|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lažje do poletja
3.5.2007 13:38:20   
flecker1
Sem za zajtrk pojedla eno banano, malo prej pa grickala arašide, seveda nesoljene. Potem bom pa jabolko pojedla, in šla na obisk k prijateljici ki je pred kratkim povila user posted image . Ko pridem domov, to bo okoli 19-20h bom pojedla eno banano nato spat. Če bo šlo po planu bo zame velik uspeh user posted image , saj namreč vedno ob sadnem dnevu grešim na veliko user posted image

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: lažje do poletja
3.5.2007 22:19:21   
Sanja70
Evo mene,sicer že mal pozna pa vseeno.Današnji da mi je bil res ful naporenuser posted image .Meni osebno mi je sadni dan najtežji od ostalih.Sam mi je ratalouser posted image .
Komaj čakam jutri,se bom nažderala mesijauser posted image .
Flecker,kje si ti meni?Si bila pridnauser posted image
Sej pi skoz hodi po glavi samo hrana,zato je boljš,da grem čimprej v posteljo.
Pozdravček vsem

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: lažje do poletja
3.5.2007 22:29:18   
tomca
user posted image user posted image user posted image  punce. Jaz pa sem danes zopet grešila. Družino sem peljala na pico ker imam rojstni dan. Jutri nadaljujem z škrobnim dnevom in nadaljujem vsaj do konca maja brez grešk.

Aja ena je spraševala kako se tehtamo. Jaz vsak dan zjutraj ko vstanem. Ne bi mogla zdržat cel teden v negotovosti. user posted image

lp

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: lažje do poletja
3.5.2007 22:53:24   
flecker1
Tu sem user posted image in sem bila res pridna, malo prej sem pa pojedla krompirušo za 2 grižljaja user posted image saj ni tak velik greh, ker je možek tak fajn mljaskal, sem ga vprašala če bo malega pustil zame..in mi je dal res mičkenega zameuser posted image sam da potešim željo, kmal grem spat da ne bom basala drugih stvari ki so v omarici-čips, čokolade,....
Uh jutri bo pa njamiii, že imam v mislih kaj bo za kosilo, jutr vam povem user posted image

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: lažje do poletja
4.5.2007 16:13:27   
Krista28
Jst pa včeraj nism bla tolk pridna (sirove štručke) in sem skoraj bruhala, pa še viroza se me loteva, pa user posted image  je bolan, tko da sem psihično kar švoh. Danes sadni dan zaenkrat držim. Velik oreščkov sem sicer pojedla, ampak ti pašejo dons, sam količina se ne ujemauser posted image . Tehtala se pa rajš nism nč (grehi, menstra...)

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: lažje do poletja
4.5.2007 20:11:00   
Sanja70
OJLA,
Pa kje ste ženskeuser posted image Ja tale vreme je res sam da lenariš.No jaz sem mela danes B dan.Za Z:banana,K:čevapčiči,V:čevapčiči.
Zraven sem mela pa ajvar.A je kaj narobe,če sem mela ajvar zraven?
Javite se pa poročajteuser posted image user posted image

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: lažje do poletja
4.5.2007 20:51:45   
flecker1
Sem prej večkrat prišla pogledat čekera kaj javlja, je pa zatišje. Sedaj še moje poročilo user posted image
Z: banana
K: pišč.zrezek s kumarično solato
V: žemlja s maslom in paradižnikom
Mislim da za ajvar ni panike, da lahko ješ vsak dan, tud na sadni dan user posted image

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: lažje do poletja
5.5.2007 8:13:58   
flecker1
Dobro jutro v nov dan, čeprav je slabo vreme.
kaj boste ve imele za kosilo? Imam Škrobni dan, za kosilo bo pečen mlad krompir, solata. Za večerjo pa bo grahova solata, seveda če ne bo krompirja ostalo.
Pišite kaj, da vas spremljam in beremuser posted image user posted image

