|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  248 249 [250] 251 252   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
16.10.2007 20:37:31   
ajtak
user posted image user posted image user posted image  Bravo Lara, mami in oci user posted image !!
 
Jaz sem se prejle malo ulegla medtem ko sem cakala, da se moz spoka z racunalnika- in zaspala user posted image ,me je zmanjkalo za uro in pol.
 
Sedaj bom pa nekaj pojedla- sem se zbudila full lacna. Potem grem pa gledat Housa user posted image .
 
A so ze kake novice o Tantri? Skratka mi 3je drzimo pesti za vse ki ste v porodnisnicah! Pa tiste, ki boste se sle ponoci- ceprav upam, da ste se pocasi umirile ker je res prevec novemberk postalo oktoberk... No, ampak ce se pa rojevajo taki korenjaki kot je Lara user posted image . Pa Dominik user posted image . Kok bi bila sele velika oz tezka, ce bi bila donosena...
 
Tjas veselo brca in vas ter seveda vase user posted image  veselo pozdravlja!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6226
   RE: novembrke
16.10.2007 20:38:05   
ajtak
user posted image user posted image  Odprla sem 250-to stran user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6227
   RE: novembrke
16.10.2007 20:47:14   
tintin
Nayya, ja tudi jaz bom rodila v Kranju. Sicer je zaenkrat v igri natur porod, a bomo videli...user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6228
   RE: novembrke
16.10.2007 20:49:51   
Tanayya29
fino tintin....
maš rok pred menoj,pa mi boš malo povedala kako je blo...user posted image
moja kolegica je bla zelo zadovoljna..


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6229
   RE: novembrke
16.10.2007 21:02:10   
gruška
SONCHEK, sorry, ne bi rada sama popravljala tvojega lepega seznama ampak ...... Mamuška je rodila 7.10. in ne 8.10. ...... a boš prosim popravila........ tnx

Nočko!!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6230
   RE: novembrke
16.10.2007 21:14:27   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

user posted image user posted image  Odprla sem 250-to stran user posted image user posted image



ja saj če bo šlo tako naprej bomo do novembra na 500 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image

SEVEDA NIKITA ČESTITKE ZA LARO user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6231
   RE: novembrke
16.10.2007 21:24:20   
jooly
Nikita... kot sem napisala že na forumu "rodili smo" - vsake novemberke nam je žal, ampak smo veseli iz vsega srca!!! user posted image

user posted image

Upam, da mi ne bo kera "mim ušla", glede na to, s kakšno brzino ste se lotile tele zadeve. user posted image

Bolečine v žlički... ne ponehajo in cele noči nič ne spim. Tko da sem dons izropala knjižnico in si pripravla gradivo, da laži zguram user posted image

Imena... mal bliži smo že. Mojima fantoma sem dala svojih 5 predlogov za punčko in 4 (petga nisem najdla) za fantka, zdej pa čakam da se zjasneta user posted image . A ma še kera tok problemov s temi imeni?? Težva je tud v tem, da more  bit zdej všeč trem, pri prvi user posted image  je blo dost, da je blo všeč samo nama user posted image .

Mandarine... pojem jih na miljone. Prov brzdat se morm, ker bi jih z lahkoto vsak dan pobasala 2 kili, pol me pa navija po želodcu...  Moje najljubše sadje, pač...

Supernova... v četrtek se odpira v Domžalah, ampak sem kr mal razočarana, bojo samo 4 štacune - Pikapolonica, Relaxx, Deichmann, Takko Fashion in en kafič user posted image  Je pa to čist raven mene, tko da, če bo kera hodila v ta konc, prosim da se oglasi na kavi!

Tok, par informacij iz našga konca, čakam da jutr spet kera rodi user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6232
   RE: novembrke
16.10.2007 21:51:08   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Imena... mal bliži smo že. Mojima fantoma sem dala svojih 5 predlogov za punčko in 4 (petga nisem najdla) za fantka, zdej pa čakam da se zjasneta user posted image . A ma še kera tok problemov s temi imeni?? Težva je tud v tem, da more  bit zdej všeč trem, pri prvi user posted image  je blo dost, da je blo všeč samo nama user posted image .


