|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cena varuške
10.11.2008 20:08:15   
enya123
Tudi mi smo placevali toliko,je to kar normalna cena..Sploh za kvalitetno varstvo,poznam eno gospo v Grosuplju,ki racuna 760 eur na mesec brez odbitkov..Sploh pa si verjetno imela izbiro pri varuski,najbrz se nisi odlocila zanjo zaradi slabega obcutka in neprimernega varstva,kaj?Mene jezi,ko starsi barantamo pri ceni-mi smo imeli odlicno varusko in sprejeli tudi dejstvo,da kdaj otroka ne bo zaradi bolezni,se zgodi?Pocakaj na vrtec,nam odbijejo od polne cene dober euro na dan,se vedno nas pride drazje,kot nas je bivsa varuska...Res ne razumem,kaj te moti-da ti ne odbije,ko ga ni ali ti je skoda denarja za otroka?Mislim,da je danes tako zelo tezko dobiti dobro varusko,da si lahko vesela,da jo imas-ali pac ne?Torej daj otroka drugam v varstvo!!!!Ce ji ne zaupas glede nacina-da se otroku kaj zgodi,potem pa je najbolje,da si z njim doma ves cas...Moja kolegica je imela sina v privat varstvu,v bloku-na Lavrici,placevala 320 eur,nosili s sabo kuhano kosilo za otroka,malico in zajtrk,varuska ni nic kuhala,ven niso sli nikoli,pa na zelo majhnem prostoru,pa ni nic jamrala..Tako da moras pretehtat,je otroku lepo,rad hodi ,ali ne...Steje samo srecen otrok..Lep dan

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cena varuške
10.11.2008 20:17:36   
sazi
400 evrov mesečno; .....Varuje poleg našega otroka še pet .....
Se mi pa zdi zelo oderuško za čas, ko je otrok doma več kot teden dni.
Je bil preteklem mescu otrok prisoten samo 11 dni, pa je računala kar celo ceno. V avgustu ima drugo polovico dopust, starši pa moramo plačati za cel mesec. Ona pravi, da ji starši tako dajo, kot "kao nagrado za celo leto", ene vrste regres za LD !


Ja, tole je pa precej oderuško. Najprej sem pomislila, le ima morda še kakšno dodatno pomoč in vse skupaj prijavljeno (vem za eno varuško, ki ima 6 otrok, ampak prijavljeno dejavnost in poleg sebe še eno zaposleno za 4 ure).
Če otroka ni, ti tudi v vrtcu kaj dosti ne odštejejo - tako pač je - varuške potrebujejo svojo plačo (pa ne misli, da branim vašo varuško, ampak tako je povečini). Je pa tudi obratno - če nje ni, vam tega časa ne bi smela računat - tako da mi je mimo, da plačujete za cel mesec, če je pol meseca ni. Kakšen regres neki. OK, če bi imela prijavljeno dejavnost, plačevala davke...

Pa še nekaj me zelo skrbi in mi ne da miru.
Bog ne daj, da se otroku kaj zgodi ! Kaj lahko potem? Varuška ima vse skupaj neprijavljeno, ilegalno. Ve, da smo starši nemočni, da je premalo vrtcev in nas starše ožema.

Žal ne moreš nič, če je nelegalno. Sicer pa, če se mu kaj zgodi, tudi v vrtcu ni ravno fajn, kajne?

Če kdo ve, kaj lahko vsaj glede zavarovanja storim, oz. vaše izkušnje glede tega, vam bom zelo hvaležna.

Nimam nasveta. Jaz zaupam naši varuški, pa tudi tiste v vrtcu niso nezmotljive in so samo ljudje, ki se jim na žalost kdaj kaj pripeti oz. uide. Če se otroku kaj zgodi, ti nobeno zavarovanje nič ne pomaga.

