|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v križu
18.4.2008 16:55:49   
sahorvat
Hojla!
Tudi jaz se vam pridružujem, danes sem naredila test in user posted image !!!
Zanima pa me če ima katera od vas bolečine v križu.
Jaz sem zaradi tega bila danes pri zdravniku in mi je dal lekadol-druga zaradi bebice ne smem in mi je rekel da je to lahk od nosečnosti.
Zanima me če ima katera podobne problem. Bolečine pa imam neznosne!!!
Če ima oziroma je imela katera podobne težave mi prosim lahk napiše da se mal potoložim ker me je res strah da je kaj narobe!
Hvala!!!

(odgovor članu Babyy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: bolečine v križu
29.4.2008 14:59:15   
*Mateja
Mene je v 6tednu križ tudi ful bolel. Blo je grozno, zvečer sem komaj zaspala....Je bla že odprta ena rubrika tle na forumu prov z naslovom bolečine v križu, tako da nisi edina, in naj te ne bo strah....meni je po parih dneh bolečina zginila, morm pa mal merkat kakšne gibe delam....imam pa že od prej težave z hrbtenico in križem.
LP

(odgovor članu sahorvat)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: bolečine v križu
1.5.2008 18:40:57   
katja_p
Tudi pri meni boleče prsi, rahla slabost proti večeru ali pa zjutraj. Po navadi me slabost obleti, če sem lačna - ni več tistega občutka lakote, kot je prej in ne "kruli" ti po želodcu, ampak ti postane malo slabo - vsaj meni.

Pa seveda mozolji in utrujenost user posted image

Sem pa v 10t

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: bolečine v križu
2.5.2008 18:59:54   
marjetica84
user posted image Pozdravljene! Sem nova in sem v 5. tednu user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image Kar se tiče nosečniških znakov imam malo večje prse in utrujena sem tako da bi kr spala, po jajčnikih me pa že od zanositve kdaj pa kdaj špika. Vendar mislim, da je to normalno. Mal se obremenjujem kaj bi jedla, ker imam neverjetni apetit. Tak da me partner že opominja. Zanosila sem z 57kg, sedaj jih imam pa že 58,4 kg.  Komaj čakam prvi ginakološki pregled. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: bolečine v križu
14.5.2008 19:36:31   
uršika***
ja punce, kaj je s temi bolečinami, ki so podobne kot pri menzi? nekakšni krči- raztezanje maternice? je to normalno?

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: bolečine v križu
14.5.2008 22:30:23   
_ancica_
jaz imam (sem imela) vse od nastetega, razen krvavitve. Sem v desetem tednu, bolecin v trebuhu nimam vec toliko, me pa se vedno neznosno bolijo prsi (ze vec kot mesec dni spim z modrcem - sportnim), slabosti so se zacele pocasi odtujevati, se vedno pa nimam tapravega apetita. Poleg nastetega imam pa se bolecine v krizu user posted image eh ja, nosecniske radosti, kaj cmo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: bolečine v križu
14.5.2008 22:32:35   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

ja punce, kaj je s temi bolečinami, ki so podobne kot pri menzi? nekakšni krči- raztezanje maternice? je to normalno?


mislim, da je to normalno...tudi sama sem jih imela kar nekaj casa po tistem, ko sem zagledala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: bolečine v križu
19.5.2008 15:40:55   
Julijana
pozdravljeneuser posted image
tudi jaz imam tipične znake
1.nosečnosti slabost od 8t do 14t boleče prsi tudi samo nevem koliko časa,
2.nosečnost slabost od 5t naprej in še kar trajajo (danes 10t in 2/7), prsi še vedno bolijo samo mislim da manj kot v prvo

slabost se vleče od dopoldneva čez cel dan in še v večere in včasih še ponoči. 

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: bolečine v križu
29.5.2008 9:59:35   
byanca
Evo, pa vam še jaz povem: najprej(pri 5t) sem imela bolečine, krče kot da bo dobila menstruacijo. kasneje so se bolečine umirile in tam nekje pri 7t so se pojavile slabosti, ki so trajale čez cel dan.
sedaj sem v 17t in slabosti še kar trajajo. sicer manj in večinoma zvečer in ponoči.
občutljiva sen tudi na razne vonje, ne prenašam vonja po salamah, sirih...
pred nosečnostjo sem sir oboževala, sedaj pa ga nemorem videti.

(odgovor članu Julijana)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: bolečine v križu
29.5.2008 15:56:57   
PikicaT
Naj še jaz povem svoje izkušnje do sedaj.
Sem v 10 tednu nosečnosti. Občasne slabosti sredi dneva so kar stalnica pri meni. Sicer ne bruham, samo se mi zdi, da je še slabše, če ti je samo slabouser posted image . Prsi me preveč ne bolijo, me pa zato toliko bolj bradavice. Pa seveda so zrasle, da imam že kar pošteneuser posted image . Malo čutim tudi spremembe na razpoloženju in zaspanost. Joj, bi kar spala skoz.
Kar se pa hrane tiče, mi pa sploh ne paše nič sladkegauser posted image . Včasih bi lahko pojedla vse živo (no, skoraj), danes me ne gane cela škatla piškotov ali čokolade na mizi. Se bi prej pokvarlouser posted image . Pa kava se mi je tudi uprla. Drugače mi pa malo bolj paše sadje. Se mi je pa tudi povečal apetituser posted image . Ampak zaenkrat se še nič ne pozna zatouser posted image .

