|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  249 250 [251] 252 253   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
17.10.2007 9:08:07   
Laubica
Držim pesti -za uspešne preglede
Punce ali se vam tudi to dogaja-jaz namreč sproti vse pozabimuser posted image sem prej brala poste in razmišljala kaj naj odpišem pa sem vse pozabila-groza kot da postajam dementnauser posted image
No glede imen-pri nas je to bil grozen problem -saj tudi pri nas vsi 3 izbiramo ime,pa smo se kooooomajjj zedinili za ime Timon-je bilo edino da je bilo vsem 3 všeč,za punčko smo se pa takoj strinjali da bi bila Tinkarauser posted image
Mandarine -danes grem v špar po 6 kg vedro mandarin -ker mi jih tudi mažemo kot za šalo,jaz sem si zdaj 2 tedna vsak dan predno sem šla delat kupla v trgovini vrečko mandarinuser posted image ja jabolke mi tudi zelo teknejo,zdadnjič mi je teta prinesla ananas -zelooo sladek samo me je full zgaga po njem peklauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6251
   RE: novembrke
17.10.2007 9:20:31   
barika
Dobro jutro...sem spala ko user posted image , moj user posted image  še zdej neki štrajka...mam občutek da se je ful umiril...
drugače je pa danes 37 tedenuser posted image user posted image user posted image , še 3-je tedni do koncauser posted image user posted image


punce, držim pesti za uspešno opravljene pregledeuser posted image

midva sma pa včeraj šla kupit novo sedežno.. me prav zanima, če bo vse ok, ko jo bodo dostavl... čeprav je bil prodajalec  mal user posted image user posted image user posted image , bo 100% neki narobeuser posted image


glede http://www.hladnik.com/index.php?&stran=numerologija, pa za mene piše čist tak,ko je res, razen to me moti, da RD ni v harmoniji s skupnim številomuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6252
   RE: novembrke
17.10.2007 9:37:37   
naraščaj
Dobro jutro tudi vam čveke.

Ene že s pregledov. user posted image user posted image za BP pregled in CTg. Za vse, ki še pa mate pa user posted image

Spala sem tako, tako. Pač redni obiski WCja. Pol sem pa proti jutru fajn zaspala, ob pol devetihme je pa pokonc vrgel ati, ki prišel tist jupol dol šmirglat, da bo lahk še enkrat prekital user posted image user posted image . Skratka pridn 100 na uro.

No tut jaz danes začnem 36 tedn. še 4 tedne user posted image user posted image user posted image . " še obvezno morm dočakat, pol pa tut jaz lahk grem. Sam vedno bolj se mi zdi, da bom čez rok, sam zato ko skoz gnjavim,da nas ne sme prehitet zaradi del.

Danes se dobim z eno decembrko, ki je iz teh koncev (pa se ne poznava), da se spoznava, da se ne bova pol čudn gledali, ko se bova srečali z vozi. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: že 35


Mah dost o tem. Morem vam povedat kak je dans moj ati fajn kital (zadnjo steno) je namest kita vzel jupol . pol je pa mojga prepričaval, daje to kit in je še on nadaljeval. No nasrečo moj ni daleč prišel, ko kliče ati, da je vzel napačno kanto.
je bil bil jezn ko , jaz pa sem se rolala. Pol pa moj zeza atija, da tak dobrih malarjav pa še ne, ko bi znal malat s kelo (špohtlom).
No tako more jutr spet šmerglat in jovo na novo. Matr se nama dogaja, kot da se nam nič ne mudi.


To sem se nasmejala

Saj men je tut smešno, sam cajt nas pa vseen baše.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6253
   RE: novembrke
17.10.2007 9:45:54   
Tanayya29
Jutro....

No,jaz sem danes tudi fajn spalauser posted image .Ponoči sem šla samo enkrat na Wc!

Tintin user posted image za pregled!
Nicolina,Scubadiver vama pa srečno na pregledu,in Gruški(upam,da nisem koga izpustila).

Tintin sem še enkrat klicala v Kranj v porodnišnico za ULTIVO,in so mi zagotovili,da jo dobim,no sedaj sem kar malo pomirjena...

Naraščaj tudi jaz sem se nasmejala ob tvojem postuuser posted image user posted image ...

