|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razganja me
24.4.2007 7:48:30   
Mina1
Evo, danes sem bila malce pozna, pa sem ga zamudila, njega in bususer posted image , škoda, pa tolk sem tuhtala kaj in kako.

Anketauser posted image , ma jaz bi kar direkt in takouser posted image ...bomo videli no, samo pravi trenutek mora biti.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Razganja me
24.4.2007 7:54:42   
Anonimen
Ma obleci globok dekolte,joškice fajn podpri in se naredi,da ti je nekaj dol padlo pred njim.Potem se pa fajn prepogni in ko boš vstajala se mu zapeljivo nasmej.Morda bo celo sam hotel pobrati,in se bosta mimogrede dotaknila.Mater saj znaš,saj si dost stara.user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Razganja me
24.4.2007 7:59:36   
Mina1
Ma obleci globok dekolte,joškice fajn podpri in se naredi,da ti je nekaj dol padlo pred njim.Potem se pa fajn prepogni in ko boš vstajala se mu zapeljivo nasmej.Morda bo celo sam hotel pobrati,in se bosta mimogrede dotaknila.Mater saj znaš,saj si dost stara.


user posted image user posted image user posted image  madonca punce, fajn ste ni kaj, se tolk nasmejim. Ma moram ga jutri dobiti spet na postaji, če nama en bus uide, greva  samo čez cesto in čakava na drugega imava minutno vse poštudirano in sva SAMA na postaji. ha  ha

Se počutim kot šolarka, ko takole pišem...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Razganja me
24.4.2007 8:10:46   
Anonimen
Ali pa obleci bolj kratko kiklco,pa takšne sexi nogavice,potem pa se ponesreči spotakni in poskusi pasti,samo ne zares user posted image Ko se to zgodi naredi bolečo grimaso,on ti bo pa pomagal.Sigurno te bo nekam posedel,potem mu pa pokaži kje te boli in te bo sigurno zmasiral.Naredi se nebogljeno,to pri moškem pali,potem bo pa že narava naredila svoje.Malo igralskih sposobnosti,pa bo.user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Razganja me
24.4.2007 8:18:03   
Mina1
Dalija, ti pa si slikicauser posted image user posted image user posted image ,

ma jaz mu bom poturila kar listek z mojo cifro, ali še bolje na velik karton bom napisala NAJ SI NE DRZNE, DA NE BI TAKOJ POKLICALuser posted image user posted image user posted image , pol pa pridem na zmenek v levi z dvoletnikom, v desni pa s petletnikom in takouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Razganja me
24.4.2007 15:00:30   
snake
ajoj, še samo sanjaš?

kdaj bomo izvedele koliko je dolg???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Razganja me
24.4.2007 15:05:48   
Mina1
snake, ne bi vedela in takouser posted image , tudi mene zanima.

O sanjah pa modro molčim, mi je že kar nerodno, dan za dnem sama erotika, nevem, kaj mi jeuser posted image user posted image user posted image . Mi je kar škoda, ko se zbudim in je treba vstati.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Razganja me
24.4.2007 18:02:00   
tanikaa
Daj pejd že enkrat v akcijo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Razganja me
24.4.2007 20:12:22   
mama54
Daj pejd že enkrat v akcijo.


Kaj še ni šla v akcijo?O madonca.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Razganja me
25.4.2007 7:53:01   
Mina1
Kaj še ni šla v akcijo?O madonca.


Ekola, danes spet isto, oba okameniva in to je to, pride bus, se spogledava 1x, 2x, 5x, presedeva in pol je gužva. Ma se bom kar prednjega postavila in rekla, da tako več ne greuser posted image , mislim resno, nevem kaj naj, nikoli nisem imela problemov s komunikacijo, koketiranjem, osvajanjem, prostopom in tako, ampak tole se mi zdi tako, da sem bila res zelo dolgo v bivši zvezi, samo z enim partnerjem, ki je naredil konec ins edaj se lovim.

