|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
3.1.2009 20:48:24   
strelka123
Pozdravljeni!!!
Čas je da se vam tudi jaz pridružim. Po božiču sem naredila test innnn je pokazal user posted image  user posted image !!! Po nekaj mesecih nama je gratalouser posted image !!!  Sedaj sem nekje v 5. tednu in komaj čakam na prvi ginekološki pregled. Ščipa me skoraj vsak dan v predelu jajčnika- upam, da je to nekaj normalnega.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: prvi meseci
5.1.2009 16:57:45   
piki*
Hojla!user posted image

Sedaj se vam lahko pa še jaz pridružim, ravno tko sem v 5. tednu nosečnosti in skos me nekaj po malem špika v jajčnikih. Upam da je to normalno.
Sicer me pa zanima nekaj. V nedeljo sva bila s fantom pri nčaku na obisku nečak ima pa norice že sedmi dan. Malo me je zaskrbelo. Ko sem ga vidla v noricah sem se ga sicer izogibala in tudi dost kmalu sva odšla.Vseeno  pa me zanima kakšna je nevarnost za mojega malega. Sama pa sem jih že prebolela v otroštvu.

Povejte mi kaj več o tem, oz. o kaki izkušnji,

Pa pauser posted image

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: prvi meseci
9.1.2009 20:43:09   
Sarchi
Živjo punce....
evo tudi jzt se vam pridružujem. Nardila sem test in prikazali sta se user posted image ...ojej, prvi šok in strah...kako pa zdej naprej? Z mojim sva se odločla da bova poskusla in evola po treh mesecih se prikažejo črtice, tako da se pridružujem vsem srečkam user posted image . Me v trebuhu špika, pa tko skoz mal tišči, prsi me bolijo, rahle slabosti, drgač pa se počutim kar ok. Ok sej zdej bom z vami in bomo še kako rekle user posted image . Srečno vsem srečkam!


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu piki*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: prvi meseci
10.1.2009 8:26:42   
mojgal
no sedaj bom pa še jaz spemenila področje in se bom preselila med nosečnice, kajti tudi meni je test pokazaluser posted image  user posted image in ker ne morem verjeti. Sva pa delala tam nekje od maja 2008 po ni bilo nič potem sem pa začela jemati klomifen in že po taprvi škatlici zanosila čestitam tebi Sarchi in seveda vsem user posted image

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: prvi meseci
15.1.2009 17:37:22   
Sarchi
Čau evo me nazaj, me ni blo pet dni ker smo smučali v Dolomitih...ja kar z malim... ;) je šlo mal bolj previdno, ampak brez problema....sicer pa počutje, tko ...ja noro..kako si ti mojgal? oglasi se kaj? kdaj imaš prvi pregled? mene je naročil G. 9.2.

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: prvi meseci
16.1.2009 7:53:16   
mojgal
ojla, o poem ste pa res uživali prvi pregled imam 22.1 četrtek in to ultrazvok ker samo za pregled bi morala čakati do marca. Počutje je v redu samo res 2x več hodim na wc noro kaj šele bo.
Pa ti počutje ti je kaj slabo

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: prvi meseci
16.1.2009 9:18:59   
Sarchi
Ma sicer je počujte ok, ja pride tko k mi zaslabi, al pa sem lačna pa jem in potem mi je slabo....tko hecno. Pa tisto špikanje v jajčnikih je vse redkejše, mam tko bolj občutek napihnjenega spodnjega dela trebuha. Ravno razmišljam s kakšno vrsto rekreacije se naj zamotim da ne bi kile nabirala prekomerno. Verjento je še najbolj priporočljiva hoja...do sedaj sem redno hodila na aerobiko vendar ne vem če je sedaj ok?

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: prvi meseci
16.1.2009 9:31:46   
baby blue
špikanje v jajčnikih je onehalo, vtrebuh v spodnjem delu se mi je napihnil pa občasno imam krče zaradi hitrega povečanja maternice kar je v prvih treh mesecih normalno. kar se hoje na WC tiče joj jst se bom skoraj preselila tja :) he he... drugače pa utrujena sm spala bi slabosti sicer niso hude se mi samo vzdiguje drugače pa krekerje jem pa dosti sadja in zelenjave...

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: prvi meseci
16.1.2009 17:07:50   
tulpek
Pozabili ste ne vrtoglavico in "padanje skupaj" ter izredno utrujenost . Imam pa vse našteto pa še kaj za zraven user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: prvi meseci
16.1.2009 18:57:21   
mojgal
o potem ste pa nekatere res boge baby blue, tuplek  kdaj imata rok? Saj nas je kar veliko novihuser posted image hura za nas.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nosečnost
16.1.2009 20:10:19   
michelleD
Živio, punce, smo na istem
ja jaz sem 2. noseča.
nič mi ni slabo, me pa boli vse čez trebuh.in z zgago imam probleme .Na nuhalni svetlini je bilo vse v najlepšem redu.
V 1. nosečnosti pa mi je bilo bolj slabo,
ja bomo že, oba z možem si želiva otročka- najbolj punčko, seveda pravi tudi sin Anej " mami, ati in Anej smo naročili punčko"!
Joj upam da bo..
je pa druga stvar Anej (3,5 let) je bil kar prevelik zame, pa sem rodila s carskih rezom, tega me je kr groza.
Ja, pa če si želim 2. otroka bo treba tud to skoz dat"
Zanima me , kako ste kaj ve prebrodle te težave, (carski rez je groza)- jaz sem šlank sorte in tudi je rečeno da teže prenašamo take posege suhice.
pišite LP  Mihela

