|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
22.3.2009 20:12:44   
summer410
IZVIRNO SPOROČILO: sasa84

Živjo punce!

Summer410, tudi jaz imam pregled 31.3., samo da to ni moj prvi, ampak 5 pregled, ker sem že skoraj v 19tuser posted image  Ga imaš ti tudi v LJ?
V glavnem, jaz sem mislila, da bom dobila M, ker so bili znaki čisto isti. Najprej me je špikalo v trebuhu tako kot pred M. Pa sem mislila, da čez par dni bo. No, pa je ni bilo - namesto tega so me začela bolet prsa in sem mislila, da je zdaj pa res blizu. In ker je kar ni in ni bilo, sem šla delat test. Pa se pokaže šibek +. Skoraj nisem mogla verjet! Drug dan sem ga na željo mojega dragega ponovila in se je spet pokazal +. Potem je hotel, da ga naredim še drug dan, ampak se mi je zdelo bv tako hitro delat še enega in sva počakala par dni, ko je bil plusek že prav lepo videnuser posted image  Ko sem šla na prvi pregled, sem bila noseča nekje 4,5 tednov. Kasneje sem ene 3,4x opazila na hlačkah malo krvi, ampak to je bilo verjetno samo zaradi počene žilice. Sploh se je to dogajalo po user posted image . Slabo mi je pa postalo kasneje, nekje v 10.tednu, trajalo pa je nekje do 16. tedna, seveda je slabost pojenjala postopoma. Bruhala sem bolj malo, precej sem hodila na wc, napeta sem bila... V glavnem, zelo zanimivo se mi zdi vse skupaj sedaj, ko gledam nazajuser posted image


tole sem prej spregledala....:)....celih 6 tednov ti je bilo slabo???upam da meni ne bo:)ti boga revica

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: prvi meseci
26.3.2009 11:51:51   
Shams
Živjo,

no nas je kar dosti ki imamo pregled 31.3.... jaz ga imam prvega in sem v 10 tednu. vidim da me je moja ginekologinja naročila zelo pozno, saj vas je vse ostale že zelo hitro. Meni je rekla da ni panike, da je tak 10 teden ravno pravi. Drugače ja boleče prsi so bile tudi pri meni eden izmed najbolj jasnih znakov. Slabo mi je bilo med 4 in 8 tednom, in to ful... Sedaj mi je vedno manj, edino pazim da nimam praznega želodca, tako mi ni slabo. Kakorkoli več bom vedela drug teden...

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: prvi meseci
1.4.2009 22:58:34   
sasa84
Summer410 Ja, nekaj takega...še zadnjič, ko sem bila še v 19tednu, sem bruhala. Sam to pa ne vem, če zarad nosečnosti, ker zadnje čase spet nekaj razsaja. Pri nas v službi so zadnje čase vsi na bolniški (prebava, bruhanje).
Ah, neeee...user posted image Upam, da jo boš ti bolje odnesla. Čakaj, iz MB si in boš rodila v LJ? Dobra si! Kako pa to? Najbrž še ne razmišljaš o načinu poroda, a ne?

Sem slišala, da jih je ful dosti zanosilo kmalu po prenehanju jemanja konc.tabletk in je s pikci vse OK, tako da mislim, da se ni kaj bati. Tako ali tako so danes te tabletke že tako fajn zvarjene, da v bistvu ni panike.
Glede piercinga v popku pa...meni je zdravnica že v 16tednu rekla, da bi ga bilo dobro dat ven, ker se koža ful raztegne in že zaradi CR ni kul, če ga maš dolg not. Sem nekaj dni še vztrajala, potem mi je pa še moj začel težit in sm ga raje ven dala. Malo zaradi ljubega miru, malo zaradi strahu pred raztezanjem kože in CR. Bom pač zdržala teh par mesecev - itak sem ga mela skor 10 let...bom že preživela.
Lepo nosečnost vsem skupaj!

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: prvi meseci
2.4.2009 14:59:39   
tassika
sasa84 a misliš da se luknjica ne bo zacelila, jaz ga imam tudi, pa odlašam, a naj ga dam vn ali ne, mi je tako lep, da pa bi potem še 1x delala luknjico pa ne vem. Drugače pa je meni grozno slabo, danes zjutraj sem bila tudi že na tem da bruham, ampak sem se tazadnjo sekundo ustavila, zdaj pa čakam da grem domov, ker mi je ob 2 spet ratalo grozno, zdaj sedim pri odprtem oknuuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: prvi meseci
7.4.2009 9:04:27   
Tinshna
Mene ginekologinja tud kar pozno naročila, jutri 8.4. imam pregled, test sem pa nardila že pred dobrim mesecem nazaj. Sem pa že 2 tedna in pol na bolniški, ker mi je slabo, imam zelo nizek pritisk in se mi vrti.....sem kot uvenela rastlina.....

A kera ve kaj pomaga pri tem......dokler mi jutri ginekologinja ne razloži celega sistema user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: prvi meseci
22.4.2009 14:42:12   
sju
tinshna....tudi jaz se počutim tako

kaj pa ti je ginekologinja svetovala proti tej utrujenosti??

