|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  245 246 [247] 248 249   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
16.10.2007 9:55:33   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28
no,jaz sem danes sanjala,da sem prišla v porodno,notr sta bili dve sestri,in sta mi rekli,no tu boste vi.Z mano je bila mami,in mi je skoz govorila,da me bo zeblo.Soba je bila full svetla z full velikim oknom.to mi je ostalo v spominu,drugega se ne spomnim....


potem je pa možno, da si celo v trbovljah rodila, če je soba bila svetla in z velikimi okni... razgled pa ti tako verjetno ni ostal v spominu zato, ker ga v bistvu ni, zunaj so samo sive stene, če se ne motimuser posted image  

Sedaj pa šibam pogledat ven, če je res tako lepo vreme, sam se mi zdi, da si bom mogla prej eno bundo iz omare najdit, ker je že v stanovanju ful mrzlo.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6151
   RE: novembrke
16.10.2007 10:00:10   
nicolina
Punce, a ste vidle, da je umrl makedonski pevec Toše Proeski v prometni nesreči? Joj, kako žalostno user posted image , meni je bil on tolk fejst.

Držim pestke danes za našo Žirafo in Tantro user posted image user posted image  

Grem se počasi oblečt, pa v DM  moram, kolk bom spet zapravla... user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6152
   RE: novembrke
16.10.2007 10:01:17   
barika
Dobro jutro.
Hvala za kavico.

glede nato kaj se dogaja s Tantro, sploh ne bom komentiralauser posted image , ker je škoda besed, mi gre kr na jok ko berem, kaki pacarji so naši dohterji (pa kaj nobedn foruma ne bere, da vidijo kok so nesposobni, če sami tega ne vejo user posted image )
Rekla bom samo, TANTRA drži se!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Včeraj me je cel dan nekaj matralo tam dol...sem mislala da se že dogaja kej. zvečer me je ful špikalo,sem prav na uro gledala,, če je kej resnega, pa so se mi začeli doajat menstrualni krči pa ful boleče noge in to na 8 minut...sem bila čist paf, sploh nisem vedla, al nej grem v porodnišnico al spat user posted image
no šla sem se stuširat, pa spat, stanje se je umirilo, zdej me pa medenične kosti (tam ko se "noge držijo kolkov" boli, da hodit ne morem")bolijo ko user posted image user posted image user posted image



zdej grem pa prvi stroj cot obest


lp

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6153
   RE: novembrke
16.10.2007 10:03:53   
barika
Nicolina, sem slišala ja, grozno
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071016_3107822.php

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6154
   RE: novembrke
16.10.2007 10:07:14   
Tanayya29
O neeeeee...
ma,res grozno,meni je bil tko všeč..........user posted image user posted image
sploh ne morem dojet!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6155
   RE: novembrke
16.10.2007 10:16:50   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Nicolina, sem slišala ja, grozno
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071016_3107822.php


to je pa res zalostno....

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6156
   RE: novembrke
16.10.2007 10:17:00   
Tanayya29
zdej me pa medenične kosti (tam ko se "noge držijo kolkov" boli, da hodit ne morem")bolijo ko


mene tudi..kr težko stopim na nogo


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6157
   RE: novembrke
16.10.2007 10:23:18   
naraščaj
Joj saj res, danes je dan D za Žirafo. Držim pesti , da se vse dobro izteče in da vsaj tam ne bodo tako mečkali kot v Lj pri Tantri. Vse bo user posted image .

