|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 17:38:55   
TaisTa
 
@raho - imaš same dobre izkušnje z Ebayem ? Pa zanima me, kakšne pogoje moraš izpolnjevat za Viso?

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 17:41:28   
Anonimen
Hariba, brez zamere, ampak ta je pa res bila malo mimo. Na svojemu otroku pa res ne šparam, sorry. In vanj je do sedaj že bilo ogromno vloženega, čeprav mislim, da je najpomembnejše, kar lahko otroku nudiš čas, ki ga preživiš z njim. To pa ni odvisno od financ.

In če si že ravno napisala, da ti te firme ne pomenijo statusnega simbola, zakaj si nas, ki si jih včasih morda lahko privoščimo, takoj strpala v koš, da pač (po tvojem mnenju) ne vlagamo dovolj v otroke?

Poglej, jaz sem stara 34, za sabo imam 11 let delovne dobe, nimam slabe službe, ogromno delam tudi preko AH, predvsem ponoči, ko moji spijo, hišo sem si že uredila, vanjo sem vložila vse in še več. Tudi pri meni so bili časi, ko si nisem mogla kupovati nekih grozljivih firm. Sedaj pa si tu in tam lahko privoščim tudi slednje. In nikjer nisem napisala, da se v moji omari ne nahajajo tudi cunje iz adesse, takkoja... Od časa do časa pa je super, če si lahko privoščiš še kaj od zgoraj navedenega - vsaj za dušo, če ne za drugo...



(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 17:43:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaisTa


@raho - imaš same dobre izkušnje z Ebayem ? Pa zanima me, kakšne pogoje moraš izpolnjevat za Viso?


Za sedaj ja. Vedno plačujem preko paypala. Enih 2x se je zgodilo, da zadeve nisem dobila, pa sem to prijavila na paypalu in čez kake 2 tedna sem imela na kartici ves denar. Je pa res, da nikoli ne kupujem stvari za neke abnormalne vsote. omejila sem se na 20 funtov + mogoče poštnina. Tako, da...

(odgovor članu TaisTa)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:00:54   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Sama pa raje dam za ene Dieselke 170€, kot 3x po 50€ za kr ene.
Meni Dieselke ful odgovarjajo, model dobim, malo zarenčim ko plačam, a v njih se počutim cool.
(Imam samo ene, kupljene lani).user posted image

Ma so zakon!user posted image




To pa je hecno - točno taki post bi lahko napisala sama. Hvala, Felicity, se kar podpišem. BTW, in zdaj so mi spet prav, po porodu. Jupiii, sem komaj čakala!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:16:00   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Ok...z mojo mizerno (proti 2500€) plačo, si ne morem privoščiti kakšnih Diesel ali Levis ali Hilfiger ali whatever...

Gledam, da so hlače udobne in da je vsaj solidna cena. 50€ bi še dala, ampak samo 1x na leto.

jaz se vsak dan sprehodim po Gosposki, pogledam po trgovinah in če je kaj takega, kupim.

Drugače pa nimam časa šopingat...Kdaj? Ob štirih pridem iz službe, ob petih imamo kosilo, malo sem še z Nejo in mojim dragim, pol pa je itak že vse zaprto.


mizerno???
2500€ je zate mizerna plača??? Eni bi ubijali za tako plačo
Kaj pa te delaš z dnarom, da si ne moreš enih kavbojk kupit za 50€user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:22:30   
Anonimen
Moyca narobe si jo razumela.Ona misli s svojo mizerno plača proti oni drugi,ki ima 2500evrov.
Malo čudno napisano,tudi sama sem mislila tako kot ti,pa mi ni šlo v glavo,zato sem večkrat prebrala.Pa nisem blond.user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:23:00   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Ok...z mojo mizerno (proti 2500€) plačo, si ne morem privoščiti kakšnih Diesel ali Levis ali Hilfiger ali whatever...

Gledam, da so hlače udobne in da je vsaj solidna cena. 50€ bi še dala, ampak samo 1x na leto.

jaz se vsak dan sprehodim po Gosposki, pogledam po trgovinah in če je kaj takega, kupim.