Ja tudi mi smo imeli glede imena takšne kolobocije. Do NS sta bila v ožjem izboru Zala za user posted image  in Miha za user posted image . Potem pa dobimo po AC rezultat XX in dragi prijavi, da njemu Zala ni všeč, da mu je všeč Ajda. Meni je bilo načeloma vseeno ali Zala ali Ajda, zato sem prepustila odločitev Iris in lubiju. Iris se kar dolgo ni dala prepričati in je skoz navijala za Zalo, do kakšnih 14 dni nazaj, ko jo je ati končno prepričal. Ne vem sicer kako, ampak jo je. No to je moja zgodba glede izbire imena... kot pravi moj brat, smo takšna 'vrtnarska družina' glede izbora imenuser posted image


Drugače pa še enkrat iskrene čestitke Nikiti za Laro. Res je glede na mere zelo korajžna punca.
user posted image

In vse dobro za ostale nosečke, mamice in user posted image , ki se cartajo po P ali doma! 

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6233
   RE: novembrke
16.10.2007 22:37:30   
naraščaj
Čer.

No Haus je za nami.

Jaz sem ful nekaj zaspana. Nonstop spet na WC laufam. Opazla sem, da me user posted image  ful žoka spodaj user posted image , čeprav čutim gibe tut više. Sam ni mi jasn kaj pol dogaja v spodnjem štuku. Na zadnjem pregledu je user posted image  bil z glavo navzdol. Pojma nimam kaj si naj mislim. Vse pa čutim bolj po levi strani. A se je mogoč poprek vlegu???
Pa spod me je ene parkrat ful špiknal, kot pred M. Pol pa me kr lulat tišči, gre pa en drek.

Mah dost o tem. Morem vam povedat kak je dans moj ati fajn kital (zadnjo steno) je namest kita vzel jupol user posted image . pol je pa mojga prepričaval, daje to kit in je še on nadaljeval. No nasrečo moj user posted image  ni daleč prišel, ko kliče ati, da je vzel napačno kanto. user posted image user posted image  
user posted image  je bil bil jezn ko user posted image , jaz pa sem se rolala. Pol pa moj user posted image  zeza atija, da tak dobrih malarjav pa še ne, ko bi znal malat s kelo (špohtlom). user posted image user posted image
No tako more jutr spet šmerglat in jovo na novo. Matr se nama dogaja, kot da se nam nič ne mudi. user posted image user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6234
   RE: novembrke
16.10.2007 23:00:58   
kanarka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Naraščaj, tale je pa dobra. S kelo malat user posted image user posted image user posted image !!!

Ja tile novemberski otročki so pa čisto presenečenje. Prav neverjetno.
Žirafa in Nikkita BRAVO user posted image user posted image user posted image .

Nisem vedla to za Tošeta. Grem na 24ur.com pregledat. Scubadiver, si prav romantično napisala. Super, res.

A lahko prosim še enkrat za spletni naslov tistih trgovin s posteljnino. Ne vem, na kateri strani je že.

Jaz tudi slabše spim. Mogoče zato, ker mojga ni zraven, ampak sploh ne morem zaspati, pol sem pa cel dan čist sesuta, pa tolk dela mam tuki. Sem imela v planu teh 10 dni ful prštimat stvari, pa mi zgleda nč ne bo ratalo, ker mam tolk drugih stvari za rihtat, pa komi folgam.

Lahko noč vsem skupaj, ali pa dobro jutro.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6235
   RE: novembrke
16.10.2007 23:04:29   
scubadiver
Sem nazaj s kina. Se mi kar fino zdi da sem se še odpravila preden rodim, glede na to da bo kino potem spet za nekaj časa odpadel.
Film Varuškin dnevnik je luškan je pa eden izmed tistih, ki ga človek pogleda, reče ah, luštno in nanj pozabi. Ni ravno da bi mi ostal nekje globoko v spominu. No ampak sem pa vseeno vesela da me je prijateljica povabila.

