|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:48:57   
muki1
Prosim, da mi svetujete, kaj naj nese hčerka v vrtec. Praznovala bo tri leta in mi ni do tega, da bi jih zasula s čipsom in smokijem. Pri nas je namreč to dovoljeno, vem da v enih vrtcih ni.
Torej, kaj naj jim nesem, da bo še zdravo in da bo otrokom tudi šlo s slast.

Pri nas je zdaj v vrtcu ,,moda,, da otrok, ki praznuje rojstni dan, prinese v vrtec za vsakega prijateljčka še kakšen paketek sladkarij, ki jih potem otrok dobi za domov user posted image  user posted image  + žurka v vrtcu.
Sem rekla, da se pa jaz tega ne bom šla, da bi jim delala paketke, po drugi strani pa res ne bi rada, da bi bila moja mala izobčenka user posted image , pa jim nekaj slastnega moram spakirat. Torej kaj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:51:44   
Mina1
Predvsem ne pretiravaj, vsakemu en mali sokec v tetrapaku, ali pa tiste literske od Fructala, pa "fensi" kozarčke paprinate, obvezno slamice, pa kakšne piščalke, mogoče tiste kapice, to imajo definitivno radi -preverjeno.

Glede prigrizkov: ribice, paličke slane, mogoče prestice in to je to, kakšne krekerje.

Pri nas sladkarije niso zaželjene.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:52:57   
Mina1
Še to, glede paketnik: raje napritnaj v službi recimo kakšne pobarvanke, bodo zelo veseli, verjami mi.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:53:12   
Marogica
Neke hrane mi ne daje zraven, ker jo imajo v vrtcu, torej preostanejo čipsi, smokiji in pdobno sranje-v glavnem to, kar imajo otroci radi, za nas pa je to pač "pohan luft". Pa si mislim, naj bo, saj je njegov rojstni dan in drugače ne pretiravamo s temi stvarmi oz. jih nimamo skoraj nikoli.

Kar se pa "daril" za druge otroke tiče-tega pri nas ni. Lahko pa kupiš za vsakega in Kinderjajčko-ni draga, pa še ful "pali".

Kaj drugega se ne spomnim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:53:25   
Mina1
Še to, glede paketnik


Oprosti, glede paketkov sem mislila...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 8:59:33   
Anonimen
pri nas je bila navada taka,da so mamice prinesle kinderjajčka (čokolade so bili ful veseli,igračk pa še bolj) in sok,kar tiste litrske.
ali pa skutice ali merendine ali tiste kinderjeve hepi hipo ali kaj so že...
nikoli niso starši dajali preveč tega.eni so si dovolili prinesti torto,čeprav to ni bilo dovoljeno...

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 9:02:41   
srki
Kaj pa mogoče kakšno suho sadje, npr. bananin čips in te fore, ki se zdaj dobijo.

Jaz sem prinesla sok, kakšen smoki in  neke pakirane mini čokoladice. Drugega se takrat nisem spomnila.

Eni imajo tudi pri nas te finte, da vsakemu posebej dajo v vrečko za domov. Jaz tega nisem naredila.

Vzgojiteljice so jim potem tisto, kar sem prinesla, dajale vsak dan po malo, ne vse naenkrat. Tako da so imeli za nekaj časa.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 9:04:46   
muki1
Kinder jajček je fajn ideja, ja...samo ne vem, če je ravno pametna, ker so v skupini tudi trije otročki, ki so komaj dopolnili eno leto in potem ti drobni delčki hitro postanejo nevarni.

Torta odpade.

Jaz sem mislila, da bi jim kupila v Šparu na kockice narezan ananas, pa kakšne jagode, grozdje.... samo potem to ne bo prava žurka, kaj?


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 9:09:24   
cmokec
V "našem" vrtcu so ponavadi sladkarije, pa kak sok. Nekateri sicer prinesejo krhlje in suhe marelice, samo otroci tega niso veseli. In praznuje otrok.