Mandarine tudi jaz obožujem 100 na uro,če jih preveč pojem pol me pa vse boli v želodcu...

Že 35 jst ponavadi tudi vse sproti pozabim,kaj moram napisat.

ma,jaz upam,da se ne bojo več nazaj obrnliuser posted image .Tako,kot je rekla ilije verjetno imajo premalo prostora,no vsaj upam...

a mi lahko npr.poveste kok mate ta malih pajackov,jaz ne vem a moram še kaj dokupt ali bo dost...št 56 in 62?Kok prbližno jih mate..sej če ne bom pa sproti kupovala.

Lep dan vam želim!




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6254
   RE: novembrke
17.10.2007 10:18:35   
potepinka
Dober dan


O spanju splih ne bi govorilauser posted image user posted image ,ker imam podočnjake take da adijo.

Danes imam pregled popoldan pri diabetiku,upam da ta moja sladkorna stoji tako kot morauser posted image user posted image

Za vse ki ste opravile pregleduser posted image user posted image  in za tiste ki ga še bosteuser posted image user posted image
Naraščaj-brcike mislim da imamo po večini vse isto,meni se to tudi dogaja
Mamathea-glede imen,se ne oziraj kaj drugi mislijo važno da je vama všeč.
Ja pri nas so tudi bile in so še debate okoli imen.Zaenkrat ostane Mark smo se odločili ampak hči navija za Vid,možek bi pa zdaj kar neki drugega.Joj,meni je pa ful všeč Mark.Bomo videli.

Ali je že kaj novic o Žirafi in Tantri????

Upam da je vse ok.
Nayya-Glede št.56 imam kakšnih 6 pajackov,pa nekaj hlačk,pa body-ev,št.62 imam pa malo več stvari.Samo ne bom nič več dokupovala bom potem sproti kaj bom rabila.
No zdaj pa grem do trgovine na sprehod in PLAČAT GREM SEDMICO NA LOTO.
Se še tipkamo.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6255
   RE: novembrke
17.10.2007 10:24:26   
barika
sem gledala na oni strani izračun za user posted image , pa piše da to ne klapa... upam, da ne bo imel kakih posledicuser posted image
imela boma pa Martina, pa nekaterim to ime ful ni všeč...sam se ne sekirama, ker bo najin otrok in je nama ime všeč, pa se ne dama prestavituser posted image , drugi si pa nej mislijo kar hočejo... men tud niso všeč imena ki jih imajo otroci od sorodnikov pa se ne sekiram...koker komu paše

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6256
   RE: novembrke
17.10.2007 10:24:45   
Mamathea
Pozdravček, tokrat že iz službeuser posted image
Jaz imam pajackov št 56 in 62 vsega skupaj kakšnih 10, seveda to mislim na pakjacke iz celega (ponavadi so plišasti), potem imam pa še nekaj kompletkov (hlačke+ majčka), pa še nekaj hlačk iz flisa, in nekaj bombažnih kompletkov, ki pa se mi zdi, da bojo prehladni za zimske dni, zato bojo samo za "spodaj", čez pa pajacka iz pliša.
Ne vem ,ali je to dovolj, ali ne, ampak starejše mamice (izkušene) mamice so mi rekle, da so cotke od št. 56, 62 zelo, zelo hitro premajhne in jih ni vredno imeti preveč. Pri 68 se menda mal ustavi in tistih se že splača imeti mal več. Sicer pa bomo itak mogle sproti prat ker, če so npr. pajacki pobruhani jih itak ne moreš "pacat" v košu za perilo predolgo, ampak je treba sproti prat. Jaz bom kr zaupala izkušenim mamicam in ne bom  več kupovala teh majhnih pajackov, če pa se bo slučajno izkazalo, da jih je premalo se jih pa še vedno da dokupit.
Drugače pa mene danes nekam čudno zvija v trebuhu, mogoče sem za zajtrk pojedla preveč mislijev in je to, to.
Lepo se imejte, sonček že sije, zato vam pošiljam topel pozdrav.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6257
   RE: novembrke
17.10.2007 10:33:09   
sonchek
Dobro jutro čveke...
...jaz sem morm pa danes pohvalit, da sem odlično spala, samo 2x obiskala wc...ostalo v kosu...sem kot prerojenauser posted image ..