Jutri imam pa že zjutraj pregled in baje prvi CTG. Me prav zanima kako in kaj... Če ima katera kakšno pest še frej naj jo pa le stisne še zame in Lano da je vse ok... Ne more škodit user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 6236
   RE: novembrke
16.10.2007 23:05:46   
Ilije
Tale Haus pa vas očitno vse pred TV potegne, ni nobene več na RRuser posted image

naraščaj kar se pa špikanja in žokanja tam spodaj tiče je pri meni isto. Sam po moje se user posted image  ni glih obrnala nazaj na noge ali ritko, ker mislim, da nima več tolk prostora, da bi bilo to sploh izvedljivo. Verjetno rokico tko h glavi steguje, ko hoče sesat prst ali kaj podobnega.
Tud z lulanjem je pri meni podobno, tišči, ven pa ne gre, razen kapljica ali dve.
To z malanjem in kitanjem je pa res user posted image user posted image user posted image . Skor tko kot bi mojga lubija gledal. Je namreč včeri en regal za kopalnico skup sestavljal in je namesto na stranice zavrtal luknje na policeuser posted image  Itak sem bila pa jaz kriva, ker sem ga sekirala, kje naj vrta, da ne bo cela predsoba in kuhinja prašna. No regal je pa danes dokončal in tud luknjice na policah mu je uspel nekak zaflikatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6237
   RE: novembrke
16.10.2007 23:09:25   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

A lahko prosim še enkrat za spletni naslov tistih trgovin s posteljnino. Ne vem, na kateri strani je že.



Ni problema:

v zameno za nekaj sončka in toplega vremena, ker pri nas že skoraj zmrzujeuser posted image .

scubadiver jaz sem naročila moji user posted image  naj stiska pesti za tvojo Laro.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 6238
   RE: novembrke
16.10.2007 23:25:19   
kanarka
Ilije, ti samo povej kako ti ga zapakiram. Tuki ga je res mal preveč user posted image . Se nam že možgani kisajo od vročine. Sam tolk da veš, da zraven tega sonca spada tudi kakšen ščurk pa komar.

Hvala za naslove. Si jih morem zdej shranit, da bom mami naročala, da mi prinese kako ekstra posteljnino s sabo.
Zdej pa res grem. Še 1x lahko noč.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6239
   RE: novembrke
16.10.2007 23:31:09   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Ilije

scubadiver jaz sem naročila moji user posted image  naj stiska pesti za tvojo Laro.



Hvala Ilije user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6240
   RE: novembrke
16.10.2007 23:37:56   
barika
Punce, danes sem pa na obisku cartala 3 mesece staro punčko...joj kok je to malo pa cort... komi čakam, da bom tut jst mela eno tako (pridno) kepico domauser posted image , moj je bil čist raznežen, pa sploh si ni predstavlu, da je to tak malouser posted image user posted image user posted image .


V glavnem, Dr. House, ni bil dans nč ekstra, na zakon in red, sem pa vidla,  da bojo spet o nekih pedofilih pa tega videt ne morem  (joj, kok bi jih človk kastriru!!!user posted image )...tak ko da ni v resnici dost tega sranja, zdej grem pa probat zaspat (ker mi je ful vroče)user posted image

lahko noč

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6241
   RE: novembrke
16.10.2007 23:46:24   
Ilije
Lahko noč in mirno spanje !

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6242
   RE: novembrke
16.10.2007 23:54:58   
ajtak
V glavnem, Dr. House, ni bil dans nč ekstra

 
Se nebi mogla bolj strinjat... Pa zdi se mi, da sem ta del ze vidla, a je bil star???