Zato dam jaz ponavadi kar paketke roladic od Gorenjke, ker so fino pakirane vsaka v svojem ovoju, pa sok. Otroci praznujejo, ko je konec počitka in ne nosijo domov. Če kaj ostane, spravijo in se sladkajo še kak drug dan. To velja predvsem za bonbone in piškote.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 9:25:34   
muki1
Ja, saj to je to, otrok praznuje in nočem biti partibrejker.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 9:33:45   
Anonimen
Evo, moj je včeraj v vrtec nesel:

4 litre soka
6 paketov čokoladnih banan Casalli (se pravi skupaj 72 kom, kar pride nekako po ti na otroka)
2,5 kile jagod (te so pojedli v trenutku)
2 vrečki smkija
za vsakega otroka enega malega čokoladnega zajčka ( v Mulerju imajo pakirane po 10 kom skupaj, tako da ne pride ravno strošek)
aja, pa obvezno 250 g kave

Mislim, da so bili zadovoljni. Uf, otroci so mu pa naredili tako lepo darilo: vsak je na list narisal sebe, potem pa je vzg. vse skupaj lepo zvezala in napisala Vitu vse najbiljše za RD, pa datum zraven, tako da bo imel vedno lahko za spomin. res lepo.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 10:01:11   
ksenjak
Pri nas pa žal ni te navade a vem, kaj bi jaz vsakemu dala za domov. Kupila bi navadne barvne balone (toliko kot je otrok) in v vsakega dala eno manjšo malenkost (zdaj mogoče kakšnega malega pišančka in eno tisto malo čokoladno jajčko - to boš zagotovo spravila čez luknjo balona), napihnila in to je to. Bi bili otroci teh balonov zagotovo veseli.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 10:03:06   
popi
user posted image Sem videla v našem vrtcu,da prinesejo tudi torto.Ojoj a ni to malo preveč.No,kinderjajčki so pa super ideja.Lahko pa greš v Mullerja tam imajo oddelek z sladkarijami.Tja mislim le zato,ker imajo tudi zelo majhne embalaže.Da se ne napolnijo preveč sladkorja naenkrat...
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 10:06:10   
Anonimen
Jaz sem hotela tiste Dicmans indijančke, pa jih nisem dobila, zato sem potem tiste kot ene tortice, ki so vsaka posebej pakirane v paketu po 10 komadov.
Pa vseeno sem še medvedke - smokije, ful vreč, pa je šlo vse v promet. Pa jabolčni Fruc, par komadov.

(odgovor članu popi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 11:07:07   
Putka
Pri nas morajo biti obvezno klobučki in baloni. Pa letos je sama naročila Gorenjkine roladice, pa par litrov soka. To je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 11:07:32   
pajčolanka
ko sem jaz delala v vrtcu so ponavadi prinesli kakšne smokije, čips, mehke bonbone, piačo+krožnički/servetke+lončke-plastične-včasih še klobučke. in potem je vsak dobil servetko ali pa krožnik in gor vsake sladkarije malo in vsak svoj lonček soka.  tisti ki je imel roj. dan je lahko izbral tri glasbene želje ki so mu jih potem drugi zapeli, prižgala se je še svečka ki jo je potem slavljenec upihnil. ponavadi so otroci tudi narisali vsak po kakšno risbico in vzgojiteljica je to lepo skupaj zvezala. sama imam rojstni dan ravno takrat ko so zimske počitnice za šolarje zato vem da sem enkrat pa praznovala  kar god v mali šoli. še sedaj imam doma album ki so mi ga otroci narisali in mi je zelo drag in eden izmed lepših spominov na moje otroštvo.
drugače pa semi zdi da za domov mogoče kak balon-mogoče kakšne posebne oblike se mi zdi čisto dovolj in lepo.
torta pa se mi zdi že skoraj malo preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 11:15:42   
viv_
Pri nas smo se zmenili, da prinese vsak toliko vrst sadja, kolikor bo star user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 12:37:33   
beba76
Pri nas pa zaradi alergij ne smemo ne jagod, ne smokijev, niti Pombarov ne, ker piše, da je možno, da so v njih sledi arašidov.
Tako je naš nesel 5l Fructalovega soka, one male piškotke- abecedo, Pombare (te sem dobila nazaj), od sadja pa nekaj banan, jabolk, hrušk in pomaranč - to jim vzgojiteljice narežejo in majo ful radi.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 12:43:20   
LUNA06
V Hoferju imajo te Dicmans indijančke, take čisto majhne v štirih okusih, so prou simpatični.
Drugače pa bi se jaz na tvojem mestu posvetovala z vzgojiteljico.Moja mami imajo ravno tokšne otročke v vrtcu, pa se ponavadi zmenijo, da ne prinesejo starši stvari, ki jih otroci ne jejo.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 12:49:52   
Anonimen
K nam v vrtec se ne sme nostit sladkarijuser posted image .