Drugače pa nimam časa šopingat...Kdaj? Ob štirih pridem iz službe, ob petih imamo kosilo, malo sem še z Nejo in mojim dragim, pol pa je itak že vse zaprto.


mizerno???
2500€ je zate mizerna plača??? Eni bi ubijali za tako plačo
Kaj pa te delaš z dnarom, da si ne moreš enih kavbojk kupit za 50€user posted image user posted image


Ona je napisala, da ima ona mizerno plačo v primerjavi z 2500 evrov, torej, da niti pod razno nima 2500 evrov.

Bejbe, brez krega!

Na svetu je pač tako (na žalost), da si eni lahko privoščijo ven, eni pa manj. Ampak to ni bistvo do sreče, to je najpomembnejše!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:34:47   
Anonimen
Punce saj ni vse v denarju,moraš imeti tudi žilco za to,da rad kupuješ oblačila.Sama vem,da bi si lahko privoščila več,pa mi enostavno ni do tega.
Če me pa spustiš v kakšno trgovino s stvarmi za hišo ali gospodinjstvo,me pa težko spraviš ven.Po takšnih trgovinah bi lahko hodil cel dan user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:40:46   
Moyca_
ajauser posted image user posted image user posted image
se vidi da sem blontuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 18:52:31   
mišk
Odkar so se pr nas dale dobit kavbojke miss sixty sem kupovala le te, ker nimam čist klasične postave in so mi pasale ko ulite. Res so ble drage, pa tud dost slabe kvalitete, ampak postala sem čist zasvojena z njimi!
Zdej jih ni za dobit nikjer več v Sloveniji (vsaj mislim, da ne), tako, da sem ugotovila, da je tudi v New yorkerju kak dober model al pa Gas. Diesel je pa itak fenomenalen, sam 40 jurjev!?! Ko nardim zadnji izpit si jih privoščim!user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 19:37:38   
Strawberrie Cherrie
Miss Sixty se še prodajajo v Emporiumu, za Mb nisem 100%, za Lj pa ziher. Enako moške Energy.
Slabe kvalitete? Jaz imam 4, pa so vse še skor kot nove...
Modeli so pa enkratni...še zdaj.
Je pa res, da če niso znižane so tam okoli 100€, znižane sem pa jaz vedno dobila za okoli 12tisočakov...


Soncek: Prejsna setrka, ko sem jo imela je bila po starih standardih in ful visoka. Azzuro pa je idealn, povsem po novem standardu in visok 68cm. Zato je pa razstavno tako uspešen.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 19:41:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija
Če me pa spustiš v kakšno trgovino s stvarmi za hišo ali gospodinjstvo,me pa težko spraviš ven.Po takšnih trgovinah bi lahko hodil cel dan user posted image


Mene pa pri tem kar stisne. Novo sedežno se odpravljam kupovat že kakih 6 mesecev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 20:37:33   
muška
Jaz imam par stvari tudi orenk firmo, pa sem vse te firme  kupila na razprodaji, in tako sem dala recimo za kostimček od Quessa 40 bivših jutrev namesto 120.  user posted image

Ko mi je kaj všeč - kakšna konkretnejša stvar, čakam in čakam in ponavadi dočakam razprodajo, popust,.....   pri financah nisem najbolj stoječa, saj sem študentka z dvema otrokoma, ampak gre.  Tiste res dobre stvari in tiste ki so mi zelo všeč in so lahko kupljene za minimalen denar (takih je večina) , resnično zelo pazim in so kot nove zelo dolgo časa in po moje je v tem vsa finta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 20:38:48   
Anonimen
Vsako leto bolj velja, da je manj več.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 20:41:20   
lelaval
Jebela cesta mate spet debato.Po pravici povedano me boli đoko kakšne firme so hlače,sem srečna,da dobim take,da jih na bunker spravim.