Vidim, da imate resne probleme z imeni...midva sva se zelo hitro zmenila kako bo ime, ampak hkrati sva se zmenila da tega nobenemu ne poveva do poroda...JA MORŠ mislt...moj dragi je vsakmu povedu, k ga je vprašu...sploh ne more nič zadržat zase( je pač tak tipuser posted image )...groza in potem sem rekla, da ne bova dala tega in da mu druzga sploh ne povem do poroda, potem v porodnišnici se bova pa zmenila user posted image user posted image user posted image ...No vseeno bo ostalo prvo ime, ki mi je tako všeč!!!!

BRCIKE-jaz sem na prejšnjem pregledu vprašala G. če iam naše dete slučajno 10rok in nog...sej je je povsod dost...pa se je sam nasmejala...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Mah dost o tem. Morem vam povedat kak je dans moj ati fajn kital (zadnjo steno) je namest kita vzel jupol user posted image . pol je pa mojga prepričaval, daje to kit in je še on nadaljeval. No nasrečo moj user posted image  ni daleč prišel, ko kliče ati, da je vzel napačno kanto. user posted image user posted image  
user posted image  je bil bil jezn ko user posted image , jaz pa sem se rolala. Pol pa moj user posted image  zeza atija, da tak dobrih malarjav pa še ne, ko bi znal malat s kelo (špohtlom). user posted image user posted image
No tako more jutr spet šmerglat in jovo na novo. Matr se nama dogaja, kot da se nam nič ne mudi. user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  sem se pa res nasmejala...mate pa vi ene malarje pri hiši user posted image user posted image user posted image
No, upam da bo vseeno pravočasno vse narejeno...hihiiiii

Nicoli in  vse ostale ki imate danes pregled...držim pesti da bo vse ok in da mali user posted image  lepo napredujejo...mi ga imamo pa v petek...jupiiiiiiiiiiiiiii

No sej pa letim v LJ...grem mal po štacunah pa "domov" pogledat pol greva pa s dragim na socialno za očetovstvo zrihtat....
Lep dan vsem in pejte malo na sončka...je tako lepo zunaj...to pa je lepa jesen...jupiiii upam da bo še dolgo zdržala....
papa



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6258
   RE: novembrke
17.10.2007 10:35:23   
sonchek

evo popravljeno....