Je pa res, da čeprav ni veliko izbire, ste sami izbrali to obliko varstva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cena varuške
10.11.2008 20:39:53   
wings
Hojla,jaz res ne vem,kje mamice na tej temi najdejo varuske za tak denar..Mislim,da gre za kaksne starejse gospe,da tako malo cenijo delo varuske,da racunajo po 200 eur-dol ali gor...Mi imamo varusko iz okolice Lj,placamo 440 eur na mesec,nosimo le plenicke in robcke,v varstvu ima 8 otrok,pomoc ima tudi eno studentko,ko ona skuha..Ze od samega zacetka vemo,da je zadeva na crno in se s tem ne obremenjujemo-nasi otroci so srecni in veseli,to je vse,kar si zelimo..In glej zlomka-mi hodimo po otroke ze vsi ok.14 ure,saj smo zaposlene za polovicni delavni cas..Placamo polno ceno varstva,kot jo vi,ne glede na to,je otrok tam ali ne..Septembra nas ni bilo ves mesec,ker smo sli na dopust,pa nisem niti pomislila,da bi rekla,naj kaj odbije..Pa ves,zakaj?Ker jo spostujem in spostujem,da ima rada mojega otroka in zanj lepo skrbi..Zgodi pa se mu nikoli nic,verjetno zato,ker ima primerne prostore,ki niso nevarni in ker je vedno ena od njiju zraven,to dobro vem..Misli,da je zelo nefer od tebe,da sedaj jamras,ko se ti je zgodilo,da je pac otrok zbolel..Pa se kdaj bo,pac to so otroci,v vrtcu bos prav tako veliko doma,ce je tvoj otrok kot pravis bolj nejesc..Ce je otrok rad  v varstvu,ce zjutraj ne joka in krici,ko ga oddas,bodi samo vesela,da imas dobro varstvo,drugace pa isci drugo,jih je polna Ljubljana in vsa okolica,tudi na vsaki vasi jih je nekaj..Ni pa fer,da bi jo kar prijavila in s tem vzela varusko mamicam,ki so ocitno z njo zadovoljne,kaj??

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cena varuške
10.11.2008 20:53:19   
Lorna
Jaz se pa ne strinjam z izjavo,da starsi nimamo izbire in da ona to ve....PPPOOOOLLLNNNOOOO varusk je ,izbira velika,a zal so se precej drazje...Daj otroka drugam,ocitno si ji ga zaupala iz napacnih vzrokov..Lep vecer

(odgovor članu wings)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:02:50   
jakaracman
Ja pa sej si vedela kakšno ceno ji boš plačevala.Če si na to pristala.Meni je to bolano in oderuško.Probaj čimprej dobiti vrtec ali pa drugo vauško.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:24:18   
Anonimen
Nisem tega sestavka napisala zato, da bi tožarila, ampak zgolj svojo izkušnjo, ki sem jo hotela posredovati naprej in  slišati vaša mnenja in vaše izkušnje !

Kar se zadovoljstva tiče, je otrok zadovoljen in rad gre - vsaj za zdaj. Upam, da je srečen in zadovoljen v pri njej, saj je zelo družaben.
In to zadovoljstvo mi odtehta tudi ta denar, samo da je otrok srečen !
Pa niti pod razno mi ne pride na misel, da bi jo prijavila; vsak si pač pomaga kakor si ve in zna in zakaj bi "zašila" njo, bi v težavo spravila ostale mamice, ki so tako kot jaz iskale varstvo.

Če računam koliko otrok tekom dneva poje (okrog enega evra ali malo več), predstavlja ostali del cene res samo varstvo.
Kar me moti je to, da v. ni pokazala kje otroci spijo, ni jedilnika vsaj dan ali dva naprej. Tako, da kar se reda in osveščenosti tiče, je v vrtcih več reda,
prehrana je kontrolirana in predpisana v skladu s potrebami otrok, so inšpekcijske službe, ki kontrolirajo delo vzgojiteljic.

Seveda pa upam, da bo bolan manj, kot pa bi bil v gruči petnajstih ali več otrok.

Zelo prav bi bilo, da bi privat varuške imele status s.p-jev in pridobile koncesijo za varstvo, da bi bilo vse skupaj vsaj majčkeno pod kontrolo - pa tu ne mislim na ceno, ampak na standarde glede hrane in aktivnosti v okviru  varstvo.

Npr. jaz skrbim, da ima otrok doma polnovredno, zdravo in po možnosti ekološko prehrano, pri v. pa dvomim, da kupuje kvalitetne izdelke (vsaj po embalaži, ki jo vidim). 

No ja, svoje sem povedala.



