|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stol Trip-Trap
1.4.2007 19:13:54   
šapica
hehe sončica, saj zdaj je pa paket vreden celega jurja devetsto deset več kot pri tebi (59,910 SIT oz. 250 EUR) ...bravo SLO...

zdaj me pa zanima primerjava med stolčkom TRIP-TRAP in stolčkom od RECARO Young Chair, če mogoče katera ve to razliko. kupila sem revijo novorojenček in seveda noter reklame, kaj pa drugega, od Recaro . imajo avtosedeže in tudi stolčke. ta njihov stolček zgleda kot trip-trap, isto raste z mulčkom in iste Z oblike je. seveda cene ne najdem nikjer, niti na njihovi straniuser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stol Trip-Trap
9.4.2007 7:47:34   
masna
Oprostite moji nevednosti, ampak kaj pomeni Z in A stolček? Sploh si ne predstavjam, kaka je razlika v izdelavi... (vizuelno)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stol Trip-Trap
9.4.2007 10:59:38   
šapica
masna,  Z oblika stola je ta, ki ga je Putka prilepila, A oblika so pa večinoma uni plastični stolčki s katerimi po določenem času nimaš več kaj počet, ker ga dete preraste.

lp, šapica

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stol Trip-Trap
9.4.2007 14:10:51   
Eva*
Punce samo za informacijo....nas trip-trap je pridno služil 20 let. tako da ga bom jaz 100% vzela.

(odgovor članu šapica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stol Trip-Trap
14.4.2007 23:36:04   
lex
Mi imamo doma stol iz paketa, pri mojih starših pa ponaredek (oz od neke druge firme), ki sem ga dobila za darilo. Sedaj ko pričakujemo drugega pride tale stol  nam. Ne bi mogla bit bolj zadovoljna z njimi, ker otrok sedi na njem kot na normalnem stolu Pa še zraven pri mizi je in ne na svoji mizici.
Kar se pa ostalih stvari tiče v paketu sem jaz zadovoljna z njimi, povijalke so mi bile najbolj ušeč, ker se full raztegnejo in jih lahko zelo dobro zategneš, med tem ko povijalk iz BC na koncu (2 meseca - 3 mesecev) skor nisem mogla dobit več okoli.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stol Trip-Trap
11.5.2007 10:09:50   
af8
No mi smo original stokke kupili decembra v Šparovčku in je bil kot nov niti slučajno nekdo ki ne ve nebi mogel rečt, da je na njem že kdo sedel.Cena:16.000sit(66,77eur), nov stane 142 eur. smo pa zares zadovoljni.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stol Trip-Trap
11.5.2007 20:47:11   
Balonchy
Če lahko samo to dodam - kar ste dobile pod ceno 9.000,00 bivših tolarjev 100% ni originalen T/T (Stokke) stolček!!! Kar se tega tiče, pa ni primerjave v kvaliteti z drugimi znamkami (beri ponaredki)!!!
 
Pozdravček, Balonchy

(odgovor članu šapica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stol Trip-Trap
17.5.2007 23:09:12   
kapesanta
zadnjič sem v BC videla, da se zdaj dobi k za k stolčku tudi nek plastičen nastavek in pasovi za privezat, tem nastavkom so prilagojene tudi blazine. Po mojem se takšen trip-trap lahko uporablja takoj, ko kolikor toliko stabilno sedi.
Mi ga uporabljamo od 8 meseca dalje (brez plastike) in ga lahko samo pohvalim.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stol Trip-Trap
18.5.2007 7:08:25   
F*S*M
Naš Filip še ni bil star 6 mesecev ko smo ga dobili, ker je že sam sedel sem ga podložila z blazinami da ni lezel po stolu in ga od takrat uporabljamo kot nori

kaj naj rečem trip trap user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imamo pa original.
A pa še to moja sestrica ga uporablja že 8 let in ga še vedno ne da od sebe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?