Jaz ti svetujem, da kupiš jagode, grozdje, ananas... V glavnem sadje in tiste bebi piškot. Pa kake take fensi krožničke in kozarčke - je to bolj pomembno.

Paketki?
A je to neka nova fora?

Idi na stran: www.nodi.com

In sprintaj tiste priponke, v vsako napiši ime od mulčka, pa bo, odzadaj nalimaj ziherico, vsakemu pripni, pa jim bo definitivno bolj zanimivo kot paketekuser posted image . Pa v šparu kupi klobučke za na glavo, pa piščalke (veš, tiste, ko pihneš, pa se razvije) - to imajo otroci radi, garant. Naš je nor na te piščalke.

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 13:06:12   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Evo, moj je včeraj v vrtec nesel:

4 litre soka
6 paketov čokoladnih banan Casalli (se pravi skupaj 72 kom, kar pride nekako po ti na otroka)
2,5 kile jagod (te so pojedli v trenutku)
2 vrečki smkija
za vsakega otroka enega malega čokoladnega zajčka ( v Mulerju imajo pakirane po 10 kom skupaj, tako da ne pride ravno strošek)
aja, pa obvezno 250 g kave



Al bina a si ti častila cel vrtec???
Res veliko vsega, gotovo so bili veseli.

Pri nas otroci vedno dobijo kako malenkost v vrtcu.
Lani sem nesla nekaj malega sladkarij, letos pa če bodo dovolili bo to kar ena manjša torta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 13:31:53   
trixi
Pri nas samo sadje, smo se tako odločili starši na prvem roditeljskem sestanku. Upam, da ga kaj tudi pojejo, ker vedno, ko kdo praznuje, je v garderobi ena umetnija iz sadja- živali, rožice ipd.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 13:33:43   
cmokec
Viv, vi ste se prav super zmenili. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 13:42:02   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Pri nas pa žal ni te navade a vem, kaj bi jaz vsakemu dala za domov. Kupila bi navadne barvne balone (toliko kot je otrok) in v vsakega dala eno manjšo malenkost (zdaj mogoče kakšnega malega pišančka in eno tisto malo čokoladno jajčko - to boš zagotovo spravila čez luknjo balona), napihnila in to je to. Bi bili otroci teh balonov zagotovo veseli.

Lp


Dobra ideja, ampak kako bi toliko napihnjenih balonov spravila v avto, pa kasneje v vreče, da bi jih dostavila v vrtec user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj nesti v vrtec za rojstni dan?
30.3.2007 16:05:35   
frutka_
Jaz sem jim lani nesla majhno voščeno tortico, ki sem jo v Mullerju kupila. Poleg sem dala komplet servietk, lončkov in papirnatih krožnikov Winnie Pooh.  Kupila sem tiste mini jafa kakse in medvedke-čips. Sok brez sladkorja in slamice...
Na tvojem mestu bi za otroke kupila tiste mini Haribo paketke, kupiš jih v Hoferju. Otroci jih ojamo zelo radi, pa še res mini so. Lahko jim neseš za celo igralnico kakšne večje mehurčke in je eno darilo, darilo za vse. Mehurček pa lahko kupiš tiste veliek, različnih oblik, v Sparu jih imajo.

LP


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?