Jaz sem pa tak zaspana, kr user posted image  user posted image  user posted image  bom moga it mal zalegnat. Sam mi je ful glupo, ko ati tam dela, jaz pa ko kup nesreče. Pa če ne morem nič pomagat (kitat sten itak ne znam, šmirglala pa raj neb, kr tist prah ....) No saj bom pol vse pometla in pobrisala, da vsaj nekja.
user posted image  ma v petek RD (30 let) pa mora v službi častit pa nimam ideje kaj mu naj pripravim. Rad bi jim častil zajtrk, ker bo drugač mel dopust, sam zjutraj pa bi šel tja. Ma kera kako idejo.
Jaz razmišljam o kakem narezku in toplih Pečjakovih rogličkih + ene slane kifle, ki jih delam jaz. Kaka ideja bo dobrodošla. Jih je pa cca 15.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6158
   RE: novembrke
16.10.2007 11:05:39   
Mamathea
Joj grozna novička, res obupno, kako je lahko svet tako krut, zdaj pa še Toše, ki sem ga zelo rada poslušala.user posted image . Žalostno, ni kaj dodati.
Upam, da bojo vsej vesele novičke prišle iz strani mamic, ki se pravkar trudijo na svet spravit svoje štručke. Močno, močno držim pesti.user posted image .
"Naraščaj", če se ti da lahko pripraviš tudi piciketke, ki jih jaz delam, mal je sicer dela s tem, amak kar gre. Že prejšnji večer si lahko pripraviš vse skupaj in zjutraj samo spečeš, je v 15 min pečeno, dobro za jest tako hladno, kakor toplo in res nekaj posebnega, to so tako imenovane piciketke.
Kupiš vlečeno testo (najboljše je tisto na rolico zvito - 6 listov je zvitih na rolico) in potem vzameš 1 list testa, ga rahlo navlažiš z mešanico vode z dodanimi kapljicami olivnega olja, potem čez premažeš paradižnikovo omako (pelate, ketchup, jaz omako sama nardin iz paradižnika in mal dodam bazilike, origana, česna in vse to zmiksam v multipraktiku, velja pa tudi kakšna kupljena omaka za pizzo...), na to položiš šunko, ali pač kakršnokoli salamo, ki jo prej narežeš na trakce, potem daš 2. list testa, ga zopet navlažiš in obložiš s sirom, gobicami, olivami... pač po želji in nato vse skušaj zviješ iz daljše strani, se pravi navzgor. Vse skupaj lahko daš potem v hladilnik do jutra. Zjutraj razrežeš, kot bi rezala rulado in koščke položiš na peki papir, tako, da so obrnjeni navzdol in pridejo kot neka gnezdeca. Vsa ta razrezana gnezdeca daš v pečico na 200 stopinj in pečeš 15-največ 20 min. Pobereš iz pečice, zložiš v škatlo in že je tukaj super prigrizek. Lahko pa namesto pizza nadeva uporabiš skutin nadev, postopek je enak, samo, da namesto ostalih sestavin na testo polagaš skuto, zmešano z jajčkami in kislo smetano.
Jaz to zelo rada delam in vsak, ki to proba je ful navdušen, sej je okus res izjemen, pa še fajn zgleda.
Če sem kaj nerazumljvo napisala, kar vprašaj. Pa dober tek.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6159
   RE: novembrke
16.10.2007 11:21:33   
Špelka
Upam, da ne bom kregana, ampak vseeno javljam, da je Nikkita10, ki naj bi imela rok 5.11., že v porodnišnici, ker ji je ponoči odtekla voda. Kateter za EA ima že vstavljen, sedaj pa čakajo popadke.

Tko da poleg Žirafe in Tantre dejte kakšne pestke stisnit tudi za Nikkito! user posted image user posted image user posted image user posted image  Dejmo Nikkita! user posted image user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6160
   RE: novembrke
16.10.2007 11:30:39   
Mamathea
Držimo pesti tudi za Nikkito.user posted image user posted image . Joj pa to gre kr po tekočem trakau, zdaj me je pa res že pošteno strah postalo.
No ja pa nekako bo že šlo. Vsem današnjim mamicam stiskam pesti, vsem ostalim pa pošiljam sončen pozdrav, pazite se in uživajte.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 6161
   RE: novembrke
16.10.2007 11:39:24   
potepinka
user posted image user posted image user posted image  še pesti za Nikkito.