LP;

(odgovor članu Tinshna)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: prvi meseci
27.4.2009 19:47:06   
Tinshna
Sju,

ginekologinja mi je svetovala čim več tekočine, sadja, zelenjave, .......he he...tko kot vsaki. Morm rečt da delam vse isto kot prej, razen tega, da sem si nabavila Neovin in bila po enem tednu boljša.

Ne morem pa trditi da je to to; zdej ali mi je pomagal Neovin ali pa je res tako kot pravijo in po prvih treh mesecih vse mine.
Moje stanje je zdaj boljše, tko da grem po praznikih nazaj v službo.

Upam da ti ta občutek čim prej mine.....ti ga res ne privoščimuser posted image



(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: prvi meseci
8.5.2009 12:10:09   
Shams
Hej... Proti slabosti nimaš kaj dosti. Meni je nehalo biti slabo pri 10 tednu... Sedaj mi je še včasih, ampak vsaka mora najti svoj ritem in prehtrano ki ji ustreza... Bo pa minilo...


(odgovor članu Tinshna)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: prvi meseci
11.5.2009 12:51:58   
Anonimen
Pozdrav!!

sem nekje na začetku 6. tedna... tot vikend je biv ful beden, sem se v soboto zvečer preveč najedla in mi je bilo celo noč slabo pa me zvijalo..včeraj me bolel ves spodnji del... danes ponoči tudi, zdaj čez dan sicer malo manj ampak me še vseen zlo boli... Me je pa začelo skrbet, da ni kaj drugega user posted image

(odgovor članu Shams)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: prvi meseci
14.5.2009 12:28:40   
sisi77
ojla tudi jaz sem v 6t. danes me je začelo redno bolet v trebuhu malo špikanja pa bolečine. ko hodim je slabše kot pa ko ležim. slabosti pa nimam skoraj nič razen tu pa tam pa še to hitro mine. malo me skrbi to ščemenje v trebuhu jutri pa še grem za 5 dni v London kjer vem da bom kar precej v gibanju tak da nevem kako bo vse skupaj. predgled imam komaj čez 14 dni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: prvi meseci
14.5.2009 20:44:19   
daisy84
lep pozdrav,
js sm tud nova tu, v ponedeljek sem ugotovila, da sem user posted image , sem v 5.tednu, prvi pregled pa imam šele v 4.6.
Tudi mene prsa ful bolijo, trebuh pa niti ne (sam napihnjena sm ful), mej je prej bolj, ko sm pričakovala user posted image , pa je ni bilo od nikoder. Derugače pa sva s fantom nosečnost načrtovala (od maja 08), ampak sm imela ful problemov zaradi policističnih jajčnikov, tako da sem bila na klomifenu in je v drugo ratal. Čeprav sm bla ful skeptična, k sm bla pr ginekologu na pregledu, ko sem imela ovulacijo, da bi vidla kak mi jajčniki delujejo, pa sm mela sam na enem eno dozorelo jajčece, tak da sem si mislila, da tak ta ciklus ne bo nč, ampak je očitn rataluser posted image
Zdej pa sam upam da bo vse ok.
A je imela katera tudi podobne probleme z policističnimi jajčniki in nosečnostjo?



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: prvi meseci
26.5.2009 13:34:42   
LINDI
jaz sem tudi imela slabost čez cel dan,grozno boleče prsi špikanje v jajčnikih,če sem se vsedla ali vstala na hitro,občutek kot bi me kdo zaštihal,in bila se neznansko utrujena,samo spala in počivala biuser posted image

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: prvi meseci
17.6.2009 5:24:31   
pikicaaaa
evo še ene nova tukaj.
sem komaj v sedmem tednu nosečnosti in še čakam na prvi pregled pri ginekolgu.
tudi moji prvi znaki so boleče prsi,bolečine v spodnjem delu trebuha,pa jaz za spremembo od vseh drugih ne moram spat skozi se prebujam

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: prvi meseci
18.6.2009 9:56:12   
*zmajčica*
Žiujo...sm nova tukaj na RingaRaja...vbistvo sm se prijavila že veliko prej sm...ampak sem potem dala skozi SS tako da se nisem dost več pojavljala tuki gor....ampak evo me spet aktivno in user posted image ... sem v 11T. in mam res velike slabosti skozi cel dan, bolečine v trebuhu, utrujenost, glavobole...skratka res me matra...prvi pregled pri ginek. sem že imela in UZ je pokazal zdravega, pravilno velikega user posted image . ampak so se te težave pokazale čez en tedn in sem šla nazaj...tako da sem trenutno na bolniški in počivam!!

lp vsem in en velik user posted image usem!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: prvi meseci
11.7.2009 12:24:34   
vodnarcica
Živijo!!