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: lažje do poletja
5.5.2007 14:46:11   
Krista28
Oj, včeri sem zdržala s sadjemuser posted image user posted image , danes pa je kosilo govedina v solati, kruh in juha. Večerja isto brez juhe, pa čist mal kruha (greh), no ja, mogoče mi rata brez.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: lažje do poletja
5.5.2007 16:26:44   
Sanja70
ČAO PUNCE,jaz sem včeri zjutraj mal za hec na vago stopila in tko blo je 64,6kguser posted image ,pol zvečer pa spet skor 67kguser posted image ,zdej pa res ne vem kako je to mogočeuser posted image .
Je možno,da kile tkole skačejo gor pa doluser posted image Joj,če ne bo šlo mal več dol bom še voljo zgubila.No verjetno bo šlo pri men na teden po 1kg dol,v enem mesecu 4kg al kako.Rabim vašo pomoč pa mal vspodbude.
Danes sem jedlaZ:banana,K:prebranac,kruh polnozrnat,juha.Za večerjo pa ne vem kaj bi ,ker mi je prebranca zmanjkalo.Kaj mi predlagate?
Kakšen kruh jeste ve,in količina me zanima?
Šlaufki pa so kar isti,to bo pa treba mal več telovadbe.user posted image
Javim se zvečer,do takrat pa PAPA

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: lažje do poletja
5.5.2007 17:36:54   
Krista28
 
Sanja, ni hudič da se po treh mesecih ne bi kar nekaj poznalo. Ampak do takrat moramo zdržat. V bistvu je vseeno, če je kg več ali pa manj.....Tud men je včas težko, ampak zaenkrat kar gre....Mogoče si za večerjo nardiš kako solato s fižolom (jaz kupim kar konzerve, če kuham doma se mi ponavadi pokvari ker skuham preveč) in koruzo pa paradižnik pa je...

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: lažje do poletja
7.5.2007 7:13:06   
tomca
Ojla punce, Ful ste pridne Čestitam.user posted image user posted image user posted image . Tale teden je bil za mene ful naporen, sem čist vsak dan grešila, ker sem imela vsak dan goste. Včeraj sem imela sadni dan, in tehtnica mi je pokazala najmanj do sedaj. To je natanko -5kg.

Sanja to je čisto normalno, da imaš zjutraj manj kil kot zvečer, tehtalo naj bi se vedno zjutraj, to naj bi bilo najbolj realno. Jaz grem vsak dan zjutraj lulat pol pa na vago. Sem pa prepričana, da boš do konca meseca maja prišla že na cilj. Boš videla.user posted image

Aja pa še moj jedilnik danes -proteinski dan

Z: 100% pomarančni sok
K: Kar v službi 3 jogurti, polnozrnata štručka
V: Jogurt

Standart ane?user posted image

< Sporočilo je popravil tomca -- 7.5.2007 7:15:52 >

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: lažje do poletja
8.5.2007 22:32:30   
Sanja70
TIHA MAŠAuser posted image
Punce kje ste no?Kaj se dogaja z vami.
Evo jaz včeraj mela sadni dan pa grešila ful,pol sem si obljubila,da bom danes kar naprej štartala z B,pa spet grešila.Joj ne morem verjet kako sem lahko tko obupala.Mislim,da bi mi z vašo pomočjo blo lažje sam ni blo tukaj nobene gor.Ah jutr grem kar na sadni dan in se že sedaj psihično pripravljam.Upam,da mi pa jutri zares rata.Poročam

lp Sanja

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: lažje do poletja
8.5.2007 22:47:48   
tomca
tudi jaz se sprašujem kje ste veseuser posted image   Po pravici povedano, tudi jaz skoraj vsak dan grešim. Ne morem se upreti čokoladiuser posted image  Če ne pojem vsak dan vsaj košček, mi je za znoret. Ampak, danes zjutraj sem dobila voljo na beljakovinski dan sem shujšala kar 70 dag.user posted image

Sanja a se zmeniva, da jutri ne grešiva? Pa se zvečer slišiva? Jaz imam sicer OH dan.

