|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:02:34   
baguSka
da nam je bistvo skrito


ja.. ona ze ve zakaj!

mogoce glih zato, ker ni taka, kot vecina mamic..

mogoce zato, ker spada med tistih 10%?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:26:55   
solatja
Mič definitivno ni taka kot večina mamic, to smo že pogruntali. Glede na njeno pisanje, ki ga tu na RR beremo, je vso stvar zelo zelo preštudirala, predelala, mislim da tako sama kot tudi s partnerjem in za to odločitvijo tudi stoji. ampak kadarkoli sprejmemo kako pomembno odločitev, pride prej ali slej vmes do kake šibke točke, v kateri se je aprila znašla tudi ona (sej je logično, sej ni noben stroj; mati je, gre pa za njenega otroka). takrt je pač rabila malo potarnat in preko tega še utrdit in ponovit svoje argumente, ker je morala vedeti, da bo prišlo do tudi "netaktnega" napadanja (sej je že RR veteran user posted image ). tud zaradi te enostranske slike in izredno malo podatkov, ki jih je navedla, so nekateri komentarji prav žaljivi. ne moremo razumet, če ne poveš dovolj in se izmikaš odgovorom.

ampak če tebi ta način ustreza, tudi prav. konec koncev si prosila za nasvete, pomoč ali pa samo en čvek in imaš pravico, da temo vodiš po svoje, predvsem pa, da iz vsega tega potegneš tisto, kar potrebuješ, pa naj bo to ploskanje, grajanje, jokanje, smejanje ali filozofiranje. mi smo tukaj zaradi tebe user posted image

no, kolk sem falila? user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:28:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ne vem, baguska, jaz sem se vedno zaljubila, in vedno sem bila čisto v oblakih takrat


Jst tud... Jebes frendovstvo... user posted image user posted image  Zaljubit se je treba.. da je fajn.. user posted image


pa sej se zaljubis... le da je taka zaljubljenost verjetno drugacna... in tud bolj pristna!!! jaz recimo mam tud kdaj metuljke v zelodcu, ko pomislim na svojega partnerja... pa hkrati oz istocasno stojim na tleh... medtem ko zaljubljenci pac ne morejo!user posted image


sej sem se hecal... user posted image



Ma ne vem, če je bolj pristna. Po moje da ni. To se ti zdaj malo zgovarjaš, ker si preskočila ta del. Sploh mi ni jasno, kako lahko preskočiš....razen, razen če se tolk bojiš zaljubit, da na razumski ravni vse kontroliraš....ma ne vem, ni to to, totalno nora kemija mora biti, poleg tega se spoznaš v drugi luči, ko se zaljubiš, spoznaš najlepše plati sebe, zgubiš pa v bistvu prav nič več, kot če se ne zaljubiš.... Lepo se je zaljubit. Meni se zdi, da je takrat vsak človek v resnici lep, ko tako lepo seva, vibrira. Saj ne igra. Takrat je v resnici tak. Čist, prvinski, v sferah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:34:28   
Anonimen
Gina.. tole mi je pa fajn vsec.. user posted image

in ce takrat drugemu govoris lepe zadeve.. izgleda kot laskenje.. ampak ni.. taksnega ga vidis.. to ti je fuul vsec pocet..

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:41:06   
solatja
hja, zgleda,d a sem celo debato sfalila user posted image user posted image

tukaj je govora o zaljubljenosti na dolgo in široko, medtem ko tisti, ki se ukvarjamo z osnovnim problemom, kar izzevenimo. user posted image dejte se vsaj drugam prestavim, da bom lahko sama naprej reševala Mičin problem user posted image user posted image pa še kak "letalec" se mi bo pridružil, ki tudi njegovega posta nihče ne povoha user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:42:48   
Anonimen
in kaj, ko zaljubljenost mine? kaksnega ga pa pol vidis?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:50:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

in kaj, ko zaljubljenost mine? kaksnega ga pa pol vidis?


lepega..

pa rad ga imas.. pa ce karkoli naredi..

pa pogresas ga.. ce ga ni...

pa tko..




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:01:42   
Gina
Ko zaljubljenost mine, ga pa ljubiš. Valjda vidiš kaj, česar prej nisi, vendar ga ljubiš. Jaz ne vem, če lahko čist zadost ljubiš, če prej nisi zaljubljen. po mojih izkušnjah ne, čeprav baguška trdi drugače, kaj pa vem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:03:16   
Gina
Ne jezi se solatja, tukaj debatiramo o več rečeh, saj ni nič narobe s tem, a ne? Jaz sem zihr, da bo mičica itak vse prebrala, pa kdo drug tudi, ...če pa ne bo, pa tudi nič hudega.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:04:03   
Anonimen
da nam je bistvo skrito


Ja, bistvo je skrito.

Včeraj je bil test......hvala vsem za klepet user posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:09:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Ko zaljubljenost mine, ga pa ljubiš. Valjda vidiš kaj, česar prej nisi, vendar ga ljubiš.


jap... tocno..


IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Jaz ne vem, če lahko čist zadost ljubiš, če prej nisi zaljubljen. po mojih izkušnjah ne, čeprav baguška trdi drugače, kaj pa vem...


Jaz tud ne vem tega.. ker sem bil zaljubljen.... ciiiistt.. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:23:44   
baguSka
no jaz govorim o drugacni zaljubljenosti... o taki, ki pac ni v oblakih... kot si najprej pisala in ko se ti zdi vse super in oh in sploh in popolno... ne, mene se ni strah zaljubit, vendar je ta zaljubljenost veliko bolj drugacna... u bistvu se zaljubljam vsak dan sproti... ne vem, ne znam razlozit, ampak je res drugacna od vseh tistih, katere sem obcutla vcasih... ta je cisto drugacna in zame bolj popolna in globoka in iskrena in spostljiva... u bistvu ljubim, zaljubim pa se vsak dan sproti... :))) matr... sej se se sama ne stekam, kako bi me vi!? haha..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:24:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Vprasaj vse.. ki so to doziveli, da jim je drugi hotel prisparat prizadetost.. duplicirali so jo..


Bom vprašala, kaj sem naredila s svojo odkritostjo.

Tako. Vedno je nekaj, kar se lahko vprašaš. Tako to je. Izbereš eno pot ali drugo. Vedno se lahko vprašaš, kako bi bilo, če bi storil drugače.



Ampak ne ves.. kako bi bilo drugace.. ves samo za tisto, kar si storil..

lahko se vprasas.. samo za tisto pot, ki si jo prehodil..

To pa itak.user posted image

Če bi bil človek vedež, ne bi bil revež.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:26:29   
Anonimen
... u bistvu ljubim, zaljubim pa se vsak dan sproti... :)))


Zanimivo. Bom razmislila.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:26:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ko zaljubljenost mine, ga pa ljubiš. Valjda vidiš kaj, česar prej nisi, vendar ga ljubiš. Jaz ne vem, če lahko čist zadost ljubiš, če prej nisi zaljubljen. po mojih izkušnjah ne, čeprav baguška trdi drugače, kaj pa vem...


no tkole: hm.. jaz se zaljubljam, ker ljubim..!? mogoce mal nelogicno, al pa nesmiselno, ampak tko je.. :) in ko se zaljubljam, ljubim se bolj..

po tvojih izkusnjah pa seveda ne, ker nisi se nikol ljubila ne da bi bla zaljubljena.. jaz sem okusla oboje in seveda opazim razliko.. :))

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija


. Prava ljubezen do otroka je brezpogojna, katere pa ti pomoje ne premoreš. Ne rečem, da je nimaš, ampak toliko, da bi se nečemu svojemu odpovedala, tolk pa ne.


jaz pa mislim da se je kar konkretno odpovedala....ker najlažje bi blo otroka privlečt zraven, makar na silo, makar proti njegovi volji ( kar se na veliko počne...) in vpit potem da kako dobra mati je, da ona pa že ne more pustit otroka nekje in tudi če njemu tko ne paše, ko bo zrasel ji bo že še hvaležen in bla bla bla....to zame pač ni brezpogojna ljubezen, nekateri pa bi ji seveda ploskali....a je storila prav a ne, bo tko čas pokazal in ona b s tem mogla živet, saj ne bo noben drug namesto nje nosil teže te odločitve...


Se strinjam z ullo. Se mi zdi večja ljubezen to, da gleda na otroka in ne na sebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:29:17   
baguSka
Se mi zdi večja ljubezen to, da gleda na otroka in ne na sebe.


Ja. Ce se zaveda, da sama ne more nudit otroku tistega, kar od nje potrebuje.

In ne, ce se tega ne zaveda in je odsla le zaradi svojih zelja in potreb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:30:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ko zaljubljenost mine, ga pa ljubiš. Valjda vidiš kaj, česar prej nisi, vendar ga ljubiš. Jaz ne vem, če lahko čist zadost ljubiš, če prej nisi zaljubljen. po mojih izkušnjah ne, čeprav baguška trdi drugače, kaj pa vem...


no tkole: hm.. jaz se zaljubljam, ker ljubim..!? mogoce mal nelogicno, al pa nesmiselno, ampak tko je.. :) in ko se zaljubljam, ljubim se bolj..

po tvojih izkusnjah pa seveda ne, ker nisi se nikol ljubila ne da bi bla zaljubljena.. jaz sem okusla oboje in seveda opazim razliko.. :))


Nooo.. sej je vseen klinc.. sproti, gor, dol, levo, desno... Glavno da ti je lepo in da ti krasno laufa.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:31:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zdej bom pa to zgodbo mal okol obrnu..

Vecina vas je tko nastelanih... Otrok k mami in basta, drugace je mama... slaba mama... ce dopusti drugace..

Ce na primer grem jaz narazen.. in prevzamem skrbnistvo za otroka.. je potem moja partnerka automaticno slaba mama? Zakaj? Ker se ni dovolj dobro sfajtala z mano, da bi dosegla, da bo otrok pri njej?

ni najbolj fer do moskih.. to kar pisete.. Zakaj bi moskemu bilo lazje potegnit krajso?

Naj bo fer.. do obeh.. Nisi zato slab.. ker se odlocis. da bos fer.. kvecjemu obratno..

Sej vem.. gledate iz svojega stalisca.. da ne bi mogle bit brez otroka.. ampak zakaj je moski pa lazje? Mogoce malenkost.. ampak ne veliko...

Prav za otroka.. ni v nobenem primeru.. ce gresta starsa narazen in ce obstaja najmanjsa moznost.. da sta lahko starsa skupaj srecna.. naj ostaneta skupaj.. drugace, pa naj bo vsaj fer..


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:32:49   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

da nam je bistvo skrito


Ja, bistvo je skrito.

Včeraj je bil test......hvala vsem za klepet user posted image .


Sem prebrala večino te čreve, a tega ne razumemuser posted image   Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:33:33   
baguSka
Glavno da ti je lepo in da ti krasno laufa..


Itak.. ker se sproti zaljubljam.. in bo vedno krasno in bo vedno laufal... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:33:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


Sebe.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:34:25   
baguSka
Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


ja itak da sebe...user posted image  no, predvidevam.. user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:34:58   
baguSka
Sebe.


moje predvidevanje je blo tocno :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:36:02   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


Sebe.


In rezultati testa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?