim in mi pašejo. Ker si dragih blagovnih znamk ne moreem privoščiti, vsaj v veliki količini ne, raje gledam na razne barvne kombinacije in trike, da se tako skombinirat, da zgledamvečkrat različno oblečena. Tu pa tam si kako stvar tudi sama zašijem, pa nekaj modnega nakita sem si že občasno tudi. Mislim, da se da tudi za malo denarja kar lepo oblečt.Pika na i so itak modni dodatki. Jaz osebno raje kupim cenejše hlače pa imam več krat nove kot pa recimo lewiske in imamm  so one in jih nosim par let. Imam pa ene diselke. Jaz raje vlagam v otroke in v hišo kot le naseuser posted image .

(odgovor članu zanika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?