Je pa simpatično vse skupaj, kaj naj rečem, se počutim kot v srednji šoli. Ni problem, stopim do njega in kaj naj rečem, dejva se doluser posted image user posted image user posted image ? Koliko si star, kdo pa si, al kaj? Smešno vse skupaj no, na koncu bom zvisela kot nudel.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Razganja me
25.4.2007 8:03:16   
Angellina
Ti si smešna! user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Razganja me
25.4.2007 8:04:41   
Mina1
Ti si smešna!


Ma ženske, jaz ima resen proble, kaj naj, resno sprašujem, se mi že meša od hudegauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Razganja me
25.4.2007 8:09:29   
Angellina
Iskreno? Jst bi mu požmrknila. Za začetek, čist kul in neusiljivo. Drgač pa sama sem vedno na busu s kom klepetala, tut če ga nsiem poznala. Se je že kej smešnega zgodilo, pa sem kako pribila na ta račun in pol se je še 5 ljudi zraven mene cepalo in pogovor je stekel. Probej, mogoče ti rata. Sam če boš pa mimo pihnila, pol te bo pa pol busa čukasto gledalo še nadaljnih 5 tednov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Razganja me
26.4.2007 7:46:57   
Mina1
No, danes sem bila ready stady, njega pa od nikoder no. Pa celo noč sem tuhtala kaj in kako. Zdaj so pa še prazniki vmes, tako da ne bo nič.

Sanje ostanejo seveda... 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Razganja me
27.4.2007 19:15:02   
MalaPika07
Veš kaj, ne! Da se spokaš v akcijo takoj po počitnicah!user posted image

Mene ful zanima, kaj in kako bo. Firbec babji!

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Razganja me
27.4.2007 21:18:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

ekola, pa ste me, klinc pa anonimnost, sem vedela, da bom toliko časa čarala, da bo vsem jasno, katero staro babo razganja...


Samo Mina tebi pa še ni ratalo ostat anonimna do konca user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Razganja me
30.4.2007 7:50:26   
Mina1
Samo Mina tebi pa še ni ratalo ostat anonimna do konca


ekola, se globoko opravičujem, vedno ga pihnem in tako.

Danes sem v službi nekako za kazen, s šefom vedno dežurava med prazniki. Sem se pa odločila, da grem drug teden v akcijo (po praznikih), pa da vidim, kaj bo, čeprav predvidevam, da se bo poba ustrašil, ker je malce sramežljiv.

Nisem pa zasledila tule gor kakšnega moškega mnenja, še vedno čakam in takouser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Razganja me
30.4.2007 7:59:13   
Anonimen
Vprašej Krištofa, najnovejšega člana RR.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Razganja me
30.4.2007 22:27:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Samo Mina tebi pa še ni ratalo ostat anonimna do konca


ekola, se globoko opravičujem, vedno ga pihnem in tako.



Nimaš se kaj opravičevat, bejži no user posted image

Samo sem ti hotla namignit, da se v bodoče ne trudiš več z aninimnostjo user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Razganja me
1.5.2007 7:40:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Samo Mina tebi pa še ni ratalo ostat anonimna do konca


ekola, se globoko opravičujem, vedno ga pihnem in tako.

Danes sem v službi nekako za kazen, s šefom vedno dežurava med prazniki. Sem se pa odločila, da grem drug teden v akcijo (po praznikih), pa da vidim, kaj bo, čeprav predvidevam, da se bo poba ustrašil, ker je malce sramežljiv.

Nisem pa zasledila tule gor kakšnega moškega mnenja, še vedno čakam in takouser posted image ...


Vprašanje kaj bi rada slišala. Meni vse skupaj deluje kot zajebancija.

Druga stvar, če se ti tako spravljaš k stvari, zanj pa praviš da je sramežljiv, si lahko mislil kako je šele s tem v resnici. Tukaj ni vprašanje kdo naj naredi prvi korak. Če si ti starejša, boš morala prevzeti to odgovornost. Razen če ni poba resnično dovolj samozavesten in pameten in je opazil tvoje koketiranje. Eni ga enostavno ne!