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: lažje do poletja
9.5.2007 8:27:14   
LUNA06
Ojla!
Jaz še vztrajam, čeprav zadnje dni ne gre več nč dol.Sicer ne grešim, ampak pojem malo večje količine kot so predpisane.To moram zarad dojenja.Dane imam OH dan.
Zgubila sem pa 5,5 kg.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: lažje do poletja
9.5.2007 20:33:10   
flecker1
Ja, zatišje je tu gori ko se pregrešimo user posted image
Sama sem zadnja 3 dneva kar dosti pregrešila, ker sem astopila službo, tam jedla toplo malico, doma pa kar sendviče....user posted image user posted image
Odločena sem, jutri brez malice oz. bom vzela sadje v službo za malico, mora mi uspeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!! Sicer bom drugače tečna ko sto user posted image , če bom jutri spet pregrešila user posted image

< Sporočilo je popravil flecker1 -- 9.5.2007 20:34:08 >

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: lažje do poletja
9.5.2007 20:56:00   
Krista28
Jst se moram pa pohvalit da sem kar lepo pridnauser posted image user posted image . To pove tudi moja vagica, zdaj grem pa še na orbitrek.

Pa dajte punce no.......ma ni fore da se tolk greši.user posted image user posted image Ne rečem količine, al pa če že, da dneve menjate,....ne pa jest kar vse povprek....Je vas treba mal kregatuser posted image user posted image . Men ponavadi to pomagauser posted image

user posted image user posted image od mene, pa pridne bodite. Sej bo šlo, boste vidle.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: lažje do poletja
15.5.2007 17:20:01   
flecker1
Joj, kje pa ste, da ne javite več s sporočili kako ste kaj držale diete?
No, saj sama tud nisem kaj dosti javljala, ker sem pred kratkim dobila službo je tak ko pridem domov, samo brem na forumu, pisat se mi sploh ne da.
No, naj povem, da sem pridna samo zjutraj ko jem samo jabolko, ko pridem domov pa adijo dieta user posted image ...Kje je moja volja, da uspemuser posted image user posted image Sedaj niti na tehtnico nočem pogledat, ker vem da sem zredila, občuteh napihnjenega trebuha imam spet user posted image user posted image user posted image user posted image Dajmo vsak dan se javljajmo, da bomo pridne, tud jaz moram.
Imam dans sadni dan, pa sem za kosilo jedla makaronflajš user posted image

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: lažje do poletja
15.5.2007 18:58:01   
tomca
Jaz sem včeraj s shujšanjem prekinila za določen čas. Saj sem se počutila tako slabo, da ne norem povedat. V petek sem šla po sadnem dnevu na krvodajalsko, tam sem skor skupaj zlezla in se do včeraj nisem pobrala. Tresle so se mi roke, noge me niso držale uglavnem kriza. Znova začnem v soboto, ko se pridružim user posted image  na proteinski dan. shujšala pa sem do sedaj 6 kg.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: lažje do poletja
15.5.2007 22:20:41   
Krista28
Pridna tomca. Tud jst sm zavestno grešila tri dni, zdaj sem spet na starih tirih. Dajmo zdržat. Sem hodila sem gor gledat, pa ni blo nobene, edin če bi sama sebi pisala.


Gremo spat.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: lažje do poletja
16.5.2007 8:02:26   
LUNA06
Ojla!Tudi jaz še vztrajam.Sem kar pridna, goljufam samo količinsko (zarad dojenja).Sem na -7,6kg.
Danes imam B dan.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: lažje do poletja
16.5.2007 13:22:23   
emaa
Dobre ste, meni ne uspe jesti tako kot je treba, pa je večkrat kak čokolada lai kaj hitrega na spisku, pri dveh na žalost ne gre drugače, pa bi rada kaj shujšala.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: lažje do poletja
19.5.2007 20:49:25   
flecker1
kje steeee?user posted image
dans naj bi imela sadni dan, sem pregrešila z dobrotami iz piknika in tortico, namreč jutr praznujem r.d.
jutr naj bi mela vodni dan bom pa preložila v ponedeljek in v torek nadaljevala z beljakobinskim dnevom
sem pa do sedaj izgubla 4 kg kljub veliko pregrehov user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: lažje do poletja
20.5.2007 18:18:08   
LUNA06
FLECKER1 vse najbolše!

Mi imamo pa danes piknik, ker smo meli krst, pa sm kr pridna, nč ne golfam, mam pa B dan.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: lažje do poletja
21.5.2007 7:21:56   
puncica
Punce kaj je zdej kje imate voljo, dejmo, čim manj grešit, sama sicer ne hujšam po tej dieti a vendar. Mal vspodbude. Pa čestitke za vsak izgubljen kg, le tako naprej.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?