Lp,
    kurkuma



(odgovor članu wings)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:26:29   
emaa
Drago, v privatnem varstvu, kjer jih je imela vzgojiteljica, delali so po vrtčevskem programu, od 7-16 300€ na mesec. Midva sva bila zelo zadovoljna, samo si nisva mogla to finančno privoščit, na srečo sva v Lj vrtec dobila, kdaj ga bova v Domžalah ne vem. 

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:29:42   
Jasminca P.
Jaz pa kot varuska naj povem samo to,da upam,da tvoja varuska prebira tale forum in se spozna v tvojem pisanju,ter da cez noc ostanes brez varstva..Tako bi storila jaz,ce bi me ena zgledna mamica kot ti,ki je pravzaprav ne skrbi ,da se otrok poskoduje,temvec prazna denarnica,blati tako na cveku..Mene je enkrat ze prijavila taksnale ....,sem zadevo prijavila in sedaj racunam precej vec kot tale vasa varuska,da prezivim..Pa ves,se vedno se najdejo starsi,ki nas cenijo in placajo 500 eurckov za to,da imajo brezskrbno varstvo..Vedela si ceno,nacin placevanja,urnik in spoznala si jo..Dala otroka,sedaj pa cvilis,ko ga pol meseca ni bilo..Take dajte otroke v vrtec,pa cvilite potem..Sram naj vas bo,me tako razkuri tako malovazevanje osebe,ki ima tvojega otroka..

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:31:17   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: enya123

Tudi mi smo placevali toliko,je to kar normalna cena..Sploh za kvalitetno varstvo,poznam eno gospo v Grosuplju,ki racuna 760 eur na mesec brez odbitkov..Sploh pa si verjetno imela izbiro pri varuski,najbrz se nisi odlocila zanjo zaradi slabega obcutka in neprimernega varstva,kaj?Mene jezi,ko starsi barantamo pri ceni-mi smo imeli odlicno varusko in sprejeli tudi dejstvo,da kdaj otroka ne bo zaradi bolezni,se zgodi?Pocakaj na vrtec,nam odbijejo od polne cene dober euro na dan,se vedno nas pride drazje,kot nas je bivsa varuska...Res ne razumem,kaj te moti-da ti ne odbije,ko ga ni ali ti je skoda denarja za otroka?Mislim,da je danes tako zelo tezko dobiti dobro varusko,da si lahko vesela,da jo imas-ali pac ne?Torej daj otroka drugam v varstvo!!!!Ce ji ne zaupas glede nacina-da se otroku kaj zgodi,potem pa je najbolje,da si z njim doma ves cas...Moja kolegica je imela sina v privat varstvu,v bloku-na Lavrici,placevala 320 eur,nosili s sabo kuhano kosilo za otroka,malico in zajtrk,varuska ni nic kuhala,ven niso sli nikoli,pa na zelo majhnem prostoru,pa ni nic jamrala..Tako da moras pretehtat,je otroku lepo,rad hodi ,ali ne...Steje samo srecen otrok..Lep dan



760€ user posted image user posted image user posted image

haloooo????? to je cela plača pri nas v Zasavju....si ne predstavljam da bi morala tolk dajat za varstvo res ne.. Meni je to res oderuško.

Kdor pa da toliko, pa mora imati res lepo plačo da si to lahko privošči - večina pa ta plače nima, zato išče cenejše varuške, ki pa so lahko celo boljše od ta dražjih.

Pa ne me narobe razumet. Ni mi žal dat denarja za otroka, ker bi dala zanj vse...sam kar je pa prevč je pa preveč...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu enya123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:36:39   
Jasminca P.
a ves kaj,a te varuska ne spusti v prostor,ne vidis,kako ima??Jaz tudi ne kupujem ekoloske hrane za otroke,pa to ne pomeni,da otroci jedo "drek"..Sicer pa malo spremljaj to ekolosko hrano,je ze vse tako zastrupljeno,da joj..Jaz kupim jugurtke tudi v Lidlu pa Evrospinu,pa ne pomeni,da je to zdaj tako oporecno,da je skodljivo za otroke..Res si prava idealna mamica,po moje otrok prav uziva v varstvu..