user posted image  

SEZNAM 74-NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

1.11.07 bancha 
1.11.07 murencek   (user posted image Dušan ali Staš) ŠLA V RIM
2.11.07 maks,25, CH, NSuser posted image (user posted image Matija ali user posted image Mija, Mila..)
2.11.07 tintin,27, KR, NSuser posted image  (user posted image Maša ali user posted image Vasja)
2.11.07 matea1  
3.11.07 naja08,32, LJ, NS user posted image  (Blaž)  
4.11.07 bella469, user posted image   
4.11.07 že 35, 35, MB; NS user posted image ;  morf.user posted image (Timon);
4.11.07 mojval, user posted image
5.11.07 nemrak, AC user posted image ;
5.11.07 bts 
5.11.07 bejbi 
5.11.07 Hruškica84,23, PO, user posted image  (Filip)  ŠLA V RIM
5.11.07 martita
5.11.07 nikkita10, user posted image
5.11.07 peska, user posted image
6.11.07 Alina_alin, MB 
6.11.07 azarmitra,24, morf. user posted image ;   
6.11.07 gruška, NS user posted image , mofr. user posted image ;(Taja)  
6.11.07 tjuša
6.11.07 ninocka,29, LJ, mofr. user posted image ;
6.11.07 pikapikica 
6.11.07 Kimi6, user posted image
7.11.07 potepinka,32, CE, morf user posted image -Mark ;
7.11.07 kesi,
8.11.07 TANTRA, LJ, AC user posted image (Luka)
8.11.07 heaven,25, Izola 
8.11.07 barika, user posted image  (Martin),
9.11.07 marinci
9.11.07 Ilije, AC user posted image   (Zala ali Ajda);
9.11.07
 lajla, user posted image
10.11.07 Kada
10.11.07 makica,
10.11.07 nayya28, morf user posted image  (Taj) ;
11.11.07 anonimna 4
11.11.07 sonček5, AC user posted image ;
11.11.07 deena,
11.11.07 mklks,
12.11.07 zirafa76, NS user posted image user posted image , mofr user posted image user posted image (Isabella in Gabriella ali Sofija)
13.11.07 jooly
13.11.07 mmajaa, MB
14.11.07 naraščaj,CE, morf user posted image (Taja???)   
14.11.07 velika britanija,
15.11.07 Alter_ego
15.11.07 babsy77, mofr user posted image  (Ana)
15.11.07 manca, KR, morf-ok, user posted image  Maja
16.11.07 analana, user posted image  Luna-Alya  
16.11.07 soni, user posted image  in user posted image ;  
17.11.07 Loni 76, LJ
17.11.07 anastasija, Jesenice
18.11.07 Nada79
18.11.07 KATKA3, user posted image ŠLA V RIM
19.11.07 sonchek,29, PO, morf. =ok;
19.11.07 Nežka
19.11.07 Silva10,LJ, user posted image
20.11.07 scubadiver,31, LJ; NSuser posted image , morf user posted image ,3Duser posted image   ( user posted image Lana)
20.11.07 kanarka, user posted image  (Sara)
21.11.07 Pikec mali,
21.11.07 barbi195,
23.11.07 Tinna
24.11.07 mamuška,35, morf user posted image   (Benjamin ali Dominik),  ŠLA V RIM
24.11.07 viki-2
25.11.07 buba1131,
26.11.07 Mamathea, 
27.11.07 Bauka29,
27.11.07 Dajica, mofr. user posted image  (Kaja) ;
27.11.07 Ajtak, morf user posted image (Tjaš)
27.11.07 mila1,
27.11.07 neli99, user posted image  (Nataša) 
28.11.07 Petra1976,31,Šk. Loka,
29.11.07 nicolina,31, NM, morf user posted image  (user posted image Tin ali user posted image Lana, hana, nika..) 
29.11.07 Špelka, 29, mofr user posted image     

29.11.07 DEBELUŠKA30, morf user posted image
30.11.07  tago, user posted image  (Lea)
Začele z nami:
user posted image  Katina user posted image
user posted image  Teja*user posted image
user posted image  Aleksejauser posted image
user posted image  Afnica malauser posted image     


user posted image RODILI SMO user posted image user posted image user posted image   

DO SEDAJ:    4 X user posted image ,     4 x user posted image         user posted image user posted image user posted image     

user posted image   (23.9. - 23.10.)

1.10.2007 Murenček (1.11.) -user posted image  Staš (2040g, 44cm)
3.10.2007 Hruškica84 (5.11.)- user posted image  Filip (2630g 48cm)
7.10.2007 Mamuška (24.11.) - user posted image Dominik (2670g, 50cm)  
12.10.2007 Katka3 (18.11.)- user posted image user posted image  Klara(1970g) in Aljaž (2070)
16.10.2007 Žirafa76 (12.11.)- user posted image user posted image  Isabela(?) in Sofija (?)
16.10.2007 Nikkita10 (5.11.)- user posted image  Lara (3290g, 52 cm)

   user posted image (24.10. - 22.11.) 



user posted image  (23.11. - 21.12.)




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6259
   RE: novembrke
17.10.2007 10:52:22   
nemrak
user posted image user posted image ,
tudi jaz sem že nazaj s pregleda. Plodovnice je za silo še kar ( ni mi treba v bolnico user posted image ), posteljica se počasi "kvari" , odprta še nisem nič.
CTG je bil dober, nič popadkov, je pa pridno spala, tako, da sem jo morala malo požokati, da se je zbudila.
Delal mi je UZ. Glavica že čisto spodaj, imamo pa okoli 2800g.
Naslednji pregled čez 1t, potem pa ga ni in se mu grem pokazat (dežuren) v P.
MV mi ni gledal, ker tega sedaj ne delajo več zaradi različnih bakterij in vnetij. In ker sem tako daleč, da lahko že rodim. Pogledal mi ga bo v porodnišnici čez 2t in se potem odločil kako in kaj.
Čestitke vsem za uspešne preglede!!!

Javila se je TANTRA, ki pravi, da se je vse umirilo in ima samo nekaj popadkov na dan. Po vsej verjetnosti pa bo šla jutri domov.