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: bolečine v križu
8.6.2008 17:19:14   
timy
Pozdravljene!

sem v 6. tednu nosečnosti. Slabosti zaenkrat še ni, malo me bolijo bradavičke, včasih čutim rahlo zbadanje v trebuhu. Najbolj od vsega pa sem utrujena. Kar naprej bi spala. user posted image

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: bolečine v križu
15.6.2008 19:44:43   
katyy26
Pozdravljene....tudi jaz sem nova - v 5. tednu....user posted image
Moram rečt da edino kar čutim da sem noseča je to da sem napihnjena kot da sem že v 6. mesecu nosečnosti...
Slabosti zaenkrat še ni upam da jih ne bo...user posted image
Vsem želim čim manj slabosti...

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   prvi znaki
16.6.2008 14:34:50   
petrap
Ojla! Tudi jaz sem nova. Če sem pravilno izračunala sem sedaj v 7. tednu. Imam namreč zelo neredno menstruacijo in ekstra dolg ciklus.

Moji prvi znaki so bili:
- izostanek mens
- ZELO povečane prsi
- nenehno zbadanje v trebuhu
- napihnjenost trebuha
- pa nenehno sem lačna
- pa slabo mi je (bruham ne)

Je pa vseeno nadvse prijeten občutek.

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: prvi znaki
16.6.2008 15:55:50   
katyy26
Hojla Petrap!
Tudi tebi čestitam za nosečnost...
Zanima me pa ker mene tud ful špika po jajčnikih....koliko časa to traja...
In ali špika samo parkrat na dan ali nenehno...
Slabosti imam mile...samo zjutraj...user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: prvi znaki
16.6.2008 16:11:19   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: katyy26

Hojla Petrap!
Tudi tebi čestitam za nosečnost...
Zanima me pa ker mene tud ful špika po jajčnikih....koliko časa to traja...
In ali špika samo parkrat na dan ali nenehno...
Slabosti imam mile...samo zjutraj...user posted image


Mene je špikalo... Samo ne vem do kdajuser posted image Šele zdaj, ko sem prebrala vprašanje, sem se spomnila, da me že kar nekaj časa ni špiknilo. Recimo, da me je nazadnje tam okrog 10. tedna.
Kolikokrat? Včasih parkrat na uro, včasih enkrat na dan, ali pa na več dni, .. Povsem različno.

Lepo nosečnost vsem! user posted image user posted image

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: prvi znaki
16.6.2008 21:25:12   
katyy26
No super da vem da je to špikanje normalno...
No za zdaj gre kar uredu...upam da bo v prihodnosti tudi tako...user posted image user posted image
Sem pa res ful vesela...zdej čakam samo še na ginekološki pregled...
Super je tale forum res....
Bodite v cvetju...user posted image user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: prvi znaki
20.6.2008 11:49:58   
teičy
Najprej prisrčen pozdravček vsem bodočim mamicam in prijetnih user posted image  vam želim.

Naj še jaz dodam svoje znake. Napete prsi in bolečine v spodnjem delu trebuha so se pojavile zelo hitro že kakšen teden pred predvideno user posted image , ki je seveda potem ni bilouser posted image . Tudi apetit se mi je kar hitro povečal in to v obliki želj po točno določeni hrani....Sedaj sem v 8 tednu in so se pojavile tudi slabosti. Na srečo ne bruham mi pa non-stop obrača želodec, poleg tega pa sem občutljiva na vonje- vse mi smrdiuser posted image . Zizike so še kar napete in občasno boleče, špikanje pa se v maternici pojavi zelo redko. To je to, upam, da se ne bo pojavilo še kaj novegauser posted image  in kakšno bruhanje, kr mislim da je to najhujše kar me lahko doleti, sicer pa bomo itak vse to preživele.

Pozdravčekuser posted image

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: prvi znaki
20.6.2008 16:07:25   
orto2
Pozdravljene nosečke!

Končno se lahko tudi jaz preselim iz foruma o zanositvi,.....
Noseča sem 7 tednov, na UZ se šele vidi plodova vrečka. Imam pa ogromne prsi, napet in boleč trebušček, skoz me špika okoli jajčnikov. Upam, da me slabost ne bo ujela. Sem pa zelo utrujena in boleče noge,...

lp

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: prvi znaki
23.6.2008 10:41:34   
katyy26
user posted image
Čestitke!