user posted image user posted image  Jaz isto user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 20:52:38   
HuAnita
O plači ne bi...user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz se čudim, kako ene 'furate' in terate high society life. Ne, ne zavidam vam. Tudi jez sem rped porodoma veliko delala, za moje pojme kar precej zaslužila, pa me je kolegica, ki je davčna inšpektorca,postavila na realna tla, češ - halooo? A tebi je to dobra plača?user posted image user posted image user posted image
Zdaj itak porodniško dobivam, mizerija, ker pazim, da jemo čimbolj zdravo, gre za hrano ogroooono denarja, pa kak rojstni dan, kakšno oblačilo/igračka za deco, pa smo že konec... Jaz si ne kupim NIČ, pa smo podnajemniki, nič nimamo - kar se tiče vrednejših stavri---
Tako da sem kar zagrenjena, ko berem, kako ene fletno živite in skrbite zase... Vem pa tudi, da jih je še preveč na še veliko slabšem od mene...
Eh, ne me brat, danes sem čudne volje...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 20:58:30   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

O plači ne bi...user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz se čudim, kako ene 'furate' in terate high society life. Ne, ne zavidam vam. Tudi jez sem rped porodoma veliko delala, za moje pojme kar precej zaslužila, pa me je kolegica, ki je davčna inšpektorca,postavila na realna tla, češ - halooo? A tebi je to dobra plača?user posted image user posted image user posted image
Zdaj itak porodniško dobivam, mizerija, ker pazim, da jemo čimbolj zdravo, gre za hrano ogroooono denarja, pa kak rojstni dan, kakšno oblačilo/igračka za deco, pa smo že konec... Jaz si ne kupim NIČ, pa smo podnajemniki, nič nimamo - kar se tiče vrednejših stavri---
Tako da sem kar zagrenjena, ko berem, kako ene fletno živite in skrbite zase... Vem pa tudi, da jih je še preveč na še veliko slabšem od mene...
Eh, ne me brat, danes sem čudne volje...

ah saj bo Huanita
če ne prej ko bomo velikiuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:09:08   
Anonimen
HuAnitka - saj sem napisala s čim si pomagam: ebay.

Od Mure plašč sem kupila v tovarni - o ceni ne bi, ker mi boste faušuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Najdražji kos moje garderobe je od H&M črni kostim, ki je bil 30.000,00 SIT (bivših)user posted image . Se mi je zdel pregrešno drag, pa sem si ga vseeno privoščila, ker sem ga potrebovala.

Armanijeve šuhe sem specala za 10.000 bivših (nove).
Od D&G majice ponavadi specam za 10 funtov (če imam srečo)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za Armanijevo trenerko sem dala 20 funtov.... Pri nas ne dobim trenerke v adessi za ta denar

Najbolj vredns stvar v našem stanovanju pa so umetniške slike - večina jih je bila podarjenih (pa še moja sestra je kar priznana umetnica, zato...)

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:27:13   
Marogica
Mene pa nekaj drugega zanima. Kako se počutite oz. kaj je drugače, kadar imate na sebi npr. D&G majico ali Armanijeve čevlje? Pa to ni provokacija, raho, res me zanima. Če jaz vidim, kakšen lep kos oblačila, mi dol visi, kaj piše na etiketi. Mene resnično zanima, kaj to za vas pomeni? Potešitev kakšnih skrivnih želja ali je to za vas neke vrste potrditev?

Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj.

Kaj pa vem, jaz si za dušo privoščim, malo miru, kakšen prijeten klepetek z možem ali prijateljco...., v glavnem blagovna znamka ni tista, ki bi jo postavila na prvo mesto.

p.s. Sem danes hodila po Emporiumu in se spraševala, kaj naj gledam(iskala sem nekaj za možev rojstni dan). Meni se ta trgovina z vsemi blagvonimi znamkami zdi enostavno dolgočasna, brez neke inspiracije ali posebnih krojev.Enostavno trgvoina, kjer ti piše to in to ime zgoraj, spodaj pa so navešene cote in to kar drage in dolgočasne. Kvaliteta pa tudi ni oh in sploh. Je dobra, vendar ni vredna tega denarja. Zame pa sploh, od kar vem, da Nike superga stane 1 dolar(vračunana proizvodnja čevlja, in vsi ostali stroški), v trgovini pa stane med 30 in 35 starih jurjev. Ja, saj vem, da Nike ne spada v to kategorijo...je pa primer, da se ve, kaj se plača. Naivnost ljudi.