Uživajte "zadnji dan " na sončku!!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6260
   RE: novembrke
17.10.2007 11:05:46   
sonchek
Nemrak čestitke za uspešen pregled!!! user posted image user posted image user posted image

Boga Tantra...njo pa res mantrajo...men bi se skeglal...jojjj je pa res zdej potrebno še vse to...groza...no vsaj domov gre lahko, kar je pa verjetno že boljše kot tam ždet v P.
Tantra..eno user posted image za srečo...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6261
   RE: novembrke
17.10.2007 11:41:36   
ninocka
Dobro jutro!

Kolk lepih novick me je pricakalo:

Zirafa, cestitke za tvoji mali borki user posted image user posted image user posted image

Nikkita, cestitke za Laro!!!!



Vidim pa, da pri Tantri se pa Lukcu se kar ne mudi. Mu je pr mamici velik boljs user posted image

Jst sem danes spala obupno - sred noci me je zacel zvijat in sem mogla na WC, poleg tega je se mali v trebuhu mel zur, bolele so me ledvice (kot pri M), ni me pa bolel kriz in sem skor skakala lahko po pojstli user posted image Pa zvecer, ko sem sla spat mi je tko slabo ratalo...V glavnem potem nisem in nisem mogla zaspat nazaj, moj me je skoz spraseval, ce je vse OK...Sem kr neki BZ razmisljala - o porodu, pa CR, pa kako bo potem z dvema otrockoma, pa o Tosetu, pa o unmu fantu, k ga je varnostnik pretepel... Zaspala sem proti jutru ob 7ih je bil pa ze Evan pokonc,  in sva se sla rihtat za vrtec.

Vceri sem bla na obisku pri mojih in sem tam jedla kosilo, danes sem pa zmenjena z dvema kolegicama na pijacki, pa sploh ne vem, kaj cem s kosilom narest? Verjetno si bom kr en burek in jogurt kupila...
Pa ful sem bla vesela, so mi v Merkurju zamenjali tehtnico, zdej bom pa res lahko zacela pect...lahko pridete na pecivo, kjo bo peceno user posted image user posted image

Ne vem, a sem povedala, sestra mi je kupila v Chicotu kompletek za iz porodnisnice (ful luskan) user posted image user posted image user posted image + se enga (da sem lahko izbirala). Enga bo zdej nesla nazaj, zamenjat za vecjo st, da bo lahko mel mal dlje casa.

Shoncek, z mojim sva se ful nasmejala uni slikci, ko drvijo novemberski otroci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst sem pa razmisljala, da mogoce pa novembra ne bo take guzve v P, ce bodo ze vse novemberke k oktobrkam pobegnile user posted image user posted image razen, ce bo naval decemberk takrat user posted image user posted image

ajtak, prvic ti ga bo skopala itak babca. Pa ziher bo mela kaksne komentar glede banjice (vsaj pri men ga je mela, da bi bla boljsa cist navadna), ampak nama se je odlicno obnesla.

Scubadiver, fino, da si uzivala v kinu user posted image user posted image user posted image sej jst si ponavadi kr take easy filme zbiram, ce se mi ne da kaj prevec gledat...nc ne zamudis, pa se mozgane mas lahko na off, ko gledas...za kaksne bolj globoke, mora bit lih pravi dan, pa pravi cajt...drugac sploh nisem skoncentrirana in zaspim, al pa se po parih minutah zacnem dolgocasit...

jooly, midva sva mela tud ful probleme ime najdt, pa sploh da neki k Evanu pase (npr. kaksen Ziga al pa Matic lih ne gre) user posted image user posted image Pa ko te skoz vsi bombardirajo, kaj naj das zaeno ime otroku, kot da je njihov...user posted image user posted image

narascaj, tvoj ati je pa skor A je to! mojster user posted image user posted image user posted image ah, je vsaj mal popestril, drugac pa  user posted image user posted image user posted image za tvojega oceta, ker ti toliko pomaga user posted image user posted image user posted image

barika, a ves, da sem jst isto komentirala ta zakon in red? Da kaj majo spet te otroke v scenariju...user posted image user posted image user posted image
Martin je pa ful lepo ime user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: manca