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:42:00   
Jasminca P.
pa se tole-a ne upas vprasat,kaj so otroci jedli za kosilo?Mi tudi vsak dan sproti kuhamo,pa ne dajem jedilnika za podpisat..eni vprasajo,kaj smo jedli,druge ne zanima..s.p. ni nic bolj pod nadzorom kot varuska na crno,samo toliko,za tvojo informacijo..Tega dela razen vrtcev ni pod nadzorom,gre samo za zaupanje,ki ga pac pri tebi ni..joj,joj

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:44:08   
AKŠ
jasminca se je razkurla user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:49:22   
Jasminca P.
ja,a ves,zakaj?Ce bi mene takale nasa mamica  tulele na forumu omalozevala,bi jo zdajle poklicala,vrnila denar in ji rekla hvala lepa..A ni to grdo?Samo spomnim se tiste mame,ki je prijavila,pa me taksnele razkurijo do konca..Doma naj bojo,pa naj cuvajo svoje frocke same,a ni tako?Uh

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:51:04   
Jasminca P.
Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet
   Kako leo si tole napisala,bravo!!!!!!

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:55:18   
Jasminca P.
V našem vrtcu sestavlja jedilnik ravnateljeva žena, ki ima drugo izobrazbo in tudi še ni slišala za polnozrnata živila. Mi imamo hrano bolj ali manj obupno - od viki kreme, hrenovk, paštet, svinjina 1-krat na mesec, ledeni čaj, alpsko mleko ali čokoladno mleko v tetrapaku ali celo napolitanke in čokoladne rezine.3 mame smo se že uprle, ampak bo težka, ker sta z ravnateljem alfa in omega in se jima noben ne upa postaviti po robu.                                   TOLIKO O NADZORU HRANE V VRTCU!!!

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:56:34   
Jasminca P.
tole je skopirano o debati o hrani v vrtcu...Pod kontrolo,zdravo,ekolosko...

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Cena varuške
10.11.2008 21:58:18   
Anonimen
Hm,... zgleda da nekomu ni po godu, da sem "dregnila " v ceno privat varstva.
Itak bomo starši plačevali toliko, kolikor nam bo naloženo. In pri tem sploh ne gre za srečo in zadovoljstava otroka, to se samo po sebi razume, da je to edino merilo!

Pa srečno

(odgovor članu Jasminca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:03:43   
Anonimen
no no saj se ni treba kregatuser posted image

No mi imamo še vedno 200€/mesec, odštevamo 2€ na delovni dan-tako nekje kot v vrtcih, je pa res da se mi zdi 400€ malo pretirana cena, pač MENI no. Meni se naša cena zdi čisto normalna, otroci pa imajo pri nas vse in še več-vsaj tako starši pravijouser posted image  Kuhamo pa vsak dan sveže kosilo in karseda raznovrstno hrano.
Lp

(odgovor članu Jasminca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:04:00   
Jasminca P.
Si pricakovala,da bomo vsi pluvali na tvoj komentar,kaj?Tudi varuske se moramo potegnit zase,saj je to nasa sluzba in bodite vesele,da smo,drugace bodo na voljo le vrtci..Sicer pa bodo kmalu zastonj,potem pa bo sploh idealno..imam idealen nasvet-Naredi uslugo sebi,varuski-daj otroka v vrtec,pa te gledamo na preverjeno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:05:54   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Jasminca P.

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet
   Kako leo si tole napisala,bravo!!!!!!


o hvala..


pa še to - popolnoma se strinjam s tem, da se je treba prej pozanimat o vsaki stvari in se nato pravilno odločit....po toči pa je seveda zvoniti prepozno...
tu ti dam popolnima prav, da se ni ravno prav bunit nad tem kar imaš , saj si t izbral sam..

ja pe tako da smo temo odprli zaradi visokih cen. Je res da če "mirkaš" enega otroka s tem ne moreš preživet meseca. Zato se za to odločajo predvsem starejše gospe v penziji ali pa malo mlajše, ki jim je to dodaten dohodek k našim mizernim plačam v sloveniji....

seveda pa je pri nas vse tako drago, da moramo vsak euro dobro okol obrnit, da lahko pridemo skoz mesec - zato pravi, da je meni 670€ too much....v bistvu je zame too much vse nad 200€..

