|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: v čem so spali vaši dojenčki
13.4.2007 14:12:06   
Jessy
V zibelko, ker za posteljico ni bilo prostora v najini spalnici. Pri 5-ih mesecih pa smo jo dali v svojo sobo v posteljico.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: v čem so spali vaši dojenčki
13.4.2007 15:52:39   
Anonimen
Čez dan v družinski zibki, ponoči pa bi moral v svoji postelji.

S tem, da je največ čez dan prespal na kavču zraven mene, ponoči pa spet zraven mene v zakonski , ker je bil drugače alarm. user posted image

OK, pa meni je tudi pasalo, da sem se ga nagledala, nacartala...user posted image  user posted image

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: v čem so spali vaši dojenčki
13.4.2007 15:58:19   
CUKRČEK
Najprej je spala v zibelki, potem v posteljici. Dvojčka pa bosta kar od začetka spala v posteljici, ker mi ni da bi kupovala še eno zibelko. Bosta pa na začetku spala skupaj v eni posteljici.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: v čem so spali vaši dojenčki
13.4.2007 22:38:45   
ajja
Od rojstva spi ponoči v svoji posteljici, razen ko se dojiva pa jaz zaspim še pred user posted image  in ostane kar pri nama v "ta veliki" postelji. Podnevi pa spi, kjer pač pride: v vozičku, ležalniku, posteljici,najraje pa na rokah.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: v čem so spali vaši dojenčki
13.4.2007 22:42:00   
Maxica
Ponoči oba od vsega začetka v otroški posteljici 140x70. Čez dan pa kar v košari od vozička.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Glasbeni vrtiljakec
klitia

Morda ste kupili ali so vam podarili glasbeni vrtiljakec za vašega dojenčka. Ste zadovoljni z njim? otrok lepše zaspi in se umiri?

Da (50%)

Ne (26%)

Včasih (24%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!