Čez en teden približno pa imamo turnir v badbintonu-sicer bom šla tja samo za navijačico, so me pa malo hecali da bi lahko sama igrala z dvema loparjema glede na to, da sem 2v1 .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tintin user posted image user posted image user posted image za uspesen pregled
spelka, kako ne poznas housa user posted image user posted image user posted image Gre se o enem zdravniku, ki je ful dober na svojem podrocju, dobi pa vedno ful tezke primere. V ekipi ima se 3 zdravnike in potem raziskujejo, kaj bi lahko bilo. Ponavadi pacienta skor vedno najprej cist ubijejo, pol ga pa cudezno resijo. Je pa tak zdravnik - tecen, trmast, ne prilagaja se pravilom...najboljs, da pogledas en del, sej bos hitr not padla

mamathea, lih zaradi podobnih komentarjev, midva nisva nobenmu povedala imena. Ze pri Evanu ga nisva, pa je blo v prvem momentu vsem ful cudno ime (ko so ga prvic slisali, pa zakaj ma 2 imena, pa zakaj je Max z x in ks...), zdej pa vsak prav da ima ful lepo ime in si niti noben ne predstavlja, da bi mu blo ime kako drugace. Ce je vama vsec, ga dajta, pa kaj vaju brigajo ostali. Sej se vsi navadijo, po drugi strani je imel pa vsak moznost izbire imena pri svojem optroku, pa bi takrat dal njemu/njej vse veleumne predloge, ki jih zdej nam ponujajo.

Nana liza, bod vesela, da te tvoja G tolk spremlja. Men moja se s kartoteko pred sabo skor ne ve, zakaj sem na pregledu...

nayya, a si se zdej dokoncno odlocila za ultivo? Pajacki - jst jih mam od st. 50 naprej (se od Evana, ker je bil nedonosencek), drugac jih mam pa ogromno 56 in 62 in 68. Je pa od vsazga otrocka odvisno - mi smo npr. st 62-68 nosili tam do 9 meseca, lih poleti in za 1 RD je presel na 74-80. Lani smo pa skor celo leto meli se 80 - 86, izjemoma kja vecjega. Evo, pol se mi je pa v 1 mescu tolk potegnu, da sem mu mogla kompelt vse na novo kupit. Boljs, da mas malj manj, pa dokupis, ce ti kaj manjka (tko al pa tko se ne bos mogla upret, ko bos sla v trgovino in vidla fuuuul luskanega pajacka user posted image user posted image ). Pa odvisno je tud od stevilk - ene so manjse ene pa vecje - H&M ima recimo mal vecje stevilke in potem dalj casa lahko nosi te stvari. Sem pa enkrat v sparu kupila en body od Disneya, st 74,  nosu je pa takrat 62, pa ga je mogoce mel 2x oblecenega - mu je bil takoj premajhenuser posted image .

Tiste, ki ste na pregledih pa uspesno opravite user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6262
   RE: novembrke
17.10.2007 11:50:14   
naraščaj
Evo mene nazaj s kofetka.

Blo je luštno mal počvekat še z eno sotrpinko. user posted image user posted image

No, fajn, da sem vas mal nasmejala.

Medtem pa je naš ati bil zelo priden. Je tak nezahteven delavec, neče jest, pit. Take se splača met, ko ful pršparaš na njihuser posted image user posted image user posted image .  Joj, da zaj ne pride not in tege prebereuser posted image .

Kosilo pa danes kuha mami, saj mam jaz vse cote nadevane po kuhni in bi vse smrdele od kuhanja. Tako, da sem danes madam.

Zdaj je pa res skrajni čas, da preberem ono knigo do konca in pol vrnem nazaj v knjižnico.

