|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 9:28:08   
tinaaja
vetrovne kapljice- tinaaja, sem ti hotla že včer napisat pa sem bla tok zmahana, da sem šla kar spat. Jaz sem jih dobila od LP in sem jih dala Izi do sedaj 2x in sicer takrat, ko se je full napenjala in prdkala pa nič kakala. 10 kapljic in je 3x napolnila plenico kmalu za tem, ko jih je dobila. Skratka, priporočam. Mislim pa, da se dobijo res samo na koroškem koncu, se bom pozanimala in jih grem lahko celo iskat, če ni predaleč. V Velenju jih ni .
Pa da ti povem, da po tistem ni bilo več napenjanja in prdanja.


Hvala.. sem upala, da se jih dobi v Lj, ker vejetno se bo zadeva morala nekako umiriti do torka, ko bi kapljice prisle, ce jih danes narocim. user posted image Ampak morda jih ni neumno imet na zalogi - imamo se 2 cepljnji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 9:29:29   
sezam
Čestitke današnjim slavljencem user posted image user posted image user posted image

Da še jaz pohvalim malo našega pikca. Včeraj zvečer se mu je uspelo prevslit iz hrbta na trebuh in obratno user posted image user posted image  

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 9:34:19   
draja
No, da nadaljujem.

Kr_enamami čestitke za uspešno opravljen izpit!!! Carica si!! Pa držimo pesti zdaj še za tega zadnjega, da ti ne bo treba dopusta prekinjat!

Žabika ja res bad da imaš spet M. Jaz je k sreči še nimam, imam pa občutek, da se pripravlja in bo vsak čas tu. Pa glih zdej k gremo na morje. Sem imela pa čiščo 7 tednov tko da grrrrrr.
Aja še to me zanima - tiste, ki že imate starejše otročke - a ko enkrat po porodu dobiš M a je to normalna, običajna krvavitev al je kaj bolj močna, daljša,... In kako hitro postane spet redna? Me je mal strah zdaj pred morjem.

Anja user posted image  in lubčka tud tebi. te kar malo pogrešamo zadnje čase.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 9:57:21   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Taya85
K-a-t-i, a tanove tud dobimo kakšen muffin za popapcat v arburetumuuser posted image


Ja, seveda! No, če bojo prispeli preden vas Anja poje user posted image .

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 10:27:37   
bojana1
Lepo pozdravljam vse marčevke!
Tudi mi smo rojeni marca,naš Luka Simon je prikukal na svet na današnji dan pred tremi meseci.Drugače smo med aprilčicami,vendar tudi vas redno spremljam.No skoraj redno,moram priznati,da včasih ne folgamuser posted image ,ste rekorderke v čvekanju.Veliko koristnega zvem od vas,ter se večkrat nasmejim.Le tako naprej in vse prav lepo pozdravljam!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 10:50:30   
*sonchek*
Čestitke Živi, Eli, Nejcu, Aneju in Luki Simonu za mini svečke! user posted image

Mi se pripravljamo za krst - babici pridno čistita ribe in lignje, dedi je šibal po čevape, drug dedi pometa dvorišče in pospravlja...skratka vsi nekaj delajo, le jaz in Anej se crkljava user posted image

žabika - jaz je še nimam (tok, tok, tok), pa upam, da je še dooooolgo ne bo (pa s tem ne mislim načrtovanje četrtega člana).

Kati - prišparaj kakšen muffin zame - bom priletela na prvo srečanje takoj, ko pridemo z morja user posted image

jjasna - lepo se imejte na mini počitnicah user posted image



(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 10:57:08   
erna14
DRAGE MARCEVKE IMAM FULL HUDO NOVICO ZA VAS IN SICER:JAZ SEM SE NAPANCKALAuser posted image user posted image user posted image
TAYA:HAHA A NIMAS DOST DO POL 9
SONCHEK:KATER ZNA TA ZNA

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:02:58   
skačica
sonchek- mi imamo tud jutri krst. Vi ste pa zelo pridni, mi bomo vse delo prepustili restavraciji in drugim. No, jaz moram popucat mal po stanovanju, tašča bo po bajti in Izine cunjice zlikat. Mislim, da drugega ni.
Edino ta glavni v hotelu je tak škis, da me skrbi, če ne bomo jutri brez kosila ostal, bemuuser posted image user posted image  Ga grem kar takoj poklicat, ker mi včeraj ni nič javil, če menu velja in kakšna je cenauser posted image

Za popoldan bo pa tašča kar čevape naročila pri enem žlahtniku, jih bo on spekel.