Ali se kateri dogaja, da ima na vsake toliko malo povišano vročino, kar pomeni 37.1/37.3 in to se mi je zgodilo samo 2x, ne v zaporednih dnevih!! En dan v redu, drug dan vročina, dva dni v redu, tretji dan vročina!!!
In pa še eno vprašanje, ali bi se lahko kopala v morju v 9tednu user posted image , z rjavim izcedkom,ki ga imam konstantno, in jemljem utrogestan?!! Menda kolesarit in user posted image ne smem, ampak slišala sem , da je plavanje zelo priporočljivo.


Če ima katra tudi podobno izkušnjo, bom vesela odgovora!!

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: prvi meseci
27.7.2009 13:15:12   
nika78
Imam podobne težave kot ti in tudi sama jemljem utrogestan (zaradi izcedkov). Meni je ginekologinja odsvetovala kopanje in user posted image

(odgovor članu vodnarcica)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: prvi meseci
30.7.2009 15:35:44   
T ta
Živjo nosečke!

Evo spet ena nova tle gor. Na tem  forumu sem prebrala čisto vse kar se tiče nosečnosti. Mene pa sam neki zanima,a je mela ktera tako močne bolečine v trebuhu in te bolečine so tako tope in sežejo tudi v noge(res čudn občutek). Špikanje v jajčnikih sploh ne bom omenjela ker me špika bolj in bolj.(drugih težav nimam razen bolečih prsi) No naj povem da sem v drugem mesecu nosečnosti in me zelo skrbi kajti pred letom in pol sem imela neljubi dogodek.(plod mi je v 13 tednu odmrl) Zj me pa zanima če je mela ktera to in če je  to res normalno kot pravi moja ginekologinja. Sem povsem iz sebe ker si neznam pomagat. Hvala za nasvete.

Lp

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: prvi meseci
2.8.2009 20:09:46   
spela 2009
zdravo
mene pa zanima ce sem noseca da  semimela zadnjo M  22.7, da me bolijo prsi  in mi je slabo(ampak ne bruham?) nsaredila sem dva testa in sta oba pokazali  nosecnost. torej ce sem noseca me zanima v katerem tednu sem in  kdaj  lahko grem v bolnisko  saj delam v domu za ostarele in se bojim da  bi bilo kaj narobe

hvala ze  odgovor

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: prvi meseci
6.8.2009 8:25:08   
Anonimen
spel 2009, od tvoje zadnje M je torej minilo le 11 dni?? To je prekmalu, da bi lahko govorili o nosečnosti. Mogoče ti je pa test reagiral na ovulacijo??
srečno

(odgovor članu spela 2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: prvi meseci
16.8.2009 14:33:41   
vekybel
Pozdravljene, user posted image
jz sm tudi nova tukaj in sicer sm user posted image  11 tednov in še vedno imam slabosti in občasno bruhanje.
Upam da bo kmalu konec z temi slabostmi ker je že nadležno.
lep dan še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: prvi meseci
10.10.2009 10:10:00   
divans1
Punce, dejte me mal potolažit!!! Za mano sta dva ss, zdj sm pa čist nenačrtovano zanosila, noseča sem 8 tednov in 1 dan, nimam pa skor nobenih znakov, razen izostanka menstruacije in utrujenosti. Prsa me še bolijo, ampak ne tako zelo, kot so me na začetku. A je to normalno? Mam pa prvi pregled v sredo, 14.10. Ful me je strah, če se bo kaj videlo, ker prva dva ss sta se končala že v slabem 6.tednu.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: prvi meseci
10.10.2009 11:37:17   
ZoyaEva
Divans1, te že nekaj časa spremljam, saj sva skoraj na istem. Tudi za mano sta 2ss in tudi jaz sem (še vedno občasno) imela rjave izcedke, kot ti na začetku. Prsi me pa na primer zjutraj skoraj nič ne bolijo, proti večeru pa malo bolj, a tudi ne tako kot na začetku. Nekaj znakov je izginilo (izostren vonj) ... Sem pa zasledila, da je to res relativno, ker nivo hormonov niha. Seveda ni dober  znak, da zginejo vsi simptomi, a tudi to se je že zgodilo puncam, pa so vseeno ostale nosečke. Vsako telo je namreč univerzalno in drugače reagira na hormonska nihanja.

No naj ti povem , da sem prejšnji teden  bila na UZ in je srček bil.  Še en pregled me čaka dan pred tvojim. Obema želim, da bi se tale nosečnost iztekla srečno!!!!



(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: prvi meseci
10.10.2009 12:43:40   
divans1
Hvala Zoyaeva! Tudi pri meni je tako, da me čez dan prsa minimalno bolijo, zvečer pa bolj. Koliko tednov si pa ti noseča?

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: prvi meseci
10.10.2009 13:04:24   
ZoyaEva
V 9 tednu sem.  Pa ti ? 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: prvi meseci
10.10.2009 13:07:52   
divans1
Danes je 8 tednov in 1 dan! NImam pa hvala bogu nobenih izcedkov in srčno upam, da bo tako tudi ostalo. Mene je samo ful strah uz, da se ne bo nč videlo al pa da utripa ne bo, čeprov tako daleč še nisem prilezla, kot sem sedaj. Ti je kej slabo? Meni ni...

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?