No, mal ste me potolažle glede brcik. Sem že res misla, da je kake manevre izvajal po trebuhu. Snoč je bla totalna žurka, zdaj pa zgleda, da spi. Ja ni kaj nočni tip user posted image . No saj pozdravček zadobro jutro in doberdan je pa bil, da sem lahk mirna. Popoldne pa akcija. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6263
   RE: novembrke
17.10.2007 11:53:42   
Tanayya29

nayya, a si se zdej dokoncno odlocila za ultivo?


ma sem ja.ampak ,rekla je,da jo sigurno dobim,pol pa doda,če je anastezist na voljo..kaj pa vem.Jst bom takrat,k bom mogla rodit kr poklicala,če je tam anastezist..
če ne pa...EA verjetno.
Sm pa razmišljala,v Kranju je za plačat,mal naprej Jesenice je pa zastonj,ampak bi mogla v torek na predavanje,ker brez tistega potrdila je pa ne moreš dobit..

tako,da imam polno glavo informacij o vseh teh protibolečinskih sredstev,niti ne vem kje mam glavo...najbolje,da se v ponedeljek še enkrat z G. pogovorim,sam on prav da Ultive ne pozna...

Bi se pa skor raje pol zapeljala do jesenic,pa imam tam zastonj EA,v kranju pa je 175euser posted image ..
ah,sama ne vem!
Mislim,da je nikita rodila na Jesenicah?Špelka,ti verjetno veš?Z ea,kajne?

grem mal kuhat,ne vem kaj...user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6264
   RE: novembrke
17.10.2007 12:02:23   
manca
najprej čestitke vsem novemberkam ki so že rodileuser posted image user posted image user posted image

Nayya28, če bi jaz razmišljala o EA bi šla raje na Jesenice ker imajo zastonj, tiste evrčke pa raje za kaj drugega prišparajuser posted image
Pri meni je bila včeraj za kosilo lazanja, danes bodo pa palačinke.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6265
   RE: novembrke
17.10.2007 12:06:57   
barika
Spelka, boš mogla začet gledat tega dohterja, pa še tak simpatičn šepajoči pajac jeuser posted image user posted image

Nincka hvala za pohvaleuser posted image user posted image

Jaz pa danes oponašam Shreka... ker imam tak zatečene noge, da gležnjev sploh ne vidimuser posted image user posted image  (se je že začel), pol mi pa še mami reče...ja to so pa zadnji dneviuser posted image user posted image , jst pa še kr ne bi no, še nimamo previjalneuser posted image

zdej pa likam grozno veliko goro cot, tak da če katera rabi pomoč pri likanju, nej kr k men prinese...sej en kup več se ne bo nikjer poznaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6266
   RE: novembrke
17.10.2007 12:29:23   
potepinka
nemrak user posted image user posted image user posted image  za pregled

Ja tole z našo TANTRO je pa res groza,boga revica a zdaj pa spet domov,pa tako se je že veselila da bo končno svojga Lukca spoznala.Če si že 1x v porodni pa verjetno misliš da boš rodila.Ah,AH......

Mi bomo pa danes imeli za kosilo:dušene bučke z kislo smetano,pire krompir in hrenovke.Njami jaz to obožujem.

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6267
   RE: novembrke
17.10.2007 12:29:31   
nemrak
user posted image user posted image ,
barika, jaz sem imela v nedeljo in ponedeljek tak zatečene noge, da nisem videla gležnjev. Pa sem zopet začela piti čaj iz koprive (zjutraj in zvečer), pa se je popravilo.
Sem danes to omenila G, pa je rekel, da sem prav naredila.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6268
   RE: novembrke
17.10.2007 13:06:01   
tintin
Hojla, pri naju bo pa danes za kosilo: zame - juha iz vrečke, moj - bo jedel kosilo v službi, ko pa se vrne bo na mizi prosena kaša s suhimi slivami.
Trenutno pečem piškote...sem včeraj v merkurju kupila testomat...in sem zamesila eno rundo polnozrnatih piškotov (mal bolj dietetično)user posted image
Sicer pa sem nekaj zaspana....se vidi, da nisem več vajena zgodaj vstajatuser posted image
lp vsem!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6269
   RE: novembrke
17.10.2007 13:20:38   
barika
nemrak, pol bo pa treba koprivov čaj tud poskusit..se sam malinovga pituser posted image

mi bomo pa danes jedli korenčkovo juho, široke rezance z orehi in čežano (kosilo iz vrtca)user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6270
   RE: novembrke
17.10.2007 13:24:48   
jooly
Tintin za pregled!
Nicolina,Scubadiver vama pa srečno na pregledu,in Gruški(upam,da nisem koga izpustila).