zakaj?
imam cca 1000€ plače... od tega gre:
*180€  magna (benz za službo + olje s katerim se grejemo)
* 310€ kredit, da imam streho nad glavo
* 120 € položnice
* 100€ vrtec (drugih 100€ da partner)
* 100€ zavarovanja za avto in dopolnilna zavarovanja zame in malo

in če potegnemo tole skup , mi za preživetje ostane cca 200€ za preživetje.....in nato mi rata slabo... (hvala bogu da sem dobila vrtec)...vidiš zakaj so mi visoke cene "oderuške"

aja...pa še kr hočjo vse dražit,,,super a ne?


jebi ga, sem se mogla mal razpričat





_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:12:12   
Marogica
JasmincaP, tebi pa jaz moja dva otroka sigurno ne bi zaupala...me odbijaš že ob tem, kako pišeš, kaj šele, da bi ti otroka zaupala...Je pa to seveda moje osebno mnenje, za katerim absolutno stojim.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jasminca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:50:43   
sazi
Jasminca P., koliko pa ti računaš za otroka? 500 EUR? Koliko jih pa imaš?

Namreč meni se zdi sprejemljivo, da nekdo računa toliko, če mora od tega preživeti in če čuva do 3-(mogče 4) otroke. Da bi pa za svojega otroka plačevala 500 EUR privat varuški, tam pa bi se čuvalo 8 otrok, pa ni variante.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Cena varuške
10.11.2008 22:53:32   
Anonimen
Pa še nekaj me zelo skrbi in mi ne da miru.
Bog ne daj, da se otroku kaj zgodi ! Kaj lahko potem?


Kot obicajno poskrbite za zdravnisko oskrbo.
Financno pa je njena odgovornost zavarovana v okviru zavarovanja stanovanja. Torej ce ga ima zavarovanega, bo zavarovalnica tudi izplacala odskodnino.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Cena varuške
11.11.2008 7:06:41   
BrankaO.
res ne vem kje najdete vse te varuškeuser posted image 400e 750e...user posted image potem moram tudi jaz dvignat ceno da dobim še kogauser posted image
ni mi jasno kako lahko nekdo tako računa pa še postavlja uro od kdaj do kdaj....pri meni je bila v varstvu ena ki jo je mamica vozila ob 4:30 pa zato še nisem dvignala ceneuser posted image   vem pa tudi za primer pri nas v grosuplju ki kar postavi uro od 9-(prej ne!!) pa najdlje do 13.ure! meni ni jasno a take varuške nikoli niso delale ali pa ne vedo da je ponekod delovnik 10ur ali več na danuser posted image skratka .....takšne imajo polno!!!


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Cena varuške
11.11.2008 8:00:25   
MMKM
mislim,da je tukaj govora o nasi varuski,bom prav pozorno se enkrat vse prebrala in jo opozorila na tole pisanje,ce se prepozna v njem..naj povem nekaj v njeno obrambo,ker jo vse mamice-z izjemo tele gospe,zelo cenimo in spostujemo,kaj stori za nase otrocke..Od dneva nasega srecanja do danes smo natanko sprejeli njene pogoje glede placila,nacina varstva,ure in tudi njenega dopusta..Nikdar ni rekla,da je njen  dopust treba placat,vendar ji starsi sami damo tisto razliko,ker si zasluzi..In ne cuva sama,ima pomoc,ki jo prav tako placuje..Kar se tice hrane,naj povem,da tako dobro,zdravo,kot kuhajo,nas mali ni jedel,dokler ni prisel k njej in je postal kar izbircen,ker hoce tudi med vikendi sedaj jesti kumare v omaki,spinacko,zelenjavne obare,piscancka v omaki,ipd...Ko sem hodila k njej na uvajanje,je bila ravno toliko ura,da je se nasemu ponudila kosilo,ki sem ga okusila tudi sama in moram reci,da kuhajo fantasticno..Pa tudi prostore za spanje sem videla,ima vse lepo urejeno in cisto,otrokom pa sestavi prenosne posteljice..Nic ni spornega,je pa res,da se vse mamice (z izjemo te na forumu)vedno,ko pridemo po otroke,se malo pomenimo,kaj so jedli,kako so spali,kaj poceli...Jaz naso varusko obcudujem in ji brezmejno zaupam,vredna je vsakega centa,nikoli ne pomislim,da bi barantala pri ceni,ko nasega ni..Naceloma pa so otroci zdravi in redko odsotni,razen tega fantka..Toliko-naj povem,da bo  nas naslednji otrok prav tako tam..lp

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?