Jaz pa čakam moža, da pride iz službe in mu predam štafeto- Izo in se spravim pucat.

tinaaja- men je moj rekel, da dokler šparava za bajto čistačice nemauser posted image . Potem pa lahko, če bova še pri denarju. Očitno se je šel tako računico kot ti zadnjič, ko si skalkulirala kok te pride letno. Je rekel, da bogataše pa ne bomo špilaluser posted image user posted image , tako da zaenkrat glancam sama, no pa on mi tud pomaga.

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:22:12   
*sonchek*
skačica - jah, če bi bilo po moje, bi se šel le najožji del družine (pa je še ta precej številčni!) nekam pocrkljat, ampak se je moj dragi možiček odločil, da želi iz krsta naredit cel halo, pa je tako povabljena cela žlahta (okoli 80 ljudi!). Bomo imeli pa piknik - morska hrana (lignji, pa različne vrste rib na žaru), meso (čevapi, pleskavice, hrenovke, nabodalca), zelenjava (različne vrste solat, pečene paprike, nekaj zelenjave na žaru idr.) ter seveda sladice (različne vrst potic - peče moževa babica, pecivo, piškoti, sladoled in seveda torta) pa sadje. Ne bomo pa jutri pekli in pripravljali sami - imamo najeto osebje, tako da po krstu pridemo domov se vsedemo in začnemo s požrtijo user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:23:46   
sezam
draja - pri meni je bila od začetka čist normalna M. Upam, da bo sedaj tudi tako user posted image  in da je še nekaj časa ne bo.

sonchek, skačica - lepo praznovanje user posted image

Vsem, ki odhajate na morje - lep dopust. Bi jaz tudi user posted image . Mi bomo pa sedaj počasi odšli na en pikinik.



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:40:40   
erna14
SONCHEK-TOLE BO PA SKOR ZE OHCETuser posted image user posted image LEPO PRAZNUJTE
SKACICA:VI TUD LEPO PRAZNUJTE

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:43:59   
erna14
TINAAJA:JAZ K SM SMOTANA SM RAZMISLJALA O TISTIH KAPLCAAH ZA KRCKE SE GRE PA ZA VETROVNE TAKO DA SORCI,BOM PA SNAHO VPRASALA K PRIDE DOMOV CE ONA KAJ VE CE SE JIH DA SE KJE DOBIT POMOJE MORA BIT ONA MAL S TEM NA TEKOCEM K JE V TEM POSLU,DRUGACE PA LAHKO CE NE BO SLO DRUGACE JO LAHKO PROSM K NJENA PRJATLCA DELA V VELENJU V LEKARNI PA JO LAHKO PROS CE BI POSLALA

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:50:17   
skačica
oooooooooo sonchek, to boste pa res imeli krasno praznovanje. Pri nas bo bolj v ožjem krogu pa jih bo vseeno 20. Ja, moja družina je velika, s podajškiuser posted image  nas je 11. Potem pa le uživajte jutriuser posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 11:56:50   
tinaaja
tinaaja- men je moj rekel, da dokler šparava za bajto čistačice nema . Potem pa lahko, če bova še pri denarju. Očitno se je šel tako računico kot ti zadnjič, ko si skalkulirala kok te pride letno. Je rekel, da bogataše pa ne bomo špilal , tako da zaenkrat glancam sama, no pa on mi tud pomaga.


Zdaj ji moram se povedat, da je ne bova vec rabila.. Ma vse skupaj je se tko, da mi je mal antipaticna user posted image Dela dobro, ampak zadnjic me je klicala, da lahko pride v petek, pa sem rekla, da ne potrebujeva, ker sva samo spucala pa je bila uzaljena user posted image Brina je zaspala, tko da bom sla zdaj cistit.. jeeee

Skacica, sonchek, lep krst vama zelim user posted image Jaz sem moram tud k zupniku spravit. Sonchek, koga ste pa najeli? Jaz ful rada rostiljam, tud sama pecem, ampak sem tudi razmisljala, da bi imeli ala piknik, ampak da bi sama paekla, to pa ne ..