mene si spustila... user posted image
ampak je zaenkrat vse ok, tko da ni skrbi - jst mam itak vsako sredo dopoldan CTG (lahko si daš v opomnik user posted image )

Pa ful sem bla vesela, so mi v Merkurju zamenjali tehtnico


jst sem bla pa dons ful vesela, k jim je pri ginekologu crknila user posted image

Velikost dojenčka... včeraj je v Ljubljani rodila sodelavka (sicer je bla 6 dni čez rok, ampak vseen) - pazi te mere: 4040 g in 57 cm user posted image user posted image user posted image . In ja, hudičevo žal ji je blo, da ni šla na EA. Kljub temu, da je rodila drugič, se je pošteno namatrala...tko da, nič ni vnaprej jasno kako bo.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6271
   RE: novembrke
17.10.2007 13:28:29   
Špelka
Ajaaaa, ninocka hvala za razlago - poznam in tudi kdaj pa kdaj gledam, samo nisem povezala imena s to nadaljevanko! user posted image user posted image user posted image  No, tud men je ful všeč, samo na žalost ni moji polovici, tako da če se le da, mi prewklopi na kaj drucga. user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6272
   RE: novembrke
17.10.2007 13:30:31   
Špelka
Nicolina,Scubadiver vama pa srečno na pregledu,in Gruški(upam,da nisem koga izpustila).

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
mene si spustila...


mene tud user posted image user posted image user posted image  Ampak ni panike - v poplavi postov je to en-dva-tri! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6273
   RE: novembrke
17.10.2007 13:35:08   
scubadiver
Ojla punce.
Končno sem tud jaz iz pregleda. Poln šokov in stresa. SEm šla dat najprej vodo, je ok. Potem pa na CTG. Mala ni hotla brcat in jo je babica skos žokala pa nič. No potem odnese mojemu ginekologu rezultate CTG-ja ker ni vedela a bo treba ponavljat al ne. pride ven in pravi: se bo G. še odločil.. če boste šla domov bo treba še enkrat CTG, če pa ostanete tukaj pa ne. Men oke padejo ven in pravim.. ja seveda grem domov. Pa pravi babica ginekolog ni tako prepričan. user posted image  Mene pa seveda šok. Me je poslala naj si grem kupit eno čokolado pa bodo povedali. No in pridem nazaj se usedem in čakam. Po skoraj dveh urah grem tja in vprašam če so pozabili name. pa pravi sestra: ja a ste šla še enkrat na CTG?? Jah NE KER MI NI NIHČE REKEL.... No in grem še enkrat tja, je blo bolš.. potem pa še pregled.Odprta nisem nič, preeklampsije ni opazit kljub višjemu pritisku, UZ mi ni delal, glavica je dol. Potem sem ga pa vprašala zakaj me je hotel noter obrdžat.. in pravi saj nisem nič kaj takega rekel. Od kje pa vam ta ideja? in mu povem da mi je babica tako rekla, pa se je začel samo smejat da ne ve od kje ji ta ideja. matr kr sunit bi jo šla nekam. Sem bla tko znervirana da mi je šlo kr na jok. Sem se potem mimogrede ustavila pri mojem v službi in sem se skor zjokala od šoka. On se je pa samo smejal, pa pravi meni bi blo pa čist ok če bi bil že očka. No ja, jest pa nisem bla še pripravljena da bi danes rodila. kar naj počaka še par tednov...No ja, skratka je vse ok....

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 17.10.2007 13:36:28 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6274
   RE: novembrke
17.10.2007 13:35:16   
Špelka
Nayya - ja, Nikkita je rodila na Jesenicah, in to z EA! user posted image  Jest bom šla po mojem po njeni poti! Za njene izkušnje bomo morale pa še mal počakat! user posted image

Joooj, Scubadiver - še dobr, da si pršla domov, da te niso notr obdržal. user posted image user posted image user posted image  Sam bi pa jest pr takih kolobocijah tud pop....! user posted image  Mislim, včasih ti zdravstveni delavci sploh ne razumejo, kaj nam delajo s takimi in drugačnimi neresničnimi in prenagljenimi izjavami! user posted image  NO, skratka - čestitam za pregled - mene čaka ob 16.30! Držte pesti!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  249 250 [251] 252 253   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  249 250 [251] 252 253   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?