Evo tud jst še nisem bila pri ginekologu, sem naročena šele 15.julija..
Me pa res ful špika po jajčnikih...
Upam da bo počasi bolje...salbosti še ni tako hude da se ne bi dalo zdržat, in srčno upam da je v večji meri ne bo...
Lepo user posted image  vam želim...Naj bo čim manj bolečin...

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: bolečine v križu
26.6.2008 20:50:35   
m333
ojla a je katera tukaj

a ni nobne

(odgovor članu sahorvat)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: bolečine v križu
15.7.2008 10:12:23   
KOKICA32
Oj, jaz sem nova tukaj. Včeraj, dne 14.07.2008 sem delala test in sta se pokazali dve črtici. Dne 01.08.2008 pa že imam prvi pregled. 

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: bolečine v križu
15.7.2008 15:12:51   
pokica_
Kokica32, kolko dni ti je M zamujala, da ti je test pokazal pozitivno? V kterem tednu pa si?

Jaz berem tele znake, ker mi je bilo čudno, da me je danes začel bolet križ, se komaj premikam, sem si prej umivala lase, pa sem že mislila da me bo v bano vrglo od bolečineuser posted image , pa zdaj vidim, da zna to biti tudi en od naštetih znakov, sicer pri redkih že v zgodnji nosečnosti, pa vendar.
Zjutraj mi je slabo ko vstanem in moram nujno nekaj pojesti, do zdaj nikoli nisem zajtrkovala, hudo fejst mi diši Rio mare, ko sem prej skoraj bruhala ko je moj kdaj jedeluser posted image , tako da zdaj za zajtrk zmažem vsak dan eno, špika me v jajčnikih in maternici, čez cel dan, tako počasi na momente in pol popusti, prsi me bolijo,...ma mislim da je to vse od mojih znakov, že tak jih je preveč!
Ampak, nisem pa noseča, oz. test mi v nedeljo ni pokazal še ničččč! Tako, da je danes že 9 oz. 10 dan kar mi M zamujauser posted image .
Bom pa počakala do vikenda, če nebo tečke in spet ponovim testuser posted image

Tebi pa srečno in zdravo nosečnost!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: bolečine v križu
16.7.2008 20:21:56   
zwer
No lep prvi pozdrav tudi od mene user posted image ... tudi prvič tukaj in trenutno (kot mi je ginekologinja v ponedeljek rekla) v 8. tednu nosečnosti.
Ja znaki nosečnosti ... pri meni so se prvo pojavile boleče bradavice, ki še kar traja in traja, špikanje v jajčniku - zaenkrat samo desnem, občasna slabost - predvsem ob kakšnem močnem vonju parfuma, salame ali rib.
Sem pa med vikendom malo krvavela in seveda strah je bil tukaj, vendar me je ginekologinja potolažila, da trenutno vse zgleda ok.

Lepo nosečnost vam vsem želim in pa čimmanj tistih neugodnih znakov nosečnosti user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: bolečine v križu
17.7.2008 8:34:46   
urška13
Ojla punce!
Midva sva en teden nazaj ugotovila, da sva user posted image  sedaj sem v 5. tednu. razen bolečih prsi, malo večjega apetita in seveda povečane utrujenosti, ni bilo nekih preglavic. sem se pa danes sredi noči zbudila 2x, prvič sem morala na wc, drugič me je pa bolelo v trebuhu in sem mislila, da zaradi mehurja, ampak ni bilo to to. kakšno uro nisem mogla zaspati zaradi teh bolečin. sedaj me še malo boli, a je bolje. me je pa seveda strah, da ni kaj narobe. sicer sem na forumu brala, da imate tudi ostale bolečine, pa vendar....user posted image  pregled pa šele čez tri tedne, uf....upam, da je vse ok.

Lp vsem in seveda čestitke

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   zgodbica o mojih 2 mesecih
15.8.2008 21:25:20   
Donatela
user posted image Jaz bi pa rada z vami podelila negativno izkusnjo in opozorila na mozne napake ginekologov in testov. Naredila sem dva testa, ki sta mi pokazala negativno. Obiskala sem ginekologinjo, ki mi je rekla da sem pred M (noseca sem bila mislim da okoli 6 tednov). Moji prijateljici, ki je en teden vec noseca od mene je rekla, da je. Rekla mi je, da ce za en teden ne dobim naj pridem po tablete za da bi dobila M. Obcutek mi je rekel naj tega ne storim. Nato sem po dveh tednih naredila se en test, ki mi je pokazal pozitivno. Nisem vec vedela kaj naj verjamem. Sla sem k drugi ginekologinji, ki mi je nosecnost potrdila. Bila sem zmedena in hkrati zelo vesela. Zdaj sem v 16. tednu in lepo rastemo. Komaj cakam, da grem spet na pregled in da vidim malega ali malo. No to je moja zgodba, ki sem jo zelela deliti z vami. Tako, da vam svetujem, ce prvi ginekolog rece ne pocakajte ali pa nevem.... Sreca v nesreci ali kako naj zgodbo narecen.
Lep pozdrav do vseh!user posted image

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?