To pa res šiba ko po tekočem traku,me kar štihne ko berem kak se nekaterim mudi.Upam da se vse dobr steče.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6162
   RE: novembrke
16.10.2007 11:41:23   
Tanayya29
ja madonca ja...dajmo nikitta!!!!!držimo pesti..

a bo sploh katera rodila novembra,al samo jaz?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6163
   RE: novembrke
16.10.2007 11:46:08   
naraščaj
Nori oktober. A je kaka polna luna na vidiku. Nima pr seb nobenga koledarja s temi iznakami, da bi prečekirala.

Nikita želim ti čimkrajši in lahek porod. user posted image user posted image user posted image user posted image

Mamathea, super recept. Bom probala, če ne prej pa pol za naše domače. Super, hvala.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6164
   RE: novembrke
16.10.2007 11:52:32   
ninocka
Dober dan,

sem preletela danasnje nase novicke - joj, so me razjezili s Tantro...zato pa jst nisem hotla rodit v LJ  porodnisnici...
Tantra, drzi se, upam, da bos cimprej Lukca pestovala user posted image user posted image user posted image

Enako pa tudi Zirafa in pa Nikkita user posted image user posted image user posted image

Men je sestra ze zjutraj poslala SMS o smrti Toseta, ona je bla ful navdusena nad njim...ful zalostno tole...se mi zdi, da vedno umrejo tisti zvezdniki, ki si najman zasluzijo...user posted image user posted image user posted image

Jst sem vceraj se polikala 2 stroja plenic, eden mi je ostal se za danes...kolkr so lahke te plenice za likat, so pa tolk ubijalske...jst na koncu ze kr nisem mogla vec, sem jih skoz stela kolk jih se je...user posted image user posted image
Dons se te polikam, in po dolgem casu lahko spet dam prat kaj drugega kot oblekce za dojencka...Zdej sem cist pustila najine in Evanove stvari (dobr, da jih mamo v omarah zadost user posted image user posted image ), zdej pa veselo na pranje se tega user posted image

Moj ma pa danes fax, se je letos vpisal, midva z Evanom greva pa mal k mojim na obisk. Mi je sestra vceraj v Chichotu kupila 2 kompletka za iz porodnisnice in grem precekirat ker mi je bolj vsec user posted image user posted image TA druzga bo pa nesla zamenjat za vecjo stevilko, da bo lahko dalj casa nosu...se mi zdi, da pri novmu st. 50 ne bo lih neki ful v postev prisla, drugac jo je pa Evan mel skor do 2 meseca.

Se beremo, uzivite v lepem dnevu...




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6165
   RE: novembrke
16.10.2007 11:54:11   
Mamathea
Res je oktober popolnoma "nor" mesec, vsej kar se tiče novembrk, ki veselo rojevajo že v oktobru. Nič drugega ne moremo, kot samo držati pesti, da se bo vse izteklo v najboljši luči. Polna luna bo 26.10 in 24.11, zato me je že strah, kako noro bo šele takrat.
Mogoče so pa otorčki "novembrk" tako močni, da se jim ne da več v trebuščkih sedet in čakat, si želijo prej ugledati lučko sveta. Pravi "navihančki".user posted image
Malo še moram delati, imam še kr nekaj opravkov v službi potem pa grem kuhat koslio. Danes bo piščančje-zelenjavna rižota, pa solatka iz radiča zraven.
Lepo bodite.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6166
   RE: novembrke
16.10.2007 12:03:27   
naraščaj
No, jaz pa ne rabim več komplicirat za kosilo, saj bo ati jedel doma, ker je mami že vse pripravla. (sta navajena jest ful prej, pa še na en pogreb gresta).Tako, da sem mu sam malco prštimala. user posted image user posted image user posted image

Moj pa itak vse je, saj jaz bolj tista, ki komplicira. Mam pa sveži radič iz vrta, tako da solato bom ziher mela, sam kaj zraven še ne vem. Mogoč bi tut jaz kako rižoto, jo mam ful rada.user posted image user posted image

Ful škoda za Tošeja. user posted image user posted image  žal se res slabo konča pri tistih, ki so vredu, saj kaka Britney ma prevelik zegn.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6167
   RE: novembrke
16.10.2007 12:15:33   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

Nori oktober. A je kaka polna luna na vidiku. Nima pr seb nobenga koledarja s temi iznakami, da bi prečekirala.