Pač, moje razmišljanje....sedaj pa me zanima vaše...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mene pa nekaj drugega zanima. Kako se počutite oz. kaj je drugače, kadar imate na sebi npr. D&G majico ali Armanijeve čevlje? Pa to ni provokacija, raho, res me zanima. Če jaz vidim, kakšen lep kos oblačila, mi dol visi, kaj piše na etiketi. Mene resnično zanima, kaj to za vas pomeni? Potešitev kakšnih skrivnih želja ali je to za vas neke vrste potrditev?

Meni je celo grdo, če vidim na majici na veliko napisano HH ali D&G...,ali kaj drugega, pa čeprav ima majčka lahko super kroj.

Kaj pa vem, jaz si za dušo privoščim, malo miru, kakšen prijeten klepetek z možem ali prijateljco...., v glavnem blagovna znamka ni tista, ki bi jo postavila na prvo mesto.

p.s. Sem danes hodila po Emporiumu in se spraševala, kaj naj gledam(iskala sem nekaj za možev rojstni dan). Meni se ta trgovina z vsemi blagvonimi znamkami zdi enostavno dolgočasna, brez neke inspiracije ali posebnih krojev.Enostavno trgvoina, kjer ti piše to in to ime zgoraj, spodaj pa so navešene cote in to kar drage in dolgočasne. Kvaliteta pa tudi ni oh in sploh. Je dobra, vendar ni vredna tega denarja. Zame pa sploh, od kar vem, da Nike superga stane 1 dolar(vračunana proizvodnja čevlja, in vsi ostali stroški), v trgovini pa stane med 30 in 35 starih jurjev. Ja, saj vem, da Nike ne spada v to kategorijo...je pa primer, da se ve, kaj se plača. Naivnost ljudi.

Pač, moje razmišljanje....sedaj pa me zanima vaše...


se strinjam

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:28:59   
mišk
Slabe kvalitete? Jaz imam 4, pa so vse še skor kot nove...
 
 
No, jst mam z večino drugačne izkušnje. Pa tud moja sestra, k jih ima mnde blizu 20 je istega mnenja. Modeli so res zakon!

Za ostale pa: Jaz recimo sem še študentka, nimam nobenih drugih izdatkov, tko da si vsake tolk cajta res kako dost drago coto kupim, jih pa zato nimam polne omare! Vem pa, da ko bo enkrat tu družina, gradnja in takšne stvari pa se ne bom mogla in se tud ne bom hotla več tako "preseravat".





(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:31:02   
mišk
Aja, pa to! London_paris, prejšen mesec sem bila nazadnje v Emporiumu v Ljubljani, pa Miss sixtyja niso imel, oziroma ga nimajo že skor eno leto!! Raze, če so to znamko preselil na kak čist drug konc trgovine. Na starem mestu je mislim da sedaj Gap.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:31:15   
Anonimen
Sem danes hodila po Emporiumu in se spraševala, kaj naj gledam(iskala sem nekaj za možev rojstni dan).


A sva se kje videli?

Jaz sem pa iskala gatke za Mičico. Nimajo nič za tako majhne, če bo še kdo to bral user posted image .


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:33:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

A sva se kje videli?



V MB? Ja, če si bila tako kot jaz, grebator, ki je stala že pet pred deveto pred glavnimi vratimi in čakala, da ji odprejo, potem je možno. Mater sem bila jezna. Sem še vedno mislila, da se Europark odpira ob 8.00, ptem pa sem kot kašna kmetica čakala, da odprejo. Naj se gre solit vse skupaj.

NO to se vidi, kako pogosto sem tamuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bolj vas berem, bolj se čudim :-)
22.2.2007 21:36:00   
Anonimen
Ja, v Mb, samo ne tako zgodaj, sem hardcore zaspanka, še vedno user posted image

Tudi razni Mercator in Spar centri se odpirajo ob devet. Tam se najraje zmenim za jutranjo kavo, da lahko zjutraj spim user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?