Draja - zlata si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. sem dobila kapljice na posodo user posted image upam, da jih ne bomo rabili, zaenkrat se vedno OK..
Ce do popoldne ne kaka, ji bom dala. Bom klicala naslednji teden v lekarno, da mi jih posljejo user posted image

Bojana, tudi vama cestitke user posted image

Skratka, smo sli v shopping in hladilink se šibi od nakupa ... jeee koncno nekaj za jest not user posted image In moram rect - sling je zakon. Ponavadi moj siba z nakupoalnim vozickom, jaz pa z brino v vozicku.. Okretni v guzvi - dalec od tega user posted image Danes pa smo sibal med policamo ko utrgani.. Brina je uzivala 100 na uro, je firbcala okol, par folka je izbuljilo okice, vecina zensk pa se je ful nasmihala user posted image ena je prisla zraven in rekla, da prav zadovoljno zgleda... Sem rekla, da jaz tud, ker imam frej rokeuser posted image zgleda tkole - fotka je nastala enkrat zjutraj, ko sem se ucila slingat user posted image sem sama fotkala in se vazila ociju, kok midve obvladava hehehe

user posted image




(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 12:07:14   
*sonchek*
Tinaaja - najeli smo catering službo (nekaj hrane pripravijo oni, nekaj pa jo bomo mi - kalamare npr., ker smo jih dobili iz Španije user posted image ). Važno je to, da bomo lahko sedeli v domačem okolju, nobenemu ne bo treba skrbeti nič, pa še za Aneja mi ni treba stvari nikamor vlačit, ampak se greva lahko podojit in previt kar notri v hišo user posted image
Pa Brina je res videti zadovoljna - bravo za uspešno slinganje! user posted image user posted image

Tako, zdaj grem pa kuhat kosilo - polnjene bučke z mocarelo in šunko, pečen krompirček, solatka...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 13:34:08   
skačica
joj tinaaja, kok dobr tole zgleda. Mala pa prav srčkana not.user posted image

Evo, jaz že glancamuser posted image , se mi nič ne da......moj je pa šel z Izo ven. Kosila danes ne kuham, bomo kar nekaj naročili na dom in adijo, se mi ne da še s tem ukvarjat, ker je že za pospravit in oprat dovoljuser posted image

Un frajer gor v hotelu ima že vse spisano in zračunano, ni nobenga problemauser posted image , me bo takoj nazaj poklical........ pa je tega že 3 ure pa o njem ni duha in sluha.Se mi pa zdi, da ima en drug zdaj to čez in ne več tisti, ki je imel čez poroko.

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 16:54:00   
skačica
no, kje pa ste vse?

Jaz še kar glancam, sej ni čudno, ko se pa vlečem kot megla pa vmes še 100 stvari počnem, recimo tle gor pišem.

Grem, ker tašča ne zna s sušilcem delat in me kliče na pomočuser posted image

še to: tiste, ki svoje otročke kopate v čebričku....kako jim sperete glavo? Mi smo zadnjič imeli vse mokro okrog. Verjetno je treba takrat ko se pere glava uporabljati banjico, kajne?

< Sporočilo je popravil skačica -- 23.6.2007 17:00:51 >

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 18:25:23   
erna14
U DANES STE PA SKROMNE,MI SMO RAVNO IZ BTC-JA JE MALI 3 URE TOK SPAL SMO MOGL IT OCIJU MAJCKE KUPT JE DONS ZAJAMRAL DA NIMA NC MAJCuser posted image ,NO PA SVA SLA POTEM JE PA SE ENA MAJCKA ZA MAMI PADLA PA 2 BODIJA ZA ZIGCA PA SMO SLI Z PRAZNIM TOSLOM DOMOV.SM SLA V H&M POGLEDAT MAJO OTROSKE STVARI 50% cenej PA JE TAKA GUZVA DA JE GROZA PA NEKI RIHTAJO PA SO VSE SKRCL TUD Z VOZICKOM NISM MOGLA MIMO POLIC K JE TOK OZKO

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 18:26:33   
Žabika
skačica: mi uporabljamo samo čebriček, vsak dan, enkrat na teden pa ji umijemo še glavo. Zmočim in našamponiram ji jo zunaj na previjalni, v čebričku jo pa nagnem malo naprej in jo sperem. Včasih gre voda tudi malo v oči, ampak se ne sekira.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 19:34:34   
tinaaja
erna, kwa pa se ti danes skoz deres user posted image (caps lock...)

bili smo v btc... ej ful sem navdusena nad bershko user posted image sem si kupila dvoje hlace po 13 € user posted image   take hude barve... ampak na sreco nisem spraznila denarnice ker: moram shujsat in ker mi nobena majca cez joske ni prav.. pac ne delajo za dojce matere user posted image
v zari jim je crknila klima user posted image sem skor izdahnila in zbezala ven user posted image