26.10 je spet polan luna takrat sem pa jaz na vrstiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6168
   RE: novembrke
16.10.2007 12:17:10   
Tanayya29
potepinka ne me strašit,madonca!s to luno!

jst bom počakala na november...user posted image user posted image user posted image

ufff mi je kr vroče ratal!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6169
   RE: novembrke
16.10.2007 12:18:58   
Tanayya29
Ful škoda za Tošeja.


jaz še zdaj ne morem dojet..meni je full hudo!
se spomnim takrat,ko je umrl Nejc od Bepopa...ravno nekako tako se počutim!
men je full hudo...

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6170
   RE: novembrke
16.10.2007 12:20:25   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

Nori oktober. A je kaka polna luna na vidiku. Nima pr seb nobenga koledarja s temi iznakami, da bi prečekirala.




26.10 je spet polan luna takrat sem pa jaz na vrstiuser posted image user posted image user posted image

To je že drug petek. No way, jaz še ne morem it. user posted image user posted image Čeprav bi že rada žulila user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6171
   RE: novembrke
16.10.2007 12:25:23   
nemrak
user posted image user posted image ,
TANTRA, se vam zahvaljujeje za lepe želje. Še naprej pa držite pesti za njo.
Vse se je umirilo, zato bodo še nekaj dni počakali. Včeraj se niso znali v porodni odločit in so nekaj mučkali. Bili so zgoženi, ker je niso ginekološko nič pregledali. Sumijo, da se ji je odluščil del posteljice.
Je pa zelo razočarana nad vsem skupaj.

Tako, da očitno so v LJ res postali pravi pacarji.
Ne zamerit tiste, ki ste oz. boste rodile tam.  Ampak tako čudne stvari se tam dogajajo.user posted image

Vidim, da novembrke res prehitevajo po desni. Kako bo res šele čez 10 dni, ko bo zopet polna luna. Po pravici povedano, bi tudi jaz kar kmalu rada šla v Rimuser posted image .

Vsem novim souser posted image  DOBRODOŠLE med čveke!!!

žirafa, SREČNO!!! user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6172
   RE: novembrke
16.10.2007 12:29:16   
gruška
ŽIRAFA, TANTRA, NIKKITA10 -  DRŽIMO PESTI  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
A to pomen, da bo v kratkem že 9 "novembrskih"  user posted image , saj smo šele na polovici oktobra  ... user posted image  ... user posted image  Samo, da bo vse uredu ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6173
   RE: novembrke
16.10.2007 12:32:44   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28

potepinka ne me strašit,madonca!s to luno!

jst bom počakala na november...user posted image user posted image user posted image

ufff mi je kr vroče ratal!



Jaz bi kar šla,ta teden so že 2X bili lažni popadki mogoče pa bo kaj,bom vidla v petek imam CTG kako kaže



Joj tole s TANTRO je pa res user posted image  pa kaj čakajo če sumijo da se ji je posteljca odluščla,to je ja nevarno.Ali ne?Naj me katera popravi,če se motim!

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6174
   RE: novembrke
16.10.2007 12:39:29   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Špelka

Upam, da ne bom kregana, ampak vseeno javljam, da je Nikkita10, ki naj bi imela rok 5.11., že v porodnišnici, ker ji je ponoči odtekla voda. Kateter za EA ima že vstavljen, sedaj pa čakajo popadke.

Tko da poleg Žirafe in Tantre dejte kakšne pestke stisnit tudi za Nikkito! user posted image user posted image user posted image user posted image  Dejmo Nikkita! user posted image user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka


dejmo Nikkita...seveda držimo pesti tudi zate!!!!
Čim lažji in hiter porod ti želim!!!!!
Pa srečno!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 6175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  245 246 [247] 248 249   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  245 246 [247] 248 249   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?