No, lahko noc!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6243
   RE: novembrke
17.10.2007 7:02:48   
manca
jutrčka vsem skupaj user posted image

kako ste kaj spale? No, jaz bolj slabo...sem zvečer komaj zaspala ko me je vse bolelo...sem mojemu rekla da bom počas šla kar rodit, pa je revež ves zaspan rekel da kako ko pa imam še en mesecuser posted image .

Drugače pa je včeraj službeni kostanjev piknik super uspel...smo jedli pečen kostanj, pa topel božanski jabolčni zavitek ki ga je spekla dir. žena(je bil tko mnjamiii da takega pa v življenju res nisem nikoli jedla-je še boljši kot od tašče). Čez en teden približno pa imamo turnir v badbintonu-sicer bom šla tja samo za navijačico, so me pa malo hecali da bi lahko sama igrala z dvema loparjema glede na to, da sem 2v1user posted image .

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6244
   RE: novembrke
17.10.2007 8:44:43   
Laubica

Mah dost o tem. Morem vam povedat kak je dans moj ati fajn kital (zadnjo steno) je namest kita vzel jupol . pol je pa mojga prepričaval, daje to kit in je še on nadaljeval. No nasrečo moj ni daleč prišel, ko kliče ati, da je vzel napačno kanto.
je bil bil jezn ko , jaz pa sem se rolala. Pol pa moj zeza atija, da tak dobrih malarjav pa še ne, ko bi znal malat s kelo (špohtlom).
No tako more jutr spet šmerglat in jovo na novo. Matr se nama dogaja, kot da se nam nič ne mudi.


user posted image user posted image user posted image To sem se nasmejala
Dobro jutrouser posted image da vam še jaz enkrat skuham kavo ,čeprav je ne pijem(diši pa lepo)je prava štajerskauser posted image
Jaz že pridno odštevam imam še 19dni za katere upam da bodo hitro minili


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6245
   RE: novembrke
17.10.2007 8:47:05   
tintin
Hojla nosečke,
no jaz sem že doma iz CTG-ja. Vse okej. Mislim, da se ne dogaja nič presenetljivega v smislu popadkov, tako da imam naslednji ctg spet drug teden.
Sicer pa sem tudi jaz spala bolj slabo...nikakor se mi ni ratalo namestit, pa user posted image je brcal pa tako naprej. ob 3h sem se pa zbudila ful lačna in sem šla spit malo soka z vodo...
Lepo bodite:), vsem ki pa imate pregled pa user posted image za srečo!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6246
   RE: novembrke
17.10.2007 8:50:52   
Špelka
Ojla! user posted image

kako ste? A je že katera skuhala kakšno kavico? Jaz sem namreč takooo zaspana - ponoči sem 2,5 uri gledala v zrak... user posted image  Me muči pridobiva je kredita in menjava stanovanja, ampak bo že.

Ej, punce, tko vse opevate dr. Hausa - jaz ga pa ne poznam. user posted image  A mi lahko katera pove kaj več?

Jooly - tudi pri nas se glede imen zatika - včeraj sem se mal igrala z numerološkim izračunom po inetrnetu:

- http://portal.baby-center.si/PortalSLO/DesktopDefault.aspx?tabindex=2&tabid=361
- http://www.hladnik.com/index.php?&stran=numerologija

Sploh drugi link je zlo zanimiv! Ampak še nisem pršla do enega idealnega pa še 100 % všečnega imena... user posted image  Zgleda, da se bomo še v porodnišnici dogovorjal.