                                                                                                    (  Michelle)

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: prvi meseci
16.1.2009 20:13:49   
michelleD
brez panike. če pravi tako G je ok, na nuhalno bo ok. samo pozitivnoo
jaz sem v prvi nosečnosti imela slabosti
sedaj v drugi pa me vse boli čez trebuh, slabo mi nič ni

By

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: prvi meseci
16.1.2009 20:33:49   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: mojgal

o potem ste pa nekatere res boge baby blue, tuplek  kdaj imata rok? Saj nas je kar veliko novihuser posted image hura za nas.


Js konec avgusta. Sem se ravno izbruhala user posted image .

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: prvi meseci
19.1.2009 7:53:28   
mojgal
o tuplek sej bo bolje samo drži se. Kako ste pa kej drgač nove user posted image , nič vas ni tukaj gor

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: prvi meseci
19.1.2009 8:01:01   
baby blue
jst imam PDP 13.9. bomo vidli

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: prvi meseci
19.1.2009 11:35:07   
mojgal
o baby blue takrat imaš rok kot jaz iz kje pa si, da ne bova na koncu še skupaj v porodnišniciuser posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: prvi meseci
19.1.2009 11:43:25   
palerina
Živjo, sem tudi nova na forumu pa bi imela par vpr. user posted image . Bila sem v 6. tednu nosečnosti, ampak sem imela ss, jutri imam še pregled, upam da bo vse okey, da ne bo potrebno čiščenje....Zanima me, če bo vse okey, ali bi v naslednjem mes. že lahko zanosila, oz. kako bi preprečila šibko nosečnost, kajti ta je bila in se ni srečno končala...user posted image

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: prvi meseci
19.1.2009 12:39:22   
baby blue
mojgal jst sm iz okolice Jesenic...

sem gledala sta dve luni pred 13.9 he he

(odgovor članu palerina)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: prvi meseci
19.1.2009 13:05:10   
b007
hojla
tudi jaz sem nova na forumuuser posted image sm v 6t. Jajčniki in maternica bolečine za znoret. WC pa bo kmalu moj dom. Slabosti pa ni user posted image

Midva sva se tudi zelo dolgo trudila. G. mi je povedala da imam pregrado v maternici in je 50/50 možnosti. Nisem hotela reskirat in sm se odločila za operacijo. Šla sem v Trbovlje (svi so bili super). Kar pa ne morm verjet da je že v prvo prijelouser posted image . Z mojim se zelo veseliva. Prvi pregled ima šele 11.2. komaj čakam.

Veliko sreče vsem in mirno user posted image



(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: prvi meseci
19.1.2009 15:40:02   
Casiopea
Hi vsem. Končno sem se tudi sama preselila iz foruma zanositev. Sem v 6t. Pregled imam šele 12.2. Zakaj tako pozno? Zdi se mi, kot da bo do takrat cela večnost. Drugače imam boleča prsa, čez dan čutim špikanje v jajčnikih, na WC hodim vsako uro in križ me vsake toliko časa zašpika. Sej to je vse normalno, a ne? Kdaj ste vi imele/imate prvi pregled?

< Sporočilo je popravil Casiopea -- 19.1.2009 15:51:08 >

(odgovor članu b007)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: prvi meseci
20.1.2009 11:13:49   
baby blue
Jst sm zdej v 7 tednu in mam tud pregled 13.2.
Prvega sem imela 14.1 zaradi faksa ker sm za vsak slučaj šla po potrdilo.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: prvi meseci
20.1.2009 19:38:13   
mojgal
jaz sem tudi v 7 tednu in imam prvi pregled 22.1 in to takoj ultrazvok ker je baje drugače zasedeno so marca, tako da bom že v četrtek videlauser posted image jupiuser posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: prvi meseci
21.1.2009 8:39:42   
baby blue
uuuuu to je pa že jutri user posted image user posted image

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: prvi meseci
22.1.2009 11:25:16   
Sarchi
uuu mojgal danes.....user posted image user posted image user posted image user posted image . kako je blo?

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: prvi meseci
22.1.2009 18:19:06   
mojgal
živjo punce javljam se vam iz porodnišnice ja so me po prvem pregledu notri obdržali ker imam po tabletik klorifem nenavadno povečane jajčnike. Nosečnost mi je potrdil vendar mi moreje naresti nekaj raziskav.
Držite pesti da bi šla že jutri domov, da bo vse v redu. Mogla pa bom seveda počivati.

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?