Brina - ful zajoka, ko mora prdnit.. ne vsakic, ampak joka, kadar jo napenja.. Sem ji dala vetrovne kapljice, pa ni nekega ucinka, vsaj ne se, pa je ze 8 ur od takrat, tko da sem ji zdaj dala se enkrat.. s termometrom v rito sva ven spravili lepo kolicino goste srace, ampak definitivno ne vse. je pa fuuul boljse danes user posted image user posted image upam, da se ji prebava cim prej uredi in da bo tko kot prej, ko je kakala parkrat na dan in to BREZ problema.

skacica, jaz sem danes tud zglanacala kopalnico, posesala, pomila tla, uredila odlagalne prostore (ki so bili zalozeni user posted image ),pobrisala prah,.. skratka prav pasalo jeuser posted image res, prav sedlo mi je. sem dobila energijo nazaj, ker je brina bolje user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 19:40:05   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
skacica, jaz sem danes tud zglanacala kopalnico, posesala, pomila tla, uredila odlagalne prostore (ki so bili zalozeni user posted image ),pobrisala prah,.. skratka prav pasalo jeuser posted image res, prav sedlo mi je. sem dobila energijo nazaj, ker je brina bolje user posted image



Če želiš, lahko nadaljuješ pri nas...user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   [Brisano sporočilo]
23.6.2007 20:00:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 20:20:57   
tinaaja
Tinaaja - Daj mi neki povej...praviš da si bila v Bershki...kakšne številke imajo?


zgornje dele imajo male, take za zabiko user posted image moras bit res ozek, da ti pase..  no saj kaj se najde, ampak vecina je za bolj suhcane.. ce mi je ze bilo priblizno ok, pa mi je pol joske ven gledalouser posted image hlace sem si jaz vzela 42, nisem pa gledala, ce so tudi vecje.. so mi vsaj komot zdaj, sem en tak kul kroj nasla user posted image verjetno bi bilo boljs, ce bi kaksno cifro manjse, ampak pol spet kaksen teden dva ne bi mogla sedet v njih (seveda ce bi pridn manj jedla).. pejt pogledat tud v emporium, "dorothy nekaj" men so imeli zanimive zadeve,ampak kot sem rekla, moram najprej malo dol dat kg. te hlace danes so za zategnit gor tko da bodo tudi kasneje prav, al jih bom pa zozat nesla.

kamlice sem jaz dala zjutraj in zdaj zvecer... saj ne vem, ce je prav, delam cisto po filingu.. je pa zaspala 20 do 8 in grem s fotrckom na balkon na siso user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 20:33:21   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
kamlice sem jaz dala zjutraj in zdaj zvecer... saj ne vem, ce je prav, delam cisto po filingu.. je pa zaspala 20 do 8 in grem s fotrckom na balkon na siso user posted image



Bodi samo previdna pri kamilicah - namreč vedno moraš dati sveže in ne smeš jih prevret (če imaš prav kamilice rožce) - se dajejo v vrelo vodo, ko jo že odstaviš pa pustiš čisto malo časa. V nasprotnem primeru bo samo slabše (men je una gospa profi za čaje rekla, da so tko narejene lahko celo strupene, nekje pa sem prebrala, da potem zapirajo). Pa čaji za user posted image  morjo bir res blagi.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 23.6.2007 20:38:12 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Marčevke 2007
23.6.2007 21:09:21   
draja
Evo nas nazaj s Primorske. Smo obiskali moj nono in tete in smo se imeli prav fino. To je bilo prvo tako večje potovanje za Živo in ga je super prenesla, čeprav ni niti pol toliko spala kot bi sicer doma. Tudi v lupinici zdaj že kar hitro zaspi tako da vožnje postajajo vse bolj prijetne.

Bojana1 pozdravljena med nami in čestitke tudi tvojemu sinčku za 3. mesece. Pa kaj več se nam še javi.

Skačica in Sonchek lep krst vam želim jutri in še boljšo žurko po krstu. Če se mi jutri ne bo dalo kuhat, se bomo s familijo kar k vam Sonchek povabili - ob tolk folka in hrane nas še opazili ne bosteuser posted image user posted image user posted image .

Babe pa ve ste čist zmešane s tem pucanjem. Mi zmeri vsaj ena od vas naredi zvečer slabo vest, danes vas je pa cela garda takih. A ne znate mal lenart pa uživat v brezdelju????

Kati kam ste šli pol danes na izlet?




< Sporočilo je popravil draja -- 23.6.2007 21:10:41 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?