Scubadiver - tud jaz ma dons pregled z UZ, k mi mora pregledat lego našga user posted image . Zadnjič je bil namreč v medenični vstavi, pa se mi zdi, da je zdej še slabš - prečno. user posted image  No, pustimo se presenetiti! Tebi, scubidaver pa držim pesti! user posted image

Katka - super, da je z vajino pupco malo boljše - tudi malenkostni napredki so še kako pomembni! user posted image user posted image user posted image  Držim vam pesti še naprej! user posted image

No, tolk za enkrat... Ja, od Nikkite punca je pa kar konkretna, kar je tudi prav! user posted image  Je šlo pa kar hitro - ob 11h je rekla, da čuti čisto malo popadke, 20 čez 6 zvečer pa sem že dobila SMS... user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka



_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6247
   RE: novembrke
17.10.2007 8:53:18   
Mamathea
Dobro jutro še od mene user posted image , pa eno veliko skodelico kavice, kakava, ali pač kakroli že pijete zjutraj. Jaz sem si ravno privoščila en velik kakvček, ki je prav pasal.
Glede imen imamo tudi mi strašanske probleme, sicer se odločava samo jaz in mož, amapk ko že imava kakšno nama všečno ime, ga povema npr. moji teti in ona reče, pa ja menda ne bosta imela takšno ime in že začneva spet razmišljat kaj bi bilo narobe s tem imenom... Zavedam se, da je pomembno, da je nama ime všeč, ampak vseeno je zanimivo, če tudi okolica pove všečnost/nevšečnost. Mah mal bova še razmišljala, nekaj se bo že našlo.
"Naraščaj" glede brcik pa jaz popolnoma enako čutim kot ti in ravn včeraj sem razmišljala, če se je detece slučajno počez vleglo, ker me na levo stran žoka in nič več tako zelo navzgor, res izgleda, kot da bi počez ležalo. Posledično so tu tudi urice hodenja na wc, pa občutek, da tišči lulat, ko pa do prestolauser posted image pridem, pa nič ne gre ven. Skratka upam, da je z bebico vse ok in da so tile gibi res samo rokice. Sicer imam v ponedeljek pregled in bomo videli, kako in kaj.
"Scubadiver" odlično, da si šla v kino, jaz pa grem v nedeljo na baletno predstavo Yin&Yang v CD, smo si s kolegicami vzele abonma za SNG opero in to bo naša druga predstava, tretja bo potem 8.11.2007 na katero upam, da bom še lahko šla, potem pač šele januarja. Se je možek že ponudil, da bo počuval detece za tisti dve urci, kolikor predstava traja. Upam, da bo šlo.
Zdaj se pa počasi odpravljam v službo, pa se vam še od tam kaj javim.
Lepo se imejte, držim pesti, za vse, ki imate danes preglede, pa čestitke Nikkiti, za res krepko deklico.user posted image


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6248
   RE: novembrke
17.10.2007 8:54:33   
nicolina
Manca in že 35, hvala vam za kavice user posted image , jaz vam pošiljam eno belokranjsko user posted image . Spala sem kar dobro, samo vroče mi je blo za znoret, pa imava radiator čist zaprt in še okno sva imela odprto. Oh, ti hormoni. user posted image

Dane imam tudi jaz pregled, in sicer mi bo delala še enkrat UZ, ker naj bi bil zadnjič trebušček manjši za en teden kot sem noseča po tednih. Držite mi pesti, da bo vse ok in da je user posted image  kaj zrasel.

Lep sončen dan vam želim...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6249
   RE: novembrke
17.10.2007 9:02:47   
Nana Liza
Dobro jutro! Danes lahko počastim s kakavom! user posted image Imam hčerko doma in sva obe pile kakav. user posted image

sonchek-baje bomo imeli user posted image . To nosečnst me ful pregleduje, na vsakem pregledu mi dela UZ. Pri prvi sem mogla pa v 32 tednu še plačat, da sem kaj izvedela. Želela sem takrat izvedeti za spol, ki se ni videl na morfologiji.

Tako da po svoje mi je všeč, da je G tako pozorna zdaj v drugo, po svojem me pa kar malo skrbi. Verjetno me pregleduje zaradi prvega CR.

ŽirafA-user posted image user posted image za tvoji 2 user posted image in zate user posted image ! user posted image user posted image user posted image

NL.



(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  248 249 [250] 251 252   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  248 249 [250] 251 252   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?