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Razganja me
7.5.2007 7:51:10   
Mina1
Vprašanje kaj bi rada slišala. Meni vse skupaj deluje kot zajebancija.

Druga stvar, če se ti tako spravljaš k stvari, zanj pa praviš da je sramežljiv, si lahko mislil kako je šele s tem v resnici. Tukaj ni vprašanje kdo naj naredi prvi korak. Če si ti starejša, boš morala prevzeti to odgovornost. Razen če ni poba resnično dovolj samozavesten in pameten in je opazil tvoje koketiranje. Eni ga enostavno ne!


Ja takole no, počasi izgubljam upanje, počitnice so mimo, njega ni bilo na postaji in busuuser posted image . Skratka, razganja me še vedno, je bilo med mojo odsotnostjo tudi drugje pri dveh drugih moških višek spogledovanja, ampak pri tem je ostalo (beri: oba otroka ob meniuser posted image ), vem pa nekaj: da sem preprosto luštna, cute, tako da sem še vedno dovolj privlačna za moško oko, četudi imam otroke ob sebi. Ampak nekako vedno ostane pri gledanju, spogledovanju in domišljii, očitno pa je, da bom morala jaz narediti prvi korak, pa naj bo to srednješolec ali kdo drug.

Sicer pa hvala za mnenja. Upanje še vedno ostaneuser posted image  in pa moje erotične sanjeuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Razganja me
7.5.2007 13:12:48   
April
Saj tud če sam pri fantazijah ostane, bolje kot nič. Je pa res, vsaj kar se mojih izkušenj tiče, da so Slovenci izredno sramežljivi al pa štorasti. Gledajo že, ko je treba pa konkreten korak narest, se pa potuhnejo. Al jim pa šele alkohol jezik razveže. V tujini mi pa sploh ni bilo problem stika navezat, saj so sami prišli do mene, potem pa ni težko začet pogovora.
No, so tud izjeme, imam enga doma.user posted image
Boš mogla kar sama v akcijo, da ne bo sam pri fantazijah ostal. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Razganja me
7.5.2007 13:16:47   
Mina1
Boš mogla kar sama v akcijo, da ne bo sam pri fantazijah ostal.


Ja April, imaš prav. Gre za to, da sem bila zelo zelo zelo dolgo v neki fajn zvezi in žal sva se razšla. In zdaj se spet "na sveže učim prvih korakov" in takouser posted image user posted image user posted image .

Jaouser posted image  kaj jaz klobasam...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Razganja me
8.5.2007 7:40:47   
Mina1
Evo punce moje: danes je prišel na postajo, ves lep in tako, jaz sem pa zmrznila, sploh nisem upala nič narediti oz. ogovoriti - toliko o moje prvem koraku, za zjokat. Prov trapasto se počutim. Itak da je sramežljiv, torej je vse na meni in tako, ampak nisem zmogla. 

Prov blesavo se počutim, on pa mi še vedno ne gre iz glave...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Razganja me
8.5.2007 9:56:23   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Evo punce moje: danes je prišel na postajo, ves lep in tako, jaz sem pa zmrznila, sploh nisem upala nič narediti oz. ogovoriti - toliko o moje prvem koraku, za zjokat. Prov trapasto se počutim. Itak da je sramežljiv, torej je vse na meni in tako, ampak nisem zmogla. 

Prov blesavo se počutim, on pa mi še vedno ne gre iz glave...


Pa dej mina, zdej si pa že res smešna! user posted image

Kje je ta postaja? Pridem jaz tja, pa vaju skup skuplam?! Matr, če bi mela čas, da bi res pršla! Prepričana sem, da če ti je on res vsaj malo naklonjen, da bi se že ta vikend mečkala.
Pa jaz res ne vem, če si tok sramežljiva, da ne probaš z ono anketo, k sem ti jo predlagala. To pa res ne bi blo nč takega. Vse ostalo, se bo pa s svetlobno hitrostjo naprej odvilo, še preden si boš